• Ново
14.4 V 4cell Лаптоп со Батерија за ASUS A43 A53 K43 K53 X43 X44 X53S X54 X84 A32-K53 A42-K53 A43EI241SV-SL A41-K53

14.4 V 4cell Лаптоп со Батерија за ASUS A43 A53 K43 K53 X43 X44 X53S X54 X84 A32-K53 A42-K53 A43EI241SV-SL A41-K53

Оценка на клиентот:
DEN 906.72
DEN 862.00 -5 %

Износ
Залиха

[Специјална Цена]14.4 V 4cell Лаптоп со Батерија за ASUS A43 A53 K43 K53 X43 X44 X53 S X54 X84 A32-K53 A42-K53 A43 EI241 SV-SL A41-K53
Оваа A32-K53 батеријата е компатибилна со следниве дел броеви : за Asus A31-K53 A32-K53 A41-K53 A42-K53 Оваа A32-K53 батеријата е компатибилна со следниве модели : за Asus A43 Серија A43 B A43 BY A43 E A43 F A43 J A43 JA A43 JB A43 JC A43 JE A43 JF A43 JG A43 JH A43 JN A43 JP A43 JQ A43 JR A43 JU A43 JV A43 S A43 SJ A43 SV A43 U A53 Серија A53 B A53 BY A53 E A53 F A53 J A53 JA A53 JB A53 JC A53 JE A53 JH A53 JQ A53 JR A53 JT A53 JU A53 S A53 SD A53 SJ A53 SV A53 T A53 TA A53 U K43 Серија K43 B K43 BY K43 E K43 F K43 J K43 S K43 SJ K43 SV K43 U K53 Серија K53 B K53 BY K53 E K53 F K53 J K53 S K53 SD K53 SJ K53 SV K53 T K53 TA K53 U X43 Серија X43 B X43 BY X43 E X43 J X43 JE X43 JF X43 JR X43 JX X43 S X43 SJ X43 SR X43 SV X43 T X43 U X43 V X44 Серија X44 C X44 H X44 HO X44 HY X44 L X44 LY X53 S Серија X53 SV-SX097 V X53 SV-SX111 V X53 SV-SX117 V X53 SV-SX132 V X53 SV-SX173 V X53 SV-SX179 V X53 SV-SX200 V X53 SV-SX213 V X53 SV-SX214 V X53 SV-SX218 V X53 SV-SX231 V X53 SV-SX246 X53 SV-SX296 V X54 Серија X54 F X54 H X54 HB X54 HY X54 K X54 L X54 LB X54 LY X84 Серија X84 C X84 H X84 HO X84 HY X84 L X84 LY X84 S X84 SL

Карактеристики

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
HSW
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
2001 - 2500 MAh
Батеријата Напон:
14.4 V
Компатибилен Бренд:
ASUS
Број На Модел На:
За A41-K53 P53 K53F 4cell црна батеријата
боја:
Црна
Тип:
Li-Ion
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
Уверение:
FCC, RHOS, CE
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Капацитетот На Батеријата:
2600mAh
Полн Капацитет:
2200MAH
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

JIGU Лаптоп Батеријата HSTNN-IB13 HSTNN-Q09C DB946A За HP Ево N1010V N1050V Presario 1115 1100 1110 2101 2104 1120 2105 2112 2100

DEN 991.68

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме директно, туку поднесување на наплата барање Имаме за цел да ги реши сите проблеми што е можно побрзо! КУПУВАЧОТ ЧИТАЊЕЗа превозот liion батерија, Ние ќе го избере на поштенски услуги, Ние ќе ве информира следење сајт за вас преку емаил или оставете порака, Ако превозот начин имате било какви промени во текот на период на испорака, Ние ќе ве контактираме на прво место...

JIGU 5200MAH Лаптоп со Батерија За Пакард Бел EasyNote TJ61 TJ62 TJ63 TJ64 TJ65 TJ66 TJ72 TJ67 TJ73 TJ74 TJ75 TJ76 TJ77 TR83

1272.00 -15 % DEN 1081.00

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на вашиот уред, Овој Лаптоп Батеријата може да го замени следните дел броеви : За Acer AS09 A31 AS09 A41 AS09 A56 AS09 A61 AS09 A70 AS09 A71 AS09 A73 AS09 A75 AS09 A90 MS2274 BT00603076 БТ.00603.076 БТ.00605.036 Овој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : За ACER стремат 5516 се стремат 5517 се стремат 5532 се стремат 5732z серија За Пакард бел Easy Note серија TJ61 TJ62 TJ63 TJ64 TJ65 TJ66 TJ67 TR81 TR82 TR83 TR85 TR87 За EMACHINES серија E525 E627 E725 D525 D725 D620 G620 G627 G725 E6275019 За Портал NV52 NV5207 U NV5211 U NV5815 U NV5212 U NV5213 U NV5214 U NV7802 U NV5215 U NV5216 U NV53 NV5814 U NV5302 U NV5331 U NV5337 U NV78 NV5378 U NV5387 U NV54 NV5810 U NV5423 U NV5425 U NV5435 U NV5820 U NV5470 U NV56 NV5602 U NV5807 U NV5606 U NV5610 U NV5614 U NV58 NV5615 UЗа Превозот Адреса Тоа е одговорност на корисникот за да ни дадете точни и целосни адреса...

4400MAH 11.1 V Лаптоп со Батерија за BTP-ARJ1 BTP-B2J1 AMJ1 ANJ1 AOJ1 APJ1 AQJ1 ASJ1 B2J1 TravelMate 6593 GARDA31 TM07B41 6 КЛЕТКИ

942.24 -5 % DEN 895.00

[Специјална Цена]4400 MAH 11.1 V Лаптоп со Батерија за BTPARJ1 BTPB2 J1 AMJ1 ANJ1 AOJ1 APJ1 AQJ1 ASJ1 B2 J1 Travel Mate 6593 GARDA31 TM07 B41 6 КЛЕТКИОвој Лаптоп Батеријата може да го замени следните дел броеви : За Acer БТ.00603.012 БТ.00604.006 BTPAMJ1 BTPANJ1 BTPAOJ1 BTPAPJ1 BTPAQJ1 BTPARJ1 BTPAS3620 BTPASJ1 BTPB2 J1 GARDA31 GARDA32 LC.BTP00.021 LC.BTP01.010 LC.TG600.001MS2180Овој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : За Acer Стремат 2420 Серија Стремат 2920 Серија Стремат 29201 A2 G16 Mi се Стремат 2920302 G25 Mi се Стремат 29203 A2 G12 Mi се Стремат 29203 A2 G25 Mi се Стремат 29203 A2 G25 Mn се Стремат 29205 A2 G25 Mi се Стремат 2920602 G25 Mn се Стремат 2920603 G25 Mi се Стремат 2920832 G32 Mn се Стремат 2920 Z Серија Стремат 2920 Z2 A2 G16 Mi се Стремат 2920 Z2 A2 G25 Mi се Стремат 2920 Z3 A2 G12 Mi се Стремат 3620 Серија Стремат 3620 A се Стремат 3623 NWXMi се Стремат 3623 WXMi се Стремат 3628 AWXCi се Стремат 3628 NWXMi се Стремат 3628 WXMi се Стремат 3640 се Стремат 3670 се Стремат 5540 Серија Стремат 5541 ANWXMi се Стремат 5542 ANWXMi се Стремат 5550 Серија Стремат 5552 NWXMi се Стремат 5560 Серија Стремат 5561 AWXMi се Стремат 5562 WXMi се Стремат 5563 WXMi се Стремат 5590 Extensa 3100 Extensa 4120 Серија Extensa 4620 Extensa 46204691 Extensa 46206402 Extensa 4620 Z Extensa 4630 Серија Extensa 46304658 Extensa 46304682 Extensa 46304791 Extensa 46304922 Extensa 4630 G642 G32 Mn Extensa 4630 G732 G25 Extensa 4630 Z Travel Mate 2420 Серија Travel Mate 2420 A Travel Mate 2423 WXCi Travel Mate 2423 WXMi Travel Mate 2424 NWXMi Travel Mate 2424 WXCi Travel Mate 2424 WXMi Travel Mate 2428 AWXMi Travel Mate Серија 2440 Travel Mate 2470 Travel Mate 3010 Серија Travel Mate 3240 Серија Travel Mate 3242 NWXMi Travel Mate 3250 Серија Travel Mate 3280 Серија Travel Mate 3282 NWXMi Travel Mate 3282 WXMi Travel Mate 3284 WXMi Travel Mate 3290 Travel Mate 3300 Серија Travel Mate 3302 WXMi Travel Mate 3304 WXMi Travel Mate 4320 Travel Mate 4520 Travel Mate 4720 Travel Mate 6231 Серија Travel Mate 6231100508 Ci Travel Mate 6231301 G12 Travel Mate 6231401 G12 Mi Travel Mate 6252 Travel Mate 6252100508 Mi Travel Mate 6291 Серија Travel Mate 6291101 G12 Travel Mate 6291101 G12 Mi Travel Mate 6291101 G16 Travel Mate 62913 A1 G12 Mi Travel Mate 62916059 Travel Mate 62916335 Travel Mate 62916753 Travel Mate 6292 Серија Travel Mate 6292101 G08 Travel Mate 6292101 G16 Mi Travel Mate 6292101 G16 Mn Travel Mate 6292101 G16 N Travel Mate 6292102 G16 N Travel Mate 6292301 G16 Mi Travel Mate 6292301 G16 MN Travel Mate 6292301 G16 N Travel Mate 6292302 G16 Travel Mate 6292302 G161 Mi Travel Mate 6292302 G16 Mi Travel Mate 6292302 G16 Mn Travel Mate 6292302 G16 N Travel Mate 62925 B2 G16 Mi Travel Mate 62925 B2 G16 Mn Travel Mate 6292602 G16 Mn Travel Mate 6292602 G25 Mn Travel Mate 6292602 G25 N Travel Mate 6292603 G32 Mi Travel Mate 62926059 Travel Mate 62926192 Travel Mate 62926359 Travel Mate 62926427 Travel Mate 6292643 G32 Mn Travel Mate 62926700 Travel Mate 62926843 Travel Mate 62926856 Travel Mate 62926982 Travel Mate 6292702 G25 Mn Travel Mate 6292812 G25 Mn Travel Mate 6292832 G25 Mn Travel Mate 6292833 G25 N Travel Mate 6292834 G25 Mi Travel Mate 6292834 G25 Mn Travel Mate 6292834 G32 Mi Travel Mate 6292932 G25 Mn Travel Mate 62936311 Travel Mate 6492 Серија Travel Mate 6492601 G16 N Travel Mate 6492602 G16 Mn Travel Mate 6492702 G25 Mn Travel Mate 6492812 G25 Mn Travel Mate 6492832 G25 N Travel Mate 6493 Серија Travel Mate 64936054 Travel Mate 64936495 Travel Mate 64936899 Travel Mate 6493863 G32 Mn Travel Mate 6493863 G32 N Travel Mate 6553 Серија Travel Mate 6593 Серија Travel Mate 65936121 Travel Mate 65936170 Travel Mate 65936462 Travel Mate 65936882 Travel Mate 6593842 G16 N Travel Mate 6593842 G25 Mn Travel Mate 6593 G842 G25 Mn Travel Mate 6593 G863 G32 N Travel Mate 6593 G944 G32 Mn

Лаптоп со Батерија За Dell Latitude D620 D630 D631 KD491 KD492 KD494 KD495 NT379 PC764 PC765 PD685 RD300 TC030

920.64 -5 % DEN 875.00

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & Rohs !!Лаптоп со Батерија За Dell Latitude D620 D630 D631 M2300 KD491 KD492 KD494 KD495 NT379 PC764 PC765 PD685 RD300 TC0303120383,3120384,3120386,3109080,3109081,3120383,3120384,3120386,3120653,45110297,45110298,45110299,GD775,GD776,GD785,GD787,HX345,JD605,JD606,JD610,JD616,JD617,JD648,KD489,KD491,KD494,KD495,KD496,KP423,MJ456,NT379,PC764,PD685,RC126,RD300,RD301,TC030,TD116,TD117,TG226,0 GD77,0 GD787,0 JD605,0 JD606,0 JD610,0 JD616,0 JD634,0 JD648,0 KD489,0 KD491,0 KD494,0 KD495,0 PD685,0 RD300,0 RD301,0 TC030,0 TD116,0 TD117,0 TD175,0 TG226,0 UD088,0 UG260,HX345,UD088,0 TD175,0 TG226,0 UG260 ЗА DELL Latitude D620 D630 D631 D640,M2300

7800mAh 9 Клетки Лаптоп со батерија за SAMSUNG R460 R510 R65 R70 R700 R710 Q310 Q210 NP-R40 NP-R45 P50

1247.52 -5 % DEN 1185.00

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 VТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!7800m Ah Батерија ААPB2 NC6 B за samsung R560 Q210 R40 R45 R510 R60 R610 R65 R70 R700 R710 X360 X460 X60Замена ЗаЗА samsungААPB2 NC3 B ААPB2 NC6 B ААPB2 NC6 B / E ААPB4 NC6 B ААPB4 NC6 B / E ААPB6 NC6 B ААPL2 NC9 B ААPL2 NC9 B / EОдговара Машина МоделиЗА samsung Одговара Модели на Лаптоп Батерии За SAMSUNG 70 A00 D / SEG M60Аура T5450 Chartiz M60Аура T7500 Calipa M60Аура T7500 Caralee M60Аура T7500 Cruza NPP50 NPP60 NPR40 NPR40 Плус NPR45 NPR65 NPR70 NPX60 P460 P46042 P P46044 G P46044 P P460AA01 P460AA02 P460Про P8600 Pompeji P50 P50 Про P50 Про T2400 Tytahn P50 Про T2600 Tygah P50 Про T5500 Tahlia P50 Про T5500 Teygun P50 Про T7200 Torrin P50 T2400 Tytahn P50 T2600 Tygah P5000 P50C003 P50C004 P50CV03 P50CV04 P560 P560 AA01 P560 AA02 P560 AA03 P560 AA04 P56052 P P56054 G P56054 P P60 P60 Про P60 Про T2600 Taspra P60 T2600 Taspra P6001 P60C003 P60CV01 P60CV03 Q210 Q210 AS01 Q210 AS05 Q210 за повеќе FS01 Q210Аура P8400 Теренс Q210Аура P8400 Torono Q210FA03 DE Q210FA04 DE Q210FS02 DE Q210FS03 DE Q210FS04 DE Q310 Q31034 G Q31034 P Q310AS04 DE Q310Аура P7350 Мејси Q310Аура P8400 Malin R39DY04 R39DY06 R40 R40 XIC 2050 година R40 XIP 2050 година R40 XIP 2055

JIGU Оригинални лаптоп Батеријата DL0DB01aS/9-Б DL0DC02aS/9-Б ИО-BT111ABE T3600E ЗА SAMSUNG за Galaxy Tab 3 СМ-T110 СМ-T111 T110

DEN 700.80

100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.ЗА Samsung T3600 E лаптоп батерии може да го замени следните дел број : ЗА SAMSUNG DL0 DB01a S / 9Б ИОBT111 ABE DL0 DC02a S / 9Б T3600 E T3600 E лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : ЗА SAMSUNG ЗА Samsung Galaxy Tab 3 T110 СМT110 T111 СМT111

Лаптоп со Батерија За Fujitsu ESPRIMO Mobile V5515 V5535 V5555 V6515 S26391-F6120-L470 FOX-EFS-SA-22F-06 FOX-EFS-SA-XXF-06 Црна

1151.52 -5 % DEN 1094.00

Добредојдовте на нашата Продавница, вашиот лаптоп компјутери Моќ Решение Посакуваме среќен Ешопинг искуство! [Специјална Цена]Лаптоп со Батерија За Fujitsu ESPRIMO Mobile V5515 V5535 V5555 V6515 S26391F6120L470 FOXEFSSA22 F06 FOXEFSSAXXF06 ЦрнаКомпатибилен дел број : За Fujitsu S26391F6120L470 SMPEFSСС22 E06Одговара за лаптоп модел : За Fujitsu ESPRIMO Mobile V5515 ESPRIMO Mobile V5535 ESPRIMO Mobile V5555 : Превозот : 1...

JIGU лаптоп батеријата 0B200-00310200 C21-TX300P ЗА ASUS за Трансформатор Книга TX300 TX300CA

DEN 1728.00

100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батеријаЗА AsC21TX300 P лаптоп батерии може да го замени следните дел број : ЗА AS B20000310200 C21TX300 P C21TX300 P лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : ЗА ASза Трансформатор Книга TX300 TX300 CA

JIGU лаптоп батеријата p000573240 P000573250 PA5107U-1BRS ЗА TOSHIBA ЗА Satelite P50T-А L40-САТЕЛИТСКА L45D L50

DEN 1226.40

F ИЛИ Toshiba PA5107 U1 BRS лаптоп батерии може да го замени следните дел број : F ИЛИ TOSHIBA 7 D013201 M PSKLAA002001 7 D227747 S PSKLEA00 M001 P000573230 PSKLNA01 Q00 J p000573240 PSKLWA006002 P000573250 PSKMAC005004 PA5107 U1 BRS PSPMEC00 N006 PSKEA00 M001 PSPMGC05 H02 P PSKJJE02300 VGR PSPMGE007004 N5 PSKJPA00 E00 U PSPMGE00 K004 N5 PSKJWR001001 RU PSPMGU02 G00 C pskk6c00u007 PSPMHA01600 L PSKK6 E00 E00 KGR PSPMHA01 C00 L PSKKAU07 P01 Y PSPMHA01 COOL PSKKEU04 L00 C PSPMHA1 C00 L PSKKWA00 J006 PSPMHC01 E00 P PSKKWC00 G005 PSPMJU00 G005 PSKL6 A013004 TB011207PRR14 G01 PA5107 U1 BRS лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : F ИЛИ TOSHIBA F ИЛИ dyna Book T65357 JRS ЗА Сателитска P50 L55A5266 ЗА САТЕЛИТСКА P50С ИЛИ PSKK2 U00 M007 ЗА Сателитска P50 C F ИЛИ PSKMAC005004 ЗА Сателитска P50t F ИЛИ Satelite P50A12 N ЗА САТЕЛИТСКА P50 TС ИЛИ Satelite P50 TА ЗА Сателитска P50tA01 C ЗА Сателитска L40А ЗА Сателитска P50tBT02 M ЗА Сателитска L40AC05 W1 ЗА САТЕЛИТСКА P55 ЗА Сателитска L40AT01 W ЗА САТЕЛИТСКА P55a5312 ЗА Сателитска L40AT23 S1 ЗА Сателитска P55ta5118 ЗА Сателитска L40AT25 W1 ЗА Сателитска P55tA5202 ЗА Сателитска L40AT26 W1 ЗА Сателитска Про L50А ЗА Сателитска L40AT27 W1 ЗА Сателитска S40AC06 M1 ЗА Сателитска L40AT28 W1 ЗА Сателитска S40AT01 M1 ЗА САТЕЛИТСКА L45 D ЗА Сателитска S40 Dt ЗА САТЕЛИТСКА L50 ЗА Сателитска S40 DtAT11 M ЗА Сателитска L50А ЗА Сателитска S40tAT01 M ЗА САТЕЛИТСКА L50A00 M ЗА Сателитска S40tAT02 M ЗА Сателитска L50A1 DG ЗА Сателитска S40tAT11 M ЗА Сателитска L50AC02 W1 ЗА Сателитска s50 на унодцА ЗА Сателитска L50AK15 W ЗА САТЕЛИТСКА S50 DЗА Сателитска L50AOOM ЗА Сателитска S55 ЗА Сателитска L50AT01 W1 ЗА САТЕЛИТСКА S55 ЗА Сателитска L50AT03 W ЗА САТЕЛИТСКА S55A5275 ЗА Сателитска L50AT11 S1 ЗА Сателитска S55A5236 ЗА Сателитска L50AT11 W1 ЗА Сателитска S55A5275 ЗА Сателитска L50AT16 W1 ЗА Сателитска S55A5279 ЗА Сателитска L50AT18 W1 ЗА сателитска S55a5295 ЗА Сателитска L50DA ЗА Сателитска S55a5335 ЗА Сателитска L50 A ЗА Сателитска S55t ЗА Сателитска L50 A00 M ЗА Сателитска S55tA5237 ЗА САТЕЛИТСКА L50 TЗА Сателитска s55ta5277 ЗА Сателитска L55 ЗА Сателитска S55tA5334 ЗА САТЕЛИТСКА L55t ЗА Сателитска S55tA5389 ЗА сателитска l55ta5290

JIGU лаптоп батеријата 801517-421 801554-001 C103XL CI03048XL HSTNN-I66C-4 HSTNN-I66C-5H за HP 640 G3 за ProBook 640 G2 G3

DEN 1494.72

здраво , пријатели , добредојдовте на нашата компанија , ве молиме да обрнете внимание на тоа : ако сакате да купите батеријата за да го промените вашата оригинална батерија , ве молиме да пребарувате на моделот на вашата оригинална батерија , не барај го моделот на вашиот КОМПЈУТЕР на aliexpress , затоа што сакате да купите некоја батерија не е КОМПЈУТЕР , и ве молиме проверете сликите на нашиот вебсајт со вашата оригинална батерија пред да нарачате да avoide да се прави грешка .Се најдобро !!!за Hp 801554001 лаптоп батерии може да го замени следните дел број : за HP 801517421 HSTNNI66 C5 U 801554001 HSTNNI67 C4 C103 XL HSTNNI67 C5 CI03048 XL HSTNNLB6 T CI03 XL HSTNNUB6 Q HSTNNI66 C4 T7 B31 AA HSTNNI66 C5 H 801554001 лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : за HP 640 G3 за Pro Book 640 G3 Z2 W33 EA f или Elite Book 820 G3 (L4 Q15 AV) за Pro Book 640 G3 Z2 W33 ET за Elite Book 820 G3 (L4 Q16 AV) за Pro Book 640 G3 Z2 W97 ET за Elite Book 820 G3 (L4 Q17 AV) за Pro Book 645 G2 за Elite Book 820 G3 (L4 Q18 AV) за Pro Book 645 G2 (L8 X65 AV) за Elite Book 820 G3 (V8 N35 PA) за Pro Book 645 G2 (L8 X66 AV) за Elite Book 820 G3 (W4 Z03 AW) за Pro Book 645 G2 (L8 X67 AV) за Elite Book 820 G3 (Z6 Z46 PA) за Pro Book 645 G2 (L8 X68 AV) за Elite Book 820 G3 (Z8 J19 AW) за Pro Book 650 G2 за Elite Book 820 G3 (Z8 J21 AW) за Pro Book 650 G2 (L8 U45 AV) за Pro Book 640 G2 за Pro Book 650 G2 (W6 E08 AW) за Pro Book 640 G3 за Pro Book 650 G2(L8 U52 AV) за Pro Book 640 G3 (1 AH08 AW) за Pro Book 650 G2(L8 U53 AV) за Pro Book 640 G3 (X4 J17 AV) за Pro Book 650 G3 за Pro Book 640 G3 (X4 J18 AV) за Pro Book 650 G3 (1 AH25 AW) за Pro Book 640 G3 (X4 J19 AV) за Pro Book 650 G3 (1 AH28 AW) за Pro Book 640 G3 (X4 J20 AV) за Pro Book 650 G3 Z2 W44 ET за Pro Book 640 G3 (X4 J21 AV) за Pro Book 655 G2 за Pro Book 640 G3 (X4 J22 AV) за Pro Book 655 G2 (L8 Z52 AV) за Pro Book 640 G3 (X4 J23 AV) за Pro Book 655 G2 (L8 Z53 AV)

JIGU Лаптоп Батеријата 42T4806 42T4813 42T4803 42T4857 57Y4564 За Леново За ThinkPad Работ 0196-3EB 13 E30 E31 Серија 6CELLS

DEN 839.04

Опис На ПроизводотБатерија Тип : LiionБатеријата Напон : 11.1 VКапацитетот на батеријата : 4400m Ah / 49 WHТип на производ : Замена Liion БатеријаСостојба : 100% Сосема Нов! 12 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs!Производот Се ПокажеЗА Леново 57 Y4565 лаптоп батерии може да го замени следните дел број : ЗА ЛЕНОВО 42 T4806 42 T4807 42 T4808 42 T4812 42 T4813 57 Y4565 ASM 42 T4814 FRU 42 T4815 57 Y4565 лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : ЗА ЛЕНОВО за Think Pad 0196 RV 4 за Think Pad 0196 RV 5 за Think Pad 0196 RV 6 за Think Pad 0196 RV 8 за Think Pad 0196 RV 7 за Think Pad 0196 RV 9 за Think Pad Работ 01963 EB за Think Pad Работ E30 за Think Pad Работ 13 за Think Pad Работ E31Плаќање Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI, Boleto, bancontact, безбедност, Przelewy24, СМС Плаќање во Русија(МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2), преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, ДОКУ, Mercado Pago, TEF, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express Џеб...

6600mAh Лаптоп Батеријата За HP COMPAQ ProBook 450 455 470 FP06 FP09 93Wh H6L26AA H6L27AA HSTNN-IB4J HSTNN-LB4K 10.8 V

DEN 1411.20

Почитувани купувачи : Нашата продавница продава различни батерии, го отворил oversea склад во RU, САД, велика БРИТАНИЈА, и АНИ , како и да превоз за повеќето земји во светот.Поради посебност на батеријата, некои земји' купувачи само може да изберете Продавачот за Испорака Метод да се купи нашиот производ (можете да направите пребарување на информации за следење на 17track.net...

JIGU Лаптоп со Батерија За HP EliteBook 8530p HSTNN-XB60 451085-141 8540w 8730p ProBook 6545b HSTNN-LB60 8730w 8530w 8540p 8740w

DEN 991.68

4400 MAH Лаптоп со Батерија За HP Elite Book 8530p HSTNNXB60 451085141 8540w 8730p Pro Book 6545b HSTNNLB60 8730w 8530w 8540p 8740wБатерија Тип : Liion Батеријата Напон : 14.4 V / 14.8 V Етикета Капацитет : 5200 MAH Батеријата Мобилен : 8 клетки, Тип на Производ : Замена на Батеријата (100% Сосема Нов) Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & Rohs ! Фотографии покажуваат : Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на вашиот уред,Овој Лаптоп Батеријата може да го замени следните дел броеви : За HP Лаптоп Компатибилни Модели Elite Book 8530p Elite Book 8530w Elite Book 8540p Elite Book 8540w Elite Book 8730p Elite Book 8730w Elite Book 8740w Pro Book 6545b За HP Лаптоп Дел броеви 458274421 484788001 493976001 501114001 AV08 XL BS554 AA HSTNNLB60 HSTNNOB60 HSTNNXB60 KU533 AA

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.