• Ново
50PCS 6.0 cm 2.35 Сребрен Финиш Чешел стилови Метал Алигатор Клип на олово слободни,nickle слободни,teethed чешел hairclips DIY

50PCS 6.0 cm 2.35 Сребрен Финиш Чешел стилови Метал Алигатор Клип на олово слободни,nickle слободни,teethed чешел hairclips DIY

Оценка на клиентот:
DEN 825.60

Износ
Залиха


6.0 cm чешел шема метал коса клипови pin за DIY коса додатоци, brooch алигатор клипови pin грб
1)Материјал : железо,родиум позлата
2)Доведе слободни,nickle слободни
3)Тежина е за 3.62 g/еез 1~5lots us$17.2/број 6~10lots us$13.76/многу 11~20lots us$10.98/многу 21~30lots us$9.00/многу повеќе од 31lots pls контактирајте со нас
Работиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
Зделка за РЕФУС сребрен финиш 3.5 см еден prong правоаголник обичен метал алигатор клипови со забите на олово слободни и nickle free US$ 9.78 /многу
50 парчиња / многу
Зделка за Рефус сребрен финиш 6.0 cm правоаголник обичен метал алигатор клипови со мали заби на олово слободни и nickle слободни квалитет US$ 21.02 /многу
50 парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС сребрен финиш 7.8 cm еден prong обичен правоаголник метал алигатор клипови со забите на олово слободни и nickle free US$ 13.06 /многу
20 парчиња / многу
Зделка за РЕФУС со висок квалитет сребро заврши 5.5 cm обичен еден prong метал алигатор клип на олово слободни и nickle слободни квалитет US$ 16.98 /многу
50 парчиња / многу
Зделка за Рефус со висок квалитет сребро заврши 3.5 см обичен еден prong метал алигатор клипови на олово слободни и nickle free US$ 12.33 /многу
50 парчиња / многу
Зделка за Рефус сребрен финиш 4.5 cm обичен еден prong метал алигатор клип на олово слободни и nickle слободни квалитет US$ 13.54 /многу
50 парчиња / многу
Зделка за Рефус сребрен финиш 4.8 cm обичен метал алигатор клип со двојно prongs на олово слободни и nickle слободни квалитет US$ 15.74 /многу
50 парчиња / многу
Зделка за Рефус 4.8 cm сребрен финиш правоаголник обичен Метал Алигатор Клип со двојно prongs доведе слободни и nickle слободни квалитет US$ 17.20 /многу
50 парчиња / многу
Зделка за Рефус сребрен финиш 2.0 cm мини правоаголник обичен метал алигатор клипови на олово слободни и nickle слободни квалитет US$ 8.53 /многу
100 парчиња / многу
Зделка за Рефус сребрен финиш 4.5 cm еден prong обичен метал алигатор клипови со мали заби на олово слободни и nickle free US$ 16.44 /многу
100 парчиња / многу
Зделка за Рефус сребрен финиш 4.0 cm еден prong обичен метал алигатор клип со мали заби на олово слободни и nickle free US$ 9.37 /многу
50 парчиња / многу
Зделка за Рефус сребрен финиш 3.0 cm обичен метал алигатор клип со мали заби како pin назад на олово слободни и nickle free US$ 13.78 /многу
100 парчиња / многу
Зделка за РЕФУС со висок квалитет антички бронза 4.5 cm обичен метал алигатор клип со мала дупка на олово слободни &nickle слободни квалитет US$ 11.19 /многу
50 парчиња / многу
Зделка за Рефус сребрен финиш 3.5 см обичен метал алигатор клип со мали заби како pin назад на олово слободни и nickle free US$ 15.23 /многу
100 парчиња / многу
Зделка за РЕФУС со висок квалитет 4.5 cm обичен метал алигатор клип со мала дупка на олово слободни &nickle слободни квалитет US$ 11.19 /многу
50 парчиња / многу
Зделка за Наливно бело 4.5 cm 1.75" обичен метал алигатор клип со забите на олово слободни и nickle слободни квалитет US$ 7.34 /многу
20 парчиња / многу
~ Зделка за РЕФУС сребрен финиш 38mm baguette облик еден prong обичен метал алигатор клип на олово слободни и nickle free US$ 11.40 /многу
50 парчиња / многу
Зделка за Рефус сребро 25mm мини врежана лак еден prong метал алигатор клип со забите на олово слободни и nickle free US$ 10.

Карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
MAUTSU
Одделот За Името:
Деца
Број На Модел На:
FS2232
Тип:
Шноли
Материјал:
Метал
боја:
сребрен финиш
Материјал:
Железо
Големина:
1.3cm*6.0cm
Use01:
трговија на големо алигатор клип шноли
Use02:
Чешел стил на косата клипови за цвеќиња
Use03:
метал коса, игли за лакови
Use04:
детски додатоци за коса
Use05:
6.0 cm Метал чешли коса barrettes за деца
Use06:
DIY коса, накит бебе девојки
Use07:
Рачно изработени работи за губење на накит

Производи во категоријата

6 ПАРЧИЊА/МНОГУ Добар Квалитет Мода симпатична пеперутка мини коса канџи за девојки дополнителните коса клипови мали Пластични коса стеги ТОПЛА ПРОДАЖБА

72.48 -14 % DEN 62.00

Големина на : Точка Бр.FJD3141 / 3171Објектот КоличинаОбјектот МатеријалиПријателски и Животната средина ABSОбјектот Главно Бои ЦрнаОбјектот Околу Големината 4.3 CM / 3cmОбјектот ФормаКако СликиМерка Конверзија1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 смОбјектот UseageНосат Директно,или стави некои шарм камења лента bowknot на тоа ,било прекрасна додаток ќе може да се држиме : ) ,исто Така, може да биде директно ПлетенDIY производи покажува : За Повеќе Големината Избор!Pls Контактирајте Со Нас За Да Ви Покаже Нив Линкови!Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

6PCS/Многу Симпатична Девојки Headband Шарени Кристал Долга Еластична венчиња Hairwear Деца Подарок Hairbands Деца Коса Додатоци за Q1

111.36 -9 % DEN 101.00

Стил : Мода Шаблон Тип : Шарени Број на Модел : Бебе headband Одделот Име : Деца Тип : Headbands Пол : Девојки Материјал : Еластична ГолеминаВозрастДолжина една големинаovers3 Y27cm / 10.62 Белешки : 1inch=2.54 см 1...

30pcs/многу 6.5 см 15colors Вештачки Chiffon Цвеќиња + Кристал Копчето За Девојка Коса Додатоци Ткаенина Цвеќиња За Headbands

864.00 -20 % DEN 691.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 15 бои, како на слики го покажува* 6.5 см дијаметар, јас ncluding на чувствува подлога, но не клип...

30PCS Гроздобер рачно изработени Метални Украсни Копчиња+Кристал Бисери Занает Материјали Flatback Кристал Копчиња за Коса Додатоци

696.00 -20 % DEN 557.00

ПРОИЗВОДСТВО ИНФОРМАЦИИИме : Hot Fix Гроздобер Метал Кристал Бисер Копчиња за Коса Додатоци Легура Flatback Кристал Копчиња за Свадба УкрасиБренд : MasokanТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

(30pcs/многу)3.6 12 Бои Гроздобер Чипка Цвет Додатоци Стара Рендан Цвет Со Бисер За Деца Headbands

768.00 -20 % DEN 614.00

Опис : (30pcs / многу)3.6" 12 Бои Гроздобер Чипка Цвет Додатоци Стара Рендан Цвет Со Бисер За Бебе HeadbandsБои : 12 бои,како на слика покажува подолу,во паркГолемина : 3.6 "Совети : повеќе од 200$,преку EMS / DHL бесплатен превозотВе молиме имајте во предвид вашите бои кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати на мешани бои за вас,ви благодариме!Ke y Зборови : цвеќиња,ткаенина цвеќиња,chiffon цвет,мода цвеќиња,tulle цвеќиња,коса додатоци,деца додатоци,цвет додатоци,вештачки цвеќиња,сатен цвеќиња за коса,цвеќиња,капчиња цвеќиња,тантела и цвеќиња,мрежа цвеќиња,голем цвеќе,мини цвеќиња,лажни цвеќиња,свила цвеќиња,памук цвеќиња,стара цвеќиња,шик цвеќиња,headband цвеќиња,деца додатоци,додатоци цвет

High-end Деца Коса Додатоци подарок сет 12 коса Клипови Лак Шноли Страна Клипови деца Barrettes 1 storange бенд+гума бендови T3

DEN 927.84

1 Големина : коса, лак прибл : 6 CM=2.36" коса клип : 4.81cm 2 Тежина : 190g / set 3 Пакет : 12x коса клип+1 складирање бенд+1 торба гумени бендот во подарок кутија 4...

20pc 2017 трговија на Големо Цртан филм пеперутка Еластична Лента за Коса бенд Врвот Bebe Turban Бутик Headbands Деца Headwear Коса Додатоци

650.40 -6 % DEN 612.00

20pcs 2017 Нов Цртан филм пеперутка Еластична Лента за Коса бенд Bebe Turban Бутик Headbands Деца Headwear Коса ДодатоциКарактеристики : Fashion & секојдневен стил Забелешка : Оваа затворање на големината на информации е само за повикување само...

50pcs/многу 15Colors 6.5 СМ Шик Меки Chiffon Цвеќиња Со Кристал Бисер Копчето Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Деца Headbands

1392.00 -20 % DEN 1114.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 15 бои, како на слики го покажува* 6.5 см дијаметар ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

30 БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Костим Бутик 6.5 Инчи Прстен Коса Поклон Клип 98 Бр. Обичај

1670.40 -15 % DEN 1420.00

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 30 Стр кс убава коса лакови Овие коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува.Се направени на 2" grosgrain лента (сите краеви се затворени за да се спречи од протриване) и украсени со 5 / 8" grosgrain лента.Мерка за 6.5" долго...

2017 Нови Бонбони Флуоресценција Боја На Коса Носителите На Висок Квалитет На Гума Бендови Коса Еластична Додатоци Девојка Жени Се Врзуваат За Џвакање

30.72 -9 % DEN 28.00

Добредојдовте во Мојата продавница!Материјал : Гумени бендотГолемина : 5.5 cmбоја : види на фотографииПол : деца, жениПогодни За : деца девојка жениПодарок За : Девојка Сопруга И Мајка Ми Сестри Ќерки

2017 Нови 10pcs/многу Двојно Топката Turban Headband Симпатична Ѕвезда Зајакот Уво Headband деца девојки Hairband Diademas Pelo Коса Додатоци

858.24 -6 % DEN 807.00

2017 Нови Headwear Двојно Топката Turban Headband Симпатична Ѕвезда Зајакот Уво Headband деца девојки Hairband Diademas Pelo Коса ДодатоциВнимание ве молиме : Од Русија пост нова политика за Полно Име, ве молиме секој купувач да понудат на своите Полно Име пред да се плати во вашата платежна адреса...

50 БЛАГОСЛОВ Девојки Обичај 3-3.5 Бутик За Коса, Лак Клип 3 Стилови

1430.40 -15 % DEN 1216.00

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 50 Компјутери убава коса лакови Овие коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува.Се направени од 7 / 8" grosgrain лента (сите краеви се затворени за да се спречи од протриване).Мерка за 3.25" долго...

35 компјутери/многу , 5cm сатен лента ткаенина цвет за headband прибор за облека додатоци

507.84 -8 % DEN 467.00

1>.Материјал : лента 2>.Големина : 5cm 3>.Бои : како слика 4> moq е 35 компјутери / многу , да може да се меша бојата и количина се постигне да се , ви благодаримеНие ќе го задржи додавање на НОВИ БОИ!!!Пл забелешка : Најчесто поставувани ПРАШАЊА1Можев цел помалку од 5 компјутери или повеќе од 5 компјутери по боја за да стигнат до 35 компјутери?Да , тоа е на располагање , ви благодариме.2јас Може да се наредат и други бои?Yes,можете да одберете од нашата шема на топ листите,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв3јас Може да се промени големината?Да,ние може да се направи поголема или помала во зависност од вашите барања,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв4Дали вашата понуда вклучува превозот цена?Да,тоа е бесплатен превозотPls имајте на ум дека како што е подолу : 1...

Принцезата слатка лолита Прирачник база волна почувствува симпатична hairpin GSH134

420.96 -10 % DEN 379.00

Почитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќе биде остатокот од 2018212 додека 2018226 , ние препорачуваме да користите ЕМС или DHL ако сте во брзање,или ве молиме да ни помогне да се прошири на превозот време за повеќе 20days како што е подолу,ќе испрати ПОБРЗО ,ви благодариме http : / / help.aliexpress.com / extend_shipment_date.html Ние сме многу благодарни да ве информираме дека ние немаме.2 шопинг продавница специјализирана за лолита чевли и чанти ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство правиме бесплатен превозот од Кина постmail или epack за точката која единствена тежина не е повеќе од 0.5 кг кога цел е над $50 и повеќе од 3 предмети,бидејќи на меѓународната превозот надомест е скапо според тежина,па ние се уште може да се намали некој попуст ако цел повеќе од 1 точка ...

Зимски Летен Pillbox Капи Гроздобер Стил копија лен Жените црвено Fascinator Капи со Лак quill Свадба Трка Ascot Партија Црква Капи

623.52 -5 % DEN 592.00

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин опис детали 1) Зимски Летен Pillbox Капи Гроздобер Стил копија лен Жените црвено Fascinator Капи со Лак quill Свадба Трка Ascot Партија Црква H ats Употреба 2)Партија капи, покажуваат капи,булчински коса додатоци,свадба fascinator,настан headwear,Повод handband 3) Avaliable бои боја на слонова коска,црна,бела,црвена,топла розова,розова,виолетова,turquiose,жолто,сино море, кралска сина,светло сина,емералд зелена,marron,сива ние да може да се меша бојата за вас ,само оставете порака на која боја и колку ви треба кога ќе цел,ако тоа не забелешка на мешавина боја,ние ќе брод по случаен избор се меша,благодарение ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас

Новина Девојки Кожен Мачка Уши Коса Карики Hairbands 29 Бои Стилски Жените Headband Секси Ѓавол Мачка Коса Бенд Додатоци Headwear

60.00 -7 % DEN 56.00

Топло совети : цел >150 долари, ние брод од страна на ems слободни освен некои земји.цел >20 долар, ние брод од страна на epacket за НАС.цел >10 долар, ние брод од страна на кина пост воздух mail.цел евтин начин, не Можете да проверите на следење на податоци во вашата земја.Име : мачка уво коса бенд.Материјал : високо квалитетен челик полиестер со вез чипка.Тежина : 15.8 gПроцес : рачно плетење и заварување.Големина : за 14.5 cm долга.За 12.5 см широкЕ применливо : деца и возрасни.купувачот мора да го прочитате : 1, ако изберете превозот на чекање, " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ",2, pls дозволете не можете да проверите следење на информации во вашата земја .3, pls не се отвори спорот Во одреден временски период,4, Ако не го добиете вашиот стоки во рамките на одредено време, ние и ветуваме на целосна наплата.5, Ако не може да се прифати, ве молиме, немојте да ја купите , се надевам, ќе може да се разбере, ви благодарам многу.

50 компјутери 5 Двоен Лак Клип,Grosgrain Лента Шноли Лакови ,Цврсти Pinwheel Hairbows Девојка Бутик Косата Додаток No27.

2342.40 -15 % DEN 1991.00

~~~ОПИС~~~Вие сте наддавање за поставување на 50 Pcs убава кавга Двојно коса лакови Овие коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува.Тие се направени од 1,5" кавга панделки...

(50pcs/многу)3.8 12 Бои Шупливи Надвор Лист Кристал Копчето Цвеќиња За Headband Класичен Ткаенина Цвеќиња За Слатки Деца

1680.00 -20 % DEN 1344.00

Опис : (50pcs / многу)3.8" 12 Бои Класичен Ткаенина Цвеќиња За Симпатична Бебе Топка Надвор Лист Кристал Копчето Цвеќиња За HeadbandБои : 12 бои,како на слика покажува подолу,во паркГолемина : 3.8"Совети : повеќе од 200$,преку EMS / DHL бесплатен превозот ве Молиме имајте во предвид вашите бои кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати на мешани бои за вас,ви благодариме!Ke y Зборови : цвеќиња,ткаенина цвеќиња,chiffon цвет,мода цвеќиња,tulle цвеќиња,коса додатоци,деца додатоци,цвет додатоци,вештачки цвеќиња,сатен цвеќиња за коса,цвеќиња,капчиња цвеќиња,тантела и цвеќиња,мрежа цвеќиња,голем цвеќе,мини цвеќиња,лажни цвеќиња,свила цвеќиња,памук цвеќиња,стара цвеќиња,шик цвеќиња,headband цвеќиња,деца додатоци,додатоци цвет

120pcs/многу 3.6 14colors Излитен Chiffon Цвеќиња За Деца Коса Додатоци на Вештачки Шик Стара Ткаенина Flowes За Headbands

2280.00 -20 % DEN 1824.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 14 бои, како на слики го покажува* 3.6 инчи дијаметар, јас ncluding на чувствува подлога, но не клип...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.