• Ново
22MM 7/8 Универзален Мотор Карбонски Влакна Клип На Ons Замена Справи со Бар Handlebars Костец Цевка 2 парчиња

22MM 7/8 Универзален Мотор Карбонски Влакна Клип На Ons Замена Справи со Бар Handlebars Костец Цевка 2 парчиња

Оценка на клиентот:
DEN 2016.00
DEN 1351.00 -33 %

Износ
Залиха


Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации. Ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 24 часа (off-должност во викенд). Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.
Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи или би сакале да разговараат за сопствена цел, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина,И ако цел во голема количина, ве молиме контактирајте со нас. Трговија на големо е добредојден. Голема Количина, Подобра Цена.

Карактеристики

Тип На Објект:
Костец
Објектот Должина:
29.5cm
Име На Модел:
КЛИПОТ ONS
Објектот Висина:
3.85cm
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Дијаметар:
30cm
Материјал Тип:
CNC Алуминиум
Бренд Име:
ILMBERGER CARBONPARTS
Објектот Ширина:
8.5cm

Производи во категоријата

мотоцикл 7/8 Рака Костец Кожна рачка Бар Гума алуминиум ЗА Kawasaki ZX6R ZX7R ZX10R ZX14R NINJA650R Z1000 јамаха mt09

1343.52 -10 % DEN 1209.00

детали за производот : состојба : 100% сосема новматеријал : cnc алуминиум&гумаколичина : 1 сетлесно да се инсталирапогодни за : 7 / 8" 22mm мотоцикл handlebarПакетот Вклучува : 1 сет на кожна рачка бар костец&справи со бар завршува answer : ___________________________ note : Како што знаеме, ова е промотивен производ, па ако го купите 5 од следниве производи, ние ќе го избере обичните испорака, не постои следење на информации...

УНИВЕРЗАЛНА Справи со Костец & рака костец ГЕЛ 22mm 7/8 За Нечистотијата Јама Велосипед Мотор

216.00 -6 % DEN 203.00

100% Сосема Нов&Висок КвалитетЛесна инсталација! Овие костец замените постојните рака костец.Материјал : Пластика, ГумаВнатрешен Дијаметар : 22mm~24mm, Должина : 120mmВнимание : Компатибилност во е само за референцаВе молиме проверете ја големината на производи и уверете се тоа ќе се вклопи во вашиот велосипед пред да го купат.

ретро гума мотор ATV Off-road нечистотија јама мото зафат за kawasaki хонда suzuki јамаха Харли Дејвидсон мотор hanldebar

DEN 335.52

започнетекрајотдобредојдовте на нашиот Бренд Арома Мото Додатоци професионални Возила Делови продавница,уживајте во вашиот shoppig време!!!!Ние сме убедени дека нашите Моторни Делови е на најдобар квалитет на Aliexpress!големина : 12.9 CM*3.86 CMбоја : кафена / црвено / бело / црнаодговара на : УниверзалнаПакет Се Вклучени : 1 пар handlebar1...

Хром Кочница Господар Цилиндар Спојки Држела за Suzuki Булевар M50 C50 Marauder Натрапникот Volusia 800

DEN 4573.44

Огледало тема : 10мм десната рака нишка (можеби не го собира некои јамаха огледала)Прилагодувач и Хром држела 152 MMFitment : Универзален Стандард 1" (25мм) Мотоцикл .Повеќето од метрика велосипеди / посета / cruiser / сламен покрив / Custom со 1" се справи со барВе молиме проверете ја вашата спојки страна, ова делови само се вклопуваат кабелски спојки.Kawasaki Вулкан EN 500 В.Н.Е 800 900 КласиченKawasaki Вулкан 500 19902009, Eliminator 600 19961997, Вулкан 800 (сите варијации) 19952006, Вулкан 900 (сите варијации) 20062016.Хонда Магна 750 Дух 750Хонда Сенка 1100 Дух Sabre Аеро АЦЕХонда Сенка 600 VLX DLX / VT600Хонда Сенка 750 Дух Аеро АЦЕХонда Steed 40019972004 Suzuki Marauder 80020052006 Suzuki Булевар M5020052006 Suzuki Булевар C5020012004 Suzuki Натрапникот Volusia 800Јамаха Патот Ѕвезда Roadstar 1600 1700Јамаха XV250 19882003Јамаха XV535 19871988 1990 19931999Јамаха XV700 19851987Јамаха XV750 19881997Јамаха XV1000 1985самоЈамаха XV1100 19861998вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката...

1 пар црвени жолто портокал ретро 22mm 24mm мотоцикл handlebar за kawasaki хонда suzuki јамаха мото зафат мотор се справи со бар

DEN 383.52

добредојдовте на нашиот Бренд Арома Мото Додатоци професионални Возила Делови продавница,уживајте во вашиот shoppig време!!!!Ние сме убедени дека нашите Моторни Делови е на најдобар квалитет на Aliexpress!Боја : Црвен / портокал / жолта одговара на : Универзална (лево 22mm и право 24mm)Пакет се Вклучени : Еден пар на мотоцикл handlebar Костец1...

црна 1Pair 1 25мм Или 7/8 22mm се Справи со Мотоцикл Обичај Хром Алуминиум Рака Костец за Хеликоптер Cruiser Handlebar

983.52 -21 % DEN 777.00

Карактеристики : Сосема Нов Висок Квалитет Гел Рака КостецЛесна инсталација,директно го замени постоечката се справи со костец; ако ги исполнуваат онфитинг ситуација, pls употреба soapsuds или лубрикант;Спецификации : Боја : црнаМатеријал : ЦПУ Машински АлуминиумскиКоличина : Сет од 2 (Лево и Десно)Големина : Лево Должина : 14.5 cm ;Право Должина : 160cmЛЕВАТА страна е 7 / 8"(22 MM), ДЕСНАТА страна е 1" за пресврт гас гасFitment : Сите мотоцикли со 7 / 8" (22mm) ИЛИ 1"(25мм) се справи со барови, За Хонда, For Yamaha, За Suzuki, За Kawasaki, За Ducati, За BMW, За Aprilia, На АТВ, итнПакетот Вклучува : 1 Сетови (Лево И Право) Страна КостецВнимание : Ве молиме проверете ја големината за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.Ве молиме овозможи 0.51 инч грешка поради прирачник за мерење.(1 инч=2.54 см)Погодени од фактори како што се времето, осветленост способност, или, дури и со различна резолуција на екранот, слики може да имаат мало chromatism проблем, кој не може да се избегне...

ретро метал мото CNC мотор костец за харли XL883 XL1200 48 справи со бар за Харли Дејвидсон занитвам зафат мотоцикл handlebar

DEN 1199.52

започнетекрајотдобредојдовте на нашиот Бренд Арома Мото Додатоци професионални Возила Делови продавница,уживајте во вашиот shoppig време!!!!Ние сме убедени дека нашите Моторни Делови е на најдобар квалитет на Aliexpress!боја : црнаодговара за : за харли XL883 XL1200 48Пакет Се Вклучени : 1 пар handlebar1...

за CNC Pitbike Универзална 7/8 22mm Влакна Мотоцикл handlebar за хонда dax харли handlebars за мотор харли костец blac

1295.04 -10 % DEN 1165.00

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитет Материјал : 100% Јаглерод Влакна + ЦПУ машински Алуминиумски Количина : еден пар Бои : портокал / gold / црвена / црна / сребрена Антикорозија и 'рѓа отпорни Лесно да се инсталира врати на првобитната позиција, нема промена потребни Fitment : За универзален мотор со 22mm ( 7 / 8" ) стандард шупливи handlebars Пакетот Вклучува : Еден пар на handlebar костец (Лево & Десно) Забелешка : Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека нашите производи се вклопува за вашиот мотор...

Мотоцикл Универзална 22MM 7/8 Push/Pull Гас мазут Handlebar Контрола Костец Со Кабел и Започнете со Префрлување Копчето Сребро.

807.36 -25 % DEN 606.00

Примена : погоден за Мотор Мотор АТВ Спорт Нечистотија Електричен Велосипед Interrupteur Мото Функција : Со гас кабел, ѕвезда прекинувач копчетоИнсталирајте : Гас ракав лесно може да се намали на должината за да одговараат на вашите костец.Пакетот вклучува : 1piece Гас Зафат со кабел

за CNC Pitbike Универзална 7/8 22mm Влакна Мотоцикл handlebar за харли 883 torretas manillar мото 28 мм guidon ktm exc cb400

1200.00 -10 % DEN 1080.00

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитет Материјал : 100% Јаглерод Влакна + ЦПУ машински Алуминиумски Количина : еден пар Бои : портокал / gold / црвена / црна / сребрена Антикорозија и 'рѓа отпорни Лесно да се инсталира врати на првобитната позиција, нема промена потребни Fitment : За универзален мотор со 22mm ( 7 / 8" ) стандард шупливи handlebars Пакетот Вклучува : Еден пар на handlebar костец (Лево & Десно) Забелешка : Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека нашите производи се вклопува за вашиот мотор...

beler 1Pair 1 25мм Црна Мотоцикл Рака Костец Handlebar Гас одговара за Харли Дуна Вајд Глајд Масти Момче Screamming Орел

DEN 1391.52

1 Пар 1" 25мм Црна Мотоцикл Рака Костец Handlebar Гас одговара за Харли ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Состојба : 100% нови Боја : Црна Материјал : Метал & гума Дупка со Дијаметар : 1 " (25мм) Точка се вклучени : 1 x пар на handlebar Компатибилен Со : Одговара за Харли сите модели со 1" барови 19702012 НЕ се вклопуваат : Не одговара за Харли Дејвидсон Дуна Вајд Глајд 20062008Не одговара за Харли Дејвидсон Масти Момче 20072011Не одговара за Харли Дејвидсон Screamming Орел 20082011Ова Е Резервни Замена на Објектот, Но Не и Вистински ♦ ОПИС на ПРОИЗВОДОТФункција : 1) Карактеристики гумени материјал, мека на допир со рака2) апсорбираат вибрациите и да му се даде на возачот на поудобно се чувствувате и да се вози.3) Можете да го користите само една голема со гас место, или да користите двојно подобра заштита.4) Nonslip за да зафат, се безбедни за употреба.5) Лесен за инсталација, флексибилни за да се поправи на бар или оддели...

Кожна Рачка Костец cnc 22mm За Јамаха Fz6 R1 Р3 R6 R15 R25 YZF R1 MT07 МТ-09 Tmax 500 530 XJ6 Ybr

618.24 -19 % DEN 501.00

Опис : Мотоцикл загрева костецДобра замена за оригиналната справи со барови костец.Со висока температура од 75 степени, ниска температура 50 степени и се затвора прекинувачот.Чувајте ги вашите раце топли додека се возела во зима.Лесно да се инсталира.Спецификација : Модел : CS052Материјал : Пластика, метал.Боја : ЦрнаДолжина : 12.8 cmHandlebar внатрешен дијаметар : 2.2 cmПогоден мотор : 12 V мотоциклМакс tempertature : 75 ℃Мин...

1 Пар Универзална Црна Barend Handgrips За 7/8 Suzuki Разбојник Gsxr Хонда CBR 600 1000 Yamaha R1 R6 Kawasaki ZX 6R Мотоцикл

538.08 -5 % DEN 511.00

Одговара : Повеќето од мотоцикл со 7 / 8" барови.Висок квалитет Палка Алуминиум & гума производ во Боја : како на сликата Количина : 1 пар без пригушување дел ЛЕВАТА страна е 7 / 8", ДЕСНАТА страна е 1" за пресврт гас гас за Внатрешна дупка со дијаметар : 22mm (7 / 8")Ве молиме проверете ја големината пред да ја купите

мотоцикл handlebar костец & справи со бар завршува 7/822mm рака капа За јамаха mt09 Хонда CBF1000 CB1300 CBR 250 600 CRF450R CRF250R

1343.52 -10 % DEN 1209.00

детали за производот : состојба : 100% сосема новматеријал : cnc алуминиум&гумаколичина : 1 сетлесно да се инсталирапогодни за : 7 / 8" 22mm мотоцикл handlebarПакетот Вклучува : 1 сет на кожна рачка бар костец&справи со бар завршува answer : ___________________________ note : Како што знаеме, ова е промотивен производ, па ако го купите 5 од следниве производи, ние ќе го избере обичните испорака, не постои следење на информации...

1 Хром Handlebar Бар Рака Костец за Yamaha YZF V-Max Патот Ѕвезда Хонда VTX Сенка Suzuki Kawasaki В.Н.Е Ducati Харли Дуна Софтејл

1223.52 -5 % DEN 1163.00

Мотоцикл Handlebar КостецБренд НовиМатеријал : метал и гумаБоја : Хром со Црна ГумаВнатрешниот Дупка со Дијаметар : 25mm (1")Дојде со еден пар (Лево и Право) Handlebar КостецОвие костец се со гас шеф.Fitment : Јамаха VЅвезда, Патот Ѕвезда, Воин, Кралската Ѕвезда 19892012Хонда Kawasaki Suzuki Ducati Харли со 1" баровиВе молиме мерка вашиот handlebar пред да купите.

YIKAA година Најновите Б.К Велосипед Мотор Контрола Гас им Помогне на врвката за Контрола на Крстарење Рака Cramp Остатокот 1

37.92 -24 % DEN 29.00

Боја : Црна Целосен контролен со опуштена страна Го намалува рака замор и грчеви Удобно одговара на вашата страна...

Handlebar Влошки Со Рачка Костец одговара За 1-1/8 22MM ИЛИ 28mm handlebar мотоцикл Масти Бар Мотокрос јама dirt bike YZF KTM CRF

698.40 -6 % DEN 657.00

200 MM Должина Handlebar Влошки +КостецОдговара За 22mm / 28mm Handlebar (7 / 8" Или 1 1 / 8" )Се справи со Костец : Лево 22mm / Десно 24mm Фитинг Дупка

Се справи со Притисокот Про коси Мотор со Висок Квалитет Protaper Нечистотија Јама Велосипед Мотокрос 7/8 Handlebar Гумена Рака Костец Кочница Раце

297.60 -6 % DEN 280.00

PROTAPER се Справи со Костец6 боја за опцијата : Жолта / Сина / Црвена / Зелена / Розова / ПортокалЛево 22 MM, Право 24 MM за гас

Бесплатен Превозот 1 Пар 1 25мм Хром Handlebar Рака Костец Гас Шеф за Suzuki Булевар M109R VL800 1500

DEN 1223.52

Состојба : НоваБоја : Црна & Chrome позлатен Како слика се прикажаниВисок квалитет на метал & гума производОдговара : Повеќето од Suzuki Круизери со 1" барови.Внатрешниот дупка со дијаметар : 25mm (1")Овие костец замените постојните костец & барзавршуваПакетот вклучува : 2 buc на Handlebar Костец со Дланка Одмор

Црна Влечете Стил Бар 7/8 22mm Handlebars За Харли Хонда, Јамаха Плувка Сопствен Хеликоптер Kawasaki Suzuki

1370.40 -5 % DEN 1302.00

100% Сосема Нов Материјал : Железо Боја : Црна Димензии : 27.5 инчи Широка за 3,9 инчи Повлекување 8.5 инчи Центар Забелешка : Овој бар е без dimple за контрола на жици...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.