• Ново
20PCS Избрани Бои 3.0 см ширина Еластична Sequin Hairbands Headbands за деца,Blingbling Еластична,Девојката Коса додатоци

20PCS Избрани Бои 3.0 см ширина Еластична Sequin Hairbands Headbands за деца,Blingbling Еластична,Девојката Коса додатоци

Оценка на клиентот:
DEN 1098.24

Износ
Залиха


1)Материјал : еластичен
2)Големина : ширина : 3.0 cm,Круг Должина : 36.0 cm
3)Ние мешавина на бои од страна на Случаен избор, ако сакате специјални бои,ве молиме контактирајте со quatity по боја сакате.
Работиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме !
100 PCS Избрани Бои 7mm Сатен Ткаенина Завиткани Обична Пластична Коса Headbands на бесплатен превозот,Зделка за Рефус US$ 45.75 /многу
парчиња / многу
100 PCS Избрани Бои 10мм Сатен Ткаенина Завиткани Обична Пластична Коса Headbands за DIY Коса Додатоци US$ 49.15 /многу
парчиња / многу
50 PCS Избрани бои за избор 5mm сатен лента опфатени обичен Метал Коса Headbands,ЗДЕЛКА за РЕФУС US$ 38.94 /многу
парчиња / многу
5 PCS Црна Filigree Цвет патен Обичен Метал Коса Headbands на nickle слободни и да доведе слободни квалитет,Зделка за Рефус US$ 10.95 /многу
парчиња / многу
10 PCS 1.2 mm Сребрен финиш Двојно Жица Обичен Метал Коса Headbands со круг совети на nickle слободни и да доведе слободни,ЗДЕЛКА за РЕФУС US$ 12.50 /многу
парчиња / многу
5 PCS по многу Црни обични двојно 3мм рамен Метална Жица Коса headbands со 20mm подлога во nickle слободни и да доведе слободни ЗДЕЛКА за РЕФУС US$ 12.90 /многу
парчиња / многу
12 PCS Пролет Серија Избрани Бои 7mm Пластични Коса Headbands со рамен лицето и мали заби во мат финиш,ЗДЕЛКА за РЕФУС US$ 11.81 /многу
парчиња / многу
Зделка за Рефус уникатен сребрен финиш влече метал пролет коса клип за прикачување шарм,слатки деца " коса додатоци US$ 12.74 /многу
парчиња / многу
50 PCS Избрани бои 20mm круг сјајот опфатени копчето со рамен грб како коса додатоци,накит, додатоци,Зделка за Рефус US$ 10.86 /многу
парчиња / многу
500 PCS 22colors Избрани 5.0 cm 2"Круг Главата Обичен Метал Snap Коса Клипови со влошки на nickle слободни и да доведе слободни,ЗДЕЛКА за РЕФУС US$ 64.50 /многу
парчиња / многу
200 PCS 25colors Избрани 4mm Еластична конска опашка на Сопствениците, со лепење конекција,шарени еластична коса врски US$ 30.60 /многу
парчиња / многу
20pcs 2.5 cm*3.7 cm 6teeth Сребро Заврши со Прост Метал Коса Чешли на олово слободни и nickle слободни квалитет ЗДЕЛКА за РЕФУС US$ 11.82 /многу
парчиња / многу
50pcs Сребрен финиш 6.0 cm 2.35"двојно заклучување обичен метал француски Коса Barrettes клипови на олово слободни,nickle слободни Зделка за Рефус US$ 18.65 /многу
парчиња / многу
100 PCS 1.6 mm ширина 38mm должина мавтаа форма обичен метал боби pin на nickle слободни и да доведе слободни,Зделка за Рефус US$ 9.83 /многу
парчиња / многу
100 PCS Сребрен Финиш 20mm мини правоаголник обичен метал алигатор клипови со мали заби за DIY коса, накит,Зделка за Рефус US$ 8.53 /многу
парчиња / многу
Зделка за Големо светло розова 4.5 cm 1.75" обичен Метал Алигатор Клип со забите на олово слободни и nickle слободни квалитет US$ 12.58 /многу
парчиња / многу
20 PCS црна 80mm 3.15" Обичен Метал Клун Клип за коса облекување салон во nickle слободни и да доведе слободни квалитет,зделка за рефус US$ 16.43 /многу
парчиња / многу
50 PCS 58mm мавтаа форма црна Обичен Метал Коса Вилушка во nickle слободни и да доведе слободни квалитет,ЗДЕЛКА ЗА РЕФУС US$ 9.30 /многу
парчиња / многу
50 PCS Црна Обичен Filigree Пеперутка Метал Коса Ноктот на олово слободни и nickle слободни квалитет,Зделка за рефус US$ 8.

Карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Hairbands
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
MAUTSU
Материјал:
Модални
Број На Модел На:
FS2245
Бои:
Muli-бои
Големина:
3.0cm*36.0cm
Use01:
Девојка sequin еластична headbands
Use02:
Еластична Blingbling деца hairbands
Use03:
Бебе бутик headbands
Use04:
Sequins еластична hairbands
Use05:
DIY бебе headwear додатоци
Use06:
Обичен Sequin headbands Работи
Use07:
бебе handcrafts

Производи во категоријата

Зимски Летен Pillbox Капи Гроздобер Стил копија лен Жените црвено Fascinator Капи со Лак quill Свадба Трка Ascot Партија Црква Капи

623.52 -5 % DEN 592.00

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин опис детали 1) Зимски Летен Pillbox Капи Гроздобер Стил копија лен Жените црвено Fascinator Капи со Лак quill Свадба Трка Ascot Партија Црква H ats Употреба 2)Партија капи, покажуваат капи,булчински коса додатоци,свадба fascinator,настан headwear,Повод handband 3) Avaliable бои боја на слонова коска,црна,бела,црвена,топла розова,розова,виолетова,turquiose,жолто,сино море, кралска сина,светло сина,емералд зелена,marron,сива ние да може да се меша бојата за вас ,само оставете порака на која боја и колку ви треба кога ќе цел,ако тоа не забелешка на мешавина боја,ние ќе брод по случаен избор се меша,благодарение ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас

50pcs/многу 6.5 см 15colors Вештачки Chiffon Цвеќиња + Кристал Копчето За Девојка Коса Додатоци Ткаенина Цвеќиња За Headbands

1272.00 -20 % DEN 1018.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 15 бои, како на слики го покажува* 6.5 см дијаметар, јас ncluding на чувствува подлога, но не клип...

30pcs/многу 6.5 см 15colors Вештачки Chiffon Цвеќиња + Кристал Копчето За Девојка Коса Додатоци Ткаенина Цвеќиња За Headbands

864.00 -20 % DEN 691.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 15 бои, како на слики го покажува* 6.5 см дијаметар, јас ncluding на чувствува подлога, но не клип...

Новина Девојки Кожен Мачка Уши Коса Карики Hairbands 29 Бои Стилски Жените Headband Секси Ѓавол Мачка Коса Бенд Додатоци Headwear

60.00 -7 % DEN 56.00

Топло совети : цел >150 долари, ние брод од страна на ems слободни освен некои земји.цел >20 долар, ние брод од страна на epacket за НАС.цел >10 долар, ние брод од страна на кина пост воздух mail.цел евтин начин, не Можете да проверите на следење на податоци во вашата земја.Име : мачка уво коса бенд.Материјал : високо квалитетен челик полиестер со вез чипка.Тежина : 15.8 gПроцес : рачно плетење и заварување.Големина : за 14.5 cm долга.За 12.5 см широкЕ применливо : деца и возрасни.купувачот мора да го прочитате : 1, ако изберете превозот на чекање, " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ",2, pls дозволете не можете да проверите следење на информации во вашата земја .3, pls не се отвори спорот Во одреден временски период,4, Ако не го добиете вашиот стоки во рамките на одредено време, ние и ветуваме на целосна наплата.5, Ако не може да се прифати, ве молиме, немојте да ја купите , се надевам, ќе може да се разбере, ви благодарам многу.

50 компјутери/ многу , 26mm Класичен шест-petal плетен дијамант кристал шема рака легура коса headband додатоци

960.00 -8 % DEN 883.00

1.Материјал : кристал2.MOQ ;50 компјутери / многу , да може да се меша бојата стигне до .3.Боја : како на сликата4.Предност : a : со Висок квалитет , најниска цена , брза испорака , одлична severiceб : Должам фабрика и компанија , одличен работник .c : Сите големина , боја , стил се топло добредојдениPls забелешка : Најчесто поставувани ПРАШАЊА1>Можев цел помалку од 5 компјутери или повеќе од 5 компјутери по боја за да стигнат до 50 компјутери ?Да , тоа е на располагање , ви благодариме .2>јас Може да се наредат и други бои?Yes,можете да одберете од нашата шема на топ листите,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв3>јас Може да се промени големината?Да,ние може да се направи поголема или помала во зависност од вашите барања,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас првслика покаже :

Принцезата слатка лолита Прирачник база волна почувствува симпатична hairpin GSH134

420.96 -10 % DEN 379.00

Почитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќе биде остатокот од 2018212 додека 2018226 , ние препорачуваме да користите ЕМС или DHL ако сте во брзање,или ве молиме да ни помогне да се прошири на превозот време за повеќе 20days како што е подолу,ќе испрати ПОБРЗО ,ви благодариме http : / / help.aliexpress.com / extend_shipment_date.html Ние сме многу благодарни да ве информираме дека ние немаме.2 шопинг продавница специјализирана за лолита чевли и чанти ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство правиме бесплатен превозот од Кина постmail или epack за точката која единствена тежина не е повеќе од 0.5 кг кога цел е над $50 и повеќе од 3 предмети,бидејќи на меѓународната превозот надомест е скапо според тежина,па ние се уште може да се намали некој попуст ако цел повеќе од 1 точка ...

2017 Гроздобер Чипка Мрежа Свадба Headband ТОЧКА Превез Пердув Цвет Коктел-Вечера Дами Црква Лак Fascinator Коса Додатоци

719.52 -6 % DEN 676.00

Европската Гроздобер Чипка Мрежа Врвот Свадба Капа на Главата Бенд ТОЧКА Превез Пердув Цвет КоктелВечера Дами Црква Fasciantor Коса ДодатоциЧипка Wesh е околу 19*17 CM, со чиста рака мерење

2018 Топла Продажба на Новородените Зголеми Цвет Гарланд Шик Свадба Цвет Деца и Мајка Headband Еластична Hairband Круна L1

164.16 -9 % DEN 149.00

Број на модел : Бебе headband Стил : Мода Материјал : Ацетат,Акрилик Шаблон Тип : Флорални Тип : Headbands Одделот Име : Деца Пол : Девојки Новородено Дете Headband : Прекрасна Бебе Цвет Круна Деца Додатоци : headband Бои : 4 бои ГолеминаВозрастДолжина на Мајка големинаСите код19cm / 7.48 дете големина04 Y16cm / 6.29 Забелешки : 1inch=2.54 см 1...

9 Парчиња/број 6 Бисер Коса Лакови Со Клипови За Деца Девојка Принцеза рачно изработени Бутик Обичен Лента Лакови Hairgrips Коса Додатоци

729.12 -20 % DEN 583.00

Име на производ : 9 Парчиња / број 6" Бисер Коса Лакови Со Клипови За Деца Девојка Принцеза рачно изработени Бутик Обичен Лента Лакови Hairgrips Коса Додатоци.Боја : Normaly нашата пакет е секоја боја 1 компјутер во еден многу ,Ако сте посебни барање за боја,pls да ни оставите порака, кога ќе се стави на ред,Благодарам.Големина : Лак должина околу 6 инчен,Клип должина околу 2.2 инч.Топло Совети : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

(30pcs/многу)3.6 12 Бои Гроздобер Чипка Цвет Додатоци Стара Рендан Цвет Со Бисер За Деца Headbands

768.00 -20 % DEN 614.00

Опис : (30pcs / многу)3.6" 12 Бои Гроздобер Чипка Цвет Додатоци Стара Рендан Цвет Со Бисер За Бебе HeadbandsБои : 12 бои,како на слика покажува подолу,во паркГолемина : 3.6 "Совети : повеќе од 200$,преку EMS / DHL бесплатен превозотВе молиме имајте во предвид вашите бои кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати на мешани бои за вас,ви благодариме!Ke y Зборови : цвеќиња,ткаенина цвеќиња,chiffon цвет,мода цвеќиња,tulle цвеќиња,коса додатоци,деца додатоци,цвет додатоци,вештачки цвеќиња,сатен цвеќиња за коса,цвеќиња,капчиња цвеќиња,тантела и цвеќиња,мрежа цвеќиња,голем цвеќе,мини цвеќиња,лажни цвеќиња,свила цвеќиња,памук цвеќиња,стара цвеќиња,шик цвеќиња,headband цвеќиња,деца додатоци,додатоци цвет

Пресврт-Пред Headband Тропски Дождовни Шуми Стил Остава Шема Еластична Headbands Девојки Цвет Hairband Коса Додатоци За Жени

DEN 114.24

Тропски дождовни шуми стил остава Шема Еластична Headbands Крстот Флорални Turban Девојки Цвет Hairbands Коса Додатоци За ЖениОпис : 1...

Корејски Убава Сјај Headband Дијамант Кристал Цвет Флора Главата Обрачот Креативни Накит Украси Жени, Девојки Додатоци

DEN 142.56

Логистика совети : 1.Со цел ,да може да брод економска логистика "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" (пакет може да се следи само во Кина, и кога пакетот внесете вашата земја ,не постои следење на информации, на shiping време може да трае до 60 дена или повеќе време).За оваа логистика,превозот на некоја земја е бесплатно, а некои како Мексико може да се плати за дел од товар...

Жените Шик sinamay Fascinator Капи Мода Фенси Пердув цвет Коса Додатоци Коктел Свадба Црква Headpiece нова година подароци

DEN 767.52

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин Опис 1) Детали Жените Шик sinamay Fascinator Капи Мода Фенси Пердув цвет Коса Додатоци Коктел Свадба Црква Headpiece нова година подароци 2 Useage Партија капи, покажуваат капи,булчински коса додатоци,свадба fascinator,настан headwear, Повод handband,косата клипови 3) Avaliable боја на слонова коска,бела,црна,црвена,розова,зелена,топла розова,виолетова,кафена,сребро,кралска сина,тиркизна,портокал,морнарица,злато,marron,жолта ние да може да се меша бојата за вас ,само оставете порака на која боја и колку ви треба кога ќе цел,ако тоа не забелешка на мешавина боја,ние ќе брод по случаен избор се меша,ви благодариме

30 компјутери БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Бутик Костим 2.5виножито Corker Коса Лакови / Клип

1094.40 -15 % DEN 930.00

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 30 Компјутери убава коса лакови Овие коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува.Се направени од 3 / 8" grosgrain лента (сите краеви се затворени за да се спречи од протриване) .Мерка за 2.5" долго...

2017 Нови 10pcs/многу Двојно Топката Turban Headband Симпатична Ѕвезда Зајакот Уво Headband деца девојки Hairband Diademas Pelo Коса Додатоци

858.24 -6 % DEN 807.00

2017 Нови Headwear Двојно Топката Turban Headband Симпатична Ѕвезда Зајакот Уво Headband деца девојки Hairband Diademas Pelo Коса ДодатоциВнимание ве молиме : Од Русија пост нова политика за Полно Име, ве молиме секој купувач да понудат на своите Полно Име пред да се плати во вашата платежна адреса...

120pcs/многу 3.6 14colors Излитен Chiffon Цвеќиња За Деца Коса Додатоци на Вештачки Шик Стара Ткаенина Flowes За Headbands

2280.00 -20 % DEN 1824.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 14 бои, како на слики го покажува* 3.6 инчи дијаметар, јас ncluding на чувствува подлога, но не клип...

1pcs Деца Девојки Поврзана Headband Капчиња Врвот Јазол Еластична Turban Новороденче Глава Заврши Уши Топло Цветни венчиња Додатоци

101.76 -6 % DEN 96.00

1pcs Деца Девојки Поврзана Headband Капчиња Врвот Јазол Еластична Turban Новороденче Глава Заврши Уши Топло Цветни венчиња ДодатоциКарактеристики : Бои : како се покаже Големина : 18*8cm Fashion & секојдневен стил се Должи на квалитетот диференцијација помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

2017 Коса Лакови Бебе Девојки Коса Додатоци за Деца Без Украси Клипови за DIY Headwear 50pc/многу Кожа Bowknot Чувствува Форма

DEN 1680.00

Бренд име : Modish Девојка s (Познат бренд во областа на текстил, модни додатоци)Боја : 7 бои, како слики (од 1# 7#)Функција : Добар Квалитет со ниски цениЗа превозот : 1...

High-end Деца Коса Додатоци подарок сет 12 коса Клипови Лак Шноли Страна Клипови деца Barrettes 1 storange бенд+гума бендови T3

DEN 927.84

1 Големина : коса, лак прибл : 6 CM=2.36" коса клип : 4.81cm 2 Тежина : 190g / set 3 Пакет : 12x коса клип+1 складирање бенд+1 торба гумени бендот во подарок кутија 4...

50pcs/многу 15Colors 6.5 СМ Шик Меки Chiffon Цвеќиња Со Кристал Бисер Копчето Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Деца Headbands

1392.00 -20 % DEN 1114.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 15 бои, како на слики го покажува* 6.5 см дијаметар ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

AWAYTR Цвет Коса Додатоци Свадба 2017 Нови Црвено Црна Ткаенина Зголеми Цвет Круна Headbands Boho Големи Димензии Цвет Бенд

220.80 -40 % DEN 132.00

Белешки : Оваа ставка е рачно изработени,па секој објект е уникатен и може да биде малку се разликуваат една од друга...

120pcs/многу Кинески Стил Круг Декоративни Flatback Кристал Бисер Копчиња за Коса Додатоци Метал Кристал Копчиња за Занает

1656.00 -20 % DEN 1325.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупна 15colors, слики покажува подолу* Ве молиме оставете ги вашите бои кога ќе го поставите цел.* Ако не, ние ќе испратиме во акции на бои за да ви.* Над 200$ во нашата продавница, ние ќе ја испрати од страна на слободен SF / EMS / FEDEX / DHL...

300 компјутери Grosgrain Лента 4 Двојна опашка Со алигатор клипови Девојка Коса Додатоци Мало Модата Бутик за Коса, Лак

9542.40 -15 % DEN 8111.00

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 300 Компјутери (или 150 пара) убава Двојна опашка коса лакови...

12pcs Обичен СТП Faux Litchi Stria Кожа Коса Бенд Коса се Поклонува Повеќе на Ниво на Еластична Headbands Синтетички Headbands Врвен Квалитет Деца

DEN 720.00

Бренд име : Modish Девојка s (Познат бренд во областа на текстил, модни додатоци)Боја : 12 бои, како на следнава сликаФункција : Добар Квалитет со ниски цени, додека одличен дизајнЗа превозот : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.