• Ново
2018 Жешка мода peng песна ма плоча е вметната крајот алатки за развој Punta свадба коса чешел накит додатоци бесплатен превозот

2018 Жешка мода peng песна ма плоча е вметната крајот алатки за развој Punta свадба коса чешел накит додатоци бесплатен превозот

Оценка на клиентот:
DEN 36.48
DEN 34.00 -7 %

Износ
Залиха


Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација. Цел (бесплатен превозот) од кина пост обичен мал пакет плус / Yanwen / Sun You Економски Воздух Mail но цел не може да биде целосна следи (Лесно да се загуби парцели) Цел > = $6 (бесплатен превозот) од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Цел > = $6 (бесплатен превозот) од страна на руски Воздух (Posti Финска / руската Федерација) Цел > = $6 (бесплатен превозот) од e Packet (сад) Цел > = $150 (бесплатен превозот) со DHL / EMS Испратите Кина Пост Воздух e-Mail За 26days може да пристигне (Русија трае околу 38days). Ако ви треба добра итно, ве Молиме, изберете ја DHL / ЕМС. превозот метод, но треба да плаќаат дополнителни превозот (6-13days за да стигне до вас). За повеќе од $ 150 цел форма, Ние ќе се обезбеди DHL / EMS бесплатна испорака. Контакт со нас на : Можете да не контактирате страна, оставајќи ни порака за цел или trademanager или ни е-мејл.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во Рок од 24 часа. Ви благодариме за вашата поддршка! Повратни информации : Ако не сте задоволни, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Nagative повратни информации, ние ќе услугата ќе додека не сте задоволни. Ако сте задоволни, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, ние ќе го Задржи ви даваат одлична услуга тука.

Карактеристики

Бренд Име:
flowery оган
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Тип:
Шноли
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
h
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

јасно besd чешли девојки жените дама свадба pary најдобар подарок магија чешел 10 компјутери /многу

1199.52 -7 % DEN 1116.00

јасно мушка чешли девојки жените дама свадба pary најдобар подарок магија чешел 10 компјутери / многуПроцес на дизајн : Декорација настава : микс шема покажуваат : Modle шоу

REGELIN Гроздобер Бронза 10 Заби Лист Чешел Косата Накит Шарм Жените Цвет Мотив Hairpin Коса Клипови Barrettes Мода Носат Косата

DEN 68.16

REGELIN Гроздобер Бронза 10 Заби Лист Чешел Косата Накит Шарм Жените Цвет Мотив Hairpin Коса Клипови Barrettes Мода Носат Косата(1)Предмет Тип : Коса чешли(2)Материјал : бакар(3)количеството : 1pc(4)производ големина : 50x55mm(5)заби максимална : 35mm

Jonnafe 2018 Злато Цвет Коса Лозата Свадба Тиара Жените Headband Рачно Изработени Свадба Коса Парче Додатоци Накит

1132.80 -20 % DEN 906.00

Карактеристики На Производот : Флексибилни и bendableРака жиченБоја : сребренаДимензии : должина околу 35cm,широк околу 6cmПрилики : свадбена / партија / матурска / ГодишнинатаEnvironmenttal Стандард : Противалергиски доведе никел слободниТрговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 работни дена да пристигнат.За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да остави никакви информации за нас, ако би сакал да.одржувањеПакувањеПревозот1.Кога ќе се игра нарачате ,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот цена.2.Ние брод на сите парцели во рамките на 26 работни дена по вашата исплата е завршен.3.Бесплатен превозот се само за да одберете земји .Ако не сте една од нив, или треба брза испорака,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за нов попуст цена.4.цел вредноста на повеќе од $200 повеќето земја ќе обезбеди бесплатно брза испорака страна на курирската служба DHL / Федекс / Aramex / ЕМС.5.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашата цел е прегледан.6.Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина...

CC Tiaras И Коронки Романтична Монистра Шумски Стил Свадба Коса Додатоци За Невестата Лист Цвет Форма Ангажман Накит XY031

1060.32 -35 % DEN 689.00

CC Tiaras И Коронки Романтична Монистра Шумски Стил Свадба Коса Додатоци За Невестата Лист Цвет Форма Ангажман Накит XY031Информација за производот : 1.Свадба коса додатоци за булчински2.Шумски стил цвет и лист форма на круната3.Повод : свадба,забава,ангажираност4.Главниот камен : кристал,кубен циркониQ1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ???A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќеземете 2660 дена да пристигнат...

CC Headbands Цвет Hairbands Круна Ангажман Свадба Коса Додатоци За Булчински Принцеза, Накит Романтични Цвеќе Форма XY208

DEN 1255.20

CC Headbands Цвет Hairbands Круна Ангажман Свадба Коса Додатоци За Булчински Принцеза, Накит Романтични Цвеќе Форма XY208Информација за производот : 1.Свадба коса додатоци за булчински2.Цвет headbands принцезата тиара3.Повод : свадба,забава,ангажираност4.Главниот камен : предивоQ1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ???A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќеземете 2660 дена да пристигнат...

BoYuTe 50Pcs 15MM Filigree Цвет Коса Barrette 6 Бои Позлатен Жените Коса Додатоци

378.72 -10 % DEN 341.00

Точка ИМЕ : Bo Yu Te 50 Pcs 15 MM Filigree Цвет Коса Barrette 6 Бои Позлатен Жените Коса Додатоци БРЕНД : BOYUTE Материјал : Месинг Шарм, Метал Железо Clip quality (Квалитет на : Олово и Никел Слободни

пинк блескави мониста мали зелени големина златна магија чешел 20 парчиња/многу Лесен за Употреба мали димензии бесплатен превозот

DEN 1915.20

пинк блескави мониста мали димензии златна магија чешел 20 парчиња / многу Лесен за Употребаеден чешел големина : abt 4*4 cm;тежина : околу 15g;moq : 20 компјутери;Најдобри пунџа коса додатоци за Жени Неверојатни коса екстензии познавач од лакови може да се користи со други производи коса најдобар коса клипови за девојки тинејџери прекрасен сет од чешли кристали кристал и позлатен сребрен лим монистра се направи оваа декоративни клип одлична за свадби булчински updos одличен начин за обликување на вашата коса рачно изработени ВО кина КУПИ СЕГА ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА!Производ детали : Процес на дизајн : Декорација настава : Modle шоу

Шик Гроздобер Ирски Celtics Јазли Француски Barrette Vinkings Антички Сребрен Коса Клип На Коса И Накит

379.20 -20 % DEN 303.00

7166204473210442 Коса, Накит парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеШик Гроздобер Ирски Celtics Јазли Француски Barrette Vinkings Антички Сребрен Коса Клип На Коса И НакитБоја : Антички СребренГолемина : 9*2.9 cmМатеријал : Висок квалитет на цинк легура со sterling silver позлатенПредмет БР...

година Нови Multicolor Плоштадот Геометриски Barrettes За Жени, Девојки Ацетат Коса Клип Barrette Hairwear Накит Додатоци AG810138

166.56 -25 % DEN 125.00

2016 година Нови Multicolor Плоштадот Геометриски Barrettes За Жени, Девојки Ацетат Коса Клип Barrette Hairwear Накит Додатоци AG810138Боја На РазликатаСликите на производите се на нашата веб страница се направени од вистински производ себе.Бои и материјали може да изгледа различно, како резултат на различните екрани и сончева светлина.Големина ПрашањеВе молиме да се грижи за накит големина кога купувате од нашата продавница.Ако ја најдете производ големина несоодветни за вас, едноставно контактирајте не преку Трговијаменаџер или од Порака за размена на производот.(Купувачот плаќа враќање поштарина)1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.