• Ново
HOOPET Куче Мало Куче Покрие Анти-залак Анти-стоп Кората Уред Теди Милениче Производи

HOOPET Куче Мало Куче Покрие Анти-залак Анти-стоп Кората Уред Теди Милениче Производи

Оценка на клиентот:
DEN 231.36
DEN 213.00 -8 %

Износ
Залиха


[Име] : Пет Свиња Наметка [Боја] : Сина, Зелена [Број] : 17 G0102 G [Size] : S : 9.7 cm*5.8 cm*4cm L : 12cm*7.1 cm*5.7 см [Тежина] : 75 g/110g [Компоненти] : TPR

Карактеристики

Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Hoopet
Тип На Објект:
Кората Заплашување
Материјал:
TPR
Погоден за:
Куче, Мачка
Број На Производ:
17G0102G
боја:
Сино, зелено

Производи во категоријата

J1303 Глувчето Куче Штетници Repeller Тигар Младенче Бренд Глувчето Repeller Ултразвучно електронски мултифункционален detterent Бесплатен Превозот 1pc

DEN 888.00

J1303 Глувчето Штетници Repeller Тигар Младенче Бренд Глувчето Repeller Ултразвучно електронски мултифункционален detterent Бесплатен Превозот 1pcОпис На ПроизводотСпецификација : Функција : Ултразвучно Штетници Repeller Електрична енергија : DC8.4 V 500m A Адаптер текст V : AC 100 V240 V Достапни полначот standrd : Европската полнач,САД Полнач,откако ќе го плаќаат тоа,ве молиме означете ги како се Забележи,во спротивно ние ќе им испрати според нашите акции...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.