• Ново
JD131 1/8 1/6 BJD кукла перика Мода Lati кукла синтетички mohair перика Бисер се тркалаат кукла перики 5-6inc 6-7inch кукла додатоци

JD131 1/8 1/6 BJD кукла перика Мода Lati кукла синтетички mohair перика Бисер се тркалаат кукла перики 5-6inc 6-7inch кукла додатоци

Оценка на клиентот:
DEN 1092.00

Износ
Залиха

Опис На Производот
Точка БР : JD131
Материјал : синтетички mohair
Големина : 5-6 инчен and6-7 инчи (7-8",8 и 9",9-10" исто така е достапен)
Боја : Руси, Морков ,Розова( ве Молиме да ми кажете бојата што сакате кога ќе нарачате.ви благодариме! ) Големина 5-6inch
Големина 6-7 инчен
Внатрешниот перика капа : Синтетички Mohair перика ззп еластичност и е завршена со
мека облека за мека на допир и фитинг и на кукла главата .
Новодојдени Белешки 1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. 2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. 3. Според нашето искуство, Обичај проверете парцели од страна на случаен избор, за 0.5-1% парцели ќе бидат проверени и може да наплаќаат некои тарифа. 4. Со цел да се намали купувачот увоз данок или дури и ослободени купувачот од увоз доход, ние ќе го прогласи објектот со многу помалку вредност од реалната цена на клиентот плаќа за објектот. 3. На помала декларирана вредност нема да се одрази на вкупната цена која ја плаќаат од страна на корисникот или пазарната цена за предмет, и можеби нема да биде погодна за оние земји со различни посебни тарифни стандард. За Превозот 1). Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) во ЗАБЕЛЕШКА кога ќе се направи исплата. Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 дена по приемот на плаќање. 2). Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор. 3). Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair EMS, UPS-от, DHL, или Воздух Mail, според фактичката состојба . 4). Како за испорака дестинации (вашата адреса) каде што само DHL или ПРОЗОРЦИ се достапни, ако тоа е т.н. далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот. 5). Време на испорака ќе врз основа на различни земји или региони низ светот. 6). Ние нема да преземе одговорност за било каква превозот несреќи, одложувања или други прашања резултат од превозот превозници или виша сила причини. 7). За пакет пропуштени на патот до дестинацијата, ние ќе се обидеме најдобро да се поврзеш со конкретна компанија и ажурирање на најновите информации за вас. Сепак, може да постојат некои одложен одговор, бидејќи на временската разлика. Враќање & Exchange * Ако ние испрати на погрешен стил или погрешна боја, ние би можеле да ви вратат парите или reship. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. * Ако предметите не можат да ги задоволат вашата потреба, ние исто така може да го прифати вашето враќање. На курирска служба товарни треба да се плати од страна на купувачот. Враќање Забелешки : 1. Ако ви треба некои на стоката се врати, ве молиме бидете сигурни да го задржи врати стоката и додатоци непроменети. 2. Вие треба да ги преземе сите потребни логистички трошоци се Враќа. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.

Карактеристики

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Димензии:
5-6inch,6-7inch
BJD/SD Атрибут:
Перика
Форма:
1/8
Предупредување:
Кукла перики
Mfg Серија Број:
Фантазијата
Број На Модел На:
JD131
Пол:
Девојки
Тип:
Додатоци
Материјал:
синтетички mohair

Производи во категоријата

Кукли Симпатична Зимски капут за 43cm Zapf Бебе Родено Кукла, исто така, одговара за 18 инчен кукла Деца подарок кукли облека

143.04 -16 % DEN 120.00

Читање пред да нарачате : одговараат за 18" 45см кукла употреба.Фустан само, не вклучувајќи кукла1, што зависи од нашите клиенти satusfaction да се успее...

Нови Пристигнување 1/3 1/4 1/6 BJD Кукла се Облекуваат SD Кукла Облека DIY BJD Фустан За Девојки, Бесплатен Превозот

1147.20 -7 % DEN 1067.00

Е објект само продаде 1 / 3 1 / 4 1 / 6 големина на Облека ,кукла не вклучуваат го продаде ! ви благодариме!И кога ќе го купите овој фустан ,ве молиме да ми кажете вашата кукла големина детали ,благодарение !Answer : ___________________________ Note : Ве молиме да се напомене дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness / contrast settings итн, на тон на боја на вебсајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.​1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам...

DIY Соберат Бебешка Шетач Количка Кукла Додатоци Мебел Среќен Семејството За Барби Кукла Кели Девојка Подарок играчка

DEN 114.24

започнетекрајотОваа точка одговара со : кукла е за 11.5" (под 30 CM)Објектот вклучуваат : 1pc Превоз Шетач Количка За Барби Куклане се вклучуваат кукла...

Виолетова симпатична училиште униформа сет за 18 инчен Американска девојка кукла за бебе подарок,Кукла додатоци

704.64 -20 % DEN 564.00

Кукла Фустани За 18" Американска ДевојкаМоден Дизајн,ПератСамо кукла чевли,кукла не се Вклучени!Молиме Забележете : 1...

5 бои Исече Панталони leggings Додатоци Одговара 43cm Zapf Бебе Родено Кукла & 18inch Американска Девојка Кукла Облека Децата Подарок

95.52 -30 % DEN 67.00

Молиме Забележете : 1 Цел на повеќе од $200 , со бесплатен превозот од express до САД, Австралија, Сингапур.2...

JD138B 1/6 1/4 1/3Long Бран BJD Синтетички mohair кукла перики YOSD MSD SD големина 6-7inch 7-8inch 8-9inch перика мода кукла додатоци

1274.40 -0 % DEN 1274.00

Опис На ПроизводотТочка Бр : JD138 Bматеријал : синтетички mohairГолемина : 67inch,78inch и 89inchБоја : Руси,СиваИме на производ : Долга Кадрава перика за BJD куклаДетали : Синтетички Mohair перики се направени од најдобрите синтетички mohair влакна со парична казнаслаб и светлината.Таа има природна функција и мекост како Човечка коса...

се вклопува 43 см Бебе Родено zapf бебе сини Спортски облека за детски роденденски подароци

206.40 -15 % DEN 176.00

за 43cm Zapf Бебе Родено Кукла ,45см Американска девојка , tlida кукли, 43cm рачно изработени куклиНапомена : Елементи, вклучувајќи облека само,не се вклучуваат на кукла.

Кукла Облека се Облекуваат Облека, Пижами за 18 инчен Американска Девојка Кукла 3-парчиња Каубој Одговараат на Нашата Генерација Додатоци

143.52 -30 % DEN 100.00

Опис тоа не е вклучуваат куклаГледате нова симпатична Фустанна кукла облека која е професија направени за 18" Американска девојка кукли.Тоа може да се направи вашиот симпатична Американска девојка кукли многу повеќе чиста,убавина и шармантен.само ќе изгледа како на сликата...

30PCS 110*80*25мм бела Antirust Метал Украс естетската медицина Кутија за Играчки Електронски хардвер Стока пакет за Складирање Метални Кутии

2979.36 -14 % DEN 2562.00

30 PCS 110*80*25мм бела Antirust Метал Украс естетската медицина Кутија за Играчки Електронски хардвер Стока пакет за Складирање Метални Кутии : 1.материјал : tinplate2.големина на надвор : 110*80*25mm3.боја : боја бела4.КОЛИЧИНА : 30pcs / многутежина : околу 55g / еез5.користете occation : т oy чај бонбони бизнис картичка usb уред за складирање кутија Украс Акварел Стокаестетската медицина Опстанок Комплет соберат СлучајПревозот : 1.Вашата цел ќе биде добро спакувани за безбедност и испорачани во 48 часа откако ќе го добиете вашиот расчисти исплата.2.Ние брод објектот преку превозот метод како што choosed.Ние обезбедува УПУ,Fedex,како и Исполнување од страна на Aliexpress за вашиот избор.Ако ви треба други превозот метод,ве молиме да не информирате пред вашата исплата.3.Сите предмети треба да се примени во рок од 2 недели да не текот на 4 недели.Ве молиме да не информирате ако објектот не доби над 4 недели и ние ќе ви ги даде 100% задоволни решенија.Политика На Враќање : 1.Ако не сте примени на објект од повеќе од 30 дена откако ќе се плати за тоа,ве молиме контактирајте со нас на прво место.Ние ќе ви даде 100% задоволни решенија.2.Ако најдете било кој квалитет на проблемот на објектот откако ќе се прими во рок од 7 дена,pleae исто така да контактирате со нас колку што е можно побрзо,ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.3.Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка,можете да се вратите до нас за веднаш размена или ние ќе рефундирање на вашата исплата.Превозот такса и осигурување не се враќа.Повратни информации : Вашиот коментар е многу важен за нашиот успех во бизнисот.1.Ако сте задоволни со купување и нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации со 5stars.2.Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да не остави негативни итно.Ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем и да ви ги задоволиКонтакт : Ако имате било какви прашања,нашата Служба за корисници службеници добредојде на епошта.Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо.

G07-X366 деца бебе подарок Играчка 1:6 куклена куќа мини Мебел Малата кукла Додатоци був

767.52 -10 % DEN 691.00

Материјал : Надворешна употреба на симулација волна, внатрешна употреба на полиетиленски тешко школка, внатрешниот вакуум, мала тежина, не е лесно да се кревка Големина : 3 Був Димензии : Должина : 6cm; Width : 5cm; Висина : 7cm; 2 Був Димензии : Должина : 5cm; Width : 4.5 cm; Висина : 7cm;

5Pcss/многу 15CM*100CM BJD SD DIY Кадрава Перики Висока Температура Жица Кукла Коса Involtini Alla Romana Дебели bjd Перика

864.00 -19 % DEN 700.00

Ние сме фабрика, на производ материјал е 100% нов,безбедност и заштита на животната средина Ако ви треба големо или ОЕМ, ве молиме да бидат слободни да контакт...

20cm BJD/SD Кукла diy коса кукла права коса/перики црна каки l кафена и розова шарени коса за кукла

216.00 -23 % DEN 167.00

Добредојдовте во мојата продавницаНа перики големина е 20cm*100cm.Нормално, за 1 / 3 кукла главата треба 2 парчиња,за 1 / 4 кукла главата треба 1.5 парчиња,за 1 / 6 кукла треба 1pieces само.ако сте freshhand, јас предлагам да се подготви 2pieces најмалку.

Кукла куќа 1/12 скала минијатурни мебел во бела И рачно изработени Фиока кабинет

2207.52 -5 % DEN 2097.00

Име на производ : Кукла куќа 1 / 12 скала минијатурни мебел во бела И рачно изработени Фиока кабинет11992Скала пропорции : 1 : 12Должина : 3.46 инчи (8.8 cm)Ширина : 1.88 инчи (4.8 см)Висина : 5.03 инчи (12.8 см)Answer : ___________________________ Note : ова не е детето играчка;2.производот е кревка...

Виолетова Боја Кукла Додатоци Ткаени, Плетени Рачно Изработени Блузи Грб Облечи Џемпер Облека За Барби Кукла Подароци За Девојки Детска Играчка

315.84 -40 % DEN 190.00

Виолетова Боја Кукла Додатоци Ткаени, Плетени Рачно Изработени Блузи Грб Облечи Џемпер Облека За Барби Кукла Подароци За Девојки Детска ИграчкаПогодни за : за кукли за 11.5"(29cm ) висинаОблека само, кукли не се вклучени.Џемпер може да се weared како и на врвот и се облекуваат.

5PCS/МНОГУ Нови Пристигнување BJD Перика Коса Додатоци 25CM Кадрава Кукла Коса DIY

780.00 -9 % DEN 710.00

BJD Перика Коса Додатоци 25 CM Кадрава Кукла Коса DIY5 PCS / МНОГУ 25*100 CM Може да Избере Различни Бои Во многуВе молиме оставете масажа за боја сакате по ред ,Инаку ,боја ќе бидат испратени по случаен избор .Производот се покаже : Режимот на транспорт : 2 KG следниве артикли,Ние регистрирани парцела од Кина Пост Воздух Пошта; 2 KG горенаведената стока,Што ќе го избере Кина Пост забележа голема торба или меѓународни испорака (International Private Изнајмени Коло Или DHL..) Превозот услови : 1.Бесплатен превозот од кина пост воздух со следење на број .може да се испрати до сите земја ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.