• Ново
BEIOUFENG 5CM Мода Кукла Чевли Каузална Платно Чевли за BJD Кукли,1/6 Bjd Кукла Обувки Спортски Чевли за Кукли Патики 2 Пар

BEIOUFENG 5CM Мода Кукла Чевли Каузална Платно Чевли за BJD Кукли,1/6 Bjd Кукла Обувки Спортски Чевли за Кукли Патики 2 Пар

Оценка на клиентот:
DEN 1103.52
DEN 563.00 -49 %

Износ
Залиха


НОВИ Пристигнување! Добар Квалитет!
Други слични кукла чевли!
BEIOUFENG 5 CM Мода Кукла Чевли Каузална Платно Чевли за BJD Кукли,1/6 Bjd Кукла Обувки Спортски Чевли за Кукли Патики 2 Пар
Опис :
Боја : A(портокал) ,B(жолта),C(тексас сино),D(зелена),E (Црна),F(blue Sapphire ),G(Небото сино),H(бела),I(брегот на слоновата бела),Ѕ(беж),К(црвена),O(rose red),P(пинк),Q(светло виолетова),R(deep purple); (Ако сакате да изберете боја, ве молиме оставете порака по ред. Ако не messafe лево, ние ќе го испрати по случаен избор)
Производ Големина : околу 5*2.5 cm
Материјал : крпа/гума
Количина : 2 пара/Многу
BJD кукла чевли : 1/6
100% сосема нов
Напомена :
Ако сте руската клиент или Бразил клиент, ве молиме кажете ни го вашето Целосно Име и презиме и Целосна Адреса за подобра испорака!
Повратни информации :
Вашето задоволство е наша извршување. Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги, ве молиме оставете Postive Повратни информации (5 ѕвезди ) за нас,тоа е многу важно за нас да ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат.
Ако имате било каков проблем, ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации или отворен спор пред да контактирате со нас. ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.

Карактеристики

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Предупредување:
не за дете, само за кукла
Број На Модел На:
522698,Кукла Чевли
Димензии:
околу 5*2.5 cm
Пол:
Унисекс
BJD/SD Атрибут:
Чевли
Материјал:
Платно
Форма:
1/6
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Тип:
Додатоци
Бренд Име:
BEIOUFENG
Е Прилагодена:
Yes
кукла чевли:
со лево и десно за чевли
Стил:
моден кукла чевли
Големина:
5CM doll shoes
Материјал:
платно чевли
Скала:
1/6 bjd кукла чевли
Тип:
Патики Чевли, Фитнес, Обувки,Обувки

Производи во категоријата

Моден Црвен Фустан Свадба Партија Gown Голема Bowknot Долги Ракави Принцеза Облека За Nancy Кукла Додатоци 16 Кукла Подарок Играчки

239.52 -15 % DEN 204.00

Повеќе објекти , Повеќе стил , Pls Кликнете , , , ,Пакет Вклучувајќи : 1x фустан(Кукла и други додатоци НЕ се Вклучени)Погодни За : Ненси Кукла ( 16" Кукла)Функција : Голем bowknotAnswer : ___________________________ NOTE : 1.Квалитетот логистика : Нашата продавница бесплатен превозот начин се обични пакет поток, не може да се проследи...

6PCS/МНОГУ 2015 година Нови Пристигнување Згусне Мода Високи-температура Отпор рачно изработени Romana DIY BJD Кукла Перика 1/6 1/8 1/12 1/3

815.52 -11 % DEN 726.00

6 PCS / МНОГУ 2015 година Нови Пристигнување Згусне Мода Високитемпература Отпор рачно изработени Romana DIY BJD Кукла Перика 1 / 6 1 / 8 1 / 12 1 / 36 PCS / БРОЈ 15*100 CM Може да се Избере Боја Во многуВе молиме оставете масажа за боја сакате по ред ,Инаку ,боја ќе бидат испратени по случаен избор .Производот се покаже : Режимот на транспорт : 2 KG следниве артикли,Ние регистрирани парцела од Кина Пост Воздух Пошта; 2 KG горенаведената стока,Што ќе го избере Кина Пост забележа голема торба или меѓународни експрес испорака (International Private Изнајмени Коло Или DHL..) Превозот услови : 1.Бесплатен превозот од кина пост воздух со следење на број .може да се испрати до сите земја ...

10PCS/БРОЈ 15*100CM трговија на Големо Топла Продажба Директно Кукли Коса, Перики SD Diy BJD Перика 1/3 1/4 1/6

1151.52 -11 % DEN 1025.00

10 PCS / БРОЈ 15*100 CM трговија на Големо Топла Продажба Директно Кукли Коса, Перики SD Diy BJD Перика 1 / 3 1 / 4 1 / 610 PCS / БРОЈ 15*100 CM Може да се Избере Боја Во многуПостојат МНОГУ бои ,ве молиме оставете масажа за боја бројот што сакате по ред ,Инаку ,боја ќе бидат испратени по случаен избор .Производот се покаже : Повеќе за вас...

Соберат DIY Кукла Куќа Играчка Дрвени минијатура italia in miniatura Кукла Куќи Минијатурни куклена куќа играчки Со Мебел LED Светла Роденденски Подарок M026

1991.52 -48 % DEN 1035.00

Вклучени : 1.LED светло / Прашина маска2 Сите мебел исто како и сликата се прикажува!3.Англиски јазик прирачник (добиете по email)Не се вклучени : Музика / лепак / tools / батерија спо rtГолемина на : 1.Скала : 1 : 242.Куклена куќа Големина : 17(L) x13(W)x12(H) cm3.Net Тежина : 0.6 kgМатеријали : дрво, платно, хартија, смоли,пластични,matelAnswer : ___________________________ Note : 1.Возраст : се применува над 8 години2...

20cm BJD/SD Кукла diy коса кукла права коса/перики црна каки l кафена и розова шарени коса за кукла

216.00 -23 % DEN 167.00

Добредојдовте во мојата продавницаНа перики големина е 20cm*100cm.Нормално, за 1 / 3 кукла главата треба 2 парчиња,за 1 / 4 кукла главата треба 1.5 парчиња,за 1 / 6 кукла треба 1pieces само.ако сте freshhand, јас предлагам да се подготви 2pieces најмалку.

ABWE Најдобри Продажба 1:12 Кукли Куќа Минијатурен Свет Бела LED Таванот Светлина Осветлување Светилка со Батерија

DEN 295.68

Овој производ е предмет на специфични безбедносни предупредувањаПредупредување : Не се погодни за деца под 3 години...

G07-X165 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement Кукла додатоци Шест мрежа покрив плочки 12pcs/set

719.52 -10 % DEN 648.00

Материјал : дрвени Големина : 11.4*3.2 cm ,јазот должина 1.9 см (1 : 12 големина ,ве молиме бидете сигурни дека однапред)

Црвениот Моден Bowknot Чевли За Blythe Кукли 1/6 Желе Чевли За Licca Кукла Мини Чевли За 1/6 BJD Кукла Додатоци

243.84 -43 % DEN 139.00

Црвениот Моден Bowknot Чевли За Blythe Кукли 1 / 6 Желе Чевли За Licca Кукла Мини Чевли За 1 / 6 BJD Кукла ДодатоциПогодни за : за blythe кукла 1 / 6, за Licca Кукла, за Azone кукла, за Pullip кукла, за momoko кукла.Чевли само Кукла и други додатоци НЕ се вклучени.Внимание : чевли може да биде малку лабава за некои кукла, ќе можат да носат чорапи пред чевли...

ABWE Најдобри Продажба Кукла куќа минијатурни убава боја таванот светилка светлина Виси светилки

DEN 195.36

Оваа прекрасна минијатура капка совршена светлина во вашиот Викторија кукла куќа влечат соба.Со тенок метален синџир за да ја обеси на таванот,Пластични екран има акрилните бои убав бисерТоа е electrically и тоа го прави на светлината, но тоа ќе биде одлично во куќата на зглобовите не се електрифицирани погледнетеДвострано лента на подот има shockproof функцијаБоја : како што е прикажаноМатеријал : метал, пластикаОперативен Напон : 12 VГолемина (висок x длабочина) : 1 / 12 скала (приближно 9 x 3.5 см)Answer : ___________________________ Note : Не се погодни за деца под 3 годиниПакет Содржина : 1 x Мини Виси СветилкиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Пинк Висока Пета Чевли За Blythe Кукли 1/6 Мода Чевли За Licca Кукла Мини Чевли За Momoko 1/6 BJD Кукла Додатоци

243.84 -43 % DEN 139.00

Пинк Висока Пета Чевли За Blythe Кукли 1 / 6 Мода Чевли За Licca Кукла Мини Чевли За Momoko 1 / 6 BJD Кукла ДодатоциПогодни за : за blythe кукла 1 / 6, за Licca Кукла, за Azone кукла, за Pullip кукла, за momoko кукла.НЕ може да се вклопат за кукла со подвижен нозе, вратоврската е краток за подвижен нозе...

JD131 1/8 1/6 BJD кукла перика Мода Lati кукла синтетички mohair перика Бисер се тркалаат кукла перики 5-6inc 6-7inch кукла додатоци

DEN 1092.00

Опис На ПроизводотТочка БР : JD131Материјал : синтетички mohairГолемина : 56 инчен and67 инчи (78",8 и 9",910" исто така е достапен)Боја : Руси, Морков ,Розова( ве Молиме да ми кажете бојата што сакате кога ќе нарачате.ви благодариме! ) Големина 56inchГолемина 67 инченВнатрешниот перика капа : Синтетички Mohair перика ззп еластичност и е завршена сомека облека за мека на допир и фитинг и на кукла главата .Новодојдени Белешки 1...

Кукла Облека се Облекуваат Облека, Пижами за 18 инчен Американска Девојка Кукла 3-парчиња Каубој Одговараат на Нашата Генерација Додатоци

143.52 -30 % DEN 100.00

Опис тоа не е вклучуваат куклаГледате нова симпатична Фустанна кукла облека која е професија направени за 18" Американска девојка кукли.Тоа може да се направи вашиот симпатична Американска девојка кукли многу повеќе чиста,убавина и шармантен.само ќе изгледа како на сликата...

5Pair Марија Janes Чевли За Blythe Кукли 1:6 Прилично Bowknot Чевли За Licca Кукла Куќа Мини Чевли За 1/6 BJD Кукла Додатоци

767.04 -38 % DEN 476.00

5 Pair Марија Janes Чевли За Blythe Кукли 1 : 6 Прилично Bowknot Чевли За Licca Кукла Куќа Мини Чевли За 1 / 6 BJD Кукла ДодатоциПогодни за : за blythe кукла 1 / 6, за Licca Кукла, за Azone кукла, за Pullip кукла.Чевли само Кукла и други додатоци НЕ се вклучени.Внимание : чевли може да биде малку лабава за некои кукла, ќе можат да носат чорапи пред чевли...

Кукла Куќи DIY 1:12 Дрвени Минијатурни куклена куќа Креативни Загатка Градење на Собранието Играчки за Децата Подароци

2360.16 -30 % DEN 1652.00

Кукла Куќи DIY 1 : 12 Дрвени Минијатурни куклена куќа Креативни Загатка Градење на Собранието Играчки за Децата Подароци

BEIOUFENG 1/3 1/4 SD BJD Кукла Облека Вклучуваат Chiffon Блуза,Јакна и Plaid Здолниште,BJD Облека Фустани за Кукли Додатоци

1823.52 -5 % DEN 1732.00

BEIOUFENG 1 / 3 1 / 4 SD BJD Кукла Облека Вклучуваат Chiffon Блуза,Јакна и Plaid Здолниште,BJD Облека Фустани за Кукли ДодатоциМатеријал : крпаКоличина : 1 сет (1 set =1 buc Chiffon Блуза +1 buc јакна+1 buc Plaid Здолниште)Големина : за 1 / 3 1 / 4 bjd куклаСтилски дизајн и таписерии изработкаМоден стил и е лесно да се носат!Известување : Само кукла е облека не inculde кукла,кукла чевли, и други додатоци!Бојата на кукла е облека можеби малку различни, поради различни следиНапомена : Ако сте руската клиент или Бразил клиент, ве молиме кажете ни го вашето Целосно Име и презиме и Целосна Адреса за подобра испорака!Повратни информации : Вашето задоволство е наша извршување...

5 бои Исече Панталони leggings Додатоци Одговара 43cm Zapf Бебе Родено Кукла & 18inch Американска Девојка Кукла Облека Децата Подарок

95.52 -30 % DEN 67.00

Молиме Забележете : 1 Цел на повеќе од $200 , со бесплатен превозот од express до САД, Австралија, Сингапур.2...

Сината боја на животните маица и капа во собата за 45см Zapf Бебе момче нови Роден Кукла облека сет

170.40 -15 % DEN 145.00

Читање пред да нарачате : одговараат за 18" 45см кукла употреба.Фустан само, не вклучувајќи кукла1, што зависи од нашите клиенти satusfaction да се успее...

Рачно изработени Кукла Зелена пижами Облека додатоци Одговара 18 Инчен Американска Девојка Кукла &43cm Ново Родено Бебе Zapf Облека

191.52 -30 % DEN 134.00

Молиме Забележете : 1 Цел на повеќе од $200 , со бесплатен превозот од express до САД, Австралија, Сингапур.2 Цел на повеќе од $400 , бесплатен превозот од DHL, Fedex или UPSот на Канада, Puerto Rico, Нов Зеланд и ЗападнатаЕвропа.3...

Нови Пристигнување 1/3 1/4 1/6 BJD Кукла се Облекуваат SD Кукла Облека DIY BJD Фустан За Девојки, Бесплатен Превозот

1147.20 -7 % DEN 1067.00

Е објект само продаде 1 / 3 1 / 4 1 / 6 големина на Облека ,кукла не вклучуваат го продаде ! ви благодариме!И кога ќе го купите овој фустан ,ве молиме да ми кажете вашата кукла големина детали ,благодарение !Answer : ___________________________ Note : Ве молиме да се напомене дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness / contrast settings итн, на тон на боја на вебсајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.​1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам...

30PCS 110*80*25мм бела Antirust Метал Украс естетската медицина Кутија за Играчки Електронски хардвер Стока пакет за Складирање Метални Кутии

2979.36 -14 % DEN 2562.00

30 PCS 110*80*25мм бела Antirust Метал Украс естетската медицина Кутија за Играчки Електронски хардвер Стока пакет за Складирање Метални Кутии : 1.материјал : tinplate2.големина на надвор : 110*80*25mm3.боја : боја бела4.КОЛИЧИНА : 30pcs / многутежина : околу 55g / еез5.користете occation : т oy чај бонбони бизнис картичка usb уред за складирање кутија Украс Акварел Стокаестетската медицина Опстанок Комплет соберат СлучајПревозот : 1.Вашата цел ќе биде добро спакувани за безбедност и испорачани во 48 часа откако ќе го добиете вашиот расчисти исплата.2.Ние брод објектот преку превозот метод како што choosed.Ние обезбедува УПУ,Fedex,како и Исполнување од страна на Aliexpress за вашиот избор.Ако ви треба други превозот метод,ве молиме да не информирате пред вашата исплата.3.Сите предмети треба да се примени во рок од 2 недели да не текот на 4 недели.Ве молиме да не информирате ако објектот не доби над 4 недели и ние ќе ви ги даде 100% задоволни решенија.Политика На Враќање : 1.Ако не сте примени на објект од повеќе од 30 дена откако ќе се плати за тоа,ве молиме контактирајте со нас на прво место.Ние ќе ви даде 100% задоволни решенија.2.Ако најдете било кој квалитет на проблемот на објектот откако ќе се прими во рок од 7 дена,pleae исто така да контактирате со нас колку што е можно побрзо,ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.3.Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка,можете да се вратите до нас за веднаш размена или ние ќе рефундирање на вашата исплата.Превозот такса и осигурување не се враќа.Повратни информации : Вашиот коментар е многу важен за нашиот успех во бизнисот.1.Ако сте задоволни со купување и нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации со 5stars.2.Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да не остави негативни итно.Ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем и да ви ги задоволиКонтакт : Ако имате било какви прашања,нашата Служба за корисници службеници добредојде на епошта.Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.