• Ново
12pcs Обичен СТП Faux Litchi Stria Кожа Коса Бенд Коса се Поклонува Повеќе на Ниво на Еластична Headbands Синтетички Headbands Врвен Квалитет Деца

12pcs Обичен СТП Faux Litchi Stria Кожа Коса Бенд Коса се Поклонува Повеќе на Ниво на Еластична Headbands Синтетички Headbands Врвен Квалитет Деца

Оценка на клиентот:
DEN 720.00

Износ
Залиха


Бренд име : Modish Девојка s (Познат бренд во областа на текстил, модни додатоци)
Боја : 12 бои, како на следнава слика
Функција : Добар Квалитет со ниски цени, додека одличен дизајн
За превозот :
1. Можеби shippment време покаже дека е 5days или 7days дури и подолго, но обично ние ќе ја испрати на предмети сте го купиле за вас во рамките на 48hours по потврдување на уплатата, ако не, ние ќе испратиме порака до вас, pls не заборавил да провери и да ја прочитате пораката.
2. Обично за бесплатен превозот предмети, ние ќе ја пратите пратката до вас со Registerd Воздух Пост Пошта, што е потребно за 15-60 работни дена. За некои посебни време, тоа треба да биде подолг(како што се Божиќ или Кинеската Нова Година), па ако примите парцела подоцна, pls се разбере.
3. За комерцијална express, времето за испорака е 5-10 работни дена за FEDEX/DHL/EMS/UPS-от. Ако вашата цел е повеќе од $300 во една цел, ние можеме да брод на парцела за вас бесплатен превозот, обично со DHL(кои се изразуваат ќе се користи треба да биде choosed од нас). Ако цел износ е помалку од $300, товарни за изразат треба да се плаќа на купувачот.
За проблемите на нашите предмети
1. Неизбежно е дека постои мала разлика меѓу реалниот производи и производи фотографии, ве молиме да се разбере.
2. Кога ќе примите парцела и не сте задоволни со предмети купени во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас побрзо. Ако поради квалитетот на нашите производи, тоа не е nessary дека ние ќе refound на пари за вас. Но, ако не сакате или не може да понуди било какви докази за проблемите на нашите предмети, ние ќе refound на пари за вас, само кога ние се добие оригиналната парцела што бродот назад до нас. Се разбира, производи, ве молиме имајте ги во првобитната состојба.

Карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
Modish Девојки
Број На Модел На:
MDH-37
Стил:
Новина
Одделот За Името:
Деца
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Девојки
Тип:
еластична венчиња
Материјал:
Синтетички Кожа
Класификација:
Hairbands и headbands
боја:
12colors за вашата опција
дизајн:
Лакови форма
Материјал:
СТП Кожа
Лакови должина:
За 8.8 cm
Бендови должина:
за 32cm
Посебна Карактеристика:
Со добар квалитет и ниска цена
Кориснички количина:
300pcs за секоја боја

Производи во категоријата

10Pkg/МНОГУ Симулација Цвет Core Stamen DIY Шеќерна Паста повеќе боја рачно изработени Цветни Stamen Petal Моделирање декоративни алатка

383.52 -5 % DEN 364.00

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Опис 1) Детали Вештачки 10 Pkg / МНОГУ Симулација Цвет Core Stamen DIY Шеќерна Паста повеќе боја рачно изработени Цветни Stamen Petal Моделирање декоративни алатка 2 Useage Партија капи, покажуваат капи,булчински коса додатоци 3) Avaliable боја како слика 4) Пакет се Вклучени : 90pcs / Pkg,10 Pkg / многу што да може да се меша бојата за вас ,само оставете порака на која боја и колку ви треба кога ќе цел,ако тоа не забелешка на мешавина боја,ние ќе брод по случаен избор се меша,ви благодариме

120pcs/многу Кинески Стил Круг Декоративни Flatback Кристал Бисер Копчиња за Коса Додатоци Метал Кристал Копчиња за Занает

1656.00 -20 % DEN 1325.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупна 15colors, слики покажува подолу* Ве молиме оставете ги вашите бои кога ќе го поставите цел.* Ако не, ние ќе испратиме во акции на бои за да ви.* Над 200$ во нашата продавница, ние ќе ја испрати од страна на слободен SF / EMS / FEDEX / DHL...

Новина Девојки Кожен Мачка Уши Коса Карики Hairbands 29 Бои Стилски Жените Headband Секси Ѓавол Мачка Коса Бенд Додатоци Headwear

60.00 -7 % DEN 56.00

Топло совети : цел >150 долари, ние брод од страна на ems слободни освен некои земји.цел >20 долар, ние брод од страна на epacket за НАС.цел >10 долар, ние брод од страна на кина пост воздух mail.цел евтин начин, не Можете да проверите на следење на податоци во вашата земја.Име : мачка уво коса бенд.Материјал : високо квалитетен челик полиестер со вез чипка.Тежина : 15.8 gПроцес : рачно плетење и заварување.Големина : за 14.5 cm долга.За 12.5 см широкЕ применливо : деца и возрасни.купувачот мора да го прочитате : 1, ако изберете превозот на чекање, " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ",2, pls дозволете не можете да проверите следење на информации во вашата земја .3, pls не се отвори спорот Во одреден временски период,4, Ако не го добиете вашиот стоки во рамките на одредено време, ние и ветуваме на целосна наплата.5, Ако не може да се прифати, ве молиме, немојте да ја купите , се надевам, ќе може да се разбере, ви благодарам многу.

50 компјутери 5 Двоен Лак Клип,Grosgrain Лента Шноли Лакови ,Цврсти Pinwheel Hairbows Девојка Бутик Косата Додаток No27.

2342.40 -15 % DEN 1991.00

~~~ОПИС~~~Вие сте наддавање за поставување на 50 Pcs убава кавга Двојно коса лакови Овие коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува.Тие се направени од 1,5" кавга панделки...

2017 Нови Бонбони Флуоресценција Боја На Коса Носителите На Висок Квалитет На Гума Бендови Коса Еластична Додатоци Девојка Жени Се Врзуваат За Џвакање

30.72 -9 % DEN 28.00

Добредојдовте во Мојата продавница!Материјал : Гумени бендотГолемина : 5.5 cmбоја : види на фотографииПол : деца, жениПогодни За : деца девојка жениПодарок За : Девојка Сопруга И Мајка Ми Сестри Ќерки

30PCS Гроздобер рачно изработени Метални Украсни Копчиња+Кристал Бисери Занает Материјали Flatback Кристал Копчиња за Коса Додатоци

696.00 -20 % DEN 557.00

ПРОИЗВОДСТВО ИНФОРМАЦИИИме : Hot Fix Гроздобер Метал Кристал Бисер Копчиња за Коса Додатоци Легура Flatback Кристал Копчиња за Свадба УкрасиБренд : MasokanТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

30 БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Костим Бутик 6.5 Инчи Прстен Коса Поклон Клип 98 Бр. Обичај

1670.40 -15 % DEN 1420.00

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 30 Стр кс убава коса лакови Овие коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува.Се направени на 2" grosgrain лента (сите краеви се затворени за да се спречи од протриване) и украсени со 5 / 8" grosgrain лента.Мерка за 6.5" долго...

6PCS/Многу Симпатична Девојки Headband Шарени Кристал Долга Еластична венчиња Hairwear Деца Подарок Hairbands Деца Коса Додатоци за Q1

111.36 -9 % DEN 101.00

Стил : Мода Шаблон Тип : Шарени Број на Модел : Бебе headband Одделот Име : Деца Тип : Headbands Пол : Девојки Материјал : Еластична ГолеминаВозрастДолжина една големинаovers3 Y27cm / 10.62 Белешки : 1inch=2.54 см 1...

50 БЛАГОСЛОВ Девојки Обичај 3-3.5 Бутик За Коса, Лак Клип 3 Стилови

1430.40 -15 % DEN 1216.00

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 50 Компјутери убава коса лакови Овие коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува.Се направени од 7 / 8" grosgrain лента (сите краеви се затворени за да се спречи од протриване).Мерка за 3.25" долго...

1pcs Деца Девојки Поврзана Headband Капчиња Врвот Јазол Еластична Turban Новороденче Глава Заврши Уши Топло Цветни венчиња Додатоци

101.76 -6 % DEN 96.00

1pcs Деца Девојки Поврзана Headband Капчиња Врвот Јазол Еластична Turban Новороденче Глава Заврши Уши Топло Цветни венчиња ДодатоциКарактеристики : Бои : како се покаже Големина : 18*8cm Fashion & секојдневен стил се Должи на квалитетот диференцијација помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

(30pcs/многу)3.7 10 Бои Единствени Златни ленти Капчиња Ткаенина Цвет За Декорација Мода Девојки Цвет Додатоци

624.00 -20 % DEN 499.00

Опис : (30pcs / многу)3.7" 10 Бои Единствени Златни ленти Капчиња Ткаенина Цвет За Декорација Мода Девојки Цвет ДодатоциБои : 10 бои,како на слика покажува подолу,во паркГолемина : 3.7 "Совети : повеќе од 200$,преку EMS / DHL бесплатен превозотВе молиме имајте во предвид вашите бои кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати на мешани бои за вас,ви благодариме!Ke y Зборови : цвеќиња,ткаенина цвеќиња,chiffon цвет,мода цвеќиња,tulle цвеќиња,коса додатоци,деца додатоци,цвет додатоци,вештачки цвеќиња,сатен цвеќиња за коса,цвеќиња,капчиња цвеќиња,тантела и цвеќиња,мрежа цвеќиња,голем цвеќе,мини цвеќиња,лажни цвеќиња,свила цвеќиња,памук цвеќиња,стара цвеќиња,шик цвеќиња,headband цвеќиња,деца додатоци,додатоци цвет

30 компјутери БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Бутик Костим 2.5виножито Corker Коса Лакови / Клип

1094.40 -15 % DEN 930.00

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 30 Компјутери убава коса лакови Овие коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува.Се направени од 3 / 8" grosgrain лента (сите краеви се затворени за да се спречи од протриване) .Мерка за 2.5" долго...

Жените Шик sinamay Fascinator Капи Мода Фенси Пердув цвет Коса Додатоци Коктел Свадба Црква Headpiece нова година подароци

DEN 767.52

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин Опис 1) Детали Жените Шик sinamay Fascinator Капи Мода Фенси Пердув цвет Коса Додатоци Коктел Свадба Црква Headpiece нова година подароци 2 Useage Партија капи, покажуваат капи,булчински коса додатоци,свадба fascinator,настан headwear, Повод handband,косата клипови 3) Avaliable боја на слонова коска,бела,црна,црвена,розова,зелена,топла розова,виолетова,кафена,сребро,кралска сина,тиркизна,портокал,морнарица,злато,marron,жолта ние да може да се меша бојата за вас ,само оставете порака на која боја и колку ви треба кога ќе цел,ако тоа не забелешка на мешавина боја,ние ќе брод по случаен избор се меша,ви благодариме

(30pcs/многу)3.6 12 Бои Гроздобер Чипка Цвет Додатоци Стара Рендан Цвет Со Бисер За Деца Headbands

768.00 -20 % DEN 614.00

Опис : (30pcs / многу)3.6" 12 Бои Гроздобер Чипка Цвет Додатоци Стара Рендан Цвет Со Бисер За Бебе HeadbandsБои : 12 бои,како на слика покажува подолу,во паркГолемина : 3.6 "Совети : повеќе од 200$,преку EMS / DHL бесплатен превозотВе молиме имајте во предвид вашите бои кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати на мешани бои за вас,ви благодариме!Ke y Зборови : цвеќиња,ткаенина цвеќиња,chiffon цвет,мода цвеќиња,tulle цвеќиња,коса додатоци,деца додатоци,цвет додатоци,вештачки цвеќиња,сатен цвеќиња за коса,цвеќиња,капчиња цвеќиња,тантела и цвеќиња,мрежа цвеќиња,голем цвеќе,мини цвеќиња,лажни цвеќиња,свила цвеќиња,памук цвеќиња,стара цвеќиња,шик цвеќиња,headband цвеќиња,деца додатоци,додатоци цвет

8 Инчи Лакови За Девојки Сјајот Sequins Бутик Голем Лак За Коса Клипови За Тинејџерите Години Деца Деца Додаток

603.84 -10 % DEN 543.00

Во врска со производот Коса Лакови Големина : 8 Инчи, кој е направен од 8 см сјајот sequins ткаенина,Спроведен Со 8cm Алигатор клипови; 3 Различни Поставен Бои Вклучени,совршено се вклопуваат за Девојки,Години,Децата,Тинејџерите,Жените.Cheerleaders фантастична различни бои се толку прекрасни светла и убава...

Пресврт-Пред Headband Тропски Дождовни Шуми Стил Остава Шема Еластична Headbands Девојки Цвет Hairband Коса Додатоци За Жени

DEN 114.24

Тропски дождовни шуми стил остава Шема Еластична Headbands Крстот Флорални Turban Девојки Цвет Hairbands Коса Додатоци За ЖениОпис : 1...

30pcs/број 6.5cm14colors Износени Балерина Chiffon Цвет Со Бисер За Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headband

504.00 -20 % DEN 403.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 15 бои, како на слики го покажува* 6.5 см дијаметар, јас ncluding на чувствува подлога, но не клип...

2017 Коса Лакови Бебе Девојки Коса Додатоци за Деца Без Украси Клипови за DIY Headwear 50pc/многу Кожа Bowknot Чувствува Форма

DEN 1680.00

Бренд име : Modish Девојка s (Познат бренд во областа на текстил, модни додатоци)Боја : 7 бои, како слики (од 1# 7#)Функција : Добар Квалитет со ниски цениЗа превозот : 1...

AWAYTR Цвет Коса Додатоци Свадба 2017 Нови Црвено Црна Ткаенина Зголеми Цвет Круна Headbands Boho Големи Димензии Цвет Бенд

220.80 -40 % DEN 132.00

Белешки : Оваа ставка е рачно изработени,па секој објект е уникатен и може да биде малку се разликуваат една од друга...

9 Парчиња/број 6 Бисер Коса Лакови Со Клипови За Деца Девојка Принцеза рачно изработени Бутик Обичен Лента Лакови Hairgrips Коса Додатоци

729.12 -20 % DEN 583.00

Име на производ : 9 Парчиња / број 6" Бисер Коса Лакови Со Клипови За Деца Девојка Принцеза рачно изработени Бутик Обичен Лента Лакови Hairgrips Коса Додатоци.Боја : Normaly нашата пакет е секоја боја 1 компјутер во еден многу ,Ако сте посебни барање за боја,pls да ни оставите порака, кога ќе се стави на ред,Благодарам.Големина : Лак должина околу 6 инчен,Клип должина околу 2.2 инч.Топло Совети : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

20pc 2017 трговија на Големо Цртан филм пеперутка Еластична Лента за Коса бенд Врвот Bebe Turban Бутик Headbands Деца Headwear Коса Додатоци

650.40 -6 % DEN 612.00

20pcs 2017 Нов Цртан филм пеперутка Еластична Лента за Коса бенд Bebe Turban Бутик Headbands Деца Headwear Коса ДодатоциКарактеристики : Fashion & секојдневен стил Забелешка : Оваа затворање на големината на информации е само за повикување само...

6 ПАРЧИЊА/МНОГУ Добар Квалитет Мода симпатична пеперутка мини коса канџи за девојки дополнителните коса клипови мали Пластични коса стеги ТОПЛА ПРОДАЖБА

72.48 -14 % DEN 62.00

Големина на : Точка Бр.FJD3141 / 3171Објектот КоличинаОбјектот МатеријалиПријателски и Животната средина ABSОбјектот Главно Бои ЦрнаОбјектот Околу Големината 4.3 CM / 3cmОбјектот ФормаКако СликиМерка Конверзија1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 смОбјектот UseageНосат Директно,или стави некои шарм камења лента bowknot на тоа ,било прекрасна додаток ќе може да се држиме : ) ,исто Така, може да биде директно ПлетенDIY производи покажува : За Повеќе Големината Избор!Pls Контактирајте Со Нас За Да Ви Покаже Нив Линкови!Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

35 компјутери/многу , 5cm сатен лента ткаенина цвет за headband прибор за облека додатоци

507.84 -8 % DEN 467.00

1>.Материјал : лента 2>.Големина : 5cm 3>.Бои : како слика 4> moq е 35 компјутери / многу , да може да се меша бојата и количина се постигне да се , ви благодаримеНие ќе го задржи додавање на НОВИ БОИ!!!Пл забелешка : Најчесто поставувани ПРАШАЊА1Можев цел помалку од 5 компјутери или повеќе од 5 компјутери по боја за да стигнат до 35 компјутери?Да , тоа е на располагање , ви благодариме.2јас Може да се наредат и други бои?Yes,можете да одберете од нашата шема на топ листите,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв3јас Може да се промени големината?Да,ние може да се направи поголема или помала во зависност од вашите барања,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв4Дали вашата понуда вклучува превозот цена?Да,тоа е бесплатен превозотPls имајте на ум дека како што е подолу : 1...

120pcs/многу 3.6 14colors Излитен Chiffon Цвеќиња За Деца Коса Додатоци на Вештачки Шик Стара Ткаенина Flowes За Headbands

2280.00 -20 % DEN 1824.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 14 бои, како на слики го покажува* 3.6 инчи дијаметар, јас ncluding на чувствува подлога, но не клип...

2017 Нови 10pcs/многу Двојно Топката Turban Headband Симпатична Ѕвезда Зајакот Уво Headband деца девојки Hairband Diademas Pelo Коса Додатоци

858.24 -6 % DEN 807.00

2017 Нови Headwear Двојно Топката Turban Headband Симпатична Ѕвезда Зајакот Уво Headband деца девојки Hairband Diademas Pelo Коса ДодатоциВнимание ве молиме : Од Русија пост нова политика за Полно Име, ве молиме секој купувач да понудат на своите Полно Име пред да се плати во вашата платежна адреса...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.