• Ново
100 БЛАГОСЛОВ Добра Девојка 2.5-2.75 Лак Двојна Опашка + ABC + Ангел 3 Стил 1231 Бр.

100 БЛАГОСЛОВ Добра Девојка 2.5-2.75 Лак Двојна Опашка + ABC + Ангел 3 Стил 1231 Бр.

Оценка на клиентот:
DEN 2054.40
DEN 1746.00 -15 %

Износ
Залиха


~~~~ОПИС~~~~
Вие сте наддавање за поставување на 100 убави мали лакови за коса 3 стилови. Овие коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува.
Се направени од 7/8" grosgrain лента (сите краеви се затворени за да се спречи од протриване).
Мерка за 2.5 - 2.75" долго. Таквите мила лакови може да се носи секојдневно.
Во прилог на 1.78 " Наредени двоен фронт алигатор клипови, ве Молиме видете на сликата.
Можете да изберете Број 664 да Бр 1114 од 3 стилови како покаже на сликата. Ве молиме дозволете ми да се знае вашиот избор на No. за вашиот лакови од оваа листа страница само при донесувањето на плаќање или во одделни е-пошта. Trustful Бренд - Прекрасна Бренд Стил 1 : 2.75" Двојна опашка лак Стил 2 : 2.5" ABC лак Стил 3 : 2.75" Ангел лак двоен фронт алигатор клипови

Карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Viscose,Микрофибер
Пол:
Девојки
Тип:
Tiaras

Производи во категоријата

3 Еез Мода Прекрасна Метален Дама Шупливи Зголеми Цвет Еластични Влакна на Главата Бенд Headband Headwear Додатоци Жените Гарланд BWN5

79.20 -28 % DEN 57.00

11015 нов производ 3 Еез Мода Нови Убави Метални Дама Шупливи Зголеми Цвет Еластична Коса Бенд Headband што Можете да видите од сликата,на headband е многу убава и прекрасна.Ова многу го само за 1 компјутер.Ако носиш тоа,можете лесно може да се фати очите на луѓето.Секој детал да биде направено внимателно.Сите слики се направи од страна на самите себе,на сите вистински предмети...

17 бои Булчински Глава Парче Свадба Капи и Ткаенина Цвет со Пердув fascinators слонова коска Црна, Црвена Сина, Розова millinery Во Парк

1007.52 -5 % DEN 957.00

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН 17 бои Булчински Глава Парче Свадба Капи и Ткаенина Цвет со Пердув fascinators слонова коска Црна, Црвена Сина, Розова millinery Во Акции Достапни боја Црна,бела,боја на слонова коска,кафена,портокалова,Морнарица,зелена,кралска сина,црвена,топла розова,сива,жолта,златна,marron,turquiose,виолетова,розова ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас

Aikelina Бесплатен Превозот 20pcs/многу 0.25 cm Злато и сребро сјајна коса круг Обоени Дете венчиња Девојка Жените Коса Додатоци

128.64 -49 % DEN 66.00

Aikelina Бесплатен Превозот 20pcs / многу 0.25 cm Злато и сребро сјајна коса круг Обоени Дете венчиња Девојка Жените Коса Додатоци Гумени бендот големина : 0.25 cm Гумени бендот дијаметар : 4.5 cm

Топла Продажба Нова Мода Корејски Жан Hairbands Рачно Изработени Сина Тексас Слободно Headbands Девојки Жените Barrette Коса Додатоци

95.04 -11 % DEN 85.00

Добредојдовте во Мојата продавница!Материјал : ТексасГолемина На : Слободенбоја : види на фотографииПол : деца, жениПогодни За : деца девојка жениПодарок За : Девојка Сопруга И Мајка Ми Сестри Ќерки

Панк Готски Рачно Изработени Жените Зголеми Цвет Пердув Headdress Викторија Елегантен Женски Headwear Дами Коса Додатоци Црвено Кафеав

456.00 -5 % DEN 433.00

ПлаќањеНачинот на кој ние ја прифати плаќања : Зачувам, Кредитна Картичка, Банкарски Трансфер, Web Money, Western Union, Money GramПревозот1.Ние ги испратите стока на светот од страна на e Packet,Кина Пост Воздух Mail,DHL,TNT,EMS,SF EXPRESS.2.Превозот со e Packet или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (под 2kg) е бесплатен ,Превозот од DHL, TNT, EMS, SF ЕКСПРЕС ќе биде обвинет,тоа обично трае 710 дена да пристигнеПовратни информацииНие ќе остави позитивни повратни информации за секој клиенти,во исто време, ве молиме да поминат неколку минути за да се остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи, предизвика сите 5 ѕвезди позитивни feedbak е навистина impotant за нас...

Дрво дизајн полн бисери зима scraft DIY додатоци Кристал pin Brooch Букет Кристал Брошеви свадба 12pcs/многу MYQBB086

430.08 -10 % DEN 387.00

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот НачинДрво дизајн полн бисери зима scraft DIY додатоци Кристал pin Brooch Букет Кристал Брошеви свадба 12pcs / многу MYQBB086

20 бои 8.5 cm 2017 Валани се Зголеми Ткаенина Коса Цвеќиња за Деца Девојки Коса Додатоци Chiffon Ливчиња Афион Цвет Коса Клипови

48.00 -4 % DEN 46.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : Ова headband или clippie е совршен за било која возраст Мора да се има за секој малку девојки гардероба, па таа може да клип тоа во нејзината коса да личи Rapunzel е плетенка или носат на headband како цвет девојка за на свадба...

Мини Врвот Шапка Fascinator Пердув Birdcage Превез Додаток Крзно Превез Лак Пердув Barrette 20pcs/многу1950

DEN 6480.00

Сите рачно изработени,супер висок квалитет,таписерииОвие се само некои мостра слики,таму r многу различна боја.Можете да изберете боја,или ние ќе ги мешаИсто така можете да ни ги испратите на стил ви се допаѓа,и ние може да ги направи за вас.Ние се многу флексибилни и нејзините нашиот одговорен да ви помогнат и да го реши секој проблем за нашиот објект, ние се обидуваме толку тешко да се направи нашите клиенти задоволни...

Корејски Убава Сјај Headband Дијамант Кристал Цвет Флора Главата Обрачот Креативни Накит Украси Жени, Девојки Додатоци

DEN 142.56

Логистика совети : 1.Со цел ,да може да брод економска логистика "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" (пакет може да се следи само во Кина, и кога пакетот внесете вашата земја ,не постои следење на информации, на shiping време може да трае до 60 дена или повеќе време).За оваа логистика,превозот на некоја земја е бесплатно, а некои како Мексико може да се плати за дел од товар...

година Мода еластична венчиња за жените Бонбони Боја бебе девојка деца headbands коса крофна топки headwear коса додатоци

85.92 -5 % DEN 82.00

2016 година Мода еластична венчиња за жените Бонбони Боја бебе девојка деца headbands коса крофна топки headwear коса додатоциДетали за производот : 100% сосема нов и висок квалитет...

Nishine 100pcs/многу Sequin Коса Лакови За Деца Бутик Headbands Коса Клипови Сјајна Сјајот Лакови За DIY Headwear Коса Додатоци

DEN 2160.00

modname=ckeditorДобредојдовте на Nishine Официјалната Продавница (*^__^*) Карактеристики : Предмет Тип : коса, лак&headwear Големина : лак големина е 9.5*3.5 cm.косата клип големина е 4cm...

50PCS 6.0 cm 2.35 Сребрен Финиш Чешел стилови Метал Алигатор Клип на олово слободни,nickle слободни,teethed чешел hairclips DIY

DEN 825.60

6.0 cm чешел шема метал коса клипови pin за DIY коса додатоци, brooch алигатор клипови pin грб1)Материјал : железо,родиум позлата2)Доведе слободни,nickle слободни3)Тежина е за 3.62 g / еез 1~5lots број 6~10lots многу 11~20lots многу 21~30lots многу повеќе од 31lots pls контактирајте со насРаботиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!Зделка за РЕФУС сребрен финиш 3.5 см еден prong правоаголник обичен метал алигатор клипови со забите на олово слободни и nickle free многу50 парчиња / многуЗделка за Рефус сребрен финиш 6.0 cm правоаголник обичен метал алигатор клипови со мали заби на олово слободни и nickle слободни квалитет многу50 парчиња / многуЗДЕЛКА за РЕФУС сребрен финиш 7.8 cm еден prong обичен правоаголник метал алигатор клипови со забите на олово слободни и nickle free многу20 парчиња / многуЗделка за РЕФУС со висок квалитет сребро заврши 5.5 cm обичен еден prong метал алигатор клип на олово слободни и nickle слободни квалитет многу50 парчиња / многуЗделка за Рефус со висок квалитет сребро заврши 3.5 см обичен еден prong метал алигатор клипови на олово слободни и nickle free многу50 парчиња / многуЗделка за Рефус сребрен финиш 4.5 cm обичен еден prong метал алигатор клип на олово слободни и nickle слободни квалитет многу50 парчиња / многуЗделка за Рефус сребрен финиш 4.8 cm обичен метал алигатор клип со двојно prongs на олово слободни и nickle слободни квалитет многу50 парчиња / многуЗделка за Рефус 4.8 cm сребрен финиш правоаголник обичен Метал Алигатор Клип со двојно prongs доведе слободни и nickle слободни квалитет многу50 парчиња / многуЗделка за Рефус сребрен финиш 2.0 cm мини правоаголник обичен метал алигатор клипови на олово слободни и nickle слободни квалитет многу100 парчиња / многуЗделка за Рефус сребрен финиш 4.5 cm еден prong обичен метал алигатор клипови со мали заби на олово слободни и nickle free многу100 парчиња / многуЗделка за Рефус сребрен финиш 4.0 cm еден prong обичен метал алигатор клип со мали заби на олово слободни и nickle free многу50 парчиња / многуЗделка за Рефус сребрен финиш 3.0 cm обичен метал алигатор клип со мали заби како pin назад на олово слободни и nickle free многу100 парчиња / многуЗделка за РЕФУС со висок квалитет антички бронза 4.5 cm обичен метал алигатор клип со мала дупка на олово слободни &nickle слободни квалитет многу50 парчиња / многуЗделка за Рефус сребрен финиш 3.5 см обичен метал алигатор клип со мали заби како pin назад на олово слободни и nickle free многу100 парчиња / многуЗделка за РЕФУС со висок квалитет 4.5 cm обичен метал алигатор клип со мала дупка на олово слободни &nickle слободни квалитет многу50 парчиња / многуЗделка за Наливно бело 4.5 cm 1.75" обичен метал алигатор клип со забите на олово слободни и nickle слободни квалитет многу20 парчиња / многу~ Зделка за РЕФУС сребрен финиш 38mm baguette облик еден prong обичен метал алигатор клип на олово слободни и nickle free многу50 парчиња / многуЗделка за Рефус сребро 25mm мини врежана лак еден prong метал алигатор клип со забите на олово слободни и nickle free

Мода нови мешана боја пердув fascinator коса додатоци булчински headwear партија капи, црна коктел headpieces msj05 6pcs/многу

1199.52 -5 % DEN 1140.00

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Мода нови мешана боја пердув fascinator коса додатоци булчински headwear партија капи, црна коктел headpieces msj05 6pcs / многу ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за васProdduing и пакување фото

100PCS 5.0 cm 2.0 сребрена целната рамнина Круг Главата Метал Snap Клип со мала дупка на олово слободни и nickle слободни

734.88 -8 % DEN 676.00

1)Материјал : железо,родиум заврши2)Доведе слободни,nickle слободни3)Големина : 5.0 cm,тежина : околу 1.11 g / еез 1~5lots број 6~10lots многу 11~20lots многу 21~30lots многу повеќе од 31lots pls контактирајте со насРаботиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!Зделка за рефус антички бронза 50mm обичен круг главата метал snap клип со мала дупка во nickle слободни и да доведе слободни квалитет многу50 парчиња / многуЗделка за Рефус 50mm сребро целната рамнина круг главата метал snap клип без дупка во води слободна и nickle слободни квалитет многу50 парчиња / многуЗделка за Рефус 50mm сребрен финиш обичен Правоаголник Метал Snap Клип на олово слободни и nickle заврши квалитет многу50 парчиња / многуЗделка за Рефус 50mm fushia обичен правоаголник главата метал snap клип со бели точки печатење на nickle слободни и да доведе слободни квалитет многу50 парчиња / многуЗделка за Рефус 5.0 cm сребро целната рамнина круг главата метал snap клип со две мали дупки на олово слободни и nickle слободни квалитет многу100 парчиња / многуЗделка за Рефус 50mm сребрен финиш обичен правоаголник грашок форма Метал Snap Клип на олово слободни и nickle слободни квалитет многу100 парчиња / многуЗДЕЛКА за РЕФУС 5.0 cm sapphire обичен метал круг главата snap клип на nickle слободни и да доведе слободни квалитет многу50 парчиња / многуЗДЕЛКА за РЕФУС сјајот тиркизна 50mm обичен метал круг главата snap коса клипови во nickle слободни и да доведе слободни квалитет многу50 парчиња / многуЗделка за рефус 5.0 cm 2" сребрен сјај печатење обичен круг главата Метал Snap Клип на nickle слободни и да доведе слободни квалитет многу50 парчиња / многуЗДЕЛКА за РЕФУС сјајот розова 50mm обичен метал круг главата snap коса клипови во nickle слободни и да доведе слободни квалитет многу50 парчиња / многуЗДЕЛКА за РЕФУС 50mm expoy заврши розова круг главата обична капка солза метал snap клип со бели точки на nickle слободни и да доведе free многу30 парчиња / многуЗДЕЛКА за РЕФУС 50mm expoy заврши бел круг главата обичен метал snap коса клипови во nickle слободни и да доведе слободни квалитет многу50 парчиња / многуЗДЕЛКА за РЕФУС 50mm expoy светло розова круг главата обичен метал snap коса клипови со крстот дупка на nickle слободни и да доведе free многу50 парчиња / многуЗДЕЛКА за МАСОВНО на измешани цврсти бои 5.0 cm 2" круг главата обичен метал snap коса клипови во nickle слободни и да доведе слободни квалитет многу500 парчиња / многуЗделка за Рефус 55мм сребро целната рамнина S форма Метал Snap Клип на олово слободни и nickle заврши квалитет многу50 парчиња / многуЗДЕЛКА за РЕФУС 18colors мешани 5.0 cm 2" круг главата Обичен Метал Snap Клипови со 9mm лепак влошки во nickle слободни и да доведе free многу500 парчиња / многуЗделка за Рефус со Висок квалитет сребро заврши 12teeth обичен метален чешел косата во nickle слободни и да доведе слободни квалитет многупарчиња / многуЗделка за Рефус мини 12teeth транспарентен бела Обична Пластична Коса Чешли за diy коса додатоци

Невестата цвет венец headdress украси Деца флорални партија garlands невестата headdress цвет коса бенд фотографија накит цвет

518.40 -33 % DEN 348.00

Име : цвет венецOccation : свадба, партијаМатеријал : цветБои : како слика се прикажаниИспорака : 1 lot = 1 компјутер

Бесплатен превозот целата продажба на повеќе боја мини шапка fascinator коса додатоци дами коктел шапка кентаки шапка MSJ01 6PCS/МНОГУ

988.80 -5 % DEN 939.00

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Бесплатен превозот целата продажба на повеќе боја мини шапка fascinator коса додатоци дами коктел шапка кентаки шапка MSJ01 6 PCS / МНОГУ ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарениеProdduing и пакување фото

5pcs/многу Евтини 2018 нови жените Луксузни флорални Сомот Turban нигериската turban Hijab Екстра Долга Цевка Глава Заврши Муслиманска Шамија turbante

2862.72 -6 % DEN 2691.00

5pcs / многу Евтини 2018 нови жените Луксузни флорални Сомот Turban нигериската turban Hijab Екстра Долга Цевка Глава Заврши Муслиманска Шамија turbanteКарактеристики : 100% Сосема Нов Материјал : кадифе Боја : црна,сива,вино црвено,морнарица,црвена Големина : 26*170cm Пакување : еден компјутери во една opp вреќа Информации : 1...

рефлексивни Брзо-Сува апсорбира потта Девојка Жените Јога Работи Одговара Атлетик Пот Wicking Фитнес Ладење Работи Спортски Headband

225.12 -10 % DEN 203.00

2995 рефлексивни БрзоСува апсорбира потта Девојка Жените Јога Работи Одговара Атлетик Пот Wicking Фитнес Ладење Работи Спортски Headband Опис : Пол : унисекс Големина(За) : Една големина одговара на сите...

1 КОМПЈУТЕР Девојка Главата Додатоци hairband Бебе Принцеза Кралица Кристал Тиара Коса Бенд Headband Деца Еластична Цвет Круна Headwear

42.24 -24 % DEN 32.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Симпатична и Моден дизајн ,навистина доста; Мека и удобна, направете ја вашата мало бебе безбедно, кога го носат; Спецификите Материјал : Памук Мешавини Мрежа друга Боја : Како слики покаже Големина : Круната дијаметар од околу 1.1 " / 3cm плус мрежа околу 3" / 7,6 cm, Краун висина 1.7 " / 4.5 cm Коса бенд големина : 14 "17" / 35.6 см43.2 cm 1 инч = 2.54 см Возраст за избор е за Азија бебе,ве молиме изберете од детал големина на табелата...

2017 Нови 10pcs/многу Двојно Топката Turban Headband Симпатична Ѕвезда Зајакот Уво Headband деца девојки Hairband Diademas Pelo Коса Додатоци

858.24 -6 % DEN 807.00

2017 Нови Headwear Двојно Топката Turban Headband Симпатична Ѕвезда Зајакот Уво Headband деца девојки Hairband Diademas Pelo Коса ДодатоциВнимание ве молиме : Од Русија пост нова политика за Полно Име, ве молиме секој купувач да понудат на своите Полно Име пред да се плати во вашата платежна адреса...

100 БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Бутик 4.5 Виножито ABC Коса Лакови Клип Додатоци

2966.40 -15 % DEN 2521.00

~~~~ОПИС~~~~ Сте наддавање за поставување на 100 Компјутери 4.5" Виножито ABC убава коса лакови Се направени од 1,5" grosgrain лента и Ginghams панделки(сите краеви се затворени за да се спречи од протриване)...

10pcs/многу слонова коска Чувствува Еднорог Рог Headband Еднорог Подароци За Девојки Еднорог Цвет Круна Бебе Коса Додаток

1560.00 -8 % DEN 1435.00

Овој оглас е за убави бебе девојка цвет headband.Ќе добиете 10pcs во 1 многу.Боја , како што се гледа на фотографијата.Copyright 2012 Queen Baby Сите Права Се Задржани...

F71 Бесплатен превозот продажба женско бебе коса срце љубов sequined коса клипови Флеш мушка двојно 6 cm 1pcs Multicolor факултативна

DEN 50.88

Внимание : Не може да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере...

Жешка Нов венчиња Крзно PomPom Коса Додатоци рачно изработени за Девојка деца, жени, Деца Коса Јажиња конска опашка Носителот

1103.52 -8 % DEN 1015.00

Жешка Нов венчиња Крзно Pom Pom Коса Додатоци рачно изработени за Девојка деца, жени, Деца Коса Јажиња конска опашка Носителот

Памучна Ткаенина Лакови Коса, лак за Коса Клипови Морнар Лак Barrettes Hairgrips Девојки Жените Коса Додатоци Headwear

DEN 76.80

Материјали : Памучна Крпа, Алигатор клиповиБоја : изберете бои,4 БоиЛак Големина : 4 инчен / 10 CMКлипот Големина : 1.75 инчен / 4.5 CMСите лакови може да бидат испратени во 12 дена по вашата исплата.

12pcs Обичен СТП Faux Litchi Stria Кожа Коса Бенд Коса се Поклонува Повеќе на Ниво на Еластична Headbands Синтетички Headbands Врвен Квалитет Деца

DEN 720.00

Бренд име : Modish Девојка s (Познат бренд во областа на текстил, модни додатоци)Боја : 12 бои, како на следнава сликаФункција : Добар Квалитет со ниски цени, додека одличен дизајнЗа превозот : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.