• Ново
Blygirl Blyth кукла Кафена и црвена удира гол кукла 071BL284 обичните тело 7 зглобовите црна кожа за своите промена на шминка

Blygirl Blyth кукла Кафена и црвена удира гол кукла 071BL284 обичните тело 7 зглобовите црна кожа за своите промена на шминка

Оценка на клиентот:
DEN 2016.00

Износ
Залиха


САД$ 45.00 US$ 45.00 US$ 45.00 US$ 46.00 US$ 46.00 US$ 45.00 US$ 45.00 US$ 45.00 US$ 45.00 US$ 47.00 US$ 45
Добредојдовте на Blygirl продавница Кукла е очи може да се промени во четири бои, главата школка по јаже, очите. Кукла е коса е многу добар, многу удобно, мека. Кукла е кожата е црна, бебето е телото обичен тело, седум зглобовите. Треба да го замени на тело и лице школка може јавете се во нашата служба за корисници. Сакате да знаете повеќе информации ве молиме дај ми порака! Ве молиме имајте во предвид дека бројот на слики произведени ќе бидат различни.

Карактеристики

Големина:
30cm
Тип На Објект:
Кукли
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Предупредување:
ништо
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Димензии:
30cm
Возраст Опсег:
> 8 години
Карактеристики:
diy играчка
Тип:
Моден Кукла
Форма:
1/6
Mfg Серија Број:
Моден
Број На Модел На:
071BL284
Бренд Име:
Blygirl
Пол:
Девојки

Производи во категоријата

Нови Bebe Раѓа Силикони Бебе Кукла насмевка бебе детски играчки Магнет Pacifier 22 инчен 55 cm Убави розова бебе кукла мечка

6287.52 -39 % DEN 3835.00

Нови Bebe Раѓа Силикони Бебе Кукла насмевка бебе детски играчки Магнет Pacifier 22 инчен 55 cm Убави розова бебе кукла мечкаПроизводот ги исполнува кон ЕУ националните стандарди царината, 100% безбедност и заштита на животната срединаДеталите се насликани од страна на дизајнерот лично да се заврши , изработка

NPKCOLLECTION девојка кукла раѓа 22 целосна силикони винил тело деца играчки подарок раѓа кукла колекции boneca раѓа кукли за девојчиња

6527.52 -39 % DEN 3982.00

Опис : Пол : девојка.Големина : за 22inches или 57cm од глава до пети.Тежина : околу 1,5 кг Материјал : раце, нозе и телото се направени од увезени Силикони...

SuDoll Ivy 1/8 bjd sd модел кукли девојки и момчиња очи Висок Квалитет играчки кукла

DEN 3600.00

Ве молиме прочитајте ги внимателно пред ставање на твојот ред, ве Молиме имајте на ум дека сите кукли се продаваат во продавницата се Голи ! Материјал : висок квалитет смола Пакетот Вклучува : 1* Голи Кукла , Акрилик очи (Случаен Боја), Кога местото цел, pls забелешка очи во боја, или ќе биде по случаен избор боја...

50CM 19 Инчи 2 Бои Симулација Смее Раѓа Бебе Кукла Lifelike Бебе Кукли, Играчки за Деца Роденденски Подарок За бебиња

939.36 -5 % DEN 892.00

Опис50 CM 19 Инчи 2 Бои Симулација Смее Раѓа Бебе Кукла Lifelike Бебе Кукли, Играчки за Деца Роденденски Подарок За бебињаГолемина : 50cmТежина : 1kgМатеријал : винил+ памукПакет се вклучени : 1 x кукла со облека (Батерија, не се вклучени)[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа

50cm Меки Силиконски Раѓа Бебе Девојка Кукли, Играчки За Продажба на Евтини 20inch Винил Новороденче Живи Кукли Бебиња Сакаат Вистинска Детска Игра Куќа

7528.32 -49 % DEN 3840.00

Опис На ПроизводотГолемина : Околу 4850 cm од глава до пети, не може да биде мала разлика зависи мерење метод кукла може да се носат 03М вистински бебе облека, можете да се облекуваат неа во вашата сопствена волја...

меки Силиконски Роден Кукла раѓа DK-75 заврши curlly коса Кукла за Девојки 20 инчи Раѓа Кукла 53 см трговија на големо децата Подарок

4360.80 -10 % DEN 3925.00

Descrip рање : Големина : За 53 CMТежина : Околу 1.2 kgСтруктура : на главата и екстремитетите се увезуваат меки силиконски, Рацете и нозете, може да се ротира за да ја прилагодите позиција , телото е памук, многу мека; кукла можат да седат може да лага; не може да издржи, не може да се зборува; Платно кукла тело не може да влезе во водаОчи : високоодделение акрилик очи, очите не можат да трепкаКоса : увезени mohair , рака имплантОблека : скроени според кукла големина

22inch со Полно тело, силикони раѓа кукли момче кукла раѓа бебиња 55CM Juguetes Бебиња Играчки Bonecas brinquedos menina играчки за детето

DEN 3791.52

22inch 55cm Раѓа Бебе Кукла Целосна Силикони Тело Кукла Brinquedos Симулација Новороденче Lifelike Играчки Кукла JuguetesГолемина : 55cmТежина : 1.9 кгМатеријал : Увезени силикони производство, се чувствуваат мека, не мека крпа кукла тело; ако тоа е премногу мека и полна со пластична кукла зглобовите падне лесно; бебето може да седи или лежи, не ќе застане; бебето може да ве придружува на бебе во вода бања.Коса : Вграден увозот mohair, мека и нежна.Очи : Тајван високоодделение акрилик око; очи не трепка

stenzhorn(stenzhorn) 1 / 12bjd кукла симпатична малку пушеле слободни продажба на слободни очи

2400.00 -30 % DEN 1680.00

Почитувани купувачи, добредојдовте на нашата продавница!Сите играчки се голи, вклучувајќи главата, телото, со исклучок на коса и шминка, облека и чевли, и други додатоци, нашата бесплатна испорака до еден пар очи, ако ви се допаѓа, ве молиме контактирајте ме.

30cm Намали Симулација Раѓа Бебе Кукла Насмевка Бебе Кукла Новородените Деца Придружува Децата се Игра Играчка Куќа Најдобри Божиќ Подарок за Роденден

1995.36 -5 % DEN 1896.00

Опис30cm Намали Симулација Раѓа Бебе Кукла Насмевка Бебе Кукла Новородените Деца Придружува Децата се Игра Играчка Куќа Најдобри Божиќ Подарок за РоденденФункција : со глас (Батерија, не се вклучени)Димензии : 30cmМатеријал : винил+ памукПакет се вклучени : Кукла+Шише +Сад + Лажица (Без Кутија)[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа

5 Групи на Големо 6pcs/set градинка рима прст кукли, Шест Малку Патки

1115.04 -35 % DEN 725.00

СОНЦЕТО на 1 сет : 36g NW на 5 поставено : 180g пакет големина : 13cm x9cm x4cm Материјал : Кадифен Забелешка : Не се прифаќа изберете стил , испратите по случаен избор Шест Малку Патки Шест малку патки кои јас еднаш знаеше, Масти патки, прилично патки тие беа премногу, Но на еден малку патка со пердув на својот грб, Тој го водеше другите со својот шарлатански шарлатански шарлатански...

ABWE Црно и Бело Млечни Крава Рака Кукла Прст Кукли

DEN 100.80

Две lifelike млечни крава рака кукла и прст кукла Носат млечни крава рака марионета на својата рака, и излизгајте го вашиот прст Употреба прсти се движат млечни прст кукла Смешни играчки и лесен за употреба Со имагинација во play Two lifelike млечни крава рака кукла и прст марионетаСе носат на млечни крава рака марионета на својата рака, и излизгајте го вашиот прстКористете прсти се движат млечни прст марионетаСмешни играчки и лесен за користењеСо имагинација во играОваа страна прст кукла сет вклучува голем lifelike млечни крава рака кукла и помал од прст кукла.Со меки кадифени материјал и исклучителна детали, кои е се црно и бело млечни крава рака кукла прст кукла сет голема продавница за мали деца, идеален реквизити кога родителите велат спиење приказни за нивните деца.Голема колекција за вашето дете.Добиете забава и задоволство кога играте оваа кукла сет.главната боја : црна и беламатеријал : кадиферака кукла димензии (H x W) : прибл...

нови пристигнување bjd 1/6 11 BJD Кукла 14 поврзувани кукли Принцеза Коса + Шминка + Крпа +чевли

2472.00 -15 % DEN 2101.00

нови пристигнување bjd 1 / 6 11" BJD Кукла 14 поврзувани кукли Принцеза Коса + Шминка + Крпа +чевлиголемина : 29cmПревозот : 1.ве молиме бидете сигурни дека вашето целосно име и презиме, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање...

55cm Меки Силиконски Раѓа Кукли Бебе Реални Кукла Раѓа 22 Инчен Full Винил Boneca BeBe Раѓа Кукла За Девојки и Момчиња

5279.52 -37 % DEN 3326.00

Ова бебе е 100% рачно изработени craftwork со рака сликарствоМатеријал : Висок квалитет Тешко Силикони винил.Шефот : на главата симулација на големо, се преродува кукла е вистински бебе големина, многу симпатичнаКоса : Пејст перикаВеѓите : целосно рака подготвени до толку веѓите треба да се третираат внимателно, не сила за да ги избрише нив .Очи : високоодделение акрилик очи...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.