• Ново
Домашно Милениче Од Врата За Екран Куче, Мачка Вратата Kitty Вратата За Прозорец На Екранот Портата Домашни Миленичиња Куќа Porte Moustiquaire Се Прелива Animaux

Домашно Милениче Од Врата За Екран Куче, Мачка Вратата Kitty Вратата За Прозорец На Екранот Портата Домашни Миленичиња Куќа Porte Moustiquaire Се Прелива Animaux

Оценка на клиентот:
DEN 671.52

Износ
Залиха


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Одговара на сите вратата и прозорецот на екранот
Автоматски се затвора
Одлична за домашни и пресното
Брза и лесна инсталација
Изработени од пластика способен за виткање
Погоден за големи и мали домашни миленичиња
Два начини на вратата, миленичиња можат да дојдат и да си одат надвор на ќе
Материјал : пластика
Боја : црна, Бела
Не во трговијата на мало пакет
Големина на :
L size :
Надворешната рамка : 46*36cm(должина*ширина)
Внатрешна структура : 40*30cm(должина*ширина)
S големина на :
Надворешната рамка : 29*24cm(должина*ширина)
Внатрешна структура : 25*20cm(должина*ширина)

Карактеристики

Големина:
Small, Large
Бренд Име:
TAILUP
Применливи Раса Куче:
Мало Куче
Куче Врата Тип Објект:
Врати & Гејтс
Материјал:
Пластични

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.