• Ново
Aikelina Бесплатен Превозот 20pcs/многу 0.25 cm Злато и сребро сјајна коса круг Обоени Дете венчиња Девојка Жените Коса Додатоци

Aikelina Бесплатен Превозот 20pcs/многу 0.25 cm Злато и сребро сјајна коса круг Обоени Дете венчиња Девојка Жените Коса Додатоци

Оценка на клиентот:
DEN 128.64
DEN 66.00 -49 %

Износ
Залиха


Aikelina Бесплатен Превозот 20pcs/многу 0.25 cm Злато и сребро сјајна коса круг Обоени Дете венчиња Девојка Жените Коса Додатоци Гумени бендот големина : 0.25 cm Гумени бендот дијаметар : 4.5 cm

Карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
2018 Нова Мода
Бренд Име:
Aikelina
Материјал:
Гума,Пластика
Тип:
еластична венчиња

Производи во категоријата

Новина Девојки Кожен Мачка Уши Коса Карики Hairbands 29 Бои Стилски Жените Headband Секси Ѓавол Мачка Коса Бенд Додатоци Headwear

60.00 -7 % DEN 56.00

Топло совети : цел >150 долари, ние брод од страна на ems слободни освен некои земји.цел >20 долар, ние брод од страна на epacket за НАС.цел >10 долар, ние брод од страна на кина пост воздух mail.цел евтин начин, не Можете да проверите на следење на податоци во вашата земја.Име : мачка уво коса бенд.Материјал : високо квалитетен челик полиестер со вез чипка.Тежина : 15.8 gПроцес : рачно плетење и заварување.Големина : за 14.5 cm долга.За 12.5 см широкЕ применливо : деца и возрасни.купувачот мора да го прочитате : 1, ако изберете превозот на чекање, " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ",2, pls дозволете не можете да проверите следење на информации во вашата земја .3, pls не се отвори спорот Во одреден временски период,4, Ако не го добиете вашиот стоки во рамките на одредено време, ние и ветуваме на целосна наплата.5, Ако не може да се прифати, ве молиме, немојте да ја купите , се надевам, ќе може да се разбере, ви благодарам многу.

50pcs/многу 6.5 см 15colors Вештачки Chiffon Цвеќиња + Кристал Копчето За Девојка Коса Додатоци Ткаенина Цвеќиња За Headbands

1272.00 -20 % DEN 1018.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 15 бои, како на слики го покажува* 6.5 см дијаметар, јас ncluding на чувствува подлога, но не клип...

200 компјутери БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Бутик 4.5 Еден - на Косата Snowflakeaccessories Лак Клип 130 Бр.

7430.40 -15 % DEN 6316.00

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 200 Компјутери убава снегулка коса лакови На снегулка лак е дизајниран за Приказната.Бојата и обликот на лакот покаже уметнички функција од .Снегулките лакови се изработени од сребро страна grosgrain панделки и печатење grosgrain панделки од 1,5" ширина...

Топла Продажба Нова Мода Корејски Жан Hairbands Рачно Изработени Сина Тексас Слободно Headbands Девојки Жените Barrette Коса Додатоци

95.04 -11 % DEN 85.00

Добредојдовте во Мојата продавница!Материјал : ТексасГолемина На : Слободенбоја : види на фотографииПол : деца, жениПогодни За : деца девојка жениПодарок За : Девојка Сопруга И Мајка Ми Сестри Ќерки

Жените Шик sinamay Fascinator Капи Мода Фенси Пердув цвет Коса Додатоци Коктел Свадба Црква Headpiece нова година подароци

DEN 767.52

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин Опис 1) Детали Жените Шик sinamay Fascinator Капи Мода Фенси Пердув цвет Коса Додатоци Коктел Свадба Црква Headpiece нова година подароци 2 Useage Партија капи, покажуваат капи,булчински коса додатоци,свадба fascinator,настан headwear, Повод handband,косата клипови 3) Avaliable боја на слонова коска,бела,црна,црвена,розова,зелена,топла розова,виолетова,кафена,сребро,кралска сина,тиркизна,портокал,морнарица,злато,marron,жолта ние да може да се меша бојата за вас ,само оставете порака на која боја и колку ви треба кога ќе цел,ако тоа не забелешка на мешавина боја,ние ќе брод по случаен избор се меша,ви благодариме

2018 Топла Продажба на Новородените Зголеми Цвет Гарланд Шик Свадба Цвет Деца и Мајка Headband Еластична Hairband Круна L1

164.16 -9 % DEN 149.00

Број на модел : Бебе headband Стил : Мода Материјал : Ацетат,Акрилик Шаблон Тип : Флорални Тип : Headbands Одделот Име : Деца Пол : Девојки Новородено Дете Headband : Прекрасна Бебе Цвет Круна Деца Додатоци : headband Бои : 4 бои ГолеминаВозрастДолжина на Мајка големинаСите код19cm / 7.48 дете големина04 Y16cm / 6.29 Забелешки : 1inch=2.54 см 1...

30pcs/лот 2 20 Бои Мини Сатен Мрежа Коса Цвет За Деца Девојки Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands

456.00 -20 % DEN 365.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 20 бои, како на слики го покажува* 2 инчи дијаметар ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

12pcs Обичен СТП Faux Litchi Stria Кожа Коса Бенд Коса се Поклонува Повеќе на Ниво на Еластична Headbands Синтетички Headbands Врвен Квалитет Деца

DEN 720.00

Бренд име : Modish Девојка s (Познат бренд во областа на текстил, модни додатоци)Боја : 12 бои, како на следнава сликаФункција : Добар Квалитет со ниски цени, додека одличен дизајнЗа превозот : 1...

20 бои 8.5 cm 2017 Валани се Зголеми Ткаенина Коса Цвеќиња за Деца Девојки Коса Додатоци Chiffon Ливчиња Афион Цвет Коса Клипови

48.00 -4 % DEN 46.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : Ова headband или clippie е совршен за било која возраст Мора да се има за секој малку девојки гардероба, па таа може да клип тоа во нејзината коса да личи Rapunzel е плетенка или носат на headband како цвет девојка за на свадба...

30 компјутери БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Бутик Костим 2.5виножито Corker Коса Лакови / Клип

1094.40 -15 % DEN 930.00

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 30 Компјутери убава коса лакови Овие коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува.Се направени од 3 / 8" grosgrain лента (сите краеви се затворени за да се спречи од протриване) .Мерка за 2.5" долго...

50pcs/многу 15Colors 6.5 СМ Шик Меки Chiffon Цвеќиња Со Кристал Бисер Копчето Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Деца Headbands

1392.00 -20 % DEN 1114.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 15 бои, како на слики го покажува* 6.5 см дијаметар ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

(30pcs/многу)3.8 12 Бои Нов Стил Шик Ткаенина Цвеќиња За Коса Додатоци Шупливи Надвор Лист Бисер Цвеќиња За Деца Headbands

1056.00 -20 % DEN 845.00

Опис : (30pcs / многу)3.8" 12 Бои Нов Стил Шик Ткаенина Цвеќиња За Коса Додатоци Шупливи Надвор Лист Бисер Цвеќиња За Бебе HeadbandsБои : 12 бои,како на слика покажува подолу,во паркГолемина : 3.8"Совети : повеќе од 200$,преку EMS / DHL бесплатен превозот ве Молиме имајте во предвид вашите бои кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати на мешани бои за вас,ви благодариме!Ke y Зборови : цвеќиња,ткаенина цвеќиња,chiffon цвет,мода цвеќиња,tulle цвеќиња,коса додатоци,деца додатоци,цвет додатоци,вештачки цвеќиња,сатен цвеќиња за коса,цвеќиња,капчиња цвеќиња,тантела и цвеќиња,мрежа цвеќиња,голем цвеќе,мини цвеќиња,лажни цвеќиња,свила цвеќиња,памук цвеќиња,стара цвеќиња,шик цвеќиња,headband цвеќиња,деца додатоци,додатоци цвет

(50pcs/многу)3.8 12 Бои Шупливи Надвор Лист Кристал Копчето Цвеќиња За Headband Класичен Ткаенина Цвеќиња За Слатки Деца

1680.00 -20 % DEN 1344.00

Опис : (50pcs / многу)3.8" 12 Бои Класичен Ткаенина Цвеќиња За Симпатична Бебе Топка Надвор Лист Кристал Копчето Цвеќиња За HeadbandБои : 12 бои,како на слика покажува подолу,во паркГолемина : 3.8"Совети : повеќе од 200$,преку EMS / DHL бесплатен превозот ве Молиме имајте во предвид вашите бои кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати на мешани бои за вас,ви благодариме!Ke y Зборови : цвеќиња,ткаенина цвеќиња,chiffon цвет,мода цвеќиња,tulle цвеќиња,коса додатоци,деца додатоци,цвет додатоци,вештачки цвеќиња,сатен цвеќиња за коса,цвеќиња,капчиња цвеќиња,тантела и цвеќиња,мрежа цвеќиња,голем цвеќе,мини цвеќиња,лажни цвеќиња,свила цвеќиња,памук цвеќиња,стара цвеќиња,шик цвеќиња,headband цвеќиња,деца додатоци,додатоци цвет

2017 Нови Бонбони Флуоресценција Боја На Коса Носителите На Висок Квалитет На Гума Бендови Коса Еластична Додатоци Девојка Жени Се Врзуваат За Џвакање

30.72 -9 % DEN 28.00

Добредојдовте во Мојата продавница!Материјал : Гумени бендотГолемина : 5.5 cmбоја : види на фотографииПол : деца, жениПогодни За : деца девојка жениПодарок За : Девојка Сопруга И Мајка Ми Сестри Ќерки

Nishine 100pcs/многу Sequin Коса Лакови За Деца Бутик Headbands Коса Клипови Сјајна Сјајот Лакови За DIY Headwear Коса Додатоци

DEN 2160.00

modname=ckeditorДобредојдовте на Nishine Официјалната Продавница (*^__^*) Карактеристики : Предмет Тип : коса, лак&headwear Големина : лак големина е 9.5*3.5 cm.косата клип големина е 4cm...

30PCS Гроздобер рачно изработени Метални Украсни Копчиња+Кристал Бисери Занает Материјали Flatback Кристал Копчиња за Коса Додатоци

696.00 -20 % DEN 557.00

ПРОИЗВОДСТВО ИНФОРМАЦИИИме : Hot Fix Гроздобер Метал Кристал Бисер Копчиња за Коса Додатоци Легура Flatback Кристал Копчиња за Свадба УкрасиБренд : MasokanТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

High-end Деца Коса Додатоци подарок сет 12 коса Клипови Лак Шноли Страна Клипови деца Barrettes 1 storange бенд+гума бендови T3

DEN 927.84

1 Големина : коса, лак прибл : 6 CM=2.36" коса клип : 4.81cm 2 Тежина : 190g / set 3 Пакет : 12x коса клип+1 складирање бенд+1 торба гумени бендот во подарок кутија 4...

30 БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Костим Бутик 6.5 Инчи Прстен Коса Поклон Клип 98 Бр. Обичај

1670.40 -15 % DEN 1420.00

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 30 Стр кс убава коса лакови Овие коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува.Се направени на 2" grosgrain лента (сите краеви се затворени за да се спречи од протриване) и украсени со 5 / 8" grosgrain лента.Мерка за 6.5" долго...

1pc Главата Бенд Топката Лажни Косата Пунџа француски Пресврт Кифла Создателот Продолжување 1PC DIY Косата Крофни Перика Крофни Пупка

95.52 -51 % DEN 47.00

Карактеристики : Материјал : ПолиестерСостојба : новаЛесен за употреба и може да DIY вашата коса стилБестселерот на косата додаток феномен пати, да заврши и да се држат вашата начин да се иновативни,мода напред стилови.Бесконечен број на стилови на косата се на дофат на вашите прсти кога сте облечени во hairagami.Само се слагам прачки со нежно притискање на краевите надворешна и почекајте додека не слушнете snap.Пакет се вклучени : 1 парче на Пунџа Опашка

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.