• Ново
Нов стил Leggings панталона Облека за 18inch Американска девојка кукла партија n314

Нов стил Leggings панталона Облека за 18inch Американска девојка кукла партија n314

Оценка на клиентот:
DEN 95.52
DEN 72.00 -25 %

Износ
Залиха


Молиме Забележете :
1. Цел на повеќе од $200 , со бесплатен превозот од express до САД, Австралија, Сингапур.
2. Цел на повеќе од $400 , бесплатен превозот од DHL, Fedex или UPS-от на Канада, Puerto Rico, Нов Зеланд и Западната
Европа.
3. Прилагодено дизајн се добредојдени и трговија на големо шарм најдобра цена до $3.99/еез за цел повеќе од 1000 Ако
сте заинтересирани pls порака до нас.
1. Различни стилови со различни материјали!
2. Големи акции за брза испорака во пониска цена!!
3. Висок квалитет со пониска цена!!!
4. Сигурен квалитет увери!!!
Кукла Фустани За 18" Американска Девојка
Моден Дизајн,Перат
Само кукла облека,кукла не се Вклучени!
Опис
Гледате нова симпатична се Облекуваат на кукла облека која е професија направени за 18" Американска девојка кукли.Тоа може да се направи вашиот симпатична Американска девојка кукли многу повеќе чиста,убавина и шармантен.
само ќе изгледа како на сликата. Објектот само за облека. Тоа не е вклучуваат кукли. Плаќање
Прифаќаме само alipay Зачувам само онлајн плаќање ние го прифаќаме. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди сметка пред наддавање. Превозот
Ве молиме да забележите дека објектот се наоѓа во Кина, ќе биде потребно време да стигне до вас. Ние можеме да брод на објекти за целиот свет. Нашите приоритетни превозот метод на сад е USPS, што обично трае околу 10 до 15 дена да се дојде до вас. Ако сте надвор од НАС, тоа ќе биде пристигна во рок од 5 недели. Контактирајте Со Нас
Сето она што го направи, е да се направи сте задоволни, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни ме или напушти ме порака. Ви благодариме!
Внимание :
Според разлика на осветлување и го следи поставување, вистински производ може да имаат малку боја разлика во сликата.ви благодариме за разбирањето!
Добредојдовте направите dropshipping и трговија на големо, повеќе попуст за вас, доколку количината е голем, и ќе се избере најдобриот превозот начин за бесплатно за вас!

Карактеристики

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Димензии:
Одговара 18inch кукла
Бренд Име:
ZWSISU
BJD/SD Атрибут:
Одговараат на
Пол:
Унисекс
Mfg Серија Број:
Моден
Предупредување:
>3 години
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
N454
Тип:
Додатоци
Форма:
1/3

Производи во категоријата

Нови Пристигнување 1/3 1/4 1/6 BJD Кукла се Облекуваат SD Кукла Облека DIY BJD Фустан За Девојки, Бесплатен Превозот

1147.20 -7 % DEN 1067.00

Е објект само продаде 1 / 3 1 / 4 1 / 6 големина на Облека ,кукла не вклучуваат го продаде ! ви благодариме!И кога ќе го купите овој фустан ,ве молиме да ми кажете вашата кукла големина детали ,благодарение !Answer : ___________________________ Note : Ве молиме да се напомене дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness / contrast settings итн, на тон на боја на вебсајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.​1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам...

Виолетова симпатична училиште униформа сет за 18 инчен Американска девојка кукла за бебе подарок,Кукла додатоци

704.64 -20 % DEN 564.00

Кукла Фустани За 18" Американска ДевојкаМоден Дизајн,ПератСамо кукла чевли,кукла не се Вклучени!Молиме Забележете : 1...

JD131 1/8 1/6 BJD кукла перика Мода Lati кукла синтетички mohair перика Бисер се тркалаат кукла перики 5-6inc 6-7inch кукла додатоци

DEN 1092.00

Опис На ПроизводотТочка БР : JD131Материјал : синтетички mohairГолемина : 56 инчен and67 инчи (78",8 и 9",910" исто така е достапен)Боја : Руси, Морков ,Розова( ве Молиме да ми кажете бојата што сакате кога ќе нарачате.ви благодариме! ) Големина 56inchГолемина 67 инченВнатрешниот перика капа : Синтетички Mohair перика ззп еластичност и е завршена сомека облека за мека на допир и фитинг и на кукла главата .Новодојдени Белешки 1...

Виолетова Боја Кукла Додатоци Ткаени, Плетени Рачно Изработени Блузи Грб Облечи Џемпер Облека За Барби Кукла Подароци За Девојки Детска Играчка

315.84 -40 % DEN 190.00

Виолетова Боја Кукла Додатоци Ткаени, Плетени Рачно Изработени Блузи Грб Облечи Џемпер Облека За Барби Кукла Подароци За Девојки Детска ИграчкаПогодни за : за кукли за 11.5"(29cm ) висинаОблека само, кукли не се вклучени.Џемпер може да се weared како и на врвот и се облекуваат.

Сината боја на животните маица и капа во собата за 45см Zapf Бебе момче нови Роден Кукла облека сет

170.40 -15 % DEN 145.00

Читање пред да нарачате : одговараат за 18" 45см кукла употреба.Фустан само, не вклучувајќи кукла1, што зависи од нашите клиенти satusfaction да се успее...

2017 нова бела очилата се погодни за 18 инчен Американска девојка zapf 43CM кукла од очила за сонце, им даде на децата роденден giftn1333

57.60 -15 % DEN 49.00

2017 нова бела очилата се погодни за 18 инчен Американска девојка zapf 43 CM кукла од очила за сонце, им даде на децата роденденски подарок

5PCS/МНОГУ Нови Пристигнување BJD Перика Коса Додатоци 25CM Кадрава Кукла Коса DIY

780.00 -9 % DEN 710.00

BJD Перика Коса Додатоци 25 CM Кадрава Кукла Коса DIY5 PCS / МНОГУ 25*100 CM Може да Избере Различни Бои Во многуВе молиме оставете масажа за боја сакате по ред ,Инаку ,боја ќе бидат испратени по случаен избор .Производот се покаже : Режимот на транспорт : 2 KG следниве артикли,Ние регистрирани парцела од Кина Пост Воздух Пошта; 2 KG горенаведената стока,Што ќе го избере Кина Пост забележа голема торба или меѓународни испорака (International Private Изнајмени Коло Или DHL..) Превозот услови : 1.Бесплатен превозот од кина пост воздух со следење на број .може да се испрати до сите земја ...

G07-X366 деца бебе подарок Играчка 1:6 куклена куќа мини Мебел Малата кукла Додатоци був

767.52 -10 % DEN 691.00

Материјал : Надворешна употреба на симулација волна, внатрешна употреба на полиетиленски тешко школка, внатрешниот вакуум, мала тежина, не е лесно да се кревка Големина : 3 Був Димензии : Должина : 6cm; Width : 5cm; Висина : 7cm; 2 Був Димензии : Должина : 5cm; Width : 4.5 cm; Висина : 7cm;

BEIOUFENG 1/3 1/4 SD BJD Кукла Облека Вклучуваат Chiffon Блуза,Јакна и Plaid Здолниште,BJD Облека Фустани за Кукли Додатоци

1823.52 -5 % DEN 1732.00

BEIOUFENG 1 / 3 1 / 4 SD BJD Кукла Облека Вклучуваат Chiffon Блуза,Јакна и Plaid Здолниште,BJD Облека Фустани за Кукли ДодатоциМатеријал : крпаКоличина : 1 сет (1 set =1 buc Chiffon Блуза +1 buc јакна+1 buc Plaid Здолниште)Големина : за 1 / 3 1 / 4 bjd куклаСтилски дизајн и таписерии изработкаМоден стил и е лесно да се носат!Известување : Само кукла е облека не inculde кукла,кукла чевли, и други додатоци!Бојата на кукла е облека можеби малку различни, поради различни следиНапомена : Ако сте руската клиент или Бразил клиент, ве молиме кажете ни го вашето Целосно Име и презиме и Целосна Адреса за подобра испорака!Повратни информации : Вашето задоволство е наша извршување...

20cm BJD/SD Кукла diy коса кукла права коса/перики црна каки l кафена и розова шарени коса за кукла

216.00 -23 % DEN 167.00

Добредојдовте во мојата продавницаНа перики големина е 20cm*100cm.Нормално, за 1 / 3 кукла главата треба 2 парчиња,за 1 / 4 кукла главата треба 1.5 парчиња,за 1 / 6 кукла треба 1pieces само.ако сте freshhand, јас предлагам да се подготви 2pieces најмалку.

5 бои Исече Панталони leggings Додатоци Одговара 43cm Zapf Бебе Родено Кукла & 18inch Американска Девојка Кукла Облека Децата Подарок

95.52 -30 % DEN 67.00

Молиме Забележете : 1 Цел на повеќе од $200 , со бесплатен превозот од express до САД, Австралија, Сингапур.2 Цел на повеќе од $400 , бесплатен превозот од DHL, Fedex или UPSот на Канада, Puerto Rico, Нов Зеланд и ЗападнатаЕвропа.3...

Кукла Куќи DIY 1:12 Дрвени Минијатурни куклена куќа Креативни Загатка Градење на Собранието Играчки за Децата Подароци

2360.16 -30 % DEN 1652.00

Кукла Куќи DIY 1 : 12 Дрвени Минијатурни куклена куќа Креативни Загатка Градење на Собранието Играчки за Децата Подароци

JD138B 1/6 1/4 1/3Long Бран BJD Синтетички mohair кукла перики YOSD MSD SD големина 6-7inch 7-8inch 8-9inch перика мода кукла додатоци

1274.40 -0 % DEN 1274.00

Опис На ПроизводотТочка Бр : JD138 Bматеријал : синтетички mohairГолемина : 67inch,78inch и 89inchБоја : Руси,СиваИме на производ : Долга Кадрава перика за BJD куклаДетали : Синтетички Mohair перики се направени од најдобрите синтетички mohair влакна со парична казнаслаб и светлината.Таа има природна функција и мекост како Човечка коса...

Моден Црвен Фустан Свадба Партија Gown Голема Bowknot Долги Ракави Принцеза Облека За Nancy Кукла Додатоци 16 Кукла Подарок Играчки

239.52 -15 % DEN 204.00

Повеќе објекти , Повеќе стил , Pls Кликнете , , , ,Пакет Вклучувајќи : 1x фустан(Кукла и други додатоци НЕ се Вклучени)Погодни За : Ненси Кукла ( 16" Кукла)Функција : Голем bowknotAnswer : ___________________________ NOTE : 1.Квалитетот логистика : Нашата продавница бесплатен превозот начин се обични пакет поток, не може да се проследи...

10PCS/БРОЈ 15*100CM трговија на Големо Топла Продажба Директно Кукли Коса, Перики SD Diy BJD Перика 1/3 1/4 1/6

1151.52 -11 % DEN 1025.00

10 PCS / БРОЈ 15*100 CM трговија на Големо Топла Продажба Директно Кукли Коса, Перики SD Diy BJD Перика 1 / 3 1 / 4 1 / 610 PCS / БРОЈ 15*100 CM Може да се Избере Боја Во многуПостојат МНОГУ бои ,ве молиме оставете масажа за боја бројот што сакате по ред ,Инаку ,боја ќе бидат испратени по случаен избор .Производот се покаже : Повеќе за вас...

Кукла Куќа Минијатурни Креативни DIY куклена куќа 3d Модел Мебел Декорација Дрвена Кукла Куќи се Соберат Колекции Играчки за Да Испратите Дете

1275.36 -40 % DEN 765.00

Кукла Куќа Минијатурни Креативни DIY куклена куќа 3d Модел Мебел Декорација Дрвена Кукла Куќи се Соберат Колекции Играчки за Да Испратите ДетеСпецификација : Име : сончева Светлина се потопуваат Препорачана возраст : 8 години и над Осветлување : LED светло Карактеристики : Дома декорација, подароци, играчки Материјали : дрво, текстил, хартија, пластика, итн...

Нови BJD SD DIY Висока Температура Wire15cm*100CM Muti-боја Кадрава Перики Kurhn Кукла Синтетички Влакна Бран Коса, Перики За Кукли

DEN 1151.52

Нови BJD SD DIY Висока Температура Wire15cm*100 CM Mutiбоја Кадрава Перики Kurhn Кукла Синтетички Влакна Бран Коса, Перики За Кукли10 PCS / МНОГУ Може да се Избере Боја Во многуВе молиме оставете масажа за боја сакате по ред ,Инаку ,боја ќе бидат испратени по случаен избор .Производот се покаже : Режимот на транспорт : 2 KG следниве артикли,Ние регистрирани парцела од Кина Пост Воздух Пошта; 2 KG горенаведената стока,Што ќе го избере Кина Пост забележа голема торба или меѓународни експрес испорака (International Private Изнајмени Коло Или DHL..) Превозот услови : 1.Бесплатен превозот од кина пост воздух со следење на број .може да се испрати до сите земја ...

DIY Кукла Куќа Дрвена Кукла Куќи Минијатурни куклена куќа Мебел Комплет Играчки за деца Подарок кукла куќи Сонце Стакленички A-063

3480.96 -49 % DEN 1776.00

Жешки ПредметиРачно Изработени Дрвена Кукла Куќа Мебел Минијатурни ЗанаетЌе добиете : 1.LED светло2.Музичка кутија3...

6PCS/МНОГУ 2015 година Нови Пристигнување Згусне Мода Високи-температура Отпор рачно изработени Romana DIY BJD Кукла Перика 1/6 1/8 1/12 1/3

815.52 -11 % DEN 726.00

6 PCS / МНОГУ 2015 година Нови Пристигнување Згусне Мода Високитемпература Отпор рачно изработени Romana DIY BJD Кукла Перика 1 / 6 1 / 8 1 / 12 1 / 36 PCS / БРОЈ 15*100 CM Може да се Избере Боја Во многуВе молиме оставете масажа за боја сакате по ред ,Инаку ,боја ќе бидат испратени по случаен избор .Производот се покаже : Режимот на транспорт : 2 KG следниве артикли,Ние регистрирани парцела од Кина Пост Воздух Пошта; 2 KG горенаведената стока,Што ќе го избере Кина Пост забележа голема торба или меѓународни експрес испорака (International Private Изнајмени Коло Или DHL..) Превозот услови : 1.Бесплатен превозот од кина пост воздух со следење на број .може да се испрати до сите земја ...

43cm Бебе родено кукла Фармерки ракав облека кратки панталони сет за 18 инчен zapf кукли одговараат за девојки се игра играчка нова година подароци

180.96 -16 % DEN 152.00

Читање пред да нарачате : Одговараат за 14" 35cm кукла употреба.Облека со капа само, не вклучувајќи куклаПовратни информации1, што зависи од нашите клиенти satusfaction да се успее...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.