• Ново
12pcs рачно изработени 5 инчи, Сомот Лакови Клипови за Девојки Модна Коса Додатоци за Жените Косата Barrettes

12pcs рачно изработени 5 инчи, Сомот Лакови Клипови за Девојки Модна Коса Додатоци за Жените Косата Barrettes

Оценка на клиентот:
DEN 1103.04
DEN 1004.00 -9 %

Износ
Залиха

Рачно изработени Сомот Коса Лакови Barrettes Косата Клипови за жени
Девојки Лак Алигатор Клипови Корејски Коса Додатоци
Совршен за страна накит, коса бухти, од половина нагоре-не, плетенки и коњчиња
Совршен за festvial,свадба,одмор,дневна,канцеларија и убави подароци за неа
Големина : лак за 5 инчи(12.5 cm) широк
Пакување : 12pcs по opp вреќа
*** Светло жолта акции надвор.Ако ја изберете оваа боја,ќе брод други постоечките бои случајно.
Жал ми е за проблеми. Ќе ве советува еднаш ние се добие светло жолта сомот лента.
1.Таму ќе биде малку се разликуваат во големина се должи на рачно изработени и упатство за мерење
2.Ќе има мало боја diviation поради различни светлина ефект,монитор резолуција и поставување на контрастот
3. Ние имаме повеќе од 15 години expierence во линија на косата додатоци
4. Приспособен и FOB испорака се достапни
1.Нашите цени не вклучуваат какви било даноци,ДДВ или други трошоци направени во клиенти земји
2.Плаќање треба да се finsihed во времето,или цел ќе бидат затворени од страна на системот
3.Пакетот е само превезува по исплата потврди
4.Бесплатен превозот во повеќето земји освен romote земји и региони.
Помалку од $100,испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail или e Packet.
Повеќе од $150,испраќаат преку нашата ПОБРЗО ПРЕВОЗОТ МЕТОД
5. Подолу се Проценува Време на Испорака, ако за вашиот референца. Понекогаш,превозот времето е подолго
од стандардните поради строгите клиент инспекција и временските услови. Ве молиме да бидете трпеливи,ќе биде прифатена,

1.Ако предмети оштетени за време на транзит,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање пакет
Ние ќе го препрати или враќање на оштетени дел за вас
2.Било која причина не сте задоволни со стварта,да ја прифатиме враќа и exchanes во 7days откако ќе го примите пакетот.
И што треба да се плати за враќање и вториот превозот
3.За било какви прашања,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа во работни денови и 36 часа за време на викендите

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.
Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек.
Ние ќе направиме се од најголема да ви помогне да sovel проблеми.
Ценети за вашата шопинг и љубезно им помогне.

Карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Тип:
Barrettes
Број На Модел На:
WCL781201
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Yibooer
Материјал:
Метал
Тип:
Сомот Лак За Коса Клипови
Пола:
Жените И Девојките
Прилики:
Секојдневно, Свадба,Proms,Партија,Фестивал,Подароци,Одмор,Фотографии
Сезони:
пролет,лето,есен,зима
испорака:
3 дена по плаќање

Производи во категоријата

Топла Продажба Нова Мода Корејски Жан Hairbands Рачно Изработени Сина Тексас Слободно Headbands Девојки Жените Barrette Коса Додатоци

95.04 -11 % DEN 85.00

Добредојдовте во Мојата продавница!Материјал : ТексасГолемина На : Слободенбоја : види на фотографииПол : деца, жениПогодни За : деца девојка жениПодарок За : Девојка Сопруга И Мајка Ми Сестри Ќерки

3 Еез Мода Прекрасна Метален Дама Шупливи Зголеми Цвет Еластични Влакна на Главата Бенд Headband Headwear Додатоци Жените Гарланд BWN5

79.20 -28 % DEN 57.00

11015 нов производ 3 Еез Мода Нови Убави Метални Дама Шупливи Зголеми Цвет Еластична Коса Бенд Headband што Можете да видите од сликата,на headband е многу убава и прекрасна.Ова многу го само за 1 компјутер.Ако носиш тоа,можете лесно може да се фати очите на луѓето.Секој детал да биде направено внимателно.Сите слики се направи од страна на самите себе,на сите вистински предмети...

Мини Врвот Шапка Fascinator Пердув Birdcage Превез Додаток Крзно Превез Лак Пердув Barrette 20pcs/многу1950

DEN 6480.00

Сите рачно изработени,супер висок квалитет,таписерииОвие се само некои мостра слики,таму r многу различна боја.Можете да изберете боја,или ние ќе ги мешаИсто така можете да ни ги испратите на стил ви се допаѓа,и ние може да ги направи за вас.Ние се многу флексибилни и нејзините нашиот одговорен да ви помогнат и да го реши секој проблем за нашиот објект, ние се обидуваме толку тешко да се направи нашите клиенти задоволни...

(120pcs/многу)3.8 12 Бои Нова Топла Ткаенина Цвеќиња За Принцезата Шупливи Надвор Лист Цвеќиња Со Бисер Центар За Деца Headband

3720.00 -20 % DEN 2976.00

Опис : (120pcs / многу)3.8" 12 Бои Нов Стил Шик Ткаенина Цвеќиња За Коса Додатоци Шупливи Надвор Лист Бисер Цвеќиња За Бебе HeadbandsБои : 12 бои,како на слика покажува подолу,во паркГолемина : 3.8"Совети : повеќе од 200$,преку EMS / DHL бесплатен превозот ве Молиме имајте во предвид вашите бои кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати на мешани бои за вас,ви благодариме!Ke y Зборови : цвеќиња,ткаенина цвеќиња,chiffon цвет,мода цвеќиња,tulle цвеќиња,коса додатоци,деца додатоци,цвет додатоци,вештачки цвеќиња,сатен цвеќиња за коса,цвеќиња,капчиња цвеќиња,тантела и цвеќиња,мрежа цвеќиња,голем цвеќе,мини цвеќиња,лажни цвеќиња,свила цвеќиња,памук цвеќиња,стара цвеќиња,шик цвеќиња,headband цвеќиња,деца додатоци,додатоци цвет

100 БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Бутик 4.5 Виножито ABC Коса Лакови Клип Додатоци

2966.40 -15 % DEN 2521.00

~~~~ОПИС~~~~ Сте наддавање за поставување на 100 Компјутери 4.5" Виножито ABC убава коса лакови Се направени од 1,5" grosgrain лента и Ginghams панделки(сите краеви се затворени за да се спречи од протриване)...

20pc 2017 трговија на Големо Цртан филм пеперутка Еластична Лента за Коса бенд Врвот Bebe Turban Бутик Headbands Деца Headwear Коса Додатоци

650.40 -6 % DEN 612.00

20pcs 2017 Нов Цртан филм пеперутка Еластична Лента за Коса бенд Bebe Turban Бутик Headbands Деца Headwear Коса ДодатоциКарактеристики : Fashion & секојдневен стил Забелешка : Оваа затворање на големината на информации е само за повикување само...

Бесплатен превозот целата продажба на повеќе боја мини шапка fascinator коса додатоци дами коктел шапка кентаки шапка MSJ01 6PCS/МНОГУ

988.80 -5 % DEN 939.00

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Бесплатен превозот целата продажба на повеќе боја мини шапка fascinator коса додатоци дами коктел шапка кентаки шапка MSJ01 6 PCS / МНОГУ ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарениеProdduing и пакување фото

35 компјутери/многу , 5cm сатен лента ткаенина цвет за headband прибор за облека додатоци

507.84 -8 % DEN 467.00

1>.Материјал : лента 2>.Големина : 5cm 3>.Бои : како слика 4> moq е 35 компјутери / многу , да може да се меша бојата и количина се постигне да се , ви благодаримеНие ќе го задржи додавање на НОВИ БОИ!!!Пл забелешка : Најчесто поставувани ПРАШАЊА1Можев цел помалку од 5 компјутери или повеќе од 5 компјутери по боја за да стигнат до 35 компјутери?Да , тоа е на располагање , ви благодариме.2јас Може да се наредат и други бои?Yes,можете да одберете од нашата шема на топ листите,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв3јас Може да се промени големината?Да,ние може да се направи поголема или помала во зависност од вашите барања,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв4Дали вашата понуда вклучува превозот цена?Да,тоа е бесплатен превозотPls имајте на ум дека како што е подолу : 1...

Aikelina Бесплатен Превозот 20pcs/многу 0.25 cm Злато и сребро сјајна коса круг Обоени Дете венчиња Девојка Жените Коса Додатоци

128.64 -49 % DEN 66.00

Aikelina Бесплатен Превозот 20pcs / многу 0.25 cm Злато и сребро сјајна коса круг Обоени Дете венчиња Девојка Жените Коса Додатоци Гумени бендот големина : 0.25 cm Гумени бендот дијаметар : 4.5 cm

30 БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Костим Бутик 6.5 Инчи Прстен Коса Поклон Клип 98 Бр. Обичај

1670.40 -15 % DEN 1420.00

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 30 Стр кс убава коса лакови Овие коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува.Се направени на 2" grosgrain лента (сите краеви се затворени за да се спречи од протриване) и украсени со 5 / 8" grosgrain лента.Мерка за 6.5" долго...

17 бои Булчински Глава Парче Свадба Капи и Ткаенина Цвет со Пердув fascinators слонова коска Црна, Црвена Сина, Розова millinery Во Парк

1007.52 -5 % DEN 957.00

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН 17 бои Булчински Глава Парче Свадба Капи и Ткаенина Цвет со Пердув fascinators слонова коска Црна, Црвена Сина, Розова millinery Во Акции Достапни боја Црна,бела,боја на слонова коска,кафена,портокалова,Морнарица,зелена,кралска сина,црвена,топла розова,сива,жолта,златна,marron,turquiose,виолетова,розова ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас

(50pcs/многу)3.8 12 Бои Шупливи Надвор Лист Кристал Копчето Цвеќиња За Headband Класичен Ткаенина Цвеќиња За Слатки Деца

1680.00 -20 % DEN 1344.00

Опис : (50pcs / многу)3.8" 12 Бои Класичен Ткаенина Цвеќиња За Симпатична Бебе Топка Надвор Лист Кристал Копчето Цвеќиња За HeadbandБои : 12 бои,како на слика покажува подолу,во паркГолемина : 3.8"Совети : повеќе од 200$,преку EMS / DHL бесплатен превозот ве Молиме имајте во предвид вашите бои кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати на мешани бои за вас,ви благодариме!Ke y Зборови : цвеќиња,ткаенина цвеќиња,chiffon цвет,мода цвеќиња,tulle цвеќиња,коса додатоци,деца додатоци,цвет додатоци,вештачки цвеќиња,сатен цвеќиња за коса,цвеќиња,капчиња цвеќиња,тантела и цвеќиња,мрежа цвеќиња,голем цвеќе,мини цвеќиња,лажни цвеќиња,свила цвеќиња,памук цвеќиња,стара цвеќиња,шик цвеќиња,headband цвеќиња,деца додатоци,додатоци цвет

100PCS Сребрен Финиш 4.0 cm 1.5 Круг Главата Tear Drop Обичен Метал Snap Клип со мала дупка на олово слободни и nickle слободни

591.36 -8 % DEN 544.00

1)Материјал : железо,родиум заврши2)Доведе слободни,nickle слободни3)Големина : 4.0 cm,тежина : околу 0.60 g / еез 1~5lots број 6~10lots многу 11~20lots многу 21~30lots многу повеќе од 31lots pls контактирајте со насРаботиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!Зделка за Рефус класичната сребрен финиш 50mm обичен правоаголник главата Метал Snap Клип на олово слободни и nickle free многупарчиња / многуЗделка за Рефус сребрен финиш 40mm обичен Правоаголник Метал Snap Клип на олово слободни и nickle заврши квалитет многупарчиња / многуЗделка за Рефус 30мм сребрен финиш обичен правоаголник главата tear drop метал snap клип со дупка на олово слободни и nickle заврши многупарчиња / многуЗделка за Рефус 40mm сребро целната рамнина круг Главата Метал Snap Клип со крстот кука во води слободна и nickle слободни квалитет многупарчиња / многуЗделка за Рефус 40mm сребро целната рамнина круг главата двојно жица snap клип на олово слободни и nickle слободни квалитет многупарчиња / многуЗделка за Рефус y 40mm сребрен финиш tear drop облик на правоаголник главата Обичен Метал Snap Клип на олово слободни и nickle слободни квалитет многупарчиња / многуЗделка за Рефус 3.0 cm 3 / 4" сребрен финиш обичен Правоаголник Метал Snap Клип на олово слободни и nickle заврши квалитет многупарчиња / многуЗделка за Рефус 40mm сребрен финиш обичен правоаголник главата метал snap клип со мали дупки на олово слободни и nickle слободни квалитет многупарчиња / многуЗделка за Рефус со висок квалитет 4.5 cm 1.75" сребрена целната рамнина грашок форма Метал Snap Клипови на олово слободни и nickle слободни квалитет многупарчиња / многуЗделка за Рефус 30мм сребрен финиш обичен Правоаголник Главата Метал Snap Клип на олово слободни и nickle заврши квалитет многупарчиња / многуЗделка за Рефус 40mm сребро целната рамнина круг главата метал snap клип со две мали дупки на олово слободни и nickle слободни квалитет многупарчиња / многуЗделка за Рефус 30мм сребро целната рамнина круг главата метал snap клип со две мали дупки на олово слободни и nickle слободни квалитет многупарчиња / многуЗделка за Рефус 40mm сребро целната рамнина круг главата метал snap клип со шише капаче форма подлога на олово слободни и nickle free многупарчиња / многуЗделка за Рефус 40mm сребрен финиш обичен Правоаголник Главата Метал Snap Клип со крстот кука во води слободна и nickle слободни квалитет многупарчиња / многуЗделка за Рефус 40mm сребро целната рамнина круг главата Метал Snap Клип на олово бесплатно нема дупка и nickle заврши квалитет многупарчиња / многуЗделка за Рефус 30мм сребрен финиш обичен Правоаголник Главата Метал Snap Клип со рамен prong на олово слободни и nickle заврши квалитет многупарчиња / многуЗделка за Рефус 5.0 cm сребро целната рамнина круг главата метал snap клип со две мали дупки на олово слободни и nickle слободни квалитет многупарчиња / многуЗделка за Рефус цинк заврши 60mm 2.35" обичен метал snap клипови 5 виси кругови за приврзоци во nickle слободни и да доведе free

20PCS Избрани Бои 3.0 см ширина Еластична Sequin Hairbands Headbands за деца,Blingbling Еластична,Девојката Коса додатоци

DEN 1098.24

1)Материјал : еластичен2)Големина : ширина : 3.0 cm,Круг Должина : 36.0 cm3)Ние мешавина на бои од страна на Случаен избор, ако сакате специјални бои,ве молиме контактирајте со quatity по боја сакате.Работиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме !100 PCS Избрани Бои 7mm Сатен Ткаенина Завиткани Обична Пластична Коса Headbands на бесплатен превозот,Зделка за Рефус многупарчиња / многу100 PCS Избрани Бои 10мм Сатен Ткаенина Завиткани Обична Пластична Коса Headbands за DIY Коса Додатоци многупарчиња / многу50 PCS Избрани бои за избор 5mm сатен лента опфатени обичен Метал Коса Headbands,ЗДЕЛКА за РЕФУС многупарчиња / многу5 PCS Црна Filigree Цвет патен Обичен Метал Коса Headbands на nickle слободни и да доведе слободни квалитет,Зделка за Рефус многупарчиња / многу10 PCS 1.2 mm Сребрен финиш Двојно Жица Обичен Метал Коса Headbands со круг совети на nickle слободни и да доведе слободни,ЗДЕЛКА за РЕФУС многупарчиња / многу5 PCS по многу Црни обични двојно 3мм рамен Метална Жица Коса headbands со 20mm подлога во nickle слободни и да доведе слободни ЗДЕЛКА за РЕФУС многупарчиња / многу12 PCS Пролет Серија Избрани Бои 7mm Пластични Коса Headbands со рамен лицето и мали заби во мат финиш,ЗДЕЛКА за РЕФУС многупарчиња / многуЗделка за Рефус уникатен сребрен финиш влече метал пролет коса клип за прикачување шарм,слатки деца " коса додатоци многупарчиња / многу50 PCS Избрани бои 20mm круг сјајот опфатени копчето со рамен грб како коса додатоци,накит, додатоци,Зделка за Рефус многупарчиња / многу500 PCS 22colors Избрани 5.0 cm 2"Круг Главата Обичен Метал Snap Коса Клипови со влошки на nickle слободни и да доведе слободни,ЗДЕЛКА за РЕФУС многупарчиња / многу200 PCS 25colors Избрани 4mm Еластична конска опашка на Сопствениците, со лепење конекција,шарени еластична коса врски многупарчиња / многу20pcs 2.5 cm*3.7 cm 6teeth Сребро Заврши со Прост Метал Коса Чешли на олово слободни и nickle слободни квалитет ЗДЕЛКА за РЕФУС многупарчиња / многу50pcs Сребрен финиш 6.0 cm 2.35"двојно заклучување обичен метал француски Коса Barrettes клипови на олово слободни,nickle слободни Зделка за Рефус многупарчиња / многу100 PCS 1.6 mm ширина 38mm должина мавтаа форма обичен метал боби pin на nickle слободни и да доведе слободни,Зделка за Рефус многупарчиња / многу100 PCS Сребрен Финиш 20mm мини правоаголник обичен метал алигатор клипови со мали заби за DIY коса, накит,Зделка за Рефус многупарчиња / многуЗделка за Големо светло розова 4.5 cm 1.75" обичен Метал Алигатор Клип со забите на олово слободни и nickle слободни квалитет многупарчиња / многу20 PCS црна 80mm 3.15" Обичен Метал Клун Клип за коса облекување салон во nickle слободни и да доведе слободни квалитет,зделка за рефус многупарчиња / многу50 PCS 58mm мавтаа форма црна Обичен Метал Коса Вилушка во nickle слободни и да доведе слободни квалитет,ЗДЕЛКА ЗА РЕФУС многупарчиња / многу50 PCS Црна Обичен Filigree Пеперутка Метал Коса Ноктот на олово слободни и nickle слободни квалитет,Зделка за рефус

10pcs/многу слонова коска Чувствува Еднорог Рог Headband Еднорог Подароци За Девојки Еднорог Цвет Круна Бебе Коса Додаток

1560.00 -8 % DEN 1435.00

Овој оглас е за убави бебе девојка цвет headband.Ќе добиете 10pcs во 1 многу.Боја , како што се гледа на фотографијата.Copyright 2012 Queen Baby Сите Права Се Задржани...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.