• Ново
JIGU Замена на Лаптоп Батеријата 226M3 5Y43X MT3HJ 451-11207 C702G 451-11258 G3VPN За Dell Inspiron 1370 1370N 13Z P06S

JIGU Замена на Лаптоп Батеријата 226M3 5Y43X MT3HJ 451-11207 C702G 451-11258 G3VPN За Dell Inspiron 1370 1370N 13Z P06S

Оценка на клиентот:
DEN 853.44
DEN 853.00 -0 %

Износ
Залиха


Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека моделот ќе купите одговара за вашиот лаптоп или лаптоп. Секој батеријата има свој модел на името(или дел број,P/N), можете да ги најдете на вашата оригинална батерија. ако не сте сигурни, можете да ме контактирате директно или оставете порака до мене во секое време!
Ова е Замена на Батеријата
100% гаранција тестирани ok (ок) пред испорака
Може да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.
MT3 HJ лаптоп батерии може да го замени следните дел број : 226 M3 5 Y43 X MT3 HJ 451-11207 C702 G P06 S001 451-11258 G3 VPN MT3 HJ лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : за Inspiron 1370 Sereis за Inspiron 13 Z за Inspiron 13z(I13z D-118) за Inspiron 1370n за Inspiron 13z (P06 S) за Inspiron 13z(I13z D-128)
Шопинг совети.
Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !
Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.
Тоа не е можно, не сите.
Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел. За Превозот Адреса Тоа е одговорност на корисникот за да ни дадете точни и целосни адреса. Адреса корекции по пакетот е испратен надвор е многу скапо, а често и невозможно. Пакети се врати кај нас со адреса грешки често се направат дополнителни врати превозот надомест (обвинет од страна на курир), кои ќе бидат одземени од наплата на откажана цел. Ве молиме проверете дали адресата што се предвидени се точни и актуелни. Не се користи не-стандардните кратенки. Наплата Откажани нарачки ќе биде вратена по враќањето на стока во sellable состојба. Наплата ќе се организира преку оригиналниот метод на плаќање. Превозот надомест нема да бидат вратени. На restocking такса може да се полни, во зависност од состојбата на врати стока. Наплата барање ќе биде прифатено САМО кога замена предмети не се достапни. Политика На Враќање 1. Ако не сте задоволни со нашата производот(ите) ве молиме контактирајте со нас за да се добие RMA Број во рок од 15 (петнаесет) дена од купувањето. И производи мора да се врати 100% завршена, вклучувајќи ги и сите компоненти, оригинални пакувања и пакување, материјали, прирачници и други додатоци обезбедени од страна на производителот. Ние го задржуваме правото да ја наполните 25% restocking надоместокот за НЕ-НЕИСПРАВНИ се враќа. 2. Во враќање на производи за нас, клиентите мора да ги плати за враќање товар. Враќање пакети од страна на В. К. Г нема да бидат прифатени. Само враќање товар за неточни предмети доставени до клиентите ќе биде платен од страна на нас. 3. Ве молиме да се осигурате дека вратени предмети се оние кои ќе купи од нас. Ние не сме одговорни за било која ставка испратени до нас, тоа не е нашиот производ. 4. Repack во оригинално пакување : Затворен сè што првично се примени, вклучувајќи ги и сите прирачници и слични материјали. Место на спакуван производ во заштитен надворешниот кутија. Ние мора да ги прими сите оригинални производи со цел да се процесира вашето враќање или размена. Ние не сме одговорни за производи кои се оштетени поради лошото пакување, изобличени пакување, или изгубени пратки.

Карактеристики

Капацитетот На Батеријата:
2200MAh, 2600MAh
Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
DELL
Батеријата Напон:
14.8 V(компатибилен со 14.4 V)
Број На Модел На:
1370n
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
4 клетки
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип На Производ:
Замена На Батеријата
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
гаранција:
1 Година Гаранција

Производи во категоријата

JIGU лаптоп батеријата 0B200-00310200 C21-TX300P ЗА ASUS за Трансформатор Книга TX300 TX300CA

DEN 1728.00

100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батеријаЗА AsC21TX300 P лаптоп батерии може да го замени следните дел број : ЗА AS B20000310200 C21TX300 P C21TX300 P лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : ЗА ASза Трансформатор Книга TX300 TX300 CA

8800mAh лаптоп батеријата се Стремат 4540G 4710G 4710Z 4710ZG 4715Z 4720 4720G 4720Z 4720ZG 4730 4730Z 4730ZG 4735Z 4735ZG 4736

1293.12 -0 % DEN 1293.00

Како да се цел на батеријата?1 Осигурете се дека батеријата е погодна за вашиот лаптоп, ве молиме да користите "Ctrl+F" за да пребарувате вашата батерија модел од Производи Опис .2...

Лаптоп со Батерија За Fujitsu ESPRIMO Mobile V5515 V5535 V5555 V6515 S26391-F6120-L470 FOX-EFS-SA-22F-06 FOX-EFS-SA-XXF-06 Црна

1151.52 -5 % DEN 1094.00

Добредојдовте на нашата Продавница, вашиот лаптоп компјутери Моќ Решение Посакуваме среќен Ешопинг искуство! [Специјална Цена]Лаптоп со Батерија За Fujitsu ESPRIMO Mobile V5515 V5535 V5555 V6515 S26391F6120L470 FOXEFSSA22 F06 FOXEFSSAXXF06 ЦрнаКомпатибилен дел број : За Fujitsu S26391F6120L470 SMPEFSСС22 E06Одговара за лаптоп модел : За Fujitsu ESPRIMO Mobile V5515 ESPRIMO Mobile V5535 ESPRIMO Mobile V5555 : Превозот : 1...

ЗА MSI u100 батеријата Лаптоп со Батерија за ПОГРЕШНО 14L-MS6837D1 3715A-MS6837D1 6317A-RTL8187SE BTY-S11 BTY-S12 Бесплатен превозот

940.80 -5 % DEN 894.00

Добредојдовте на нашата Продавница, вашиот лаптоп компјутери Моќ Решение Посакуваме среќен Ешопинг искуство! [Специјална Цена]ЗА MSI u100 батеријата Лаптоп со Батерија за ПОГРЕШНО 14 LMS6837 D1 3715 AMS6837 D1 6317 ARTL8187 SE BTYS11 BTYS12 Бесплатен превозотОваа UMPC, Net Book & СРЕДИНАТА на Батеријата може да го замени следните дел броеви : За MsiBTYS11 BTYS12Оваа UMPC, Net Book & MID Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : За LgX110 Серија X110G A7 HBG X110L A7 SBG За MedionAkoya Мини E1210 MD96912 Akoya Мини E1210 MD96975 Akoya Мини E1210 Серија За MsiПравец на U100 Серија Правец на U210006 Правец на U90 Серија Wind12 U200 Серија(црна) Wind12 U210 Серија(црна) Wind12 U230(црна)Начин На Исплата : На Превозот : 1...

JIGU Лаптоп со Батерија ЗА ACER Стремат V5-473 V5-473G V7-481 V7-481P Chromebook 13 CB5-311 пат М5-583 М5-583P

1943.04 -16 % DEN 1632.00

100% оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.ЗА Acer AP13 B3 K лаптоп батерии може да го замени следните дел број : ЗА ACER 4 ICP6 / 60 / 78 AP13 B8 K AP13 B3 K KT.00403.013 AP13 B3 K лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : ЗА ACER 552 PG се Стремат V5573 G се Стремат E15 ES1511C3 M4 се Стремат V5573 P се Стремат E15 ES1511C5 PJ се Стремат V5573 PG се Стремат М5583 се Стремат V7481 се Стремат М5583 P се Стремат V7481 P се Стремат М5583 P6423 се Стремат V7482 се Стремат P313121292 G06as се Стремат V7482 P се Стремат P313121292 G12as се Стремат V7482 PG се Стремат P31713322 Y2 G06as се Стремат V7581 се Стремат P31713322 Y2 G12as се Стремат V7581 P се Стремат P31713322 Y4 G06as се Стремат V7582 се Стремат P31713322 Y4 G12as се Стремат V7582 P се Стремат P31715333 Y2 G12as се Стремат V7582 PG се Стремат P31715333 Y4 G06as Chromebook 13 CB5311 Стремат P31715333 Y4 G12as Chromebook 13 CB5311 P се Стремат R14 М5583 се Стремат R14 Р3 М5583 P се Стремат R7571 R7571 се Стремат R7571 G R7571 G се Стремат R7572 R7572 се Стремат R7572 G R7572 G се Стремат V5452 G V5472 Стремат V5452 PG V5552 се Стремат V5472 V5552 G се Стремат V5472 P V5572 се Стремат V5472 PG V5572 G се Стремат V5473 V5572 P се Стремат V5473 G V5573 се Стремат V5552 V5573 G се Стремат V5552 G V7481 се Стремат V5552 P V7481 P се Стремат V5552 PG V7482 P се Стремат V5572 V7482 PG се Стремат V5572 G V7581 G се Стремат V5572 P V7581 PG се Стремат V5572 PG V7582 P се Стремат V5573 V7582 PG

Лаптоп со Батерија за TOSHIBA Satellite C650D C655 C655D C660 C660D C670 C670D

892.80 -5 % DEN 848.00

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 10.8 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & Rohs !!Лаптоп со Батерија за TOSHIBA Satellite C650 D C655 C655 D C660 C660 D C670 C670 DВе молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на вашиот уред,Овој Лаптоп Батеријата може да го замени следните дел броеви : За Toshiba PA3634 U1 BAS PA3634 U1 BRS PA3635 U1 BAM PA3635 U1 BRM PA3636 U1 BRL PA3638 U1 BAP PA3728 U1 BRS PA3817 U1 BAS PA3817 U1 BRS PA3818 U1 BRS PABAS117 PABAS178 PABAS227 PABAS228Овој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : За Toshiba Dynabook CX / 45 F Dynabook CX / 45 G Dynabook CX / 45 H Dynabook CX / 45 J Dynabook CX / 47 F Dynabook CX / 47 G Dynabook CX / 47 H Dynabook CX / 47 J Dynabook CX / 48 F Dynabook CX / 48 G Dynabook CX / 48 H Dynabook MX / 33 KBL Dynabook T350 / 34 BR Dynabook T350 / 34 BW Dynabook T350 / 46 BB Dynabook T350 / 46 BR Dynabook T350 / 46 BW Dynabook T350 / 56 BB Dynabook T350 / 56 BR Dynabook T350 / 56 BW Dynabook T55158 B Dynabook T55158 BB Dynabook T55158 BW Dynabook T551D8 B Equium U400 Серија Equium U400124 Equium U400145 Equium U400146 Portege M800 Portege M800 11 J Portege M800 Серија Portege M800101 Portege M800105 Portege M800701 Portege M801 Portege M802 Portege M803 Portege M805 Portege M806 Portege M807 Portege M808 Portege M810 Portege M819 Portege M820 Portege M821 Portege M822 Portege M823 Portege M825 Portege M830 Portege M900 Portege T130 Portege T131 Сателитски A660 Сателитски A66001 S Сателитски A660ST3 N01 X Сателитски A660ST3 NX2 X Сателитски A660 D Сателитски A665 Сателитски A66511 Z Сателитски A6653 DV Сателитски A665S6067 Сателитски A665S6070 Сателитски A665 D Сателитски A665 DS6051 Сателитски A665 DS6059 Сателитски C640 Сателитски C640 D Сателитски C645 D Сателитски C645 DS4024 Сателитски C650 Сателитски C65001 T Сателитски C650101 Сателитски C650BT2 N15 Сателитски C650ST2 N01 Сателитски C650 D Сателитски C655 Сателитски C655S5047 Сателитски C655S5049 Сателитски C655S5056 Сателитски C655 D Сателитски C655 DS5041 Сателитски C655 DS5057 Сателитски C655 DS5064 Сателитски C660 Сателитски C660106 Сателитски C660108 Сателитски C66010 D Сателитски C6601 K9 Сателитски C6601 KT Сателитски C660 D Сателитски C660 D15Ч Сателитски C660 D15 K Сателитски L310 Сателитски L310 Серија Сателитски L311 Сателитски L312 Сателитски L315 Сателитски L317 Сателитски L322 Сателитски L323 Сателитски L510 Сателитски L510015 Сателитски L515 Серија Сателитски L515S4007 Сателитски L515S4008 Сателитски L515S4960 Сателитски L515S4962 Сателитски L515 D Серија Сателитски L537 Сателитски L600 Сателитски L60001 B Сателитски L60088 R Сателитски L600 D Сателитски L600 D015 S Сателитски L600 D07 B Сателитски L600 D08 W Сателитски L600 D09 B Сателитски L630 Сателитски L63001 S Сателитски L63002 S Сателитски L630 D Сателитски L635 Сателитски L6350 HY Сателитски L6350 J0 Сателитски L6350 K9 Сателитски L635S3010 Сателитски L640 Сателитски L640BT2 N15 Сателитски L640BT2 N22 Сателитски L640EZ1410 Сателитски L640ST2 N01 Сателитски L640 D Сателитски L640 DBT2 N01 Сателитски L640 DBT2 N02 Сателитски L645 Сателитски L645S4038 Сателитски L645 D Сателитски L645 DS4025 Сателитски L645 DS4037 WH Сателитски L650 Сателитски L6500 DN Сателитски L650ST3 N02 X Сателитски L650ST3 NX1 Сателитски L650 D Сателитски L650 D101 Сателитски L650 D102 Сателитски L650 D10 H Сателитски L650 D111 Сателитски L650 D11 G Сателитски L650 D11 R Сателитски L650 D123 Сателитски L650 D13 U Сателитски L650 DST2 N01 Сателитски L655 Сателитски L65511 G Сателитски L655128 Сателитски L655 D Сателитски L655 D12 K Сателитски L655 D12 L Сателитски L670 Сателитски L670102 Сателитски L67010 N Сателитски L67010 P Сателитски L67010 R Сателитски L670117 Сателитски L67011 L Сателитски L67011 R Сателитски L67012 J Сателитски L670134 Сателитски L67014 E Сателитски L67017 E Сателитски L67017 H Сателитски L67017 K Сателитски L670184 Сателитски L67019 E Сателитски L6701 CN Сателитски L670BT2 N22 Сателитски L670BT2 N25 Сателитски L670ST3 NX1 Сателитски L670 D Сателитски L670 DST2 N02 Сателитски L670 DST2 N04 Сателитски L675 Сателитски L675S7018 Сателитски L675S7020 Сателитски L675 D Сателитски L675 DS7019 Сателитски L675 DS7022 Сателитски M300 Серија Сателитски M300600 Сателитски M300700Р Сателитски M300900 Сателитски M300J00 Сателитски M300ST3401 Сателитски M300ST3402 Сателитски M300ST3403 Сателитски M300ST4060 Сателитски M301 Сателитски M302 Сателитски M305 Серија Сателитски M305S4815 Сателитски M306 Сателитски M307 Сателитски M308 Сателитски M310 Сателитски M311 Сателитски M319 Сателитски M320 Сателитски M321 Сателитски M323 Сателитски M325 Сателитски M326 Сателитски M327 Сателитски M328 Сателитски M330 Сателитски M331 Сателитски M332 Сателитски M333 Сателитски M336 Сателитски M338 Сателитски M339 Сателитски M500 Серија Сателитски M500ST5401 Сателитски M500ST5405 Сателитски M500ST5408 Сателитски M500ST54 E1 Сателитски M500ST54 E2 Сателитски M500ST6421 Сателитски M500ST6444 Сателитски M505 Серија Сателитски M505S1401 Сателитски M505 D Серија Сателитски M505 DS4000 Сателитски M505 DS4000 RD Сателитски M505 DS4970 RD Сателитски M511 Сателитски M512 Сателитски M640 Сателитски M640BT2 N01 Сателитски M640BT2 N22 Сателитски M640BT3 N25 X Сателитски M640ST3 N01 X Сателитски M645 Сателитски M645S4045 Сателитски M645S4047 Сателитски M645S4048 Сателитски M645S4049 Сателитски M645S4050 Сателитски M645S4055 Сателитски Про 3000 Сателитски Про C650 Сателитски Про C65011 Z Сателитски Про C6501 D8 Сателитски Про C6501 KL Сателитски Про C650 D Сателитски Про C650 D10 W Сателитски Про C650 D10 X Сателитски Про C650 D10 Z Сателитски Про C650 D111 Сателитски Про C650 D127 Сателитски Про C660 Сателитски Про C6601 NR Сателитски Про C660 D Сателитски Про C66.

Новата батерија за DELL Inspiron 15 5000 Серија 5551 5555 5559 P51F Батеријата M5Y1K 14.8 V

1279.68 -5 % DEN 1216.00

Новата батерија за DELL Inspiron 15 5000 Серија 5551 5555 5559 P51 F Батеријата M5 Y1 K 14.8 VГо замени Дел Број : K185 W M5 Y1 K WKRJ2 GXVJ3 HD4 J0Компатибилен Лаптоп Модел : За DELL Inspiron 3451 3458 3551 3558 серијаЗа DELL Inspiron 5455 5458 5555 серија

JIGU лаптоп батеријата T7B31AA за за HP ProBook 640 G3 Z2W33EA Z2W33ET Z2W97ET

DEN 1494.72

за Hp 801554001 лаптоп батерии може да го замени следните дел број : за HP 801517421 HSTNNI66 C5 U 801554001 HSTNNI67 C4 C103 XL HSTNNI67 C5 CI03048 XL HSTNNLB6 T CI03 XL HSTNNUB6 Q HSTNNI66 C4 T7 B31 AA HSTNNI66 C5 H 801554001 лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : за HP 640 G3 за Pro Book 640 G3 Z2 W33 EA f или Elite Book 820 G3 (L4 Q15 AV) за Pro Book 640 G3 Z2 W33 ET за Elite Book 820 G3 (L4 Q16 AV) за Pro Book 640 G3 Z2 W97 ET за Elite Book 820 G3 (L4 Q17 AV) за Pro Book 645 G2 за Elite Book 820 G3 (L4 Q18 AV) за Pro Book 645 G2 (L8 X65 AV) за Elite Book 820 G3 (V8 N35 PA) за Pro Book 645 G2 (L8 X66 AV) за Elite Book 820 G3 (W4 Z03 AW) за Pro Book 645 G2 (L8 X67 AV) за Elite Book 820 G3 (Z6 Z46 PA) за Pro Book 645 G2 (L8 X68 AV) за Elite Book 820 G3 (Z8 J19 AW) за Pro Book 650 G2 за Elite Book 820 G3 (Z8 J21 AW) за Pro Book 650 G2 (L8 U45 AV) за Pro Book 640 G2 за Pro Book 650 G2 (W6 E08 AW) за Pro Book 640 G3 за Pro Book 650 G2(L8 U52 AV) за Pro Book 640 G3 (1 AH08 AW) за Pro Book 650 G2(L8 U53 AV) за Pro Book 640 G3 (X4 J17 AV) за Pro Book 650 G3 за Pro Book 640 G3 (X4 J18 AV) за Pro Book 650 G3 (1 AH25 AW) за Pro Book 640 G3 (X4 J19 AV) за Pro Book 650 G3 (1 AH28 AW) за Pro Book 640 G3 (X4 J20 AV) за Pro Book 650 G3 Z2 W44 ET за Pro Book 640 G3 (X4 J21 AV) за Pro Book 655 G2 за Pro Book 640 G3 (X4 J22 AV) за Pro Book 655 G2 (L8 Z52 AV) за Pro Book 640 G3 (X4 J23 AV) за Pro Book 655 G2 (L8 Z53 AV)

JIGU лаптоп батеријата 801517-421 801554-001 C103XL CI03048XL HSTNN-I66C-4 HSTNN-I66C-5H за HP 640 G3 за ProBook 640 G2 G3

DEN 1494.72

здраво , пријатели , добредојдовте на нашата компанија , ве молиме да обрнете внимание на тоа : ако сакате да купите батеријата за да го промените вашата оригинална батерија , ве молиме да пребарувате на моделот на вашата оригинална батерија , не барај го моделот на вашиот КОМПЈУТЕР на aliexpress , затоа што сакате да купите некоја батерија не е КОМПЈУТЕР , и ве молиме проверете сликите на нашиот вебсајт со вашата оригинална батерија пред да нарачате да avoide да се прави грешка .Се најдобро !!!за Hp 801554001 лаптоп батерии може да го замени следните дел број : за HP 801517421 HSTNNI66 C5 U 801554001 HSTNNI67 C4 C103 XL HSTNNI67 C5 CI03048 XL HSTNNLB6 T CI03 XL HSTNNUB6 Q HSTNNI66 C4 T7 B31 AA HSTNNI66 C5 H 801554001 лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : за HP 640 G3 за Pro Book 640 G3 Z2 W33 EA f или Elite Book 820 G3 (L4 Q15 AV) за Pro Book 640 G3 Z2 W33 ET за Elite Book 820 G3 (L4 Q16 AV) за Pro Book 640 G3 Z2 W97 ET за Elite Book 820 G3 (L4 Q17 AV) за Pro Book 645 G2 за Elite Book 820 G3 (L4 Q18 AV) за Pro Book 645 G2 (L8 X65 AV) за Elite Book 820 G3 (V8 N35 PA) за Pro Book 645 G2 (L8 X66 AV) за Elite Book 820 G3 (W4 Z03 AW) за Pro Book 645 G2 (L8 X67 AV) за Elite Book 820 G3 (Z6 Z46 PA) за Pro Book 645 G2 (L8 X68 AV) за Elite Book 820 G3 (Z8 J19 AW) за Pro Book 650 G2 за Elite Book 820 G3 (Z8 J21 AW) за Pro Book 650 G2 (L8 U45 AV) за Pro Book 640 G2 за Pro Book 650 G2 (W6 E08 AW) за Pro Book 640 G3 за Pro Book 650 G2(L8 U52 AV) за Pro Book 640 G3 (1 AH08 AW) за Pro Book 650 G2(L8 U53 AV) за Pro Book 640 G3 (X4 J17 AV) за Pro Book 650 G3 за Pro Book 640 G3 (X4 J18 AV) за Pro Book 650 G3 (1 AH25 AW) за Pro Book 640 G3 (X4 J19 AV) за Pro Book 650 G3 (1 AH28 AW) за Pro Book 640 G3 (X4 J20 AV) за Pro Book 650 G3 Z2 W44 ET за Pro Book 640 G3 (X4 J21 AV) за Pro Book 655 G2 за Pro Book 640 G3 (X4 J22 AV) за Pro Book 655 G2 (L8 Z52 AV) за Pro Book 640 G3 (X4 J23 AV) за Pro Book 655 G2 (L8 Z53 AV)

JIGU Оригинални лаптоп Батеријата DL0DB01aS/9-Б DL0DC02aS/9-Б ИО-BT111ABE T3600E ЗА SAMSUNG за Galaxy Tab 3 СМ-T110 СМ-T111 T110

DEN 700.80

100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.ЗА Samsung T3600 E лаптоп батерии може да го замени следните дел број : ЗА SAMSUNG DL0 DB01a S / 9Б ИОBT111 ABE DL0 DC02a S / 9Б T3600 E T3600 E лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : ЗА SAMSUNG ЗА Samsung Galaxy Tab 3 T110 СМT110 T111 СМT111

JIGU Лаптоп со Батерија За Acer Стремат 5000 5600 5600AWLMi 7003WSMi 7004WSMi 7100 5601AWLMi 5602WLMi 7000 7103WSM 7104WSMi 7110

DEN 814.08

Опис На ПроизводотБатерија Тип : LiionБатеријата Напон : 11.1 VКапацитетот на батеријата : 4400m Ah / 49 WHТип на производ : Замена Liion БатеријаСостојба : 100% Сосема Нов! 12 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs!Производот Се ПокажеЗа ACER Лаптоп Компатибилни МоделиЗа да се Стремат 5000 5600 5600 AWLMi 5601 AWLMi 5602 WLMiЗа да се Стремат 7000 7000 7003 WSMi 7004 WSMi 7100 7103 WSMi 7104 WSMi 7110 7111 WSMi 7112 WSMiЗа да се Стремат 9000 9300 93005005 93005415 9301 9301 AWSMi 9301 WLMi 9302 9302 WLMi 9302 WSMi 9303 9303 WLMi 9303 WSMi 9304 9304 WSMi 9305 9305 WSMi 9400 9402 9402 WSMi 9404 9404 WSMi 9410 9410 AWSMi 9410 WSM 9410 9411 9411 AWSMi 9411 WSMi 9412 9412 AWSMi 9412 WSMi 941 9413 WSMi 9420 94206074 94206775 9422 9422 WSMi 9423 9423 WMi 9423 WSM 9423 WSMi 9424 9510 9512 9512 WSMi шпиц 9513 9513 WLMi 9513 WSMi 9514 9514 WSMi 9515 9515 WSMi 9520 9520 WSMi 9523 9523 WSMi 9524 9524 WSMiЗа Travel Mate 4000 4220 4220 AWLMi 4222 LMi 4222 WLMiЗа Travel Mate 5000 5100 5110 5600 5602 WSMi 5604 WSMi 5610 5612 WSMi 5614 WSMi 5620 56206335 56206643 5623 WSMi 5624 WSMi 5625 WSMiЗа Travel Mate 6500 6000За Travel Mate 7000 7110 7512 7513 7514 7515За ACER Лаптоп Дел броеви 3 UR18650 Y2QC236 БТ.00603.021 БТ.00604.010 БТ.00605.005Плаќање Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI, Boleto, bancontact, безбедност, Przelewy24, СМС Плаќање во Русија(МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2), преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, ДОКУ, Mercado Pago, TEF, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express Џеб...

JIGU Лаптоп батеријата Пакард бел EasyNote TR82 TR83 TR85 TR87 За Портал NV54 NV56 NV58 NV78 TJ61 TJ62 TJ63 TJ64 TJ65 TJ66 TJ67

DEN 1344.48

Предмети описЛаптоп батеријата Пакард бел Easy Note TR82 TR83 TR85 TR87 За Портал NV54 NV56 NV58 NV78 TJ61 TJ62 TJ63 TJ64 TJ65 TJ66 TJ67 TR81Тип на батерија : LiionБатеријата Volt : 11.1 V / V 10.8Капацитетот на батеријата : 7800 MAHБатеријата Клетки 9 клеткиБатеријата Боја : ЦрнаИнвентар : Во Парк2 годишна гаранција , 30 ден пари гаранција за враќање на, 100% Сосема нов .Произведени Со Висок Капацитет моќ производи.Вистински слики покажуваатВе молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на вашиот уред,Овој Лаптоп Батеријата може да се компатибилна со следниве модели : За ACERЗа Acer Стремат 4732,За Acer Стремат 4732 Z,За Acer Стремат 4732 Z452 G32 Mnbs,За Acer Стремат 5732 Z,За Acer Стремат 5732 Z4280,За Acer Стремат 5732 Z433 G25 Mn,За Acer Стремат 5732 Z4392,За Acer Стремат 5732 Z443 G25 Mn,За Acer Стремат 5732 Z443 G32 Mn,За Acer Стремат 5732 Z444 G32 Mn,За Acer Стремат 5732 Z4510,За Acer Стремат 5732 Z4598,За Acer Стремат 5732 Z4855,За Acer Стремат 5732 Z4867,За Acer Стремат 5732 ZGЗа ПОРТАЗа Портата NV СеријаNV52, NV5207 U, NV5211 U, NV5212 U, NV5213 U,NV5214 U, NV5215 U, NV5216 U, NV53, NV5302 U,NV5331 U, NV5332 U, NV5333 U, NV5334 U, NV5335 U,NV5336 U, NV5337 U, NV5356 U, NV5362 U, NV5369 ZU,NV5370 U, NV5373 U, NV5376 U, NV5378 U, NV5380 U,NV5381 U, NV5383 U, NV5384 U, NV5385 U, NV5386 U,NV5387 U, NV5388 U, NV5389 U, NV5390 U, NV54,NV5421 U, NV5423 U, NV5425 U, NV5435 U, NV5453 U,NV5462 U, NV5465 U, NV5468 U, NV5469 ZU, NV5470 U,NV5471 U, NV5473 U, NV5474 U, NV5478 U, NV56,NV5602 U, NV5606 U, NV5610 U, NV5614 U, NV5615 U,NV58, NV5807 U, NV5810 U, NV5814 U, NV5815 U,NV5820 U, NV59, NV5911 U, NV5913 U, NV5915 U,NV5917 U, NV5918 U, NV5921 U, NV5922 U, NV5923 U,NV5925 U, NV5926 U, NV5927 U, NV5928 U, NV5929 U,NV5930 U, NV5931 U, NV5932 U, NV5933 U, NV5934 U,NV5935 U, NV5936 U, NV5937 U, NV78

Нов Лаптоп Батеријата A32-n61 A32-m50 за Asus G50 G51 G60 L50 M50 M60 N43 N52 N53 N61 Лаптоп Бесплатен Превозот

891.84 -5 % DEN 847.00

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !! Лаптоп со Батерија за AsN53 S N53 SV A32M50 A32N61 A32 X64 N53 A32 M50 M50s A33M50 N61 N61 J N61 D N61 V N61 VG N61 JA N61 JVКомпатибилен дел број : За As G10 N373800 70NED1 B1000 Z 70NED1 B1200 Z 70NED1 B2000 Z 70NED1 B2100 Z 70NED1 B2200 Z 70NTS1 B2000 Z 70NWF1 B1000 Z 70NWF1 B2000 Z 70NXP1 B2000 Z 70NXP2 B1000 Z 70NZT1 B1000 Z 90NED1 B1000 Y 90NED1 B2100 Y 90NWF1 B2000 Y A32M50 A32N61 A32 X64 A33M50 L062066 L072051 L0790 C6 Овој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : За AsG50 G50 Серија G50 E G50 G G50 T G50 V G50 VT G51 G51 Серија G51 J G51 JX G51 V G51 VX M50 M50 Серија M50 Q M50 S M50 SA M50 SR M50 SV M50 V M50 VC M50 VM M50 VN M60 M60 Серија M60 J M60 JV M60 V M60 VP M60 W N43 N43 Серија N43 J N43 JF N43 JM N53 N53 Серија N53 D Серија N53 DA Серија N53 J N53 JF N53 JG N53 JL N53 JN N53 JQ N61 N61 Серија N61 D N61 J N61 JA N61 JQ N61 JV N61 V N61 VF N61 VG N61 VN N61 W N6 DA X55 X55 Серија X55 S X55 SA X55 SR X55 SV X57 X57 Серија X57 Q X57 S X57 SR X57 V X57 VC X64 X64 Серија X64 J X64 JA X64 JQ X64 JV X64 V X64 VG

JIGU лаптоп батеријата 7D013201M 7D227747S P000573230 ЗА TOSHIBA ЗА dynaBook T65357JRS L55-A5266 PSKK2U-00M007 PSKMAC005004

DEN 1226.40

F ИЛИ Toshiba PA5107 U1 BRS лаптоп батерии може да го замени следните дел број : F ИЛИ TOSHIBA 7 D013201 M PSKLAA002001 7 D227747 S PSKLEA00 M001 P000573230 PSKLNA01 Q00 J p000573240 PSKLWA006002 P000573250 PSKMAC005004 PA5107 U1 BRS PSPMEC00 N006 PSKEA00 M001 PSPMGC05 H02 P PSKJJE02300 VGR PSPMGE007004 N5 PSKJPA00 E00 U PSPMGE00 K004 N5 PSKJWR001001 RU PSPMGU02 G00 C pskk6c00u007 PSPMHA01600 L PSKK6 E00 E00 KGR PSPMHA01 C00 L PSKKAU07 P01 Y PSPMHA01 COOL PSKKEU04 L00 C PSPMHA1 C00 L PSKKWA00 J006 PSPMHC01 E00 P PSKKWC00 G005 PSPMJU00 G005 PSKL6 A013004 TB011207PRR14 G01 PA5107 U1 BRS лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : F ИЛИ TOSHIBA F ИЛИ dyna Book T65357 JRS ЗА Сателитска P50 L55A5266 ЗА САТЕЛИТСКА P50С ИЛИ PSKK2 U00 M007 ЗА Сателитска P50 C F ИЛИ PSKMAC005004 ЗА Сателитска P50t F ИЛИ Satelite P50A12 N ЗА САТЕЛИТСКА P50 TС ИЛИ Satelite P50 TА ЗА Сателитска P50tA01 C ЗА Сателитска L40А ЗА Сателитска P50tBT02 M ЗА Сателитска L40AC05 W1 ЗА САТЕЛИТСКА P55 ЗА Сателитска L40AT01 W ЗА САТЕЛИТСКА P55a5312 ЗА Сателитска L40AT23 S1 ЗА Сателитска P55ta5118 ЗА Сателитска L40AT25 W1 ЗА Сателитска P55tA5202 ЗА Сателитска L40AT26 W1 ЗА Сателитска Про L50А ЗА Сателитска L40AT27 W1 ЗА Сателитска S40AC06 M1 ЗА Сателитска L40AT28 W1 ЗА Сателитска S40AT01 M1 ЗА САТЕЛИТСКА L45 D ЗА Сателитска S40 Dt ЗА САТЕЛИТСКА L50 ЗА Сателитска S40 DtAT11 M ЗА Сателитска L50А ЗА Сателитска S40tAT01 M ЗА САТЕЛИТСКА L50A00 M ЗА Сателитска S40tAT02 M ЗА Сателитска L50A1 DG ЗА Сателитска S40tAT11 M ЗА Сателитска L50AC02 W1 ЗА Сателитска s50 на унодцА ЗА Сателитска L50AK15 W ЗА САТЕЛИТСКА S50 DЗА Сателитска L50AOOM ЗА Сателитска S55 ЗА Сателитска L50AT01 W1 ЗА САТЕЛИТСКА S55 ЗА Сателитска L50AT03 W ЗА САТЕЛИТСКА S55A5275 ЗА Сателитска L50AT11 S1 ЗА Сателитска S55A5236 ЗА Сателитска L50AT11 W1 ЗА Сателитска S55A5275 ЗА Сателитска L50AT16 W1 ЗА Сателитска S55A5279 ЗА Сателитска L50AT18 W1 ЗА сателитска S55a5295 ЗА Сателитска L50DA ЗА Сателитска S55a5335 ЗА Сателитска L50 A ЗА Сателитска S55t ЗА Сателитска L50 A00 M ЗА Сателитска S55tA5237 ЗА САТЕЛИТСКА L50 TЗА Сателитска s55ta5277 ЗА Сателитска L55 ЗА Сателитска S55tA5334 ЗА САТЕЛИТСКА L55t ЗА Сателитска S55tA5389 ЗА сателитска l55ta5290

6600mAh Лаптоп Батеријата За HP COMPAQ ProBook 450 455 470 FP06 FP09 93Wh H6L26AA H6L27AA HSTNN-IB4J HSTNN-LB4K 10.8 V

DEN 1411.20

Почитувани купувачи : Нашата продавница продава различни батерии, го отворил oversea склад во RU, САД, велика БРИТАНИЈА, и АНИ , како и да превоз за повеќето земји во светот.Поради посебност на батеријата, некои земји' купувачи само може да изберете Продавачот за Испорака Метод да се купи нашиот производ (можете да направите пребарување на информации за следење на 17track.net...

Лаптоп со Батерија За Dell Latitude D620 D630 D631 KD491 KD492 KD494 KD495 NT379 PC764 PC765 PD685 RD300 TC030

920.64 -5 % DEN 875.00

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & Rohs !!Лаптоп со Батерија За Dell Latitude D620 D630 D631 M2300 KD491 KD492 KD494 KD495 NT379 PC764 PC765 PD685 RD300 TC0303120383,3120384,3120386,3109080,3109081,3120383,3120384,3120386,3120653,45110297,45110298,45110299,GD775,GD776,GD785,GD787,HX345,JD605,JD606,JD610,JD616,JD617,JD648,KD489,KD491,KD494,KD495,KD496,KP423,MJ456,NT379,PC764,PD685,RC126,RD300,RD301,TC030,TD116,TD117,TG226,0 GD77,0 GD787,0 JD605,0 JD606,0 JD610,0 JD616,0 JD634,0 JD648,0 KD489,0 KD491,0 KD494,0 KD495,0 PD685,0 RD300,0 RD301,0 TC030,0 TD116,0 TD117,0 TD175,0 TG226,0 UD088,0 UG260,HX345,UD088,0 TD175,0 TG226,0 UG260 ЗА DELL Latitude D620 D630 D631 D640,M2300

JIGU Лаптоп Батеријата 42T4806 42T4813 42T4803 42T4857 57Y4564 За Леново За ThinkPad Работ 0196-3EB 13 E30 E31 Серија 6CELLS

DEN 839.04

Опис На ПроизводотБатерија Тип : LiionБатеријата Напон : 11.1 VКапацитетот на батеријата : 4400m Ah / 49 WHТип на производ : Замена Liion БатеријаСостојба : 100% Сосема Нов! 12 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs!Производот Се ПокажеЗА Леново 57 Y4565 лаптоп батерии може да го замени следните дел број : ЗА ЛЕНОВО 42 T4806 42 T4807 42 T4808 42 T4812 42 T4813 57 Y4565 ASM 42 T4814 FRU 42 T4815 57 Y4565 лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : ЗА ЛЕНОВО за Think Pad 0196 RV 4 за Think Pad 0196 RV 5 за Think Pad 0196 RV 6 за Think Pad 0196 RV 8 за Think Pad 0196 RV 7 за Think Pad 0196 RV 9 за Think Pad Работ 01963 EB за Think Pad Работ E30 за Think Pad Работ 13 за Think Pad Работ E31Плаќање Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI, Boleto, bancontact, безбедност, Przelewy24, СМС Плаќање во Русија(МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2), преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, ДОКУ, Mercado Pago, TEF, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express Џеб...

JIGU 7.4 V 4050mAh L14L2P21 L14M2P21 Батеријата За ldeapad 300s S41 S4175 S41-70AM-МФИ S41-70-О S41-70-ISE Серија

1828.80 -16 % DEN 1536.00

100% оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.ЗА Леново L14 L2 P21 лаптоп батерии може да го замени следните дел број : ЗА ЛЕНОВО L14 L2 P21 L14 M2 P21 L14 L2 P21 лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : ЗА ЛЕНОВО ЗА Ideapad 510 S14 S4170 AMМФИ ЗА Ideapad 510 S14 ISK ЗА јога 500 ЗА Ideapad U4170 ЗА Јога 50014 IHW80 N5 S41 ЗА Јога 50014 ISK S4170 ЗА јога 50014sk S4170ISE ЗА Јога 500151 BD S4170О ЗА Јога 50015 ISKИмајте на ум.Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.Тоа не е можно, не сите.Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел...

Нова 6 клетки лаптоп со Батерија За FUJITSU LifeBook A530 A531 AH530 AH531 BH531 LH520 FMVNBP186 FPCBP250 FPCBP250AP

DEN 887.52

Капацитет : 4400m AhНапон : 10.8 VДел Број : CP47789101, CP47821402,FMVNBP186 , FMVNBP189, FMVNBP194, FPCBP250, FPCBP250 AP,S26391F495L100, S26391F840L100Одговара Лаптоп Модел : Life Book A530Life Book A531Life Book AH42 / ELife Book AH530Life Book AH530 / 3АLife Book AH531Life Book LH52 / CLife Book LH520Life Book LH522Life Book LH530Life Book LH701Life Book LH701 ALife Book PH50 / CLife Book PH50 / ELife Book PH521VALENX ELECTRONICS CO., LTD VALENX ELECTRONICS CO., LTD е компанија која е фокусирана на дизајн и производство на лаптоп батерии...

4400mAh Лаптоп со батерија За Asus A32-F5 F5 F5C F5GL F5M F5N F5R F5RI F5SL F5Sr F5V F5VI F5VL F5Z X50 X50C X50M X50N X50RL X50SL

1343.52 -5 % DEN 1276.00

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !! 4400m Ah Лаптоп со батерија За AsA32F5 F5 F5 C F5 GL F5 M F5 N F5 R F5 RI F5 SL F5 Sr F5 V F5 VI F5 VL F5 Z X50 X50 C X50 M X50 N X50 RL X50 SLКомпатибилен дел број : За ASЗа A32F5 За 70NLF1 B2000 Z За 70NLF1 B2000 YОдговара за лаптоп модел : За ASЗа F5 Серија За F5 За F5 N За F5 R За F5 Sr За F5 V За F5 VI За F5 VL За F5 RI За F5 SL За F5 C За F5 GL За F5 Z За X50 C За X50 M За X50 N За X50 R За X50 RL За X50 Серија За X50 SL За X50 V За X50 VL

Нови KI04 14.8 V Батерија За HP Павилјон 14/15/17-AB000 HSTNN-LB6S/DB6T 800049-001

1055.04 -5 % DEN 1002.00

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 14.8 VЕтикета Капацитет : 2600m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & ROHS !!Нови KI04 14.8 V Батерија За HP Павилјон 14 / 15 / 17AB000 HSTNNLB6 S / DB6 T 800049001За HP KI04 HSTNNDB6 T HSTNNLB6 S 800010421 800049001За HP Павилјон 15ab038 TX Павилјон 15ab024 NE Павилјон 15ab072 TX Павилјон 15ab039 TX Павилјон 15ab037 TX Павилјон 15ab010 AX Павилјон 15ab038 TU Павилјон 15ab018 TU Павилјон 15ab017 TU Павилјон 15ab016 TU Павилјон 15ab036 TX Павилјон 14ab011 TX Павилјон 14ab012 TX Павилјон 14ab013 TX Павилјон 14ab005 TU Павилјон 14ab006 TU

JIGU Лаптоп со Батерија За Acer За EMACHINE E627-5750 E725 G725 EMG725 За ПОРТАЛ ID58 MS2273 MS2274 NV51B05uMS2268 NV51 Серија

DEN 1292.16

Опис На ПроизводотБатерија Тип : LiionБатеријата Напон : 10.8 VКапацитетот на батеријата : 10400m Ah / 112 WHТип на производ : Замена Liion БатеријаСостојба : 100% Сосема Нов! 12 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs!Производот Се ПокажеОва се Стремат 4732 Z батеријата е компатибилна со следниве дел броеви : За ACER AS09 A31 AS09 A70 AS09 A90 БТ.00605.037 AS09 A41 AS09 A71 БТ.00603.076 БТ.00606.002 AS09 A51 AS09 A73 БТ.00603.077 БТ.00606.003 AS09 A56 AS09 A75 БТ.00604.030 БТ.00607.066 AS09 A61 AS09 A78 БТ.00605.036 БТ.00607.067 БТ.00607.068 БТ.00607.069 БТ.00607.070 MS2274 За ПОРТАЛ AS09 A31 AS09 A51 AS09 A61 AS09 A71Ова се Стремат 4732 Z батеријата е компатибилна со следниве модели : За ACER За да се Стремат 4732 Z За да се Стремат 5517 Серија За да се Стремат 5532 Серија TJ74 За да се Стремат 5332 Серија TJ65 TJ61 TJ75 TJ68 TJ66 TJ62 TJ76 TJ71 TJ67 TJ63 TJ77 TJ72 TR83 TJ64 TJ78 TJ73 TR85 TR81 TR серија TR87 TR86 TR82 За EMACHINE D525 E525 E725 G725 D725 E627 G627 За ПОРТАЛ NV5207 U NV5376 U NV5469 ZU NV5918 U NV5211 U NV5378 U NV5470 U NV5921 U NV5212 U NV5380 U NV5471 U NV5922 U NV5213 U NV5381 U NV5473 U NV5923 U NV5214 U NV5383 U NV5474 U NV5925 U NV5215 U NV5384 U NV5478 U NV5926 U NV5216 U NV5385 U NV5602 U NV5927 U NV5302 U NV5386 U NV5606 U NV5928 U NV5331 U NV5387 U NV5610 U NV5929 U NV5332 U NV5388 U NV5613 U NV5930 U NV5333 U NV5389 U NV5614 U NV5931 U NV5334 U NV5390 U NV5807 U NV5932 U NV5335 U NV5421 U NV5810 U NV5933 U NV5336 U NV5423 U NV5814 U NV5934 U NV5337 U NV5425 U NV5815 U NV5935 U NV5356 U NV5435 U NV5820 U NV5936 U NV5362 U NV5453 U NV5911 U NV5937 U NV5369 ZU NV5462 U NV5913 U NV5917 U NV5370 U NV5465 U NV5915 U NV5468 U NV5373 UПлаќање Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI, Boleto, bancontact, безбедност, Przelewy24, СМС Плаќање во Русија(МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2), преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, ДОКУ, Mercado Pago, TEF, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express Џеб...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.