• Ново
5Pair Марија Janes Чевли За Blythe Кукли 1:6 Прилично Bowknot Чевли За Licca Кукла Куќа Мини Чевли За 1/6 BJD Кукла Додатоци

5Pair Марија Janes Чевли За Blythe Кукли 1:6 Прилично Bowknot Чевли За Licca Кукла Куќа Мини Чевли За 1/6 BJD Кукла Додатоци

Оценка на клиентот:
DEN 767.04
DEN 476.00 -38 %

Износ
Залиха


5 Pair Марија Janes Чевли За Blythe Кукли 1 : 6 Прилично Bowknot Чевли За Licca Кукла Куќа Мини Чевли За 1/6 BJD Кукла Додатоци
Погодни за : за blythe кукла 1/6, за Licca Кукла, за Azone кукла, за Pullip кукла.
Чевли само Кукла и други додатоци НЕ се вклучени.
Внимание : чевли може да биде малку лабава за некои кукла, ќе можат да носат чорапи пред чевли. Потоа сè ќе биде совршено.

Карактеристики

боја:
5 бои
Бренд Име:
Apatsuki
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
чевли за blythe кукла
Пол:
Девојки
Димензии:
слободни
Предупредување:
no
Mfg Серија Број:
Моден
BJD/SD Атрибут:
Чевли
Форма:
1/6
Тип На Објект:
Кукла Додатоци

Производи во категоријата

20cm BJD/SD Кукла diy коса кукла права коса/перики црна каки l кафена и розова шарени коса за кукла

216.00 -23 % DEN 167.00

Добредојдовте во мојата продавницаНа перики големина е 20cm*100cm.Нормално, за 1 / 3 кукла главата треба 2 парчиња,за 1 / 4 кукла главата треба 1.5 парчиња,за 1 / 6 кукла треба 1pieces само.ако сте freshhand, јас предлагам да се подготви 2pieces најмалку.

Сината боја на животните маица и капа во собата за 45см Zapf Бебе момче нови Роден Кукла облека сет

170.40 -15 % DEN 145.00

Читање пред да нарачате : одговараат за 18" 45см кукла употреба.Фустан само, не вклучувајќи кукла1, што зависи од нашите клиенти satusfaction да се успее...

Кукла Облека се Облекуваат Облека, Пижами за 18 инчен Американска Девојка Кукла 3-парчиња Каубој Одговараат на Нашата Генерација Додатоци

143.52 -30 % DEN 100.00

Опис тоа не е вклучуваат куклаГледате нова симпатична Фустанна кукла облека која е професија направени за 18" Американска девојка кукли.Тоа може да се направи вашиот симпатична Американска девојка кукли многу повеќе чиста,убавина и шармантен.само ќе изгледа како на сликата...

30PCS 110*80*25мм бела Antirust Метал Украс естетската медицина Кутија за Играчки Електронски хардвер Стока пакет за Складирање Метални Кутии

2979.36 -14 % DEN 2562.00

30 PCS 110*80*25мм бела Antirust Метал Украс естетската медицина Кутија за Играчки Електронски хардвер Стока пакет за Складирање Метални Кутии : 1.материјал : tinplate2.големина на надвор : 110*80*25mm3.боја : боја бела4.КОЛИЧИНА : 30pcs / многутежина : околу 55g / еез5.користете occation : т oy чај бонбони бизнис картичка usb уред за складирање кутија Украс Акварел Стокаестетската медицина Опстанок Комплет соберат СлучајПревозот : 1.Вашата цел ќе биде добро спакувани за безбедност и испорачани во 48 часа откако ќе го добиете вашиот расчисти исплата.2.Ние брод објектот преку превозот метод како што choosed.Ние обезбедува УПУ,Fedex,како и Исполнување од страна на Aliexpress за вашиот избор.Ако ви треба други превозот метод,ве молиме да не информирате пред вашата исплата.3.Сите предмети треба да се примени во рок од 2 недели да не текот на 4 недели.Ве молиме да не информирате ако објектот не доби над 4 недели и ние ќе ви ги даде 100% задоволни решенија.Политика На Враќање : 1.Ако не сте примени на објект од повеќе од 30 дена откако ќе се плати за тоа,ве молиме контактирајте со нас на прво место.Ние ќе ви даде 100% задоволни решенија.2.Ако најдете било кој квалитет на проблемот на објектот откако ќе се прими во рок од 7 дена,pleae исто така да контактирате со нас колку што е можно побрзо,ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.3.Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка,можете да се вратите до нас за веднаш размена или ние ќе рефундирање на вашата исплата.Превозот такса и осигурување не се враќа.Повратни информации : Вашиот коментар е многу важен за нашиот успех во бизнисот.1.Ако сте задоволни со купување и нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации со 5stars.2.Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да не остави негативни итно.Ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем и да ви ги задоволиКонтакт : Ако имате било какви прашања,нашата Служба за корисници службеници добредојде на епошта.Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо.

ABWE Најдобри Продажба Кукла куќа минијатурни убава боја таванот светилка светлина Виси светилки

DEN 195.36

Оваа прекрасна минијатура капка совршена светлина во вашиот Викторија кукла куќа влечат соба.Со тенок метален синџир за да ја обеси на таванот,Пластични екран има акрилните бои убав бисерТоа е electrically и тоа го прави на светлината, но тоа ќе биде одлично во куќата на зглобовите не се електрифицирани погледнетеДвострано лента на подот има shockproof функцијаБоја : како што е прикажаноМатеријал : метал, пластикаОперативен Напон : 12 VГолемина (висок x длабочина) : 1 / 12 скала (приближно 9 x 3.5 см)Answer : ___________________________ Note : Не се погодни за деца под 3 годиниПакет Содржина : 1 x Мини Виси СветилкиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Виолетова симпатична училиште униформа сет за 18 инчен Американска девојка кукла за бебе подарок,Кукла додатоци

704.64 -20 % DEN 564.00

Кукла Фустани За 18" Американска ДевојкаМоден Дизајн,ПератСамо кукла чевли,кукла не се Вклучени!Молиме Забележете : 1...

G07-X165 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement Кукла додатоци Шест мрежа покрив плочки 12pcs/set

719.52 -10 % DEN 648.00

Материјал : дрвени Големина : 11.4*3.2 cm ,јазот должина 1.9 см (1 : 12 големина ,ве молиме бидете сигурни дека однапред)

Виолетова Боја Кукла Додатоци Ткаени, Плетени Рачно Изработени Блузи Грб Облечи Џемпер Облека За Барби Кукла Подароци За Девојки Детска Играчка

315.84 -40 % DEN 190.00

Виолетова Боја Кукла Додатоци Ткаени, Плетени Рачно Изработени Блузи Грб Облечи Џемпер Облека За Барби Кукла Подароци За Девојки Детска ИграчкаПогодни за : за кукли за 11.5"(29cm ) висинаОблека само, кукли не се вклучени.Џемпер може да се weared како и на врвот и се облекуваат.

5PCS/МНОГУ Нови Пристигнување BJD Перика Коса Додатоци 25CM Кадрава Кукла Коса DIY

780.00 -9 % DEN 710.00

BJD Перика Коса Додатоци 25 CM Кадрава Кукла Коса DIY5 PCS / МНОГУ 25*100 CM Може да Избере Различни Бои Во многуВе молиме оставете масажа за боја сакате по ред ,Инаку ,боја ќе бидат испратени по случаен избор .Производот се покаже : Режимот на транспорт : 2 KG следниве артикли,Ние регистрирани парцела од Кина Пост Воздух Пошта; 2 KG горенаведената стока,Што ќе го избере Кина Пост забележа голема торба или меѓународни испорака (International Private Изнајмени Коло Или DHL..) Превозот услови : 1.Бесплатен превозот од кина пост воздух со следење на број .може да се испрати до сите земја ...

2017 нова бела очилата се погодни за 18 инчен Американска девојка zapf 43CM кукла од очила за сонце, им даде на децата роденден giftn1333

57.60 -15 % DEN 49.00

2017 нова бела очилата се погодни за 18 инчен Американска девојка zapf 43 CM кукла од очила за сонце, им даде на децата роденденски подарок

5 бои Исече Панталони leggings Додатоци Одговара 43cm Zapf Бебе Родено Кукла & 18inch Американска Девојка Кукла Облека Децата Подарок

95.52 -30 % DEN 67.00

Молиме Забележете : 1 Цел на повеќе од $200 , со бесплатен превозот од express до САД, Австралија, Сингапур.2...

Кукла Куќи DIY 1:12 Дрвени Минијатурни куклена куќа Креативни Загатка Градење на Собранието Играчки за Децата Подароци

2360.16 -30 % DEN 1652.00

Кукла Куќи DIY 1 : 12 Дрвени Минијатурни куклена куќа Креативни Загатка Градење на Собранието Играчки за Децата Подароци

Кукли Симпатична Зимски капут за 43cm Zapf Бебе Родено Кукла, исто така, одговара за 18 инчен кукла Деца подарок кукли облека

143.04 -16 % DEN 120.00

Читање пред да нарачате : одговараат за 18" 45см кукла употреба.Фустан само, не вклучувајќи кукла1, што зависи од нашите клиенти satusfaction да се успее...

6PCS/МНОГУ 2015 година Нови Пристигнување Згусне Мода Високи-температура Отпор рачно изработени Romana DIY BJD Кукла Перика 1/6 1/8 1/12 1/3

815.52 -11 % DEN 726.00

6 PCS / МНОГУ 2015 година Нови Пристигнување Згусне Мода Високитемпература Отпор рачно изработени Romana DIY BJD Кукла Перика 1 / 6 1 / 8 1 / 12 1 / 36 PCS / БРОЈ 15*100 CM Може да се Избере Боја Во многуВе молиме оставете масажа за боја сакате по ред ,Инаку ,боја ќе бидат испратени по случаен избор .Производот се покаже : Режимот на транспорт : 2 KG следниве артикли,Ние регистрирани парцела од Кина Пост Воздух Пошта; 2 KG горенаведената стока,Што ќе го избере Кина Пост забележа голема торба или меѓународни експрес испорака (International Private Изнајмени Коло Или DHL..) Превозот услови : 1.Бесплатен превозот од кина пост воздух со следење на број .може да се испрати до сите земја ...

5Pcss/многу 15CM*100CM BJD SD DIY Кадрава Перики Висока Температура Жица Кукла Коса Involtini Alla Romana Дебели bjd Перика

864.00 -19 % DEN 700.00

Ние сме фабрика, на производ материјал е 100% нов,безбедност и заштита на животната средина Ако ви треба големо или ОЕМ, ве молиме да бидат слободни да контакт...

JD131 1/8 1/6 BJD кукла перика Мода Lati кукла синтетички mohair перика Бисер се тркалаат кукла перики 5-6inc 6-7inch кукла додатоци

DEN 1092.00

Опис На ПроизводотТочка БР : JD131Материјал : синтетички mohairГолемина : 56 инчен and67 инчи (78",8 и 9",910" исто така е достапен)Боја : Руси, Морков ,Розова( ве Молиме да ми кажете бојата што сакате кога ќе нарачате.ви благодариме! ) Големина 56inchГолемина 67 инченВнатрешниот перика капа : Синтетички Mohair перика ззп еластичност и е завршена сомека облека за мека на допир и фитинг и на кукла главата .Новодојдени Белешки 1...

JD138B 1/6 1/4 1/3Long Бран BJD Синтетички mohair кукла перики YOSD MSD SD големина 6-7inch 7-8inch 8-9inch перика мода кукла додатоци

1274.40 -0 % DEN 1274.00

Опис На ПроизводотТочка Бр : JD138 Bматеријал : синтетички mohairГолемина : 67inch,78inch и 89inchБоја : Руси,СиваИме на производ : Долга Кадрава перика за BJD куклаДетали : Синтетички Mohair перики се направени од најдобрите синтетички mohair влакна со парична казнаслаб и светлината.Таа има природна функција и мекост како Човечка коса...

43cm Бебе родено кукла Фармерки ракав облека кратки панталони сет за 18 инчен zapf кукли одговараат за девојки се игра играчка нова година подароци

180.96 -16 % DEN 152.00

Читање пред да нарачате : Одговараат за 14" 35cm кукла употреба.Облека со капа само, не вклучувајќи куклаПовратни информации1, што зависи од нашите клиенти satusfaction да се успее...

Чиста Бела Кукла Додатоци Ткаени, Плетени Рачно Изработени Блузи Грб Облечи Џемпер Облека За Барби Кукла Подароци За Девојки Детска Играчка

315.84 -40 % DEN 190.00

Чиста Бела Кукла Додатоци Ткаени, Плетени Рачно Изработени Блузи Грб Облечи Џемпер Облека За Барби Кукла Подароци За Девојки Детска ИграчкаПогодни за : за кукли за 11.5"(29cm ) висинаОблека само, кукли не се вклучени.Џемпер може да се weared како и на врвот и се облекуваат.

Соберат DIY Кукла Куќа Играчка Дрвени минијатура italia in miniatura Кукла Куќи Минијатурни куклена куќа играчки Со Мебел LED Светла Роденденски Подарок M026

1991.52 -48 % DEN 1035.00

Вклучени : 1.LED светло / Прашина маска2 Сите мебел исто како и сликата се прикажува!3.Англиски јазик прирачник (добиете по email)Не се вклучени : Музика / лепак / tools / батерија спо rtГолемина на : 1.Скала : 1 : 242.Куклена куќа Големина : 17(L) x13(W)x12(H) cm3.Net Тежина : 0.6 kgМатеријали : дрво, платно, хартија, смоли,пластични,matelAnswer : ___________________________ Note : 1.Возраст : се применува над 8 години2...

10PCS/БРОЈ 15*100CM трговија на Големо Топла Продажба Директно Кукли Коса, Перики SD Diy BJD Перика 1/3 1/4 1/6

1151.52 -11 % DEN 1025.00

10 PCS / БРОЈ 15*100 CM трговија на Големо Топла Продажба Директно Кукли Коса, Перики SD Diy BJD Перика 1 / 3 1 / 4 1 / 610 PCS / БРОЈ 15*100 CM Може да се Избере Боја Во многуПостојат МНОГУ бои ,ве молиме оставете масажа за боја бројот што сакате по ред ,Инаку ,боја ќе бидат испратени по случаен избор .Производот се покаже : Повеќе за вас...

9 Itemd /пакет Барби Кукла Чистење на Куќата Алатки Кукла Домаќинство Комплет за Чистење Додатоци за Барби Кукли, Игра Куќа Играчки Дете Подарок

DEN 181.44

9 Предмети / Пакет Кукли Чистење На Куќата АлаткиНашата продавница бесплатен превозот начин се обични пакет поток, не може да се проследи...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.