• Ново
Летото 2017 Отворено Спорт Ultralight Работи САЛАТА Кошарка Шорцеви Патент џеб Мажи Губат Брзо сушење Шорцеви Плус големина 7XL

Летото 2017 Отворено Спорт Ultralight Работи САЛАТА Кошарка Шорцеви Патент џеб Мажи Губат Брзо сушење Шорцеви Плус големина 7XL

Оценка на клиентот:
DEN 523.20
DEN 481.00 -8 %

Износ
Залиха


* карактеристики на производот * Материјал : 100% Polyster *боја : како на сликата

Карактеристики

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Спорт Тип:
кошарка
Тип На Објект:
Шорцеви
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
K653
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Џерси
Материјал:
Полиестер

Производи во категоријата

2017 во кошарка, под шорцеви лето мажите кратко со череп печатени Хип-хоп 3D Дизајн на печатење со висок квалитет кошарка шорцеви

DEN 1151.52

Топла продажба : 2016 година Нови лето мажите кратко со череп печатени Хипхоп 3 D Дизајн на печатење со висок квалитет кошарка шорцеви трговија на големо големина S4 XLКлиентот повратни информации :

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.