• Ново
500pcs/кутија Мека Lint-Слободен Смена Брише Хартија за на доградба на Акрилни Гел-Облоги Помине Алатки Нокти лак за Чистење Брише

500pcs/кутија Мека Lint-Слободен Смена Брише Хартија за на доградба на Акрилни Гел-Облоги Помине Алатки Нокти лак за Чистење Брише

Оценка на клиентот:
DEN 151.20
DEN 144.00 -5 %

Износ
Залиха


500pcs/кутија Мека Lint-Слободен Смена Брише Хартија за на доградба на Акрилни Гел-Облоги Помине Алатки Нокти лак за Чистење Брише Карактеристики :
- 100% Сосема нов и висок квалитет.
- Боја : Бела
- Количина : 500pcs/кутија
- Направен Од Висок Квалитет и Мека Каша
- Лесно Да Се Чисти Ноктите Гел И Лак
- Совршена Алатка За Професионална & Дома Користејќи
Спецификација :
- Meterial : Lint - слободен Airlaid Хартија
Големина : 4(L) ×3(W)cm/ 1pc
Порака до почитуваниот Клиенти : Сите Слики се Направени од Вистинска Предмети, со Почитување на Вистинските Предмети, Иако Постои Мала Боја Разлика Може да биде Предизвикана од Некои Причини, како што се Боја Одраз во Мониторот Осветлување, Позадина, итн. Сите Корисници ќе бидат Послужени со Careness. Ако Има Било какви Прашања, Добредојдовте да Контактирате со нас за да им помогнеме. Пакетот Вклучува :
- 1* 500pcs/кутија Помине Уметност Брише
- Имајте на ум : на комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група Испорака :
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2. Ве молиме пополнете во нашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!
Топло Совети : Ние секогаш ќе се потрудиме да се грижи за својата цел и да ви понуди задоволни услуга. Ви благодариме.
- Кога не можете да го најдете parcle, ве молиме контактирајте со нас за проверка.
- Кога вашата цел е да работи надвор од времето, ве молиме контактирајте со нас за цел заштита. Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации, ви Благодарам. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Ако има било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Повратни информации : Ако нешто се направи сте незадоволни или лути, ве молиме контактирајте со нас во времето пред да замине Повратни информации. Ние ќе направиме нашата нашите најдобри за решавање на вашиот проблем додека не се задоволи. Ако ви се задоволи со објектот, ве молиме оставете Postive Повратните информации (5 Ѕвезди) за нас. Ние секогаш се трудиме да го реши проблемот и да живеат до вашето задоволство.

Карактеристики

Тип На Објект:
Лак Смена
НЕТО-WT.:
0.049 килограми
Количина:
500pcs/КУТИЈА
Тип:
Отстранување На Облоги
Бренд Име:
Мед Радост
Број На Модел На:
HJ-NA027
Состојка:
Лак Смена Обвива

Производи во категоријата

10Pcs/многу Помине Уметност Гел лак Смена Кафе Надвор Капа Клип Розова боја се Виолетови УВ Гел лак Заврши Алатка Течност за Отстранување на Лак

95.52 -15 % DEN 81.00

10 Pcs / многу Помине Уметност Гел лак Смена Кафе Надвор Капа Клип Розова боја се Виолетови УВ Гел лак Заврши Алатка Течност за Отстранување на ЛакФункција : ноктите сменаЗаштита на животната средина материјалЛесно и брзо да се чисти вашиот лакЧисти ноктите директноПогодност за користење.Погоден за повеќето големини на прсти.За вештачки нокти отстранување, УВ тен кревет заштита.Погоден за професионална, ноктите салон, помине уметност училиште / факултет помине уметност уметник и личните / домашна употреба, на големо, итнКако да се користи1...

Feivielle 900 Компјутери LKE Брише Памук Салфетки Lint-Слободен Гел лак Смена Помине уметност Алатки Маникир За Ноктите Lint Влошки Хартија

138.72 -5 % DEN 132.00

Feivielle 900 Компјутери LKE Брише Памук Салфетки LintСлободен Гел лак Смена Помине уметност Алатки Маникир За Ноктите Lint Влошки ХартијаКарактеристики : Ова е Пакет од 900 Lint слободни помине брише идеален за Маникир или Педикир Помине Третмани.За употреба во подготовка и чистење, акрил и помине уметностПрофесионални или Домашна употребаМека абсорбента санитарни производЧисто Не Ткаени памукСува БришеСпецификации;Боја : белаНето тежина : 70gПакетот вклучува : 900pcs Помине Брише1) Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем...

10 торба Помине Уметност за Обновливи Гел лак Смена да Заврши Ноктите Уметност Впие Исклучување лак Смена Почиста Клип Капа Гел Смена Алатка

864.00 -20 % DEN 691.00

10 Pcs / Многу Пластични Помине Уметност Впие Исклучување Капа Клип УВ Гел за Чистење полски Смена да Заврши Алатка Overmal Воскресение Топла МаскаКарактеристики : Високо квалитетен материјал, издржлив доволно за вашето секојдневно користење.Погоден за професионална и домашна употреба.Лесно да се справи и да работат...

900pcs/торба Помине Алатки Бања Нокти Гел лак Смена Прашина Совети УВ Гел лак Почиста Отстранување Памук Брише Трудови

91.20 -5 % DEN 87.00

Карактеристики : Мека, чиста, и триење на кожата да не му наштети на кожата.Не го испуштајте ѓубре, за да се спречи традиционалните памук crumbs, кожа, рана инфекција.Спецификација : Боја : белаГолемина : 5 X 5cm / 1.96 X 1.96 инченМатеријал : Природен памук влакнаТежина : 70gЗабелешки : 1...

Нови 10pcs/торба Помине Уметност Пластични Гел лак Смена Soakers Исклучување Капа Клип УВ Гел лак Заврши Алатка Шминка Degreaser За Нокти

95.04 -20 % DEN 76.00

10 Pcs / Многу Пластични Помине Уметност Впие Исклучување Капа Клип УВ Гел за Чистење полски Смена да Заврши Алатка Overmal Воскресение Топла МаскаКарактеристики : Високо квалитетен материјал, издржлив доволно за вашето секојдневно користење.Погоден за професионална и домашна употреба.Лесно да се справи и да работат...

3 Шишиња УВ Гел за Чистење Професионални Помине Уметност полски Лепак Лични Долго-траен Маникир Совети Помине Уметност Совет Смена Алатка топла

219.36 -30 % DEN 154.00

.3 Шишиња УВ Гел за Чистење Професионални Помине Уметност полски Лепак Лични Долготраен Маникир Совети Помине Уметност Совет Смена Алатка Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет...

20pcs Помине Воскресение Сочинуваат Мода Лесна Употреба Хартиена Крпа Помине Уметност полски Исчезне Смена Помине Алатки 88 HJL2017

60.00 -17 % DEN 50.00

20pcs Помине Воскресение Сочинуваат Мода Лесна Употреба Хартиена Крпа Помине Уметност полски Исчезне Смена Помине Алатки 88 HJL2017 Опис : Карактеристики : Тип : Фолија лак смена обвиваСо џебови, светлина и лесно да се носат и користатАбсорбента сунѓер со acetone, без луто adours на нормален полски сменаЛесно да се отстрани гел лак УВГо намалува acetone контакт со кожа и стапици во топлина за quicken отстранувањеЗа еднократна употреба, една солза за една шајкаПроизвод големина ( еден компјутери ) : 5cm*5cm.Како да го користите : Чекор 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.