• Ново
LS4G Двојно Страна Куче Четка Dematting Matbreaker Чешлање Deshedding Тример Алатка Чешел Милениче Четка Гребло 10/13/18 Ножеви

LS4G Двојно Страна Куче Четка Dematting Matbreaker Чешлање Deshedding Тример Алатка Чешел Милениче Четка Гребло 10/13/18 Ножеви

Оценка на клиентот:
DEN 180.96
DEN 172.00 -5 %

Износ
Залиха


Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет
Издржливи pin може да се донесе на кожата нежна нега
Држи вашето домашно милениче добро негувани и нежна грижа за домашно милениче коса
Чешла може да се промовира циркулацијата на крвта,со што се подобрува кожата отпор и ублажување на заморот
често се да миленичиња чешлање, не се само убави, чистење на косата меки и мазни, но, исто така, се зголеми речиси чувства
Кардинг не само што може да се спречи опаѓањето на заплет
така што домашно милениче коса повеќе еластична и сјајна
замор Според ергономски дизајн, нуди супер удобно се справи Лесно да се чисти и disinfect
Спецификации :
Материјал : не ' Рѓосувачки Челик+ABS рачка
Стил : 10 машина,13 машина,18 машина (Опција)
Производ Големина : Околу 19*6.5*2cm/ 7.48*2.56*0.79"
Пакет Големина : За 24*7*3cm/ 9.45*2.76*1.18"
Совети :
1. Ве молиме чешла косата следат растот ветер
2. Екстремен притисок на чешел, ќе доведе до воспаление на кожата
3. Секогаш четка вашето домашно милениче пред капење, бидејќи водата може да ја зајакнат постоечките tangles
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.се надевам на разбирање.
1x Милениче Гребло Чешел 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).

Карактеристики

Големина:
one size
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
VKTECH
Број На Модел На:
куче четка
Материјал:
Нерѓосувачки Челик+ABS рачка

Производи во категоријата

Миленичиња Куче, Мачка Кутре Коса Пролевање Чешлање Тример Крзно Чешел Четка Измамник Алатката

70.56 -11 % DEN 63.00

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Најдоброто решение за да Долги / Кратки / Дебел / Неуредна домашно Милениче Коса Длабока грижа, мека на допир, безбедна употреба! Екопријателски рачка, нема алергија Специјален нерѓосувачки челик, антистатички, одлична за употреба во суви сезони Промовира циркулацијата на крвта на домашни миленици Спецификации : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : Гребло Големина : 5.5 x 10cm прибл...

Куче Материјали Двојно Страни Куче, Мачка Чешел Миленичиња 2 Лица Кутре Четка Крзнени Миленичиња Чешлање Алатка За Долго & Кратка Коса Кучиња

119.52 -23 % DEN 92.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.>>Ако ви се допаѓа предмети кои сте ги добиле,plz ни даде позитивни повратни информации и да ја објавите слика со вашите скапоцени објект.Ви благодарам многу!!! ^^#############################################################################################################################***Драги Пријатели,ве молиме прочитајте ги информациите пред да редТранспорт време е за 2590 дена, ако не можете да го добиете вашиот парцела во 30 дена, ве молиме да стапите во контакт со нас да се продолжи датум на испорака за вас.Ако не'т да парцела по 60 дена од денот на испорака,ние и ветуваме ние ќе се направи целосна наплата прво ,кога ќе го добиете пакет ,може да се pls контакт со нас и да се плати тоа повторно.Затоа,ве молам не'т се применуваат во текот на 60 дена од спорот,ова е Несакана.Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.100% Сосема Нов и Висок Квалитет!Материјал : ПластикаБоја : ЦрвенаГолемина Детали : S Должина * Ширина : и 17,5 см *6.5 см / 6.89 *2.56M Должина * Ширина : 21.5 cm *6.5 см / 8.46 *2.56Answer : ___________________________ Note : Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика.Бидејќи на различни мерни методи, може да се 13cm од дозволената спектар грешка.Пакет се вклучени : 1 x Милениче Чешел' '

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.