• Ново
Моден Чешел Обликот На Косата Клип Barrette Hairpin Headwear Додатоци За Жени Накит Bijoux

Моден Чешел Обликот На Косата Клип Barrette Hairpin Headwear Додатоци За Жени Накит Bijoux

Оценка на клиентот:
DEN 17.76
DEN 16.00 -10 %

Износ
Залиха


Материјал : Метал
Големина : 5.9*0.9 cm
Боја : Слика Шоу
Пакет Содржи : 1 * На Косата Клипови
Пакување : OPP packag

Карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
косата клипови
Материјал:
Метал
Тип:
Шноли
Бренд Име:
guangtuo
Објектот:
косата клипови
Коса Додатоци:
Коса, Накит
глава накит:
Коса Додатоци
косата barrette:
клипот
Headwear:
headwear додатоци
накит:
barrette

Производи во категоријата

CC Гарланд Tiaras И Коронки Романтична Бајка Коса Додатоци За Убавина Девојки Пратилки Партија Плажа Накит Романтична DIY su046

DEN 516.00

започнетеCC Гарланд Tiaras И Коронки Романтична Бајка Коса Додатоци За Убавина Девојки Пратилки Партија Плажа Накит Романтична DIY su046Информација за производот : 1.Свадба коса додатоци за булчински2.Романтични убавина девојки подароци3.Повод : свадба,ангажман4.Главниот камен : предивоQ1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ???A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќеземете 2660 дена да пристигнат...

Деца Деца Бебе Девојки Sequin Лак Пеперутка Кожа Barrettes Коса Клип Hairpin Накит Додатоци 2017 Симпатична Стилови

76.32 -21 % DEN 60.00

Деца Деца Бебе Девојки Sequin Лак Пеперутка Кожа Barrettes Коса Клип Hairpin Накит Додатоци 2017 Симпатична СтиловиОписСпецијален дизајн ќе се направи да изгледа единственТоа е добар подарок за вашиот љубовник, семејство, пријатели и соработнициВе charmer и елегантен Убави и привлечниДобро за случува партија или банкет100% Сосема Нов и Висок Квалитет Тип : Лак Деца Hairpin Материјал : Кожа Големина 5.5*6cm Боја : Четири Бои ,Како на сликата Количина : 1 Парче Пакет се Вклучени : 1 x Пеперутка Hairpin клипови​Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Повеќе Предмети : молиме забележете : Цел над $150,испрати страна на курирската служба DHL / EMS слободни(под земја)за anohter земја, ако вкупната вредност под $380,ако ме плаќаат екстра $45 ,исто така и ние ќе ја испрати на DHL услуга за вас ,тоа обично трае околу 38 дена пристигнат ,тоа е побезбеден и побрз )област земјата област 1 Хонгконг,Макао област 2 Кореја,Тајван област 3 Јапонија област 4 Брунеи,Камбоџа,Брунеи,Камбоџа,Индонезија,Лаос,Малезија,Philipines,Да,Сингапур,Тајланд,Виетнам област 5 Австралија,Кук Острови,Ameriacan Самоа,Кук острови,источен Тимор,Гвам,Kiribati,Нов Зеланд,Нова Каледонија,Niue,Папуа Нова Гвинеја,Saipan,Самоа,Soloman Острови,Тахити,Тонга,Tuvalu,Vanuatu,Фиџи острови област 6 САД,Канада,Мексико област 7 велика БРИТАНИЈА,Франција,Кипар,Данска,Финска,Германија,Грција,Андора,Австрија,Белгија,Естонија,Гибралтар,Гренланд,Guemsey,Унгарија,Исланд,Индија,Ирска,Република Италија,Џерси,Латвија,Лихтенштајн,Луксембург,Малта,Монако,Холандија,, Норвешка,Полска,Португалија,Словенија,Шпанија,ШведскаШвајцарија,Канарските острови,чешка РепубликаПревозот1.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail...

REGELIN Гроздобер Бронза 10 Заби Лист Чешел Косата Накит Шарм Жените Цвет Мотив Hairpin Коса Клипови Barrettes Мода Носат Косата

DEN 68.16

REGELIN Гроздобер Бронза 10 Заби Лист Чешел Косата Накит Шарм Жените Цвет Мотив Hairpin Коса Клипови Barrettes Мода Носат Косата(1)Предмет Тип : Коса чешли(2)Материјал : бакар(3)количеството : 1pc(4)производ големина : 50x55mm(5)заби максимална : 35mm

година Нови стилски Трендовски Лист Barrettes Hairpin 8 Леопард Бои Ацетат Пердув Коса Клип Жените Мода Губење на Накит (AG810123)

129.12 -25 % DEN 97.00

2016 година Нови стилски Трендовски Лист Barrettes Hairpin 8 Леопард Бои Ацетат Пердув Коса Клип Жените Мода Губење на Накит (AG810123)Боја На РазликатаСликите на производите се на нашата веб страница се направени од вистински производ себе.Бои и материјали може да изгледа различно, како резултат на различните екрани и сончева светлина.Големина ПрашањеВе молиме да се грижи за накит големина кога купувате од нашата продавница.Ако ја најдете производ големина несоодветни за вас, едноставно контактирајте не преку Трговијаменаџер или од Порака за размена на производот.(Купувачот плаќа враќање поштарина)1...

CC Накит Круни Tiaras Headmade Цвет Коса Стап 4pcs Сет За Жените Свадба Коса Додатоци Свадба Коса Додатоци DIY 3528

821.76 -45 % DEN 452.00

започнетекрајотCC Накит Круни Tiaras Headmade Цвет Коса Стап 4pcs Сет За Жените Свадба Коса Додатоци Свадба Коса Додатоци DIY 3528Информација за производот : Свадба коса додатоци за жениКоронки Tiaras 4pcs Поставите Свадба Додатоци&Коса БолниПовод : Свадба,Забава,Ангажираност,Плажа100% рачно изработени

1PC Мода Црна Празен Круг Плоштадот Ѕвезда Barrettes Hairgrips Коса Клипови Шноли За Жените Накит Едноставна Коса Додатоци

DEN 47.52

Добредојдовте на ПотемнаБоја : Како На Сликата ШоуМатеријал : АлуминиумскиГолемина : 5.7 cmКоличина : 1 PCСтил : Hairwearдобредојдовте во мојата продавница : Превозот : ние ќе се направи за испорака од страна на Кина пост и сите објектот во нашата продавница е бесплатен превозот ,тоа обично трае 25 дена да се добие најмногу земјата ,понекогаш потрае неколку дена, долго причина за времето на други причини,pls биде трпение.И ако ви е потребна итна и воопшто не сакаат да чекаат ,ќе може да се плати за брза испорака ,како DHL ,EMS,тоа обично трае 30 долари екстра за превозот,што ќе добиете со 35 дена,ви благодариме за вашето разбирање.ние не презема одговорност за било кој данок.Враќање : Било незадоволни,pls контактирајте со нас ,ние ќе помогне во решавањето на проблемот во прво време,и да ви даде решение,мора моите светови.Повратни информации : се разбира секој допаѓа 5 ѕвезда позитивни повратни информации,ако сте среќен тука,тогаш pls оставете 5 ѕвезда позитивни повратни информации за мене ,но ако вие не го сакате,тоа е во ред,обидете се да контактирате со мене, прво, пред следната акција,кои ќе бидат многу appriciated,ви благодариме!Да се забавуваш тука!

2018 Жешка мода peng песна ма плоча е вметната крајот алатки за развој Punta свадба коса чешел накит додатоци бесплатен превозот

36.48 -7 % DEN 34.00

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки...

Нова Коса Мода Пристигнување Дами Девојка Коса Украс Геометриски Круг Hairpin Headdress Поп Свадба Накит

47.52 -41 % DEN 28.00

[xlmodel][производи][41480][xlmodel][производи][41480][xlmodel][производи][41480][xlmodel][производи][41480][xlmodel][производи][41480][xlmodel][производи][41480][xlmodel][производи][41480][xlmodel][производи][41480][xlmodel][производи][41480][xlmodel][производи][8888]Почитувани купувачи : 1.Мин цел =10 ДОЛАРИ,да го прифати микс цел, Бесплатен превозот преку Кина пост.Ако не сакате плати товар,Pls не се купи.2.Цел износ > 150 ДОЛАРИ,БЕСПЛАТЕН превозот преку EMS / DHL!( освен оддалечена област ,pls контактирајте со нас за детали...

10 КОМПЈУТЕРИ 160*35MM Антички Бронза Сребрена Боја Гроздобер Стил Метален Цинк Легура Цвеќиња за Коса Стапови/Ознаки За Изработка на Накит

631.20 -5 % DEN 600.00

Не како чекори подолу,ќе најдете твоите најдобри љубов накит тука : ) каква Било помош, исто така може јавете се во нашата служба~Изберете производ~~Додади во кошничка~~~Кликни за да се купи~~~~Потврда на плаќањето~Предмети се добро спакувани со картонска кутија.Ние, исто така, се користи воздух балон завиткани во внатрешноста за да се обезбеди цел нема да бидат оштетени~~Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок", или "примерок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ве молиме да знаат ова.Ние само испораката од страна на Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот,треба околу 1525 работни дена пристигнеИ на парцели на сад испраќаат по еПакет за слободниАко треба стоката под итно, ве молиме изберете побрзо превозот метод како DHL, или ЕМС,pls контакт со нас и да плаќаат екстра за испорака(59 дена да пристигне)Visa / Master Card CNY издавање потврди за каналЧекор 1, Внесете кредитна картичка и informatiom,кликнете на копчето "Плати Мојата Цел"Чекор 2, Дел од банката треба да го внесете поврзани со банкарски валидација на информациите коиЧекор 3, Внесете ја плати успешна страницаVisa / Master Card ДОЛАРИ приходи каналЧекор 1 Изберете Виза, внесете информации за кредитна картичкаЧекор 2, Директна влезе плати успешна страницаMoney BookersЧекор 1, Влез Money Bookers сметкаЧекор 2, Текст Money Bookers сметка лозинкаЧекор 3, Изберете Money Bookers рамнотежа или други методи за плаќањеЧекор 4, Директна влезе плати успешна страницаWestern Union ( Само amout на ред помеѓу 5000 можат да го користат овој начин )Чекор 1 Изберете western union, печатење на информациите во врска соЧекор 2, До најблиската western union шалтер, да се пополни во remittance форма според печати информацииЧекор 3, Да ги информира нашите systerm кога western union потврди плаќа успешно.Банкарски Трансфер( Само amout на ред помеѓу 5000 можат да го користат овој начин )Чекор 1 Изберете Банкарски Трансфер, печатење на информациите во врска соЧекор 2, го Користите online банка или на контра да надлежност пари за да се споменува директно сметкаЧекор 3, Генерално 3 до 7 дена, што ја прима банката на aliexpress ќе добијат remittance, и системот автоматски ќе покаже дека сте платиле цел успешноДруги манири Обично е лоцирана кредитни и дебитни КАРТИЧКИ на вашата земја.Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се врати назад на објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставкиНие ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Се надеваме дека ќе разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.

јасно besd чешли девојки жените дама свадба pary најдобар подарок магија чешел 10 компјутери /многу

1199.52 -7 % DEN 1116.00

јасно мушка чешли девојки жените дама свадба pary најдобар подарок магија чешел 10 компјутери / многуПроцес на дизајн : Декорација настава : микс шема покажуваат : Modle шоу

Jonnafe 2018 Злато Цвет Коса Лозата Свадба Тиара Жените Headband Рачно Изработени Свадба Коса Парче Додатоци Накит

1132.80 -20 % DEN 906.00

Карактеристики На Производот : Флексибилни и bendableРака жиченБоја : сребренаДимензии : должина околу 35cm,широк околу 6cmПрилики : свадбена / партија / матурска / ГодишнинатаEnvironmenttal Стандард : Противалергиски доведе никел слободниТрговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 работни дена да пристигнат.За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да остави никакви информации за нас, ако би сакал да.одржувањеПакувањеПревозот1.Кога ќе се игра нарачате ,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот цена.2.Ние брод на сите парцели во рамките на 26 работни дена по вашата исплата е завршен.3.Бесплатен превозот се само за да одберете земји .Ако не сте една од нив, или треба брза испорака,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за нов попуст цена.4.цел вредноста на повеќе од $200 повеќето земја ќе обезбеди бесплатно брза испорака страна на курирската служба DHL / Федекс / Aramex / ЕМС.5.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашата цел е прегледан.6.Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина...

CC голема tiaras и коронки ангажман свадба коса додатоци за невестата принцезата партија луксузни накит тркалезна форма сјај cz XY161

1406.40 -35 % DEN 914.00

започнетекрајотCC голема tiaras и коронки ангажман свадба коса додатоци за невестата принцезата партија луксузни накит тркалезна форма сјај cz XY161Информација за производот : 1.Свадба коса додатоци за булчински2.Луксузен сјај тркалезна форма круна3.Повод : свадба,забава,ангажираност4.Главниот камен : кубни циркониQ1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ???A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќеземете 2660 дена да пристигнат...

Трговија на големо-36pcs/7 многу бои за вашиот изберете 2 зебра Сатен мрежа свила цвеќе без влакна клип

DEN 624.00

Трговија на големо 7 бои за вашиот изберете 2" зебра Сатен мрежа свила цвеќе без влакна клип Опис : 1.Дијаметар : 5cm 2.Ако цел 600pcs eache боја,ние ќе ви даде најдобра цена и може да направи било која боја како на вашите барања трговија на Големо 3 бои за вашиот изберете 3" зебра Сатен мрежа свила цвеќе без влакна клип Free Shipping многу2 десетици / многуТрговија на големо 17 бои за вашиот изберете 3" Сатен мрежа свила цвеќе без влакна клип Free Shipping дузинаБесплатен превозот!12pcs / многу 2inch Нови chiffon леопард ткаенина цвеќиња 7colors за вашиот избор дузинаБесплатен превозот!12pcs / многу 2.5" Нова chiffon леопард ткаенина цвеќиња за коса клип brooch 4colors за вашиот избор дузинаБесплатен превозот!12pcs / многу 2.5" Нова chiffon polka точка ткаенина цвеќиња 4colors за вашиот избор дузина

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.