• Ново
11 бои Кристал Почвата Кал Магијата Фабрика Желе Вода апсорбирање на кристал,полимер, почвата влажна MED Вода Бисер Монистра

11 бои Кристал Почвата Кал Магијата Фабрика Желе Вода апсорбирање на кристал,полимер, почвата влажна MED Вода Бисер Монистра

Оценка на клиентот:
DEN 18774.72
DEN 15020.00 -20 %

Износ
Залиха


Вода Бисер Монистра 11 бои Кристал Почвата Кал Магијата Фабрика Желе Вода апсорбирање на кристал,полимер, почвата влажна MED
11 БОИ НА РАСПОЛАГАЊЕ :
ЦРВЕНА, розова,ЗЛАТО ,СИНА, ТЕМНО ЗЕЛЕНА, СВЕТЛО ЗЕЛЕНА , ВИОЛЕТОВА , ПОРТОКАЛОВА, TRANSPARANT, ЖОЛТА, се МЕША БОЈАТА.
Ве молиме имајте во предвид :
Ние прифаќаме мешан стил цел, но најмалиот продаде единица за секоја боја е 1000g(1000g на иста боја во пакет).
Кога ќе го поставите цел,pls кажи ми бои што сакате
Ако нема држава, бојата на кожата,ние ќе ги пренесе на бои од случајно.
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Испорака :
1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 24-48 часа откако вашата уплата е завршен.
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 работни дена за DHL,UPS-от. 10-25 работни денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.).
3.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
4.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики

Тип:
кристал почвата
Број На Модел На:
кристал почвата
Тип:
кристал почвата
Име:
кристал почвата

Производи во категоријата

5000pcs Hydrogel Топки Расте Вода топки,Монистра Кристал Гел Вода Бисери,Аква Желе Монистра Расте,Вода за Одгледување топки,Кристално Почвата

272.64 -30 % DEN 191.00

5000pcs Hydrogel Топки Расте Вода Топки Бисер Форма Вода Монистра Кристал Гел Аква Желе Монистра Растат Во Вода 2.53.0 mm Кристал ПочватаВе молиме имајте во предвид : 5000 парчиња се вклучени во пакетот ,нови розова еден е 2.53.0 mm , и други бои се 2.02.5 mm.

86g на Нови видови на природни кварцен кристал клун резба се лекува

DEN 815.52

Објектот Се Објасни ИмеМатеријалприродни КВАРЦЕН КРИСТАЛ Тежина 86g Должина 91mm Ширина 29mm Hight 30ммПлаќање* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање...

Виножито!!!!! Природни conch фосилни примероци на Мадагаскар

DEN 1583.52

Објектот Се Објасни ИмеМатеријалФОСИЛИЗИРАНО ПОЛЖАВ AMMONITE МИНЕРАЛНИ ОД МАРОКО, Тежина 380g Должина 105mm Ширина 87mm Hight 28mmПлаќање* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање...

55pcs/многу 9-12mm Голема Кристал Почвата Кал Hydrogel Гел Детска Играчка Вода Монистра растат Orbiz Вода Топки Свадба Дома Декорација

90.24 -9 % DEN 82.00

Облик : БисерГолемина : 912mm Боја : Микс (510colors) Пакет вклучуваат : 50pcs* Бисер S haped Кристал Почвата / пораснат Играчка / Насловна Оркестарот Вода Монистра Како да го користите : стави во вода(не врела вода), тоа ќе растат по 37days...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.