• Ново
Мода нови мешана боја пердув fascinator коса додатоци булчински headwear партија капи, црна коктел headpieces msj05 6pcs/многу

Мода нови мешана боја пердув fascinator коса додатоци булчински headwear партија капи, црна коктел headpieces msj05 6pcs/многу

Оценка на клиентот:
DEN 1199.52
DEN 1140.00 -5 %

Износ
Залиха


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Мода нови мешана боја пердув fascinator коса додатоци булчински headwear партија капи, црна коктел headpieces msj05 6pcs/многу ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас
Prodduing и пакување фото

Карактеристики

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
MSJ05
Материјал:
Најлон
Стил:
Новина
Тип:
Шноли
Големи Материјал:
ткаенина шапка,ткаенина цвет,пердув
боја:
мешана боја
Стил:
Шноли
Пакет:
6pcs/pvc кеса
Состојба:
целата продажба и трговијата на мало,нови
Големина:
13*5cm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

30PCS Гроздобер рачно изработени Метални Украсни Копчиња+Кристал Бисери Занает Материјали Flatback Кристал Копчиња за Коса Додатоци

696.00 -20 % DEN 557.00

ПРОИЗВОДСТВО ИНФОРМАЦИИИме : Hot Fix Гроздобер Метал Кристал Бисер Копчиња за Коса Додатоци Легура Flatback Кристал Копчиња за Свадба УкрасиБренд : MasokanТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

35 компјутери/многу , 5cm сатен лента ткаенина цвет за headband прибор за облека додатоци

507.84 -8 % DEN 467.00

1>.Материјал : лента 2>.Големина : 5cm 3>.Бои : како слика 4> moq е 35 компјутери / многу , да може да се меша бојата и количина се постигне да се , ви благодаримеНие ќе го задржи додавање на НОВИ БОИ!!!Пл забелешка : Најчесто поставувани ПРАШАЊА1Можев цел помалку од 5 компјутери или повеќе од 5 компјутери по боја за да стигнат до 35 компјутери?Да , тоа е на располагање , ви благодариме.2јас Може да се наредат и други бои?Yes,можете да одберете од нашата шема на топ листите,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв3јас Може да се промени големината?Да,ние може да се направи поголема или помала во зависност од вашите барања,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв4Дали вашата понуда вклучува превозот цена?Да,тоа е бесплатен превозотPls имајте на ум дека како што е подолу : 1...

30 компјутери БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Бутик Костим 2.5виножито Corker Коса Лакови / Клип

1094.40 -15 % DEN 930.00

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 30 Компјутери убава коса лакови Овие коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува.Се направени од 3 / 8" grosgrain лента (сите краеви се затворени за да се спречи од протриване) .Мерка за 2.5" долго...

Жешка Нов венчиња Крзно PomPom Коса Додатоци рачно изработени за Девојка деца, жени, Деца Коса Јажиња конска опашка Носителот

1103.52 -8 % DEN 1015.00

Жешка Нов венчиња Крзно Pom Pom Коса Додатоци рачно изработени за Девојка деца, жени, Деца Коса Јажиња конска опашка Носителот

рефлексивни Брзо-Сува апсорбира потта Девојка Жените Јога Работи Одговара Атлетик Пот Wicking Фитнес Ладење Работи Спортски Headband

225.12 -10 % DEN 203.00

2995 рефлексивни БрзоСува апсорбира потта Девојка Жените Јога Работи Одговара Атлетик Пот Wicking Фитнес Ладење Работи Спортски Headband Опис : Пол : унисекс Големина(За) : Една големина одговара на сите...

12pcs Обичен СТП Faux Litchi Stria Кожа Коса Бенд Коса се Поклонува Повеќе на Ниво на Еластична Headbands Синтетички Headbands Врвен Квалитет Деца

DEN 720.00

Бренд име : Modish Девојка s (Познат бренд во областа на текстил, модни додатоци)Боја : 12 бои, како на следнава сликаФункција : Добар Квалитет со ниски цени, додека одличен дизајнЗа превозот : 1...

30 БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Костим Бутик 6.5 Инчи Прстен Коса Поклон Клип 98 Бр. Обичај

1670.40 -15 % DEN 1420.00

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 30 Стр кс убава коса лакови Овие коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува.Се направени на 2" grosgrain лента (сите краеви се затворени за да се спречи од протриване) и украсени со 5 / 8" grosgrain лента.Мерка за 6.5" долго...

1pc Главата Бенд Топката Лажни Косата Пунџа француски Пресврт Кифла Создателот Продолжување 1PC DIY Косата Крофни Перика Крофни Пупка

95.52 -51 % DEN 47.00

Карактеристики : Материјал : ПолиестерСостојба : новаЛесен за употреба и може да DIY вашата коса стилБестселерот на косата додаток феномен пати, да заврши и да се држат вашата начин да се иновативни,мода напред стилови.Бесконечен број на стилови на косата се на дофат на вашите прсти кога сте облечени во hairagami.Само се слагам прачки со нежно притискање на краевите надворешна и почекајте додека не слушнете snap.Пакет се вклучени : 1 парче на Пунџа Опашка

Aikelina Бесплатен Превозот 20pcs/многу 0.25 cm Злато и сребро сјајна коса круг Обоени Дете венчиња Девојка Жените Коса Додатоци

128.64 -49 % DEN 66.00

Aikelina Бесплатен Превозот 20pcs / многу 0.25 cm Злато и сребро сјајна коса круг Обоени Дете венчиња Девојка Жените Коса Додатоци Гумени бендот големина : 0.25 cm Гумени бендот дијаметар : 4.5 cm

1pcs Деца Девојки Поврзана Headband Капчиња Врвот Јазол Еластична Turban Новороденче Глава Заврши Уши Топло Цветни венчиња Додатоци

101.76 -6 % DEN 96.00

1pcs Деца Девојки Поврзана Headband Капчиња Врвот Јазол Еластична Turban Новороденче Глава Заврши Уши Топло Цветни венчиња ДодатоциКарактеристики : Бои : како се покаже Големина : 18*8cm Fashion & секојдневен стил се Должи на квалитетот диференцијација помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

50pcs/многу 6.5 см 15colors Вештачки Chiffon Цвеќиња + Кристал Копчето За Девојка Коса Додатоци Ткаенина Цвеќиња За Headbands

1272.00 -20 % DEN 1018.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 15 бои, како на слики го покажува* 6.5 см дијаметар, јас ncluding на чувствува подлога, но не клип...

(50pcs/многу)3.8 12 Бои Шупливи Надвор Лист Кристал Копчето Цвеќиња За Headband Класичен Ткаенина Цвеќиња За Слатки Деца

1680.00 -20 % DEN 1344.00

Опис : (50pcs / многу)3.8" 12 Бои Класичен Ткаенина Цвеќиња За Симпатична Бебе Топка Надвор Лист Кристал Копчето Цвеќиња За HeadbandБои : 12 бои,како на слика покажува подолу,во паркГолемина : 3.8"Совети : повеќе од 200$,преку EMS / DHL бесплатен превозот ве Молиме имајте во предвид вашите бои кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати на мешани бои за вас,ви благодариме!Ke y Зборови : цвеќиња,ткаенина цвеќиња,chiffon цвет,мода цвеќиња,tulle цвеќиња,коса додатоци,деца додатоци,цвет додатоци,вештачки цвеќиња,сатен цвеќиња за коса,цвеќиња,капчиња цвеќиња,тантела и цвеќиња,мрежа цвеќиња,голем цвеќе,мини цвеќиња,лажни цвеќиња,свила цвеќиња,памук цвеќиња,стара цвеќиња,шик цвеќиња,headband цвеќиња,деца додатоци,додатоци цвет

50pcs/многу 15Colors 6.5 СМ Шик Меки Chiffon Цвеќиња Со Кристал Бисер Копчето Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Деца Headbands

1392.00 -20 % DEN 1114.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 15 бои, како на слики го покажува* 6.5 см дијаметар ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

9 Парчиња/број 6 Бисер Коса Лакови Со Клипови За Деца Девојка Принцеза рачно изработени Бутик Обичен Лента Лакови Hairgrips Коса Додатоци

729.12 -20 % DEN 583.00

Име на производ : 9 Парчиња / број 6" Бисер Коса Лакови Со Клипови За Деца Девојка Принцеза рачно изработени Бутик Обичен Лента Лакови Hairgrips Коса Додатоци.Боја : Normaly нашата пакет е секоја боја 1 компјутер во еден многу ,Ако сте посебни барање за боја,pls да ни оставите порака, кога ќе се стави на ред,Благодарам.Големина : Лак должина околу 6 инчен,Клип должина околу 2.2 инч.Топло Совети : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

50PCS 6.0 cm 2.35 Сребрен Финиш Чешел стилови Метал Алигатор Клип на олово слободни,nickle слободни,teethed чешел hairclips DIY

DEN 825.60

6.0 cm чешел шема метал коса клипови pin за DIY коса додатоци, brooch алигатор клипови pin грб1)Материјал : железо,родиум позлата2)Доведе слободни,nickle слободни3)Тежина е за 3.62 g / еез 1~5lots број 6~10lots многу 11~20lots многу 21~30lots многу повеќе од 31lots pls контактирајте со насРаботиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!Зделка за РЕФУС сребрен финиш 3.5 см еден prong правоаголник обичен метал алигатор клипови со забите на олово слободни и nickle free многу50 парчиња / многуЗделка за Рефус сребрен финиш 6.0 cm правоаголник обичен метал алигатор клипови со мали заби на олово слободни и nickle слободни квалитет многу50 парчиња / многуЗДЕЛКА за РЕФУС сребрен финиш 7.8 cm еден prong обичен правоаголник метал алигатор клипови со забите на олово слободни и nickle free многу20 парчиња / многуЗделка за РЕФУС со висок квалитет сребро заврши 5.5 cm обичен еден prong метал алигатор клип на олово слободни и nickle слободни квалитет многу50 парчиња / многуЗделка за Рефус со висок квалитет сребро заврши 3.5 см обичен еден prong метал алигатор клипови на олово слободни и nickle free многу50 парчиња / многуЗделка за Рефус сребрен финиш 4.5 cm обичен еден prong метал алигатор клип на олово слободни и nickle слободни квалитет многу50 парчиња / многуЗделка за Рефус сребрен финиш 4.8 cm обичен метал алигатор клип со двојно prongs на олово слободни и nickle слободни квалитет многу50 парчиња / многуЗделка за Рефус 4.8 cm сребрен финиш правоаголник обичен Метал Алигатор Клип со двојно prongs доведе слободни и nickle слободни квалитет многу50 парчиња / многуЗделка за Рефус сребрен финиш 2.0 cm мини правоаголник обичен метал алигатор клипови на олово слободни и nickle слободни квалитет многу100 парчиња / многуЗделка за Рефус сребрен финиш 4.5 cm еден prong обичен метал алигатор клипови со мали заби на олово слободни и nickle free многу100 парчиња / многуЗделка за Рефус сребрен финиш 4.0 cm еден prong обичен метал алигатор клип со мали заби на олово слободни и nickle free многу50 парчиња / многуЗделка за Рефус сребрен финиш 3.0 cm обичен метал алигатор клип со мали заби како pin назад на олово слободни и nickle free многу100 парчиња / многуЗделка за РЕФУС со висок квалитет антички бронза 4.5 cm обичен метал алигатор клип со мала дупка на олово слободни &nickle слободни квалитет многу50 парчиња / многуЗделка за Рефус сребрен финиш 3.5 см обичен метал алигатор клип со мали заби како pin назад на олово слободни и nickle free многу100 парчиња / многуЗделка за РЕФУС со висок квалитет 4.5 cm обичен метал алигатор клип со мала дупка на олово слободни &nickle слободни квалитет многу50 парчиња / многуЗделка за Наливно бело 4.5 cm 1.75" обичен метал алигатор клип со забите на олово слободни и nickle слободни квалитет многу20 парчиња / многу~ Зделка за РЕФУС сребрен финиш 38mm baguette облик еден prong обичен метал алигатор клип на олово слободни и nickle free многу50 парчиња / многуЗделка за Рефус сребро 25mm мини врежана лак еден prong метал алигатор клип со забите на олово слободни и nickle free

Зимски Летен Pillbox Капи Гроздобер Стил копија лен Жените црвено Fascinator Капи со Лак quill Свадба Трка Ascot Партија Црква Капи

623.52 -5 % DEN 592.00

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин опис детали 1) Зимски Летен Pillbox Капи Гроздобер Стил копија лен Жените црвено Fascinator Капи со Лак quill Свадба Трка Ascot Партија Црква H ats Употреба 2)Партија капи, покажуваат капи,булчински коса додатоци,свадба fascinator,настан headwear,Повод handband 3) Avaliable бои боја на слонова коска,црна,бела,црвена,топла розова,розова,виолетова,turquiose,жолто,сино море, кралска сина,светло сина,емералд зелена,marron,сива ние да може да се меша бојата за вас ,само оставете порака на која боја и колку ви треба кога ќе цел,ако тоа не забелешка на мешавина боја,ние ќе брод по случаен избор се меша,благодарение ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас

120pcs/многу Кинески Стил Круг Декоративни Flatback Кристал Бисер Копчиња за Коса Додатоци Метал Кристал Копчиња за Занает

1656.00 -20 % DEN 1325.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупна 15colors, слики покажува подолу* Ве молиме оставете ги вашите бои кога ќе го поставите цел.* Ако не, ние ќе испратиме во акции на бои за да ви.* Над 200$ во нашата продавница, ние ќе ја испрати од страна на слободен SF / EMS / FEDEX / DHL...

100 БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Бутик 4.5 A - Снегулка Коса Поклон Клип 130 Бр.

4742.40 -15 % DEN 4031.00

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 100 Компјутери убава снегулка коса лакови На снегулка лак е дизајниран за Приказната.Бојата и обликот на лакот покаже уметнички функција од .Снегулките лакови се изработени од сребро страна grosgrain панделки и печатење grosgrain панделки од 1,5" ширина...

AWAYTR Цвет Коса Додатоци Свадба 2017 Нови Црвено Црна Ткаенина Зголеми Цвет Круна Headbands Boho Големи Димензии Цвет Бенд

220.80 -40 % DEN 132.00

Белешки : Оваа ставка е рачно изработени,па секој објект е уникатен и може да биде малку се разликуваат една од друга...

12 Компјутери Мода Прекрасна Метален Дама Шупливи Зголеми Цвет Еластични Влакна на Главата Бенд Headband Headwear Додатоци Жените Гарланд BWN5

273.12 -28 % DEN 197.00

11015 нов производ 12 Компјутери Мода Нови Убави Метални Дама Шупливи Зголеми Цвет Еластична Коса Бенд Headband што Можете да видите од сликата,на headband е многу убава и прекрасна.Ова многу го само за 1 компјутер.Ако носиш тоа,можете лесно може да се фати очите на луѓето.Секој детал да биде направено внимателно.Сите слики се направи од страна на самите себе,на сите вистински предмети...

30pcs/број 6.5cm14colors Износени Балерина Chiffon Цвет Со Бисер За Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headband

504.00 -20 % DEN 403.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 15 бои, како на слики го покажува* 6.5 см дијаметар, јас ncluding на чувствува подлога, но не клип...

30pcs/лот 2 20 Бои Мини Сатен Мрежа Коса Цвет За Деца Девојки Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands

456.00 -20 % DEN 365.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 20 бои, како на слики го покажува* 2 инчи дијаметар ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

Дрво дизајн полн бисери зима scraft DIY додатоци Кристал pin Brooch Букет Кристал Брошеви свадба 12pcs/многу MYQBB086

430.08 -10 % DEN 387.00

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот НачинДрво дизајн полн бисери зима scraft DIY додатоци Кристал pin Brooch Букет Кристал Брошеви свадба 12pcs / многу MYQBB086

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.