• Ново
Топла Продажба Нова Мода Корејски Жан Hairbands Рачно Изработени Сина Тексас Слободно Headbands Девојки Жените Barrette Коса Додатоци

Топла Продажба Нова Мода Корејски Жан Hairbands Рачно Изработени Сина Тексас Слободно Headbands Девојки Жените Barrette Коса Додатоци

Оценка на клиентот:
DEN 95.04
DEN 85.00 -11 %

Износ
Залиха


Добредојдовте во Мојата продавница!
Материјал : Тексас
Големина На : Слободен
боја : види на фотографии
Пол : деца, жени
Погодни За : деца девојка жени
Подарок За : Девојка Сопруга И Мајка Ми Сестри Ќерки

Карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цртан филм
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Hairbands
Стил:
Моден
Пол:
Девојки
Бренд Име:
Кралевите прекрасна
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
8153
Материјал:
Тексас
Големина:
слободни
боја:
погледнете ги фотографиите
ОДГОВАРА ЗА:
жените девојка деца
Подарок за:
Девојка Сопруга Сестри Ќерка
Лулка:
жеџијанг во кина
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

AWAYTR Цвет Коса Додатоци Свадба 2017 Нови Црвено Црна Ткаенина Зголеми Цвет Круна Headbands Boho Големи Димензии Цвет Бенд

220.80 -40 % DEN 132.00

Белешки : Оваа ставка е рачно изработени,па секој објект е уникатен и може да биде малку се разликуваат една од друга...

(30pcs/многу)3.6 12 Бои Гроздобер Чипка Цвет Додатоци Стара Рендан Цвет Со Бисер За Деца Headbands

768.00 -20 % DEN 614.00

Опис : (30pcs / многу)3.6" 12 Бои Гроздобер Чипка Цвет Додатоци Стара Рендан Цвет Со Бисер За Бебе HeadbandsБои : 12 бои,како на слика покажува подолу,во паркГолемина : 3.6 "Совети : повеќе од 200$,преку EMS / DHL бесплатен превозотВе молиме имајте во предвид вашите бои кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати на мешани бои за вас,ви благодариме!Ke y Зборови : цвеќиња,ткаенина цвеќиња,chiffon цвет,мода цвеќиња,tulle цвеќиња,коса додатоци,деца додатоци,цвет додатоци,вештачки цвеќиња,сатен цвеќиња за коса,цвеќиња,капчиња цвеќиња,тантела и цвеќиња,мрежа цвеќиња,голем цвеќе,мини цвеќиња,лажни цвеќиња,свила цвеќиња,памук цвеќиња,стара цвеќиња,шик цвеќиња,headband цвеќиња,деца додатоци,додатоци цвет

30PCS Гроздобер рачно изработени Метални Украсни Копчиња+Кристал Бисери Занает Материјали Flatback Кристал Копчиња за Коса Додатоци

696.00 -20 % DEN 557.00

ПРОИЗВОДСТВО ИНФОРМАЦИИИме : Hot Fix Гроздобер Метал Кристал Бисер Копчиња за Коса Додатоци Легура Flatback Кристал Копчиња за Свадба УкрасиБренд : MasokanТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

6PCS/Многу Симпатична Девојки Headband Шарени Кристал Долга Еластична венчиња Hairwear Деца Подарок Hairbands Деца Коса Додатоци за Q1

111.36 -9 % DEN 101.00

Стил : Мода Шаблон Тип : Шарени Број на Модел : Бебе headband Одделот Име : Деца Тип : Headbands Пол : Девојки Материјал : Еластична ГолеминаВозрастДолжина една големинаovers3 Y27cm / 10.62 Белешки : 1inch=2.54 см 1...

20pc 2017 трговија на Големо Цртан филм пеперутка Еластична Лента за Коса бенд Врвот Bebe Turban Бутик Headbands Деца Headwear Коса Додатоци

650.40 -6 % DEN 612.00

20pcs 2017 Нов Цртан филм пеперутка Еластична Лента за Коса бенд Bebe Turban Бутик Headbands Деца Headwear Коса ДодатоциКарактеристики : Fashion & секојдневен стил Забелешка : Оваа затворање на големината на информации е само за повикување само...

300 компјутери Grosgrain Лента 4 Двојна опашка Со алигатор клипови Девојка Коса Додатоци Мало Модата Бутик за Коса, Лак

9542.40 -15 % DEN 8111.00

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 300 Компјутери (или 150 пара) убава Двојна опашка коса лакови Овие коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршуваСе направени од 1,5" grosgrain лента (сите краеви се затворени за да се спречи од протриване).Мерка за 4" долго...

1pc Главата Бенд Топката Лажни Косата Пунџа француски Пресврт Кифла Создателот Продолжување 1PC DIY Косата Крофни Перика Крофни Пупка

95.52 -51 % DEN 47.00

Карактеристики : Материјал : ПолиестерСостојба : новаЛесен за употреба и може да DIY вашата коса стилБестселерот на косата додаток феномен пати, да заврши и да се држат вашата начин да се иновативни,мода напред стилови.Бесконечен број на стилови на косата се на дофат на вашите прсти кога сте облечени во hairagami.Само се слагам прачки со нежно притискање на краевите надворешна и почекајте додека не слушнете snap.Пакет се вклучени : 1 парче на Пунџа Опашка

2017 Гроздобер Чипка Мрежа Свадба Headband ТОЧКА Превез Пердув Цвет Коктел-Вечера Дами Црква Лак Fascinator Коса Додатоци

719.52 -6 % DEN 676.00

Европската Гроздобер Чипка Мрежа Врвот Свадба Капа на Главата Бенд ТОЧКА Превез Пердув Цвет КоктелВечера Дами Црква Fasciantor Коса ДодатоциЧипка Wesh е околу 19*17 CM, со чиста рака мерење

2017 Нови Бонбони Флуоресценција Боја На Коса Носителите На Висок Квалитет На Гума Бендови Коса Еластична Додатоци Девојка Жени Се Врзуваат За Џвакање

30.72 -9 % DEN 28.00

Добредојдовте во Мојата продавница!Материјал : Гумени бендотГолемина : 5.5 cmбоја : види на фотографииПол : деца, жениПогодни За : деца девојка жениПодарок За : Девојка Сопруга И Мајка Ми Сестри Ќерки

120pcs/многу 7cm 15colors Излитен Мрежа Тантела и Цвеќиња Со Бисер За Коса Додатоци Стара Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands

2088.00 -20 % DEN 1670.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 15 бои, како на слики го покажува* 7cm дијаметар ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

10Pkg/МНОГУ Симулација Цвет Core Stamen DIY Шеќерна Паста повеќе боја рачно изработени Цветни Stamen Petal Моделирање декоративни алатка

383.52 -5 % DEN 364.00

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Опис 1) Детали Вештачки 10 Pkg / МНОГУ Симулација Цвет Core Stamen DIY Шеќерна Паста повеќе боја рачно изработени Цветни Stamen Petal Моделирање декоративни алатка 2 Useage Партија капи, покажуваат капи,булчински коса додатоци 3) Avaliable боја како слика 4) Пакет се Вклучени : 90pcs / Pkg,10 Pkg / многу што да може да се меша бојата за вас ,само оставете порака на која боја и колку ви треба кога ќе цел,ако тоа не забелешка на мешавина боја,ние ќе брод по случаен избор се меша,ви благодариме

(30pcs/многу)3.8 12 Бои Нов Стил Шик Ткаенина Цвеќиња За Коса Додатоци Шупливи Надвор Лист Бисер Цвеќиња За Деца Headbands

1056.00 -20 % DEN 845.00

Опис : (30pcs / многу)3.8" 12 Бои Нов Стил Шик Ткаенина Цвеќиња За Коса Додатоци Шупливи Надвор Лист Бисер Цвеќиња За Бебе HeadbandsБои : 12 бои,како на слика покажува подолу,во паркГолемина : 3.8"Совети : повеќе од 200$,преку EMS / DHL бесплатен превозот ве Молиме имајте во предвид вашите бои кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати на мешани бои за вас,ви благодариме!Ke y Зборови : цвеќиња,ткаенина цвеќиња,chiffon цвет,мода цвеќиња,tulle цвеќиња,коса додатоци,деца додатоци,цвет додатоци,вештачки цвеќиња,сатен цвеќиња за коса,цвеќиња,капчиња цвеќиња,тантела и цвеќиња,мрежа цвеќиња,голем цвеќе,мини цвеќиња,лажни цвеќиња,свила цвеќиња,памук цвеќиња,стара цвеќиња,шик цвеќиња,headband цвеќиња,деца додатоци,додатоци цвет

30pcs/многу 6.5 см 15colors Вештачки Chiffon Цвеќиња + Кристал Копчето За Девојка Коса Додатоци Ткаенина Цвеќиња За Headbands

864.00 -20 % DEN 691.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 15 бои, како на слики го покажува* 6.5 см дијаметар, јас ncluding на чувствува подлога, но не клип...

8 Инчи Лакови За Девојки Сјајот Sequins Бутик Голем Лак За Коса Клипови За Тинејџерите Години Деца Деца Додаток

603.84 -10 % DEN 543.00

Во врска со производот Коса Лакови Големина : 8 Инчи, кој е направен од 8 см сјајот sequins ткаенина,Спроведен Со 8cm Алигатор клипови; 3 Различни Поставен Бои Вклучени,совршено се вклопуваат за Девојки,Години,Децата,Тинејџерите,Жените.Cheerleaders фантастична различни бои се толку прекрасни светла и убава...

9 Парчиња/број 6 Бисер Коса Лакови Со Клипови За Деца Девојка Принцеза рачно изработени Бутик Обичен Лента Лакови Hairgrips Коса Додатоци

729.12 -20 % DEN 583.00

Име на производ : 9 Парчиња / број 6" Бисер Коса Лакови Со Клипови За Деца Девојка Принцеза рачно изработени Бутик Обичен Лента Лакови Hairgrips Коса Додатоци.Боја : Normaly нашата пакет е секоја боја 1 компјутер во еден многу ,Ако сте посебни барање за боја,pls да ни оставите порака, кога ќе се стави на ред,Благодарам.Големина : Лак должина околу 6 инчен,Клип должина околу 2.2 инч.Топло Совети : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.