• Ново
микс на големо топла 2018 Најпопуларните Жени Дама Девојки Ножици Форма Barrette Коса Клип Hairpin Коса Додатоци за Декорација

микс на големо топла 2018 Најпопуларните Жени Дама Девојки Ножици Форма Barrette Коса Клип Hairpin Коса Додатоци за Декорација

Оценка на клиентот:
DEN 24.00
DEN 22.00 -8 %

Износ
Залиха


Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација. Цел (бесплатен превозот) од кина пост обичен мал пакет плус / Yanwen / Sun You Економски Воздух Mail но цел не може да биде целосна следи (Лесно да се загуби парцели) Цел > = $6 (бесплатен превозот) од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Цел > = $6 (бесплатен превозот) од страна на руски Воздух (Posti Финска / руската Федерација) Цел > = $6 (бесплатен превозот) од e Packet (сад) Цел > = $150 (бесплатен превозот) со DHL / EMS Испратите Кина Пост Воздух e-Mail За 26days може да пристигне (Русија трае околу 38days). Ако ви треба добра итно, ве Молиме, изберете ја DHL / ЕМС. превозот метод, но треба да плаќаат дополнителни превозот (6-13days за да стигне до вас). За повеќе од $ 150 цел форма, Ние ќе се обезбеди DHL / EMS бесплатна испорака. Контакт со нас на : Можете да не контактирате страна, оставајќи ни порака за цел или trademanager или ни е-мејл.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во Рок од 24 часа. Ви благодариме за вашата поддршка! Повратни информации : Ако не сте задоволни, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Nagative повратни информации, ние ќе услугата ќе додека не сте задоволни. Ако сте задоволни, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, ние ќе го Задржи ви даваат одлична услуга тука.

Карактеристики

Бренд Име:
flowery оган
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Глина
Стил:
Класичен
Тип:
Barrettes
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
TS237
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден

Производи во категоријата

1PC Мода Црна Празен Круг Плоштадот Ѕвезда Barrettes Hairgrips Коса Клипови Шноли За Жените Накит Едноставна Коса Додатоци

DEN 47.52

Добредојдовте на ПотемнаБоја : Како На Сликата ШоуМатеријал : АлуминиумскиГолемина : 5.7 cmКоличина : 1 PCСтил : Hairwearдобредојдовте во мојата продавница : Превозот : ние ќе се направи за испорака од страна на Кина пост и сите објектот во нашата продавница е бесплатен превозот ,тоа обично трае 25 дена да се добие најмногу земјата ,понекогаш потрае неколку дена, долго причина за времето на други причини,pls биде трпение.И ако ви е потребна итна и воопшто не сакаат да чекаат ,ќе може да се плати за брза испорака ,како DHL ,EMS,тоа обично трае 30 долари екстра за превозот,што ќе добиете со 35 дена,ви благодариме за вашето разбирање.ние не презема одговорност за било кој данок.Враќање : Било незадоволни,pls контактирајте со нас ,ние ќе помогне во решавањето на проблемот во прво време,и да ви даде решение,мора моите светови.Повратни информации : се разбира секој допаѓа 5 ѕвезда позитивни повратни информации,ако сте среќен тука,тогаш pls оставете 5 ѕвезда позитивни повратни информации за мене ,но ако вие не го сакате,тоа е во ред,обидете се да контактирате со мене, прво, пред следната акција,кои ќе бидат многу appriciated,ви благодариме!Да се забавуваш тука!

CC Накит Свадба Hairband Главата Круна Свадба Коса Додатоци Hairbands Партија Булчински Круната За Жени, Романтичен рачно изработени 0934

865.44 -30 % DEN 606.00

започнетекрајотCC Накит Свадба Hairband Главата Круна Свадба Коса Додатоци Hairbands Партија Булчински Круната За Жени, Романтичен рачно изработени 0934Информација за производот : Свадба коса додатоци за жениРачно Изработени Headbands Невести Свадба ДодатоциПовод : Свадба,Забава,Ангажираност,Плажа100% рачно изработени

година Нови Multicolor Плоштадот Геометриски Barrettes За Жени, Девојки Ацетат Коса Клип Barrette Hairwear Накит Додатоци AG810138

166.56 -25 % DEN 125.00

2016 година Нови Multicolor Плоштадот Геометриски Barrettes За Жени, Девојки Ацетат Коса Клип Barrette Hairwear Накит Додатоци AG810138Боја На РазликатаСликите на производите се на нашата веб страница се направени од вистински производ себе.Бои и материјали може да изгледа различно, како резултат на различните екрани и сончева светлина.Големина ПрашањеВе молиме да се грижи за накит големина кога купувате од нашата продавница.Ако ја најдете производ големина несоодветни за вас, едноставно контактирајте не преку Трговијаменаџер или од Порака за размена на производот.(Купувачот плаќа враќање поштарина)1...

A40 1PC Мода Жените Дама Метал Главата Синџир Накит Headband Глава Парче Коса Бенд

93.12 -15 % DEN 79.00

Опис : Материјал : Алуминиум Боја : Златна Тоа е совршен додаток, исто така, добар подарок за вашите пријатели, Тоа ќе ве направи убава Погодни за било која сезона Вкупна Должина : 52cm / 20.47" Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

1pc Коса Бенд Вода Капка Зелена Природа Камен Златна Легура Headband Круна Синџир Headpiece Булчински Свадба Популарни Главата Накит

118.56 -31 % DEN 82.00

100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : Алуминиум / каменБоја : Како на сликите покажуваатГолемина : Види на сликатаСтил : Модерен,Убава И Популарна ДизајнПовод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија..Пакет се вклучени : 1 Pc x Главата Накит1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.email.порака ..ние секогаш сме тука!3.Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам...

BoYuTe 50Pcs 15MM Filigree Цвет Коса Barrette 6 Бои Позлатен Жените Коса Додатоци

378.72 -10 % DEN 341.00

Точка ИМЕ : Bo Yu Te 50 Pcs 15 MM Filigree Цвет Коса Barrette 6 Бои Позлатен Жените Коса Додатоци БРЕНД : BOYUTE Материјал : Месинг Шарм, Метал Железо Clip quality (Квалитет на : Олово и Никел Слободни

CC голема tiaras и коронки ангажман свадба коса додатоци за невестата принцезата партија луксузни накит тркалезна форма сјај cz XY161

1406.40 -35 % DEN 914.00

започнетекрајотCC голема tiaras и коронки ангажман свадба коса додатоци за невестата принцезата партија луксузни накит тркалезна форма сјај cz XY161Информација за производот : 1.Свадба коса додатоци за булчински2.Луксузен сјај тркалезна форма круна3.Повод : свадба,забава,ангажираност4.Главниот камен : кубни циркониQ1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ???A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќеземете 2660 дена да пристигнат...

година Нови Пристигнување Цртан филм Животинско Магаре Flatback Не Ткиво Ткаенина Капчиња рачно изработени Печ Налепница Копчето за Коса, Накит DIY

1151.52 -10 % DEN 1036.00

Производи деталиГолемина : за 82*78mmформа : како на сликатаколичина : 50pcsПрашањаОдговориДали ви се комбинираат наредби?Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ...

пинк блескави мониста мали зелени големина златна магија чешел 20 парчиња/многу Лесен за Употреба мали димензии бесплатен превозот

DEN 1915.20

пинк блескави мониста мали димензии златна магија чешел 20 парчиња / многу Лесен за Употребаеден чешел големина : abt 4*4 cm;тежина : околу 15g;moq : 20 компјутери;Најдобри пунџа коса додатоци за Жени Неверојатни коса екстензии познавач од лакови може да се користи со други производи коса најдобар коса клипови за девојки тинејџери прекрасен сет од чешли кристали кристал и позлатен сребрен лим монистра се направи оваа декоративни клип одлична за свадби булчински updos одличен начин за обликување на вашата коса рачно изработени ВО кина КУПИ СЕГА ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА!Производ детали : Процес на дизајн : Декорација настава : Modle шоу

2018 Жешка мода peng песна ма плоча е вметната крајот алатки за развој Punta свадба коса чешел накит додатоци бесплатен превозот

36.48 -7 % DEN 34.00

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки...

Бесплатен превозот!50pcs/многу 3CM Нови леопард ткаенина цвеќиња 4colors за вашиот избор

DEN 979.20

Бесплатен превозот!50pcs / многу 3 CM Нови леопард ткаенина цвеќиња 4colors за вашиот изборВнимание : Кога ќе ги нарачате ,ве молиме оставете ме порака за каква боја сакате.Ако не сте ни даде порака ,ќе испрати мешана боја за вас!Опис : 1.Големина : 3cm 4.chiffon ткаенина 3.Ако нарачате повеќе,ние ќе ви ги даде 20% попуст 4.Ако можете да нарачате 600pcs секоја боја,ние може да се направи било која боја како на вашите барања

Микро Отвори Кубни Циркон Тиара Циркони Круна Булчински Headpiece Свадба Коса Додатоци CZ Coroa Novia Bijoux Cheveux WIGO1120

5327.52 -21 % DEN 4209.00

Луксузна Отвори Кубни Циркон Тиара Целосна Циркони Круна Булчински Headpiece Свадба Коса Додатоци Висок Квалитет на Коса и Накит CZ Coroa Novia Bijoux Cheveux Casamento WIGO1120Предмет Тип : Круна, Тиара, Coroa Де Noiva, Глава Парче, Коса Додатоци,Коса, Накит,Раководител Накит,Главниот Камен : Циркони, Кубен Циркони, CZ, ЦиркониМетал : Бакар Метал, Бело Злато Позлатен,Големина : L34 / Dia14 x H7 cmПакет : Подарок ПакетСе Користи За : Свадба, Забава, Свадба, За НевестатаНие прифаќаме Alipay тука & сите големи кредитни картички преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .Ние Sh ip да ширум Светот, освен APO / FPO...

Jonnafe 2018 Злато Цвет Коса Лозата Свадба Тиара Жените Headband Рачно Изработени Свадба Коса Парче Додатоци Накит

1132.80 -20 % DEN 906.00

Карактеристики На Производот : Флексибилни и bendableРака жиченБоја : сребренаДимензии : должина околу 35cm,широк околу 6cmПрилики : свадбена / партија / матурска / ГодишнинатаEnvironmenttal Стандард : Противалергиски доведе никел слободниТрговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 работни дена да пристигнат.За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да остави никакви информации за нас, ако би сакал да.одржувањеПакувањеПревозот1.Кога ќе се игра нарачате ,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот цена.2.Ние брод на сите парцели во рамките на 26 работни дена по вашата исплата е завршен.3.Бесплатен превозот се само за да одберете земји .Ако не сте една од нив, или треба брза испорака,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за нов попуст цена.4.цел вредноста на повеќе од $200 повеќето земја ќе обезбеди бесплатно брза испорака страна на курирската служба DHL / Федекс / Aramex / ЕМС.5.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашата цел е прегледан.6.Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина...

CC Tiaras И Коронки Романтична Монистра Шумски Стил Свадба Коса Додатоци За Невестата Лист Цвет Форма Ангажман Накит XY031

1060.32 -35 % DEN 689.00

CC Tiaras И Коронки Романтична Монистра Шумски Стил Свадба Коса Додатоци За Невестата Лист Цвет Форма Ангажман Накит XY031Информација за производот : 1.Свадба коса додатоци за булчински2.Шумски стил цвет и лист форма на круната3.Повод : свадба,забава,ангажираност4.Главниот камен : кристал,кубен циркониQ1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ???A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќеземете 2660 дена да пристигнат...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.