• Ново
Blygirl Blyth кукла Светло кафеава права коса голи бебе 107BL674 обичните тело 7 зглобовите црна кожа за своите промена на шминка

Blygirl Blyth кукла Светло кафеава права коса голи бебе 107BL674 обичните тело 7 зглобовите црна кожа за своите промена на шминка

Оценка на клиентот:
DEN 1968.00

Износ
Залиха


САД$ 45.00 US$ 45.00 US$ 45.00 US$ 46.00 US$ 46.00 US$ 45.00 US$ 45.00 US$ 45.00 US$ 45.00 US$ 47.00 US$ 46.00
Добредојдовте на Blygirl продавница Кукла е очи може да се промени во четири бои, главата школка по јаже, очите. Кукла е коса е многу добар, многу удобно, мека. Кукла е кожата е црна, бебето е телото обичен тело, седум зглобовите. Треба да го замени на тело и лице школка може јавете се во нашата служба за корисници. Сакате да знаете повеќе информации ве молиме дај ми порака! Ве молиме имајте во предвид дека бројот на слики произведени ќе бидат различни.

Карактеристики

Големина:
30cm
Тип На Објект:
Кукли
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Број На Модел На:
107BL674
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Предупредување:
ништо
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Димензии:
30cm
Возраст Опсег:
> 8 години
Карактеристики:
diy играчка
Тип:
Моден Кукла
Форма:
1/6
Mfg Серија Број:
Моден
Бренд Име:
Blygirl
Пол:
Девојки

Производи во категоријата

ABWE руската Гнездење Кукла 6set Празно Matryoshka Matreshka дрво Unpainted направи сопствена

333.60 -8 % DEN 307.00

ABWE руската Гнездење Кукла 6set Празно Matryoshka Matreshka дрво Unpainted направи сопственаРуската Гнездење Кукла 6set Празно Matryoshka Matreshka дрво Unpainted направи own Without боја matryoshka, може да се даде целосна претстава за имагинација, подготви својата работа.Исто така можете да направите подарок за вашите пријатели или семејството.Не се лекува и без обоени matryoshka, преку вашата сопствена фантазија за самостојно по трансформацијата, тоа е уникатна.Можете да побарате вашиот сопствен рачно изработени matryoshka желба, можеби желбата да се постигне! Секој даде благослов!сет од 6 unpainted / празно matryoshka,руски вгнездување на куклинаслика вашите сопствени.направи тоа индивидуалниголемина на висина од најголемите еден е приближно 13.5 cmвисина на најмалите е 2 cmбоја : белапакет содржина : 6 x MatryoshkaAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

За 60CM коса должина 95% природна коса манекен главата кукла главата природна коса манекен екранот манекен глава

2208.00 -15 % DEN 1877.00

Коса Должина : Околу 60смБоја На Коса : ЗлатнаГубење на Материјал : 95% природна коса +5% влакнаНето Тежина : Околу 580gГлава Обем : за 54cmМанекен Лице : шминкапакет= 1*манекен главата + 1*МАЛА ЗАГРАДА

Blygirl Blyth кукла Црна кадрава црна кожа голи кукла обичните тело 7 зглобовите DIY кукла може да се промени шминка

DEN 1968.00

САД$ 45.00 Добредојдовте на Blygirl продавница Кукла е очи може да се промени во четири бои, главата школка по јаже, очите...

Бесплатен Превозот голем попуст RBL-142DIY Голи Blyth кукла роденденски подарок за девојка 4colour големи очи кукли со убава Коса симпатична играчка

3600.00 -48 % DEN 1872.00

Опис : RBL Серија 1 PC Голи BL кукла со коса (Не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци) Можете да ги купите сите DIY материјали во мојата продавница...

Бесплатен Превозот голем попуст RBL-160DIY Голи Blyth кукла роденденски подарок за девојка 4colour големи очи кукли со убава Коса симпатична играчка

3600.00 -48 % DEN 1872.00

Опис : RBL Серија 1 PC Голи BL кукла со коса (Не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци) Можете да ги купите сите DIY материјали во мојата продавница...

22inch сите силикон бебе кукли прекрасна жив роден кукла играчка за девојчиња 57cm Целосна силикони кукли раѓа бебе момче кукли, играчки за деца

6655.68 -29 % DEN 4726.00

Големина : околу 57 cm Тежина : околу 1,5 кг Структура : Увезени силикони, се чувствуваат мека, не крпа тело кукла мека; целосна пластична кукла ако мека зглобовите лесно да падне; кукла седат и лежат, не ќе застане; кукла може да влезе во вода со бебе туш Кожа : ќе треба да поминат неколку часа по многу слоеви на специјални бои и посебен процес на производство, сликарство висока симулација на кожата...

евтини ABS манекен главата на големо перика накит шапка dispaly африканско американски манекен главата стојат без влакна на продажба

3767.04 -47 % DEN 1996.00

евтини ABS манекен главата на големо перика накит шапка dispaly африканско американски манекен главата стојат без влакна на продажбаОпис : А) Материјал : ABSБ) Реални Страна Се Насликани ОчиВ) Реални Вистински ТрепкитеГ) Рачно Насликани ВеѓитеE) Мерење : Висина : 47cm ...

Blygirl Blyth кукла Кафена и црвена удира гол кукла 071BL284 обичните тело 7 зглобовите црна кожа за своите промена на шминка

DEN 2016.00

САД$ 45.00 Добредојдовте на Blygirl продавница Кукла е очи може да се промени во четири бои, главата школка по јаже, очите...

Blygirl Кукла Голи кукла мешана боја кадрици темно црна кожа Blyth кукла обичните тело 7 заеднички DIY кукла може да се промени на телото

2880.00 -11 % DEN 2563.00

Добредојдовте во мојата продавница Кукла : Blyth голи кукла (не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци) боја на Очите : четири стилови може да се менува прашува : Кукла тело е обичните тело, од вкупно 7 зглобовите...

50cm Силика гел Кукла Раѓа Кукла Смири Кукла Lifelike Бебиња игра игра играчка куќа за Деца е Роденден на Божиќ Подарок

5077.44 -20 % DEN 4062.00

modname=ckeditor50cm Силика гел Кукла Раѓа Кукла Смири Кукла Lifelike Бебиња игра игра играчка куќа за Деца е Роденден на Божиќ Подарок[опис на производот]Пол : ЖенскиГолемина на : 50 сантиметри, (мерење метод е различен, малку грешка)Тежина : нето тежина е околу 1.2 килограмиМатеријал : увезени силика гел, мека рачка, без тело кукла е мека, сите гумени кукли се премногу меки, зглобовите се лесно да падне, кукла може да седат, легнете, и не може да издржи; кукла можат да влезат во водата за да го придружува на бебето да се искапат.Очи : Тајван произведува високо квалитетен акрилик очи, и очите не ќе трепкаКоса : имплантација на увезените мека mohair.пријателски потсетник : Прирачник за мерење, тежина, големина, мала грешка пакувањето на Производот ќе биде надграден нередовно! Топло совет : ве Молиме забележете дека поради осветлување ефект и display brightness / contrast и други прилагодувања, во сликата на сајт и вистинската боја на предмети, може да постојат суптилни разлики...

5pcs/ Set Дрвени руската Matryoshka Кукла Гнездење Кукли Девојки Глазура Играчки Дома Декор рачно изработени Занаетчиски Децата Подароци BM88

523.20 -16 % DEN 440.00

5pcs / Set Дрвени руската Matryoshka Кукла Гнездење Кукли Девојки Глазура Играчки Дома Декор рачно изработени Занаетчиски Децата Подароци BM88Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : Дрво.Стил : Matryoshka Вгнездување На КуклиЦелосно рачно изработени со убава страна боја.Голем волумен со умерена 5 кори, па како не, да се направи тешко и тесни прекинувачи на овие кукли.Најдобрите подароци за вашите деца и совршен декор за вашиот дом.Најголемата Висина : 1417cm1 сет x 5pcs Matryoshka КуклиНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

2018 нови пристигнување играчка 55 cm реални-бебе-кукла 22 инчен силикони раѓа бебе мини кукли за деца жив bonecas играчки за девојчиња

6431.52 -39 % DEN 3923.00

Опис : Пол : девојкаГолемина : за 56cm / 22inches од глава до пети (различни мерни методи, најмала грешка) .Тежина : околу 1.3 кг.Структура : кукла е телото направени на кадифен ; екстремитетите се направени од увезени и нетоксични силикони ;екстремитети може да бидат активни слободно; кукла може да се седне и да се лаже, но може да се' t stand; не може да се стави во вода за да се бања.Очи : Тајван високоодделение акрилик очите, очите не можат да трепка .Коса : увезени mohair , рака имплант , може да се чешлани.Скроена облека : покажаа како нашите фотографии.Забелешка : За бојата на објектот ќе се примени може да биде малку поинаков од слики на екранот на вашиот монитор бидејќи набљудувачите не се калибрира истиот .Превозот Политики : 1...

нови пристигнување bjd 1/6 11 BJD Кукла 14 поврзувани кукли Принцеза Коса + Шминка + Крпа +чевли

2472.00 -15 % DEN 2101.00

нови пристигнување bjd 1 / 6 11" BJD Кукла 14 поврзувани кукли Принцеза Коса + Шминка + Крпа +чевлиголемина : 29cmПревозот : 1.ве молиме бидете сигурни дека вашето целосно име и презиме, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање...

SuDoll Ivy 1/8 bjd sd модел кукли девојки и момчиња очи Висок Квалитет играчки кукла

DEN 3600.00

Ве молиме прочитајте ги внимателно пред ставање на твојот ред, ве Молиме имајте на ум дека сите кукли се продаваат во продавницата се Голи ! Материјал : висок квалитет смола Пакетот Вклучува : 1* Голи Кукла , Акрилик очи (Случаен Боја), Кога местото цел, pls забелешка очи во боја, или ќе биде по случаен избор боја...

Гроздобер Страна Се Насликани Шминка Женски Manequin Manikin Манекен Главата За Шапка И Накит Екранот

DEN 2376.00

Опис : А) Материјал : FiberglassБ) Реални Страна Се Насликани ОчиВ) Реални Вистински ТрепкитеГ) Рачно Насликани ВеѓитеE)Без Уво, Но Имаат Earring ДупкиЃ) Мерење : Висина : 19" ...

Нови Bebe Раѓа Силикони Бебе Кукла насмевка бебе детски играчки Магнет Pacifier 22 инчен 55 cm Убави розова бебе кукла мечка

6287.52 -39 % DEN 3835.00

Нови Bebe Раѓа Силикони Бебе Кукла насмевка бебе детски играчки Магнет Pacifier 22 инчен 55 cm Убави розова бебе кукла мечкаПроизводот ги исполнува кон ЕУ националните стандарди царината, 100% безбедност и заштита на животната срединаДеталите се насликани од страна на дизајнерот лично да се заврши , изработка

stenzhorn(stenzhorn) 1/8 чудо кукли висок квалитет кукла продавница за продажба

DEN 2640.00

Почитувани купувачи, добредојдовте на нашата продавница!Сите играчки се голи, вклучувајќи главата, телото, со исклучок на коса и шминка, облека и чевли, и други додатоци, нашата бесплатна испорака до еден пар очи, ако ви се допаѓа, ве молиме контактирајте ме.

меки Силиконски Роден Кукла раѓа DK-75 заврши curlly коса Кукла за Девојки 20 инчи Раѓа Кукла 53 см трговија на големо децата Подарок

4360.80 -10 % DEN 3925.00

Descrip рање : Големина : За 53 CMТежина : Околу 1.2 kgСтруктура : на главата и екстремитетите се увезуваат меки силиконски, Рацете и нозете, може да се ротира за да ја прилагодите позиција , телото е памук, многу мека; кукла можат да седат може да лага; не може да издржи, не може да се зборува; Платно кукла тело не може да влезе во водаОчи : високоодделение акрилик очи, очите не можат да трепкаКоса : увезени mohair , рака имплантОблека : скроени според кукла големина

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.