• Ново
20 бои 8.5 cm 2017 Валани се Зголеми Ткаенина Коса Цвеќиња за Деца Девојки Коса Додатоци Chiffon Ливчиња Афион Цвет Коса Клипови

20 бои 8.5 cm 2017 Валани се Зголеми Ткаенина Коса Цвеќиња за Деца Девојки Коса Додатоци Chiffon Ливчиња Афион Цвет Коса Клипови

Оценка на клиентот:
DEN 48.00
DEN 46.00 -4 %

Износ
Залиха

-
~~ Треба да знаете овие важни работи : Ова headband или clippie е совршен за било која возраст. Мора да се има за секој малку девојки гардероба, па таа може да клип тоа во нејзината коса да личи Rapunzel е плетенка или носат на headband како цвет девојка за на свадба. Цветот се состои од слоеви на убава, chiffon ливчиња поддржани со чувствува за дополнителна удобност. Пар го ова со еден од нашите прекрасни фустани и ќе имате совршен изглед, ослободени од било трње.
- ~~ Стр идентичен детали :
-
~~ Ракување со времето :
* 1-3 дена,
* Не вклучувајќи ги празниците и викендите.
-
~~ S hipping методи (Како и обично) :
* e Packet во САД
* Кина Пост Воздух Mail да Everythere Друго,
* Но, некои земји треба да плаќаат за превозот надомест.
* Време на испорака : 15-40 дена
-
~~ Над 200$ во нашата продавница :
* Free SF/EMS/DHL/ФЕДЕКС,
* Како и обично, ние изберете SF,
* Но, некои земји треба да плаќаат за превозот надомест.
* Време на испорака : 3-15 дена
-
~~ Каде сме ние?
* Ние брод од пријателски, убава Yiwu,Кина!
-
~~ Нешто друго?
* Сите слики се зеде од страна на нашите раце.
* Сите цветови се изработени од страна на нашата компанија.
* Ние може да обезбеди слики без жиг.
* Ако ви треба вашата нарачка испраќаат од порано, ве молиме контактирајте ме ПРЕД да касата за да видиме дали ова е можно.
* Ние го прифаќаме Pay Pal. Вашите предмети ќе брод по уплата.
* Ќе ни се најде пријателски, customer service oriented, и нудат брзи превозот.
* Задоволување на сопственикот на Chinese Handmaders.
* Да научат повеќе за во продавница и процес.
* Ако имате некои проблеми во врска со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да се даде на лошо повратни информации.
* Метална боја на кожа врвот јазол headband бебе девојка коса заврши бендови bunny зајакот ушите turban headband turbante headwraps додатоци
* Поврзани Функција : новороденче девојки коса додатоци
* Поврзани Функција : вештачка бебе headband со тиара
* Поврзани Функција : рачно изработени детските додатоци
* Поврзани Функција : мода бебе цвет headband
* Поврзани Функција : корејски бебе headbands
* Поврзани Функција : 2015 мачка уши headband
* Поврзани Функција : бутик за деца лакови за коса
* Поврзани Функција : симпатична децата коса бенд со круна
* Поврзани Функција : еластична headbands со цвеќиња
* Поврзани Функција : diy бебе девојка headbands
* Не ви треба многу на нешто? Пратете ми порака. Ви благодариме!!!

Карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
MASOKAN
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Chiffon
Тип:
Headbands
Број На Модел На:
10
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
1:
новороденче девојки коса додатоци
2:
вештачка бебе headband со тиара
3:
рачно изработени детските додатоци
4:
моден бебе цвет headband
5:
корејски бебе headbands
6:
2016 година мачка уши headband
7:
бутик за деца коса цвет лакови
8:
симпатична децата коса бенд со круна
9:
еластична headbands со цвеќиња
10:
diy бебе девојка headbands

Производи во категоријата

2017 Нови Бонбони Флуоресценција Боја На Коса Носителите На Висок Квалитет На Гума Бендови Коса Еластична Додатоци Девојка Жени Се Врзуваат За Џвакање

30.72 -9 % DEN 28.00

Добредојдовте во Мојата продавница!Материјал : Гумени бендотГолемина : 5.5 cmбоја : види на фотографииПол : деца, жениПогодни За : деца девојка жениПодарок За : Девојка Сопруга И Мајка Ми Сестри Ќерки

1pcs Деца Девојки Поврзана Headband Капчиња Врвот Јазол Еластична Turban Новороденче Глава Заврши Уши Топло Цветни венчиња Додатоци

101.76 -6 % DEN 96.00

1pcs Деца Девојки Поврзана Headband Капчиња Врвот Јазол Еластична Turban Новороденче Глава Заврши Уши Топло Цветни венчиња ДодатоциКарактеристики : Бои : како се покаже Големина : 18*8cm Fashion & секојдневен стил се Должи на квалитетот диференцијација помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

(50pcs/многу)3.8 12 Бои Шупливи Надвор Лист Кристал Копчето Цвеќиња За Headband Класичен Ткаенина Цвеќиња За Слатки Деца

1680.00 -20 % DEN 1344.00

Опис : (50pcs / многу)3.8" 12 Бои Класичен Ткаенина Цвеќиња За Симпатична Бебе Топка Надвор Лист Кристал Копчето Цвеќиња За HeadbandБои : 12 бои,како на слика покажува подолу,во паркГолемина : 3.8"Совети : повеќе од 200$,преку EMS / DHL бесплатен превозот ве Молиме имајте во предвид вашите бои кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати на мешани бои за вас,ви благодариме!Ke y Зборови : цвеќиња,ткаенина цвеќиња,chiffon цвет,мода цвеќиња,tulle цвеќиња,коса додатоци,деца додатоци,цвет додатоци,вештачки цвеќиња,сатен цвеќиња за коса,цвеќиња,капчиња цвеќиња,тантела и цвеќиња,мрежа цвеќиња,голем цвеќе,мини цвеќиња,лажни цвеќиња,свила цвеќиња,памук цвеќиња,стара цвеќиња,шик цвеќиња,headband цвеќиња,деца додатоци,додатоци цвет

(120pcs/многу)3.8 12 Бои Нова Топла Ткаенина Цвеќиња За Принцезата Шупливи Надвор Лист Цвеќиња Со Бисер Центар За Деца Headband

3720.00 -20 % DEN 2976.00

Опис : (120pcs / многу)3.8" 12 Бои Нов Стил Шик Ткаенина Цвеќиња За Коса Додатоци Шупливи Надвор Лист Бисер Цвеќиња За Бебе HeadbandsБои : 12 бои,како на слика покажува подолу,во паркГолемина : 3.8"Совети : повеќе од 200$,преку EMS / DHL бесплатен превозот ве Молиме имајте во предвид вашите бои кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати на мешани бои за вас,ви благодариме!Ke y Зборови : цвеќиња,ткаенина цвеќиња,chiffon цвет,мода цвеќиња,tulle цвеќиња,коса додатоци,деца додатоци,цвет додатоци,вештачки цвеќиња,сатен цвеќиња за коса,цвеќиња,капчиња цвеќиња,тантела и цвеќиња,мрежа цвеќиња,голем цвеќе,мини цвеќиња,лажни цвеќиња,свила цвеќиња,памук цвеќиња,стара цвеќиња,шик цвеќиња,headband цвеќиња,деца додатоци,додатоци цвет

(30pcs/многу)3.8 12 Бои Нов Стил Шик Ткаенина Цвеќиња За Коса Додатоци Шупливи Надвор Лист Бисер Цвеќиња За Деца Headbands

1056.00 -20 % DEN 845.00

Опис : (30pcs / многу)3.8" 12 Бои Нов Стил Шик Ткаенина Цвеќиња За Коса Додатоци Шупливи Надвор Лист Бисер Цвеќиња За Бебе HeadbandsБои : 12 бои,како на слика покажува подолу,во паркГолемина : 3.8"Совети : повеќе од 200$,преку EMS / DHL бесплатен превозот ве Молиме имајте во предвид вашите бои кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати на мешани бои за вас,ви благодариме!Ke y Зборови : цвеќиња,ткаенина цвеќиња,chiffon цвет,мода цвеќиња,tulle цвеќиња,коса додатоци,деца додатоци,цвет додатоци,вештачки цвеќиња,сатен цвеќиња за коса,цвеќиња,капчиња цвеќиња,тантела и цвеќиња,мрежа цвеќиња,голем цвеќе,мини цвеќиња,лажни цвеќиња,свила цвеќиња,памук цвеќиња,стара цвеќиња,шик цвеќиња,headband цвеќиња,деца додатоци,додатоци цвет

Топла Продажба Нова Мода Корејски Жан Hairbands Рачно Изработени Сина Тексас Слободно Headbands Девојки Жените Barrette Коса Додатоци

95.04 -11 % DEN 85.00

Добредојдовте во Мојата продавница!Материјал : ТексасГолемина На : Слободенбоја : види на фотографииПол : деца, жениПогодни За : деца девојка жениПодарок За : Девојка Сопруга И Мајка Ми Сестри Ќерки

20PCS Избрани Бои 3.0 см ширина Еластична Sequin Hairbands Headbands за деца,Blingbling Еластична,Девојката Коса додатоци

DEN 1098.24

1)Материјал : еластичен2)Големина : ширина : 3.0 cm,Круг Должина : 36.0 cm3)Ние мешавина на бои од страна на Случаен избор, ако сакате специјални бои,ве молиме контактирајте со quatity по боја сакате.Работиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме !100 PCS Избрани Бои 7mm Сатен Ткаенина Завиткани Обична Пластична Коса Headbands на бесплатен превозот,Зделка за Рефус многупарчиња / многу100 PCS Избрани Бои 10мм Сатен Ткаенина Завиткани Обична Пластична Коса Headbands за DIY Коса Додатоци многупарчиња / многу50 PCS Избрани бои за избор 5mm сатен лента опфатени обичен Метал Коса Headbands,ЗДЕЛКА за РЕФУС многупарчиња / многу5 PCS Црна Filigree Цвет патен Обичен Метал Коса Headbands на nickle слободни и да доведе слободни квалитет,Зделка за Рефус многупарчиња / многу10 PCS 1.2 mm Сребрен финиш Двојно Жица Обичен Метал Коса Headbands со круг совети на nickle слободни и да доведе слободни,ЗДЕЛКА за РЕФУС многупарчиња / многу5 PCS по многу Црни обични двојно 3мм рамен Метална Жица Коса headbands со 20mm подлога во nickle слободни и да доведе слободни ЗДЕЛКА за РЕФУС многупарчиња / многу12 PCS Пролет Серија Избрани Бои 7mm Пластични Коса Headbands со рамен лицето и мали заби во мат финиш,ЗДЕЛКА за РЕФУС многупарчиња / многуЗделка за Рефус уникатен сребрен финиш влече метал пролет коса клип за прикачување шарм,слатки деца " коса додатоци многупарчиња / многу50 PCS Избрани бои 20mm круг сјајот опфатени копчето со рамен грб како коса додатоци,накит, додатоци,Зделка за Рефус многупарчиња / многу500 PCS 22colors Избрани 5.0 cm 2"Круг Главата Обичен Метал Snap Коса Клипови со влошки на nickle слободни и да доведе слободни,ЗДЕЛКА за РЕФУС многупарчиња / многу200 PCS 25colors Избрани 4mm Еластична конска опашка на Сопствениците, со лепење конекција,шарени еластична коса врски многупарчиња / многу20pcs 2.5 cm*3.7 cm 6teeth Сребро Заврши со Прост Метал Коса Чешли на олово слободни и nickle слободни квалитет ЗДЕЛКА за РЕФУС многупарчиња / многу50pcs Сребрен финиш 6.0 cm 2.35"двојно заклучување обичен метал француски Коса Barrettes клипови на олово слободни,nickle слободни Зделка за Рефус многупарчиња / многу100 PCS 1.6 mm ширина 38mm должина мавтаа форма обичен метал боби pin на nickle слободни и да доведе слободни,Зделка за Рефус многупарчиња / многу100 PCS Сребрен Финиш 20mm мини правоаголник обичен метал алигатор клипови со мали заби за DIY коса, накит,Зделка за Рефус многупарчиња / многуЗделка за Големо светло розова 4.5 cm 1.75" обичен Метал Алигатор Клип со забите на олово слободни и nickle слободни квалитет многупарчиња / многу20 PCS црна 80mm 3.15" Обичен Метал Клун Клип за коса облекување салон во nickle слободни и да доведе слободни квалитет,зделка за рефус многупарчиња / многу50 PCS 58mm мавтаа форма црна Обичен Метал Коса Вилушка во nickle слободни и да доведе слободни квалитет,ЗДЕЛКА ЗА РЕФУС многупарчиња / многу50 PCS Црна Обичен Filigree Пеперутка Метал Коса Ноктот на олово слободни и nickle слободни квалитет,Зделка за рефус

50pcs/многу 15Colors 6.5 СМ Шик Меки Chiffon Цвеќиња Со Кристал Бисер Копчето Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Деца Headbands

1392.00 -20 % DEN 1114.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 15 бои, како на слики го покажува* 6.5 см дијаметар ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

Принцезата слатка лолита Прирачник база волна почувствува симпатична hairpin GSH134

420.96 -10 % DEN 379.00

Почитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќе биде остатокот од 2018212 додека 2018226 , ние препорачуваме да користите ЕМС или DHL ако сте во брзање,или ве молиме да ни помогне да се прошири на превозот време за повеќе 20days како што е подолу,ќе испрати ПОБРЗО ,ви благодариме http : / / help.aliexpress.com / extend_shipment_date.html Ние сме многу благодарни да ве информираме дека ние немаме.2 шопинг продавница специјализирана за лолита чевли и чанти ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство правиме бесплатен превозот од Кина постmail или epack за точката која единствена тежина не е повеќе од 0.5 кг кога цел е над $50 и повеќе од 3 предмети,бидејќи на меѓународната превозот надомест е скапо според тежина,па ние се уште може да се намали некој попуст ако цел повеќе од 1 точка ...

6 ПАРЧИЊА/МНОГУ Добар Квалитет Мода симпатична пеперутка мини коса канџи за девојки дополнителните коса клипови мали Пластични коса стеги ТОПЛА ПРОДАЖБА

72.48 -14 % DEN 62.00

Големина на : Точка Бр.FJD3141 / 3171Објектот КоличинаОбјектот МатеријалиПријателски и Животната средина ABSОбјектот Главно Бои ЦрнаОбјектот Околу Големината 4.3 CM / 3cmОбјектот ФормаКако СликиМерка Конверзија1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 смОбјектот UseageНосат Директно,или стави некои шарм камења лента bowknot на тоа ,било прекрасна додаток ќе може да се држиме : ) ,исто Така, може да биде директно ПлетенDIY производи покажува : За Повеќе Големината Избор!Pls Контактирајте Со Нас За Да Ви Покаже Нив Линкови!Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

12pcs Обичен СТП Faux Litchi Stria Кожа Коса Бенд Коса се Поклонува Повеќе на Ниво на Еластична Headbands Синтетички Headbands Врвен Квалитет Деца

DEN 720.00

Бренд име : Modish Девојка s (Познат бренд во областа на текстил, модни додатоци)Боја : 12 бои, како на следнава сликаФункција : Добар Квалитет со ниски цени, додека одличен дизајнЗа превозот : 1...

300 компјутери Grosgrain Лента 4 Двојна опашка Со алигатор клипови Девојка Коса Додатоци Мало Модата Бутик за Коса, Лак

9542.40 -15 % DEN 8111.00

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 300 Компјутери (или 150 пара) убава Двојна опашка коса лакови...

9 Парчиња/број 6 Бисер Коса Лакови Со Клипови За Деца Девојка Принцеза рачно изработени Бутик Обичен Лента Лакови Hairgrips Коса Додатоци

729.12 -20 % DEN 583.00

Име на производ : 9 Парчиња / број 6" Бисер Коса Лакови Со Клипови За Деца Девојка Принцеза рачно изработени Бутик Обичен Лента Лакови Hairgrips Коса Додатоци.Боја : Normaly нашата пакет е секоја боја 1 компјутер во еден многу ,Ако сте посебни барање за боја,pls да ни оставите порака, кога ќе се стави на ред,Благодарам.Големина : Лак должина околу 6 инчен,Клип должина околу 2.2 инч.Топло Совети : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

50 компјутери 5 Двоен Лак Клип,Grosgrain Лента Шноли Лакови ,Цврсти Pinwheel Hairbows Девојка Бутик Косата Додаток No27.

2342.40 -15 % DEN 1991.00

~~~ОПИС~~~Вие сте наддавање за поставување на 50 Pcs убава кавга Двојно коса лакови Овие коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува.Тие се направени од 1,5" кавга панделки...

Пресврт-Пред Headband Тропски Дождовни Шуми Стил Остава Шема Еластична Headbands Девојки Цвет Hairband Коса Додатоци За Жени

DEN 114.24

Тропски дождовни шуми стил остава Шема Еластична Headbands Крстот Флорални Turban Девојки Цвет Hairbands Коса Додатоци За ЖениОпис : 1...

AWAYTR Цвет Коса Додатоци Свадба 2017 Нови Црвено Црна Ткаенина Зголеми Цвет Круна Headbands Boho Големи Димензии Цвет Бенд

220.80 -40 % DEN 132.00

Белешки : Оваа ставка е рачно изработени,па секој објект е уникатен и може да биде малку се разликуваат една од друга...

2017 Гроздобер Чипка Мрежа Свадба Headband ТОЧКА Превез Пердув Цвет Коктел-Вечера Дами Црква Лак Fascinator Коса Додатоци

719.52 -6 % DEN 676.00

Европската Гроздобер Чипка Мрежа Врвот Свадба Капа на Главата Бенд ТОЧКА Превез Пердув Цвет КоктелВечера Дами Црква Fasciantor Коса ДодатоциЧипка Wesh е околу 19*17 CM, со чиста рака мерење

1pc Главата Бенд Топката Лажни Косата Пунџа француски Пресврт Кифла Создателот Продолжување 1PC DIY Косата Крофни Перика Крофни Пупка

95.52 -51 % DEN 47.00

Карактеристики : Материјал : ПолиестерСостојба : новаЛесен за употреба и може да DIY вашата коса стилБестселерот на косата додаток феномен пати, да заврши и да се држат вашата начин да се иновативни,мода напред стилови.Бесконечен број на стилови на косата се на дофат на вашите прсти кога сте облечени во hairagami.Само се слагам прачки со нежно притискање на краевите надворешна и почекајте додека не слушнете snap.Пакет се вклучени : 1 парче на Пунџа Опашка

Новина Девојки Кожен Мачка Уши Коса Карики Hairbands 29 Бои Стилски Жените Headband Секси Ѓавол Мачка Коса Бенд Додатоци Headwear

60.00 -7 % DEN 56.00

Топло совети : цел >150 долари, ние брод од страна на ems слободни освен некои земји.цел >20 долар, ние брод од страна на epacket за НАС.цел >10 долар, ние брод од страна на кина пост воздух mail.цел евтин начин, не Можете да проверите на следење на податоци во вашата земја.Име : мачка уво коса бенд.Материјал : високо квалитетен челик полиестер со вез чипка.Тежина : 15.8 gПроцес : рачно плетење и заварување.Големина : за 14.5 cm долга.За 12.5 см широкЕ применливо : деца и возрасни.купувачот мора да го прочитате : 1, ако изберете превозот на чекање, " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ",2, pls дозволете не можете да проверите следење на информации во вашата земја .3, pls не се отвори спорот Во одреден временски период,4, Ако не го добиете вашиот стоки во рамките на одредено време, ние и ветуваме на целосна наплата.5, Ако не може да се прифати, ве молиме, немојте да ја купите , се надевам, ќе може да се разбере, ви благодарам многу.

120pcs/многу Кинески Стил Круг Декоративни Flatback Кристал Бисер Копчиња за Коса Додатоци Метал Кристал Копчиња за Занает

1656.00 -20 % DEN 1325.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупна 15colors, слики покажува подолу* Ве молиме оставете ги вашите бои кога ќе го поставите цел.* Ако не, ние ќе испратиме во акции на бои за да ви.* Над 200$ во нашата продавница, ние ќе ја испрати од страна на слободен SF / EMS / FEDEX / DHL...

120pcs/многу 3.6 14colors Излитен Chiffon Цвеќиња За Деца Коса Додатоци на Вештачки Шик Стара Ткаенина Flowes За Headbands

2280.00 -20 % DEN 1824.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 14 бои, како на слики го покажува* 3.6 инчи дијаметар, јас ncluding на чувствува подлога, но не клип...

High-end Деца Коса Додатоци подарок сет 12 коса Клипови Лак Шноли Страна Клипови деца Barrettes 1 storange бенд+гума бендови T3

DEN 927.84

1 Големина : коса, лак прибл : 6 CM=2.36" коса клип : 4.81cm 2 Тежина : 190g / set 3 Пакет : 12x коса клип+1 складирање бенд+1 торба гумени бендот во подарок кутија 4...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.