• Ново
Бел Пердув Headbands Свадба Фустан Додатоци Жените Headdress Гранки Коса Орнаменти Круни И Tiaras

Бел Пердув Headbands Свадба Фустан Додатоци Жените Headdress Гранки Коса Орнаменти Круни И Tiaras

Оценка на клиентот:
DEN 538.56
DEN 377.00 -30 %

Износ
Залиха


Карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Пердув
Материјал:
Пердув
Бренд Име:
Queenco
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
E160514-08
Метали Тип:
Злато Позлатен
Тип:
Tiaras
Дизајн Од:
Queenco
Состојба:
100% Сосема Нов
Материјал:
Метал,Пердув
Големина:
As Shown
боја:
Злато Обложено со Бел Пердув
Модни Елементи:
бел пердув
Облечен Метод :
боби pin
Погоден за:
Свадба,забава,Фестивал,Дипломирањето,Вечер Топката,ТВ Шоу
ОЕМ:
Прифатливо
Пакување:
1 Тиара со Боби Иглички

Производи во категоријата

CC Гарланд Tiaras И Коронки Романтична Бајка Коса Додатоци За Убавина Девојки Пратилки Партија Плажа Накит Романтична DIY su046

DEN 516.00

започнетеCC Гарланд Tiaras И Коронки Романтична Бајка Коса Додатоци За Убавина Девојки Пратилки Партија Плажа Накит Романтична DIY su046Информација за производот : 1.Свадба коса додатоци за булчински2.Романтични убавина девојки подароци3.Повод : свадба,ангажман4.Главниот камен : предивоQ1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ???A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќеземете 2660 дена да пристигнат...

CC tiaras и коронки круг hairband главата гроздобер барок свадба коса додатоци накит за birdal кубни циркон hairwear HG318

DEN 1032.96

започнетекрајотCC tiaras и коронки круг hairband главата гроздобер барок свадба коса додатоци накит за birdal кубни циркон hairwear HG318Информација за производот : свадба коса додатоци за женикруг tiaras и коронки гроздобер w edding коса додатоциПовод : Свадба,Забава,Ангажираност,Плажа100% рачно изработени

25*160MM Гроздобер Метални Легури Фокс Коса Стапови Hairpin Сребрена/Античкиот Бронза/Златна боја Hairpin Накит За Жените hm016

444.48 -5 % DEN 422.00

ЗабелешкаНие продаваме оваа точка како на слика шоу Ве молиме да знаат оваТие се убави zakka приврзоци за изработка на накитДобредојдовте на одберете го релевантниот накит компонента во нашата продавница! : )Не како чекори подолу,ќе најдете твоите најдобри љубов накит тука : ) каква Било помош, исто така може јавете се во нашата служба~Изберете производ~~Додади во кошничка~~~Кликни за да се купи~~~~Потврда на плаќањето~Предмети се добро спакувани со картонска кутија.Ние, исто така, се користи воздух балон завиткани во внатрешноста за да се обезбеди цел нема да бидат оштетени~~Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок", или "примерок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ве молиме да знаат ова.Ние само испораката од страна на Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот,треба околу 1525 работни дена пристигнеИ на парцели на сад испраќаат по еПакет за слободниАко треба стоката под итно, ве молиме изберете побрзо превозот метод како DHL, или ЕМС,pls контакт со нас и да плаќаат екстра за испорака(59 дена да пристигне)Visa / Master Card CNY издавање потврди за каналЧекор 1, Внесете кредитна картичка и informatiom,кликнете на копчето "Плати Мојата Цел"Чекор 2, Дел од банката треба да го внесете поврзани со банкарски валидација на информациите коиЧекор 3, Внесете ја плати успешна страницаVisa / Master Card ДОЛАРИ приходи каналЧекор 1 Изберете Виза, внесете информации за кредитна картичкаЧекор 2, Директна влезе плати успешна страницаMoney BookersЧекор 1, Влез Money Bookers сметкаЧекор 2, Текст Money Bookers сметка лозинкаЧекор 3, Изберете Money Bookers рамнотежа или други методи за плаќањеЧекор 4, Директна влезе плати успешна страницаWestern Union ( Само amout на ред помеѓу 5000 можат да го користат овој начин )Чекор 1 Изберете western union, печатење на информациите во врска соЧекор 2, До најблиската western union шалтер, да се пополни во remittance форма според печати информацииЧекор 3, Да ги информира нашите systerm кога western union потврди плаќа успешно.Банкарски Трансфер( Само amout на ред помеѓу 5000 можат да го користат овој начин )Чекор 1 Изберете Банкарски Трансфер, печатење на информациите во врска соЧекор 2, го Користите online банка или на контра да надлежност пари за да се споменува директно сметкаЧекор 3, Генерално 3 до 7 дена, што ја прима банката на aliexpress ќе добијат remittance, и системот автоматски ќе покаже дека сте платиле цел успешноДруги манири Обично е лоцирана кредитни и дебитни КАРТИЧКИ на вашата земја.Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се врати назад на објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставкиНие ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.

12 Парчиња/Многу Мешани Водат Цвет Лак Beaded Ткаенината Двојно Клип Hairpin Метал Магијата На Коса И Чешел За Жените Косата Додатоци Накит

854.40 -10 % DEN 769.00

Бренд : Здраво УбавинаПредмет Тип : Свадбата на Коса и Чешел,Невестата Коса, Накит, Б ridesmaid HeaddressНастани : Изложба / Партија / Матурска / Годишнината / ОгласПодарок за : Роденден / Travel / Божиќ Подарок / Нова Година / Promotion / Свадба ПартијаЕколошки Стандард : Олово, Никел слободниИспраќање Датум : Во Рок Од 3 ДенаЗа трговија на Големо и пад на превозотЗа промет на големо,ќе им понуди попуст или СЛОБОДНИ БРЗА ИСПОРАКА од експрес кои околу трае 37 дена да достави За пад на превозот,ние би сакале да се испрати на производи за вашите клиенти директно За следење информации Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот следење на број : За купување заштита времето истекуваАко вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.Па вашите пари ќе бидат не го достигна нашата сметка.За било какви прашања за производиможете да не контактирате и да оставите порака на вашиот налог страница или aliexpress trademanager,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа

1PC Мода Црна Празен Круг Плоштадот Ѕвезда Barrettes Hairgrips Коса Клипови Шноли За Жените Накит Едноставна Коса Додатоци

DEN 47.52

Добредојдовте на ПотемнаБоја : Како На Сликата ШоуМатеријал : АлуминиумскиГолемина : 5.7 cmКоличина : 1 PCСтил : Hairwearдобредојдовте во мојата продавница : Превозот : ние ќе се направи за испорака од страна на Кина пост и сите објектот во нашата продавница е бесплатен превозот ,тоа обично трае 25 дена да се добие најмногу земјата ,понекогаш потрае неколку дена, долго причина за времето на други причини,pls биде трпение.И ако ви е потребна итна и воопшто не сакаат да чекаат ,ќе може да се плати за брза испорака ,како DHL ,EMS,тоа обично трае 30 долари екстра за превозот,што ќе добиете со 35 дена,ви благодариме за вашето разбирање.ние не презема одговорност за било кој данок.Враќање : Било незадоволни,pls контактирајте со нас ,ние ќе помогне во решавањето на проблемот во прво време,и да ви даде решение,мора моите светови.Повратни информации : се разбира секој допаѓа 5 ѕвезда позитивни повратни информации,ако сте среќен тука,тогаш pls оставете 5 ѕвезда позитивни повратни информации за мене ,но ако вие не го сакате,тоа е во ред,обидете се да контактирате со мене, прво, пред следната акција,кои ќе бидат многу appriciated,ви благодариме!Да се забавуваш тука!

BoYuTe 10Pcs 30*20MM Filigree Цвет Сребро Злато Метален Чешел Косата на Жените на Коса и Накит Додатоци

234.72 -10 % DEN 211.00

Точка ИМЕ : Bo Yu Te 10 Pcs 30*20 MM Filigree Цвет Сребро Злато Метален Чешел Косата на Жените на Коса и Накит Додатоци Материјал : Месинг Цвет, Метал Железо Clip quality (Квалитет на : Олово и Никел Слободни БРЕНД : BOYUTE

A40 1PC Мода Жените Дама Метал Главата Синџир Накит Headband Глава Парче Коса Бенд

93.12 -15 % DEN 79.00

Опис : Материјал : Алуминиум Боја : Златна Тоа е совршен додаток, исто така, добар подарок за вашите пријатели, Тоа ќе ве направи убава Погодни за било која сезона Вкупна Должина : 52cm / 20.47" Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

35mm AB Crysals метал шарм коса prong малку алигатор клипови булчински свадба накит DIY додатоци 12pcs многу нови

DEN 403.20

Описи (@ Филип скапоцен камен) : 35mm AB Crysals метал шарм коса prong малку алигатор клипови булчински свадба накит DIY додатоци 12pcs многу нови бесплатен превозот ***Можете Да го Забелешка Детални барања како што се Бои, Пакети, Вашиот склопот на Изразат Компанија, Вредноста на Декларацијата слично на АлиExpress Порака кога ќе го поставите цел...

CC Накит Свадба Hairband Главата Круна Свадба Коса Додатоци Hairbands Партија Булчински Круната За Жени, Романтичен рачно изработени 0934

865.44 -30 % DEN 606.00

започнетекрајотCC Накит Свадба Hairband Главата Круна Свадба Коса Додатоци Hairbands Партија Булчински Круната За Жени, Романтичен рачно изработени 0934Информација за производот : Свадба коса додатоци за жениРачно Изработени Headbands Невести Свадба ДодатоциПовод : Свадба,Забава,Ангажираност,Плажа100% рачно изработени

BoYuTe 50Pcs 15MM Filigree Цвет Коса Barrette 6 Бои Позлатен Жените Коса Додатоци

378.72 -10 % DEN 341.00

Точка ИМЕ : Bo Yu Te 50 Pcs 15 MM Filigree Цвет Коса Barrette 6 Бои Позлатен Жените Коса Додатоци БРЕНД : BOYUTE Материјал : Месинг Шарм, Метал Железо Clip quality (Квалитет на : Олово и Никел Слободни

CC Накит, Коса, Игли Свадба Коса Додатоци Плажа Партија Булчински Круната За Жените Цвеќиња Невестата Тиара Романтична парична Казна Jewellry 0927

889.92 -30 % DEN 623.00

започнетекрајотCC Накит за Коса Чешли Косата Игли Свадба Коса Додатоци Плажа Партија Булчински Круната За Жените Цвеќиња Невестата Тиара Bijoux DIY 0928Информација за производот : Свадба коса додатоци за жениЧешел Косата Чешли Се Зголеми Невести Свадба ДодатоциПовод : Свадба,Забава,Ангажираност,Плажа100% рачно изработени Димензии : должина 9cm weigth 4cm

CC Голема Tiaras И Crwons Hairbands Гроздобер Круг Принцезата Ангажирање Свадба Коса Додатоци За Свадба Накит Луксузни XY144

1517.76 -35 % DEN 986.00

CC Голема Tiaras И Crwons Hairbands Гроздобер Круг Принцезата Ангажирање Свадба Коса Додатоци За Свадба Накит Луксузни XY144Информација за производот : 1.Свадба коса додатоци за булчински2.Луксузна круг принцеза круна3.Повод : свадба,забава,ангажираност4.Главниот камен : кубни циркониQ1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ???A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќеземете 2660 дена да пристигнат...

класичната црна и кафеава монистра магија comb 50 компјутери/многу косата додаток Двојно Магијата Мода дама посебен нова година подароци

DEN 4799.52

класичната црна и кафеава монистра магија comb 50 компјутери / многу косата додаток Двојно Магијата Мода дама посебен нова година подароциголемина : околу 8*10 cm;тежина : околу 40g;moq : 50 компјутери;Најдобри пунџа коса додатоци за Жени Неверојатни коса екстензии познавач од лакови може да се користи со други производи коса најдобар коса клипови за девојки тинејџери прекрасен сет од чешли кристали кристал и позлатен сребрен лим монистра се направи оваа декоративни клип одлична за свадби булчински updos одличен начин за обликување на вашата коса рачно изработени ВО кина КУПИ СЕГА ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА!Производ детали : Процес на дизајн : Декорација настава : Modle шоу

Буена Девојка Цвет Банана Barrette Коса Pin Ноктот Шик Жените Косата Клип Бесплатен превозот SA035

DEN 282.24

Предмет Тип : HeadwearПол : ЖенитеБренд Име : ОЕМЕ Прилагодено : ДаМесто на Потекло : КинаСтил : МодаШаблон Тип : Флорални / СолиднаБоја : зелена, кафе леопардМатеријал : Целулоза АцетатМодел Бр...

Индискиот Ткаат Кожа Пердув Tassel Navajo Zuni Коса Бенд Headdress Хипи Headbands Челото, Косата Додатоци Накит

220.80 -49 % DEN 113.00

Материјал : монистра , пердувГолемина на : слободен стил.на tassel е 29cmБоја : 1 боја, шарени ,како на сликата шоу ;Тежина : 7g / парче ;Пакет : 1pcs / opp вреќа ,бесплатно;Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Превозот информации : Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето.Ние брод на светот од страна на Хонгконг нормален воздух mail, тоа обично трае2025 дена да пристигне,но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 30 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн).Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200,ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни кои предмети ќе пристигнево 57 дена! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате,самонеколку дополнителни долари се задолжителни!Повратни информацииАко сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" зана нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас...

CC Headbands Цвет Hairbands Круна Ангажман Свадба Коса Додатоци За Булчински Принцеза, Накит Романтични Цвеќе Форма XY208

DEN 1255.20

CC Headbands Цвет Hairbands Круна Ангажман Свадба Коса Додатоци За Булчински Принцеза, Накит Романтични Цвеќе Форма XY208Информација за производот : 1.Свадба коса додатоци за булчински2.Цвет headbands принцезата тиара3.Повод : свадба,забава,ангажираност4.Главниот камен : предивоQ1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ???A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќеземете 2660 дена да пристигнат...

Полн Циркон Тиара Микро Отвори Циркон Круна на Коса и Накит, Булчински Headpiece Свадба Коса Додатоци Bijoux Cheveux WIGO1030

2975.52 -26 % DEN 2202.00

Луксузна Полн Циркон Цвет Тиара Микро Отвори Циркон Круна на Коса и Накит, Булчински Headpiece Свадба Коса Додатоци Висок Квалитет Headbands Bijoux Cheveux Де Tete Tocados Де Novia Casamento WIGO1030Предмет Тип : Headband, Раководител Синџир, Coroa Де Noiva, Глава Парче, Коса Додатоци,Коса, Накит,Раководител Накит,Стил : Класичен,Гроздобер,Елегантен,Мода,ЛуксузГлавниот Камен : ЦиркониМетал : Бакар Метал, 14 K Злато Позлатен,Пакет : Подарок ПакетСе Користи За : Свадба, Забава, Свадба, За НевестатаНие прифаќаме Alipay тука & сите големи кредитни картички преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .Ние Sh ip да ширум Светот, освен APO / FPO...

100pcs/многу Шарени Детето Деца Коса Носители Симпатична Гума Бендови Косата со Ластичиња Додатоци Девојка Шарм Врзуваат за Џвакање

62.40 -34 % DEN 41.00

Материјал : Памук+Гума Бендови(Боја Микс);Големина : Еластична КОЛИЧИНА : околу 100pcs(повеќе или помалку )

500pcs голема мешавина на бои Поместена Круна Appliques - Сјајна Подуени Круна Appliques 40mm

DEN 959.52

Големина : 40mmКоличина : 500pcsБоја : По случаен избор, се меша боиМатеријал : сјајна хартија ,полнети влакназа оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барањаБЕСПЛАТНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќезанаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Вашето задоволство е да се гарантира...

година Нови Пристигнување Цртан филм Животинско Магаре Flatback Не Ткиво Ткаенина Капчиња рачно изработени Печ Налепница Копчето за Коса, Накит DIY

1151.52 -10 % DEN 1036.00

Производи деталиГолемина : за 82*78mmформа : како на сликатаколичина : 50pcsПрашањаОдговориДали ви се комбинираат наредби?Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ...

10 КОМПЈУТЕРИ 160*35MM Антички Бронза Сребрена Боја Гроздобер Стил Метален Цинк Легура Цвеќиња за Коса Стапови/Ознаки За Изработка на Накит

631.20 -5 % DEN 600.00

Не како чекори подолу,ќе најдете твоите најдобри љубов накит тука : ) каква Било помош, исто така може јавете се во нашата служба~Изберете производ~~Додади во кошничка~~~Кликни за да се купи~~~~Потврда на плаќањето~Предмети се добро спакувани со картонска кутија.Ние, исто така, се користи воздух балон завиткани во внатрешноста за да се обезбеди цел нема да бидат оштетени~~Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок", или "примерок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ве молиме да знаат ова.Ние само испораката од страна на Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот,треба околу 1525 работни дена пристигнеИ на парцели на сад испраќаат по еПакет за слободниАко треба стоката под итно, ве молиме изберете побрзо превозот метод како DHL, или ЕМС,pls контакт со нас и да плаќаат екстра за испорака(59 дена да пристигне)Visa / Master Card CNY издавање потврди за каналЧекор 1, Внесете кредитна картичка и informatiom,кликнете на копчето "Плати Мојата Цел"Чекор 2, Дел од банката треба да го внесете поврзани со банкарски валидација на информациите коиЧекор 3, Внесете ја плати успешна страницаVisa / Master Card ДОЛАРИ приходи каналЧекор 1 Изберете Виза, внесете информации за кредитна картичкаЧекор 2, Директна влезе плати успешна страницаMoney BookersЧекор 1, Влез Money Bookers сметкаЧекор 2, Текст Money Bookers сметка лозинкаЧекор 3, Изберете Money Bookers рамнотежа или други методи за плаќањеЧекор 4, Директна влезе плати успешна страницаWestern Union ( Само amout на ред помеѓу 5000 можат да го користат овој начин )Чекор 1 Изберете western union, печатење на информациите во врска соЧекор 2, До најблиската western union шалтер, да се пополни во remittance форма според печати информацииЧекор 3, Да ги информира нашите systerm кога western union потврди плаќа успешно.Банкарски Трансфер( Само amout на ред помеѓу 5000 можат да го користат овој начин )Чекор 1 Изберете Банкарски Трансфер, печатење на информациите во врска соЧекор 2, го Користите online банка или на контра да надлежност пари за да се споменува директно сметкаЧекор 3, Генерално 3 до 7 дена, што ја прима банката на aliexpress ќе добијат remittance, и системот автоматски ќе покаже дека сте платиле цел успешноДруги манири Обично е лоцирана кредитни и дебитни КАРТИЧКИ на вашата земја.Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се врати назад на објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставкиНие ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Се надеваме дека ќе разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.