• Ново
нови пристигнување (3 парчиња=outwear + кошула + панталони )облека одговара на поставени за барби кукла момче пријател кен кукла

нови пристигнување (3 парчиња=outwear + кошула + панталони )облека одговара на поставени за барби кукла момче пријател кен кукла

Оценка на клиентот:
DEN 234.24
DEN 206.00 -12 %

Износ
Залиха


Добредојдовте на нашата продавница!
1set=1 outwear + 1 кошула+ 1 панталони
Не вклучувајќи кукла !!!

Карактеристики

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
BJD/SD Атрибут:
Западен стил се Облекуваат
Предупредување:
за деца над 3+
Пол:
Девојки
Материјал:
Платно
Форма:
1/6
Mfg Серија Број:
Фантазијата
Димензии:
30cm
Број На Модел На:
003
Тип:
Дериватни Производ

Производи во категоријата

Соберат DIY Кукла Куќа Играчка Дрвени минијатура italia in miniatura Кукла Куќи Минијатурни куклена куќа играчки Со Мебел LED Светла Роденденски Подарок M026

1991.52 -48 % DEN 1035.00

Вклучени : 1.LED светло / Прашина маска2 Сите мебел исто како и сликата се прикажува!3.Англиски јазик прирачник (добиете по email)Не се вклучени : Музика / лепак / tools / батерија спо rtГолемина на : 1.Скала : 1 : 242.Куклена куќа Големина : 17(L) x13(W)x12(H) cm3.Net Тежина : 0.6 kgМатеријали : дрво, платно, хартија, смоли,пластични,matelAnswer : ___________________________ Note : 1.Возраст : се применува над 8 години2...

JD138B 1/6 1/4 1/3Long Бран BJD Синтетички mohair кукла перики YOSD MSD SD големина 6-7inch 7-8inch 8-9inch перика мода кукла додатоци

1274.40 -0 % DEN 1274.00

Опис На ПроизводотТочка Бр : JD138 Bматеријал : синтетички mohairГолемина : 67inch,78inch и 89inchБоја : Руси,СиваИме на производ : Долга Кадрава перика за BJD куклаДетали : Синтетички Mohair перики се направени од најдобрите синтетички mohair влакна со парична казнаслаб и светлината.Таа има природна функција и мекост како Човечка коса...

Luckytoy 1:6 Solider Модел Црн Фустан Вест Тесни Тактички Буквар Underwaer За 1/6 Solider Играчки L50 Колекција Играчки & Хоби

1343.52 -35 % DEN 873.00

Luckytoy 1 : 6 Solider Модел Црн Фустан Вест Тесни Тактички Буквар Underwaer За 1 / 6 Solider Играчки L50Само За 1 / 6 ИграчкиПлаќање : Ние добиете само за плаќање преку alipay...

ABWE Најдобри Продажба Кукла куќа минијатурни убава боја таванот светилка светлина Виси светилки

DEN 195.36

Оваа прекрасна минијатура капка совршена светлина во вашиот Викторија кукла куќа влечат соба.Со тенок метален синџир за да ја обеси на таванот,Пластични екран има акрилните бои убав бисерТоа е electrically и тоа го прави на светлината, но тоа ќе биде одлично во куќата на зглобовите не се електрифицирани погледнетеДвострано лента на подот има shockproof функцијаБоја : како што е прикажаноМатеријал : метал, пластикаОперативен Напон : 12 VГолемина (висок x длабочина) : 1 / 12 скала (приближно 9 x 3.5 см)Answer : ___________________________ Note : Не се погодни за деца под 3 годиниПакет Содржина : 1 x Мини Виси СветилкиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Кукла Облека DIY Шиење Занает рачно изработени Кукла облека материјал Ткаенина За blyth BJD Кукла Облека 16*47cm

278.40 -15 % DEN 237.00

Големина : 16cm*47cm по парчеМатеријал : ChiffonОбично,за едно парче платно, ќе може да направи од 12 парчиња фустани за 1 / 6 bjd кукла,ако се направи фустан за 1 / 4 кукли, треба 2 парчиња платно целосно.Плаќање : 1.Ние ја прифатат плаќање Aliexpress поддршка.Visa, Master Card, Маестро, American Express, Преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, QIWI, ДОКУ, Mercado Pago, Boleto,bancontact, TEF, безбедност, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Przelewy24, СМС Плаќање во Русија (МТВ, Mega Fon, Beeline,TELE2), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express ЏебПратката И Ракувањето Со : 1.Пратката ќе се организира во рамките на 17 бизнис дена откако плаќање е завршена.2.Ве молиме да ја потврдите вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса.3.Тоа обично трае околу 1060days испорака по превозот, тоа можеби малку одложи за време на празник, ве молиме почекајте со трпение.За Повратни Информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен(5 ѕвезди) повратни информации ...

2017 нова бела очилата се погодни за 18 инчен Американска девојка zapf 43CM кукла од очила за сонце, им даде на децата роденден giftn1333

57.60 -15 % DEN 49.00

2017 нова бела очилата се погодни за 18 инчен Американска девојка zapf 43 CM кукла од очила за сонце, им даде на децата роденденски подарок

Сината боја на животните маица и капа во собата за 45см Zapf Бебе момче нови Роден Кукла облека сет

170.40 -15 % DEN 145.00

Читање пред да нарачате : одговараат за 18" 45см кукла употреба.Фустан само, не вклучувајќи кукла1, што зависи од нашите клиенти satusfaction да се успее...

Нови BJD SD DIY Висока Температура Wire15cm*100CM Muti-боја Кадрава Перики Kurhn Кукла Синтетички Влакна Бран Коса, Перики За Кукли

DEN 1151.52

Нови BJD SD DIY Висока Температура Wire15cm*100 CM Mutiбоја Кадрава Перики Kurhn Кукла Синтетички Влакна Бран Коса, Перики За Кукли10 PCS / МНОГУ Може да се Избере Боја Во многуВе молиме оставете масажа за боја сакате по ред ,Инаку ,боја ќе бидат испратени по случаен избор .Производот се покаже : Режимот на транспорт : 2 KG следниве артикли,Ние регистрирани парцела од Кина Пост Воздух Пошта; 2 KG горенаведената стока,Што ќе го избере Кина Пост забележа голема торба или меѓународни експрес испорака (International Private Изнајмени Коло Или DHL..) Превозот услови : 1.Бесплатен превозот од кина пост воздух со следење на број .може да се испрати до сите земја ...

9 Itemd /пакет Барби Кукла Чистење на Куќата Алатки Кукла Домаќинство Комплет за Чистење Додатоци за Барби Кукли, Игра Куќа Играчки Дете Подарок

DEN 181.44

9 Предмети / Пакет Кукли Чистење На Куќата АлаткиНашата продавница бесплатен превозот начин се обични пакет поток, не може да се проследи...

Чиста Бела Кукла Додатоци Ткаени, Плетени Рачно Изработени Блузи Грб Облечи Џемпер Облека За Барби Кукла Подароци За Девојки Детска Играчка

315.84 -40 % DEN 190.00

Чиста Бела Кукла Додатоци Ткаени, Плетени Рачно Изработени Блузи Грб Облечи Џемпер Облека За Барби Кукла Подароци За Девојки Детска ИграчкаПогодни за : за кукли за 11.5"(29cm ) висинаОблека само, кукли не се вклучени.Џемпер може да се weared како и на врвот и се облекуваат.

Кукла Куќи DIY 1:12 Дрвени Минијатурни куклена куќа Креативни Загатка Градење на Собранието Играчки за Децата Подароци

2360.16 -30 % DEN 1652.00

Кукла Куќи DIY 1 : 12 Дрвени Минијатурни куклена куќа Креативни Загатка Градење на Собранието Играчки за Децата Подароци

G07-X165 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement Кукла додатоци Шест мрежа покрив плочки 12pcs/set

719.52 -10 % DEN 648.00

Материјал : дрвени Големина : 11.4*3.2 cm ,јазот должина 1.9 см (1 : 12 големина ,ве молиме бидете сигурни дека однапред)

Кукла Облека се Облекуваат Облека, Пижами за 18 инчен Американска Девојка Кукла 3-парчиња Каубој Одговараат на Нашата Генерација Додатоци

143.52 -30 % DEN 100.00

Опис тоа не е вклучуваат куклаГледате нова симпатична Фустанна кукла облека која е професија направени за 18" Американска девојка кукли.Тоа може да се направи вашиот симпатична Американска девојка кукли многу повеќе чиста,убавина и шармантен.само ќе изгледа како на сликата...

10PCS/БРОЈ 15*100CM трговија на Големо Топла Продажба Директно Кукли Коса, Перики SD Diy BJD Перика 1/3 1/4 1/6

1151.52 -11 % DEN 1025.00

10 PCS / БРОЈ 15*100 CM трговија на Големо Топла Продажба Директно Кукли Коса, Перики SD Diy BJD Перика 1 / 3 1 / 4 1 / 610 PCS / БРОЈ 15*100 CM Може да се Избере Боја Во многуПостојат МНОГУ бои ,ве молиме оставете масажа за боја бројот што сакате по ред ,Инаку ,боја ќе бидат испратени по случаен избор .Производот се покаже : Повеќе за вас...

BEIOUFENG 1/3 1/4 SD BJD Кукла Облека Вклучуваат Chiffon Блуза,Јакна и Plaid Здолниште,BJD Облека Фустани за Кукли Додатоци

1823.52 -5 % DEN 1732.00

BEIOUFENG 1 / 3 1 / 4 SD BJD Кукла Облека Вклучуваат Chiffon Блуза,Јакна и Plaid Здолниште,BJD Облека Фустани за Кукли ДодатоциМатеријал : крпаКоличина : 1 сет (1 set =1 buc Chiffon Блуза +1 buc јакна+1 buc Plaid Здолниште)Големина : за 1 / 3 1 / 4 bjd куклаСтилски дизајн и таписерии изработкаМоден стил и е лесно да се носат!Известување : Само кукла е облека не inculde кукла,кукла чевли, и други додатоци!Бојата на кукла е облека можеби малку различни, поради различни следиНапомена : Ако сте руската клиент или Бразил клиент, ве молиме кажете ни го вашето Целосно Име и презиме и Целосна Адреса за подобра испорака!Повратни информации : Вашето задоволство е наша извршување...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.