• Ново
2017 Новите Електронски bezmen џеб LCD дигитален скала рака преносни багаж скала кујнски ваги апарати за Домаќинство 50KG kg g lb оз

2017 Новите Електронски bezmen џеб LCD дигитален скала рака преносни багаж скала кујнски ваги апарати за Домаќинство 50KG kg g lb оз

Оценка на клиентот:
DEN 479.52
DEN 432.00 -10 %

Износ
Залиха

2017 Новите Електронски bezmen рака џеб LCD дигитален скала преносни багаж скала кујнски ваги апарати за Домаќинство 50 KG kg g lb оз
Производ параметри :
Бренд : Wei Heng
Име : висока прецизност преносни дигитални скала
Бои : црвена, црна, сина
Најголемата тежина : 50 kg / 10 g
Материјал : ABS на заштита на животната средина
Дисплеј : high-definition LCD дигитален дисплеј
Сензор : нова генерација на високо прецизен сензор
Грешка при мерење : + 0.02 (единици).
Единица мерка : kg, g, lb, оз
Напојување : 1 до 2032 копчето батерии
Зошто јас треба да се избере тоа?
Бидејќи Wei Heng преносни дигитални скала, лесен за носење, брзо тежина, се чувствуваат удобно, high-definition LCD екран, заштита на животната средина инженерство ABS школка, единица е завршена, мерење прецизност, лик дизајн, квалитет,
Совет : за електронски скала има три бои се црвена, црна, сина, но црвено скала челик кука, црна скала челик кука, црна скала појас, сина скала челик кука, сина скала појас, со цел да се произведе непотребно прашање, ве молиме наведете кога купувате стил
детали за производот
Испорака
1.Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате прашања на предмети.
2.Кога ќе нарачате. ве молиме изберете превозот метод. ние ќе ја испрати на предмети во рамките 1-9 дена откако ја потврдите вашата исплата.
3.Ние само ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напиша во Ali Express, Ако сакате да го смените ве молиме да не информирате пред да се испрати на предмети.
4.Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост Воздух Mail или 4 PX и други зелени логистика.
ние can EMS. Fed Ex, DHL . UPS-от.ТНТ. испорака.
5.Кина пост Воздух пошта обично се потребни околу 15-25 работни дена да пристигне откако беше објавена некаде за custorms или времето проблем, ја освои биде одложен неколку дена, тоа може да биде до 30-50 работни дена.
6. Ние нема да ги сноси купувачот увоз тарифа!
Услуга На Клиентите
1.Кога ќе го примите пакетот, ве молиме отворете тоа да се провери пред да потпишете. Ако тоа е оштетен, ве молиме прашајте 'Оштетување доказ" од испорака Компанија , купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка. компанијата да kecover цената на штета или загуба .
2.Ние гарантираме дека сите наши објекти се е како што е наведено во нивните описи, ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши.
3.Нашите производи се од редовни фабрика акции, па ние може да обезбеди висок квалитет на производите.
4.Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас преку e-mail . повеќето пораки ќе се одговори во рок од 12 деловни часа.
Повратни информации
Ако имате проблем со нашите предмети или услуга. ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да ги реши сите проблеми што се среќаваат, Ова е важно бидејќи тоа ќе ни помогне да ги подобриме нашите услуги и да служат подобро за вас наредниот пат. Ако не сте задоволни. ве молиме да ни даде 5 ѕвезди!

Карактеристики

боја:
Црна
Тип:
Мерење Алатки
Бренд Име:
WEIHENG
Број На Модел На:
WH-A14
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Мерење Алатки Тип:
Кујнски Ваги
Скала Употреба:
Кујнски Ваги

Производи во категоријата

Високо Прецизен Дигитален Milligram Џеб Скала 100 x 0.001 g чувствителност Преносни Претовар Мерење Накит од Злато и скапоцени Камења Скала

DEN 1151.52

Оваа мини дигитален џеб скала вклучува следниве карактеристики : 100g капацитет и 0.001 g читливостTare функцијата за Броење на функцијата Auto CalibrationАвтоматско исклучување индикатор за ПреоптоварувањеПовеќе начини на мерење : грам, унца, карат, жито, унца(s)троја и дискретни wavelet се трансформираAnswer : ___________________________ Note : Идеален за прецизно мерење на благородни метали, накит,glod,камења, камења, лекови, билки, и претовар.Тестирани и калибрира пред превозот овозможување на тоа за размена на инстант операција.Претпазливост:Електронски скала е висока чувствителност метарВе молиме калибрирање пред мерење стоки.Ве молиме да користите оваа скала во стабилна место без правец на животната средина.Не се притисне оваа скала кога складирање тоа по употребата.Димензии : 4.53" x 1.38" x2.56" (Длабочина)Тежина : 0.44 LBБоја : црнаКапацитет : 100g / 3.5274 озНа точноста : 0.001 g / 0.0001 озЕдиници : g / мл / ozt / dwt / ct / gn / tlАвтоматско Исклучување : 30 секундиЕкран : LCD со бекап светлинаМоќност : ААА* 2 (исклучен)Дигитални екрани се поголеми од другите Milligram Џеб Скала на пазаротпоголем led екранот , кои ви даваат повеќе удобно читањеВнимание : Бидејќи оваа скала е високо чувствителни,ТОА ќе произведе ПРИКАЖЕ грешка ако се погоди или bumped за време на превозот ,или по долго време користење.АКО ВАШИОТ СКАЛА ГОНГ ПОГРЕШНО,ШТО ТРЕБА ДА СЕ КАЛИБРАЦИЈА

7kg 1g LCD Прецизност Дигитални Кујна Скала 7KG Преносни Исхрана Електронски Ваги Мерење Рамнотежа Готвење Алатки Со Сад

959.52 -15 % DEN 816.00

7kg 1g LCD Прецизност Дигитални Кујна Скала 7 KG Преносни Исхрана Електронски Ваги Мерење Рамнотежа Готвење Алатки Со СадСпецификации : Модел : WHB10 W Палета / Поделба вредност : 7kg / 1g Боја : Бела Материјал : ABS LCD големина : 60*32милиметри Напојување : 2 x AAA батерии (не се вклучени) скала големина : 200*140*32милиметри На Сад големина : 200*200*60mm Пакет големина : 240*190*105mm Производ тежина : 580g Пакет тежина : 650gВовед : Оваа електронска кујна скала е добар помошник во вашиот живот...

Нови 5kg 5000g 1g Дигитални Кујна Исхрана Поштенски Електронски Рамнотежа Рамнотежа за кујнски прибор печење алатки

DEN 623.04

Нови 5kg 5000g 1g Дигитални Кујна Исхрана Поштенски Електронски Рамнотежа Рамнотежа за кујнски прибор печење алаткиКарактеристики : 100% нов висок квалитетВисока прецизност вирус мерач сензорАвто нулаauto off (исклучено).Разноврсна Скала Може да Се Користи во Кујната, eMail Просторија или Канцеларија.Мултиединица екранотСлаба батерија / преоптоварување индикацијаTare функцијаГолемина : 16.5 x 13 х 3.5 см (L x W x H)Тежина : 240 гМоќност : 1.5 V x 2 AAA батерија (не се вклучени)Боја : белаПакет Содржина : 1 X дигитален електронски мерењеЗдраво, драги пријатели,Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, имаат работен ден.Поради рака мерка, големината може да има 15 mm грешкаРазлични монитор, бојата може да има разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики.И бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Здраво, Пријатели, повеќе изненадување се чека за вас...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.