• Ново
10 КОМПЈУТЕРИ 160*35MM Антички Бронза Сребрена Боја Гроздобер Стил Метален Цинк Легура Цвеќиња за Коса Стапови/Ознаки За Изработка на Накит

10 КОМПЈУТЕРИ 160*35MM Антички Бронза Сребрена Боја Гроздобер Стил Метален Цинк Легура Цвеќиња за Коса Стапови/Ознаки За Изработка на Накит

Оценка на клиентот:
DEN 631.20
DEN 600.00 -5 %

Износ
Залиха


Не како чекори подолу,ќе најдете твоите најдобри љубов накит тука : ) каква Било помош, исто така може јавете се во нашата служба
~Изберете производ
~~Додади во кошничка
~~~Кликни за да се купи
~~~~Потврда на плаќањето
~Предмети се добро спакувани со картонска кутија.Ние, исто така, се користи воздух балон завиткани во внатрешноста за да се обезбеди цел нема да бидат оштетени
~~Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок", или "примерок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ве молиме да знаат ова.
Ние само испораката од страна на Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот,треба околу 15-25 работни дена пристигне
И на парцели на сад испраќаат по е-Пакет за слободни
Ако треба стоката под итно, ве молиме изберете побрзо превозот метод како DHL, или ЕМС,pls контакт со нас и да плаќаат екстра за испорака(5-9 дена да пристигне)
Visa/Master Card - CNY издавање потврди за канал
Чекор 1, Внесете кредитна картичка и informatiom,кликнете на копчето "Плати Мојата Цел"
Чекор 2, Дел од банката треба да го внесете поврзани со банкарски валидација на информациите кои
Чекор 3, Внесете ја плати успешна страница
Visa/Master Card - ДОЛАРИ приходи канал
Чекор 1 Изберете Виза, внесете информации за кредитна картичка
Чекор 2, Директна влезе плати успешна страница
Money Bookers
Чекор 1, Влез Money Bookers сметка
Чекор 2, Текст Money Bookers сметка лозинка
Чекор 3, Изберете Money Bookers рамнотежа или други методи за плаќање
Чекор 4, Директна влезе плати успешна страница
Western Union ( Само amout на ред помеѓу -5000 можат да го користат овој начин )
Чекор 1 Изберете western union, печатење на информациите во врска со
Чекор 2, До најблиската western union шалтер, да се пополни во remittance форма според печати информации
Чекор 3, Да ги информира нашите systerm кога western union потврди плаќа успешно.
Банкарски Трансфер( Само amout на ред помеѓу -5000 можат да го користат овој начин )
Чекор 1 Изберете Банкарски Трансфер, печатење на информациите во врска со
Чекор 2, го Користите online банка или на контра да надлежност пари за да се споменува директно сметка
Чекор 3, Генерално 3 до 7 дена, што ја прима банката на aliexpress ќе добијат remittance, и системот автоматски ќе покаже дека сте платиле цел успешно
Други манири Обично е лоцирана кредитни и дебитни КАРТИЧКИ на вашата земја.
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се врати назад на објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Се надеваме дека ќе разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.

Карактеристики

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
hm1225-1
Бренд Име:
МОРЕ MEW
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Косата Стапови
Материјал:
Метал
Големина:
160*35MM
Тежина:
22.9g

Производи во категоријата

CC Накит Свадба Hairband Главата Круна Свадба Коса Додатоци Hairbands Партија Булчински Круната За Жени, Романтичен рачно изработени 0934

865.44 -30 % DEN 606.00

започнетекрајотCC Накит Свадба Hairband Главата Круна Свадба Коса Додатоци Hairbands Партија Булчински Круната За Жени, Романтичен рачно изработени 0934Информација за производот : Свадба коса додатоци за жениРачно Изработени Headbands Невести Свадба ДодатоциПовод : Свадба,Забава,Ангажираност,Плажа100% рачно изработени

500pcs голема мешавина на бои Поместена Круна Appliques - Сјајна Подуени Круна Appliques 40mm

DEN 959.52

Големина : 40mmКоличина : 500pcsБоја : По случаен избор, се меша боиМатеријал : сјајна хартија ,полнети влакназа оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барањаБЕСПЛАТНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќезанаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Вашето задоволство е да се гарантира...

CC Headbands Цвет Hairbands Круна Ангажман Свадба Коса Додатоци За Булчински Принцеза, Накит Романтични Цвеќе Форма XY208

DEN 1255.20

CC Headbands Цвет Hairbands Круна Ангажман Свадба Коса Додатоци За Булчински Принцеза, Накит Романтични Цвеќе Форма XY208Информација за производот : 1.Свадба коса додатоци за булчински2.Цвет headbands принцезата тиара3.Повод : свадба,забава,ангажираност4.Главниот камен : предивоQ1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ???A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќеземете 2660 дена да пристигнат...

CC Накит, Коса, Игли Свадба Коса Додатоци Плажа Партија Булчински Круната За Жените Цвеќиња Невестата Тиара Романтична парична Казна Jewellry 0927

889.92 -30 % DEN 623.00

започнетекрајотCC Накит за Коса Чешли Косата Игли Свадба Коса Додатоци Плажа Партија Булчински Круната За Жените Цвеќиња Невестата Тиара Bijoux DIY 0928Информација за производот : Свадба коса додатоци за жениЧешел Косата Чешли Се Зголеми Невести Свадба ДодатоциПовод : Свадба,Забава,Ангажираност,Плажа100% рачно изработени Димензии : должина 9cm weigth 4cm

35mm AB Crysals метал шарм коса prong малку алигатор клипови булчински свадба накит DIY додатоци 12pcs многу нови

DEN 403.20

Описи (@ Филип скапоцен камен) : 35mm AB Crysals метал шарм коса prong малку алигатор клипови булчински свадба накит DIY додатоци 12pcs многу нови бесплатен превозот ***Можете Да го Забелешка Детални барања како што се Бои, Пакети, Вашиот склопот на Изразат Компанија, Вредноста на Декларацијата слично на АлиExpress Порака кога ќе го поставите цел...

CC Гарланд Tiaras И Коронки Романтична Бајка Коса Додатоци За Убавина Девојки Пратилки Партија Плажа Накит Романтична DIY su046

DEN 516.00

започнетеCC Гарланд Tiaras И Коронки Романтична Бајка Коса Додатоци За Убавина Девојки Пратилки Партија Плажа Накит Романтична DIY su046Информација за производот : 1.Свадба коса додатоци за булчински2.Романтични убавина девојки подароци3.Повод : свадба,ангажман4.Главниот камен : предивоQ1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ???A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќеземете 2660 дена да пристигнат...

12 Парчиња/Многу Мешани Водат Цвет Лак Beaded Ткаенината Двојно Клип Hairpin Метал Магијата На Коса И Чешел За Жените Косата Додатоци Накит

854.40 -10 % DEN 769.00

Бренд : Здраво УбавинаПредмет Тип : Свадбата на Коса и Чешел,Невестата Коса, Накит, Б ridesmaid HeaddressНастани : Изложба / Партија / Матурска / Годишнината / ОгласПодарок за : Роденден / Travel / Божиќ Подарок / Нова Година / Promotion / Свадба ПартијаЕколошки Стандард : Олово, Никел слободниИспраќање Датум : Во Рок Од 3 ДенаЗа трговија на Големо и пад на превозотЗа промет на големо,ќе им понуди попуст или СЛОБОДНИ БРЗА ИСПОРАКА од експрес кои околу трае 37 дена да достави За пад на превозот,ние би сакале да се испрати на производи за вашите клиенти директно За следење информации Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот следење на број : За купување заштита времето истекуваАко вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.Па вашите пари ќе бидат не го достигна нашата сметка.За било какви прашања за производиможете да не контактирате и да оставите порака на вашиот налог страница или aliexpress trademanager,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа

Индискиот Ткаат Кожа Пердув Tassel Navajo Zuni Коса Бенд Headdress Хипи Headbands Челото, Косата Додатоци Накит

220.80 -49 % DEN 113.00

Материјал : монистра , пердувГолемина на : слободен стил.на tassel е 29cmБоја : 1 боја, шарени ,како на сликата шоу ;Тежина : 7g / парче ;Пакет : 1pcs / opp вреќа ,бесплатно;Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Превозот информации : Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето.Ние брод на светот од страна на Хонгконг нормален воздух mail, тоа обично трае2025 дена да пристигне,но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 30 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн).Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200,ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни кои предмети ќе пристигнево 57 дена! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате,самонеколку дополнителни долари се задолжителни!Повратни информацииАко сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" зана нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас...

BoYuTe 20 Парчиња Промет На Големо Со Цвет Коса Стап 6 Бои Позлатен Лим На Коса И Накит

167.52 -10 % DEN 151.00

Точка ИМЕ : Bo Yu Te 20 Парчиња промет на Големо со Цвет Коса Стап 6 Бои Позлатен Лим Коса, Накит БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Месинг Цвет, Метал Железо се Држиме за Квалитет : Олово и Никел Слободни

1pc Коса Бенд Вода Капка Зелена Природа Камен Златна Легура Headband Круна Синџир Headpiece Булчински Свадба Популарни Главата Накит

118.56 -31 % DEN 82.00

100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : Алуминиум / каменБоја : Како на сликите покажуваатГолемина : Види на сликатаСтил : Модерен,Убава И Популарна ДизајнПовод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија..Пакет се вклучени : 1 Pc x Главата Накит1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.email.порака ..ние секогаш сме тука!3.Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам...

година Нови Пристигнување Цртан филм Животинско Магаре Flatback Не Ткиво Ткаенина Капчиња рачно изработени Печ Налепница Копчето за Коса, Накит DIY

1151.52 -10 % DEN 1036.00

Производи деталиГолемина : за 82*78mmформа : како на сликатаколичина : 50pcsПрашањаОдговориДали ви се комбинираат наредби?Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ...

CC Накит Круни Tiaras Headmade Цвет Коса Стап 4pcs Сет За Жените Свадба Коса Додатоци Свадба Коса Додатоци DIY 3528

821.76 -45 % DEN 452.00

започнетекрајотCC Накит Круни Tiaras Headmade Цвет Коса Стап 4pcs Сет За Жените Свадба Коса Додатоци Свадба Коса Додатоци DIY 3528Информација за производот : Свадба коса додатоци за жениКоронки Tiaras 4pcs Поставите Свадба Додатоци&Коса БолниПовод : Свадба,Забава,Ангажираност,Плажа100% рачно изработени

Beaded Школка Цвет Невестата Hairband рачно изработени Круна Тиара Свадба Коса Додатоци Булчински Headpiece Bijoux Cheveux Корона WIGO1123

1429.92 -21 % DEN 1129.00

Кристал Beaded Школка Цвет Невестата Коса Лозата Накит рачно изработени Круна Тиара Свадба Коса Додатоци Булчински Headpiece Bijoux Cheveux Корона WIGO1123Предмет Тип : Коса, Накит, Коса Додатоци, Раководител Накит,Материјал : Метал , Кристал, Кристалните Зрнца, Школка Цвет, Бисер ИмитацијаГолемина : 34x3 cm Прибл.У sed За : Свадба, забава, Свадба, За НевестатаНие прифаќаме Alipay тука & сите големи кредитни картички преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .Ние Sh ip да ширум Светот, освен APO / FPO...

A40 1PC Мода Жените Дама Метал Главата Синџир Накит Headband Глава Парче Коса Бенд

93.12 -15 % DEN 79.00

Опис : Материјал : Алуминиум Боја : Златна Тоа е совршен додаток, исто така, добар подарок за вашите пријатели, Тоа ќе ве направи убава Погодни за било која сезона Вкупна Должина : 52cm / 20.47" Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Нова Коса Мода Пристигнување Дами Девојка Коса Украс Геометриски Круг Hairpin Headdress Поп Свадба Накит

47.52 -41 % DEN 28.00

[xlmodel][производи][41480][xlmodel][производи][41480][xlmodel][производи][41480][xlmodel][производи][41480][xlmodel][производи][41480][xlmodel][производи][41480][xlmodel][производи][41480][xlmodel][производи][41480][xlmodel][производи][41480][xlmodel][производи][8888]Почитувани купувачи : 1.Мин цел =10 ДОЛАРИ,да го прифати микс цел, Бесплатен превозот преку Кина пост.Ако не сакате плати товар,Pls не се купи.2.Цел износ > 150 ДОЛАРИ,БЕСПЛАТЕН превозот преку EMS / DHL!( освен оддалечена област ,pls контактирајте со нас за детали...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.