• Ново
30x30mm 50pcs Multicolor Насликана на Дрво Копчиња Куќа рачно изработени Украсни Scrapbooking копчето DIY Додатоци 7NK170

30x30mm 50pcs Multicolor Насликана на Дрво Копчиња Куќа рачно изработени Украсни Scrapbooking копчето DIY Додатоци 7NK170

Оценка на клиентот:
DEN 158.40
DEN 127.00 -20 %

Износ
Залиха


Плаќање Ние прифати кредитна картичка(Зачувам) и т/т. Други payways (Western Union, Money Gram, итн,), ве молиме контактирајте со нас Превозот 1. Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете го со цената и други детали со нас. 2. Повеќето од бесплатен превозот е брод од страна на CPAM или CPAP,CPAM и CPAP не е многу брзо,тоа ќе потрае околу 15-25 денови за вас.па ако ви треба брзо,ве молиме контактирајте ме.плаќате повеќе пари за да ги промените за брз брод метод сакате. 3. Ние само ќе брод на defaut адреса во alipay 4. Ние обезбедуваме CPAM,CPAP,EMS,DHL,UPS-от,Fedex за брод метод 5. Време на испорака : CPAM и CPAP ќе потрае околу 15-25 работни дена за вас.EMS,UPS-от,DHL,изразат испорака обично се 3-7 работни дена зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи. Повратни информации 1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. 2. Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме оставете ни активни повратни информации.ви благодариме! 3. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации,ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми. Услови 1. Ние ќе ги провери сите производот пред испорака за вас. 2. Ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. 3. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. 4. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга. 5. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. 6. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел. 7. Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор.

Карактеристики

Големина:
30mm
Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Сликарство
Бренд Име:
OZXHIXU
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Број На Модел На:
7NK170
Стил:
Flatback
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Дрво
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
Големина:
27*30 mm

Производи во категоријата

30PCs Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Шумски Животни Шарени Мешани Две Дупки Цртан филм Costura Botones bottoni botoes 20-30мм

DEN 96.00

30 PCs Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Шумски Животни Шарени Мешани Две Дупки Цртан филм Costura Botones bottoni botoes 2030ммМатеријалДрвоГолеминаAppro : 2030 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаКако СликаКоличинаЌе добиете 30 од овој објект во листата ценаДел Нема W2007Имајте на ум Овие предмети се меша по случаен избор,па боја на копчињата сте го добиле можат да бидат не баш исто како слика шоу

DoreenBeads Дрво за Шиење Копчиња Scrapbooking 2 Дупки Божиќ Венец По Случаен избор Пере Давидов, Елени Шема 3.5 см ,50PCs

259.20 -20 % DEN 207.00

Ве молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )Добредојдовте на Изработка (MOQ 5$)100% Сосема Нов, 100% Бесплатен Превозот! Контактирајте со насМожете да Контактирате со Оставање Порака на вашиот налог, за Трговија со датотеки, или преку еМаил.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 работни часа ...

Кристал Бисер Копчиња Рамен Грб Кристал Emellishment Користи На Покана Картичка 25ММ 20pcs/многу Сребрена Боја

DEN 662.40

Превозот : Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 23 дена по исплата потврда "Бесплатен Превозот" предмети ќе бидат испратени како што се избере ,предмети може да се провери и да се следи онлајн...

35PCS 18MM цветни шари цвет форма дрвени боја копчиња за шиење облека чизми грб додатоци 509-MCB

DEN 95.52

Материјал : ДрвоГолемина : 18 MMБоја : Како На СликатаКоличина : 35 компјутериТочка Бр.Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.1...

250pcs Мешани 6 големини ( 6, 8,9,10,12,14 mm) имитација бисер копчиња за шиење рачно изработени лабава копчиња за Шиење прибор трговија на големо

621.60 -35 % DEN 404.00

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотМатеријалИмитација на пластични бисериБојаБисер бојаКоличина250pcs / многу( 14mm 10pcs+12mm 20pcs+10мм 30pcs+9mm 40pcs +8мм 50pcs +6mm 100pcs, како слика )Околу ГолеминаМешани 6mm,8mm,9mm,10мм,12mm,14mm( Ова копче, ние имаме различни големина : , , , , ,, , , и ...

100PCS 4-Дупки мрачно сликарство дрвени копчиња 15MM за шиење облека чизми грб додатоци MCB-266

DEN 95.52

Материјал : ДрвоГолемина : 15 MMБоја : Како На СликатаКоличина : 100 компјутериТочка Бр.Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува : Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.1...

200pcs мешана боја срцето дрвени копчиња шарени деца копчиња за занаети scrapbooking и декоративни додатоци трговија на големо

335.52 -10 % DEN 302.00

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотМатеријалBakeliteБојаМешана боја(по Случаен избор,како слика)Количина200pcs / многуОколу Големина15mm *24mmКонверзија1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инченТочка Бр.W0103m003УпотребаОдговара за шиење cutton или лен облека,деца облека или други занаетчиски DIY.Други Препорачуваат КопчињаПакети : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

Цртан филм мала точка печатење копчето рачно изработени diy накит шарени мешани љубов дрво копчиња копчето дрвени копчето трговија на големо

DEN 192.00

[Име] : Цртан филм мала точка печатење копчето рачно изработени diy накит шарени мешани љубов дрво копчиња копчето дрвени копчето трговија на големо[size ] : Праска Срце : 13 * 15mm Слива цвет во облик на 15mmКометал n отворање на applicatio: Шапка чевли, облека, јака и рамо сите видови на клучните декоративни pendant

WB0167 Микс 120pcs дрво птица копчето БУВ форма 28mm*35mm шие копчиња за занает DIY накит додатоци

607.20 -12 % DEN 534.00

Главната Вовед@Точка законик : [email protected]големина : 28mm*35mm .Микс од бои по случаен избор од најновите акции [email protected]Слики се од вистинска предмети,ве молиме обратете се на форма и боја.Превозот@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 735 работни дена до дестинацијата[email protected] International Express / курир ќе потрае околу 37 работни дена до дестинацијата[email protected] Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот[email protected] Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.Плаќање@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира[email protected] Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.По Продава Услуга@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес[email protected] Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно[email protected] Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

10pcs/број 4-дупки рачно изработени Копчиња за везана метални копчиња за шиење облека scrapbooking додатоци 15mm црн никел

DEN 81.60

[xlmodel][производи][43015] Сеопфатна препорачува Опис на Производот10pcs / број 4дупки рачно изработени Копчиња за везана метални копчиња за шиење облека scrapbooking додатоци 15mm црн никелДобредојдовте на нашиот магазин пред да влезат на оваа страница, Ако веќе се знае употребата на овој производ и Поле на примена,Тогаш не морате да погледнете во следниот текст.НАШИТЕ производи се широко се користи, најчесто се користи во : облека, облека, капа,Отворено апарати, Багаж стоки, материјали за Пакување,играчка, scrapbooking, Метални Токи За Кеси,електронски производ,Канцелариски прибор,Странични додатоци и DIY рачно изработени така натаму.Може да се направи вашиот производ повеќе практични или декорирате вашиот производ стил : Мода,Личност,Армијата,Ретро,Англија,Кампус,ПанкНие ја прифати голем број на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Големина референтна табела Тргување советиЗа Да Се ЈавитеЈас сум во Кина, имаме време заостануваат.Па може да можете да ме контактирате со оставање Порака На вашиот налог, за трговија со датотеки, или преку еМаил.Ние ќе се обидеме потрудиме да одговорите youwithin 24 часа Работно време...

36pcs 20mm Hight светлина голема имитација бисер копчиња за шиење висок квалитет бисер декоративни копчето за safa занает headwear работа

745.44 -10 % DEN 671.00

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотМатеријалИмитација на пластични бисериБојаБисер белиКоличина36pcs / многуОколу Големина20mm(32 L, 25 / 32")Конверзија1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инченТочка Бр.P0301005#20(Општо);P0301005 H#20(Висока Светлина)УпотребаНа високоодделение пластични копчето,што се користи за накит, облека копчиња, decrative додатоци или други занаетчиски DIY.Answer : ___________________________ Note : Ова копче, ние имаме различни големина : , , , , ,, ,, и и 20mm.Можете да кликнете на линкот за да го купите.Други Препорачуваат КопчињаПакети : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

СЈАЈ Бренд 50PCs Смола за Шиење Копчето Scrapbooking Круг Multilayer 4 Дупки Costura Botones bottoni botoes JS9009 11mm

DEN 120.00

СЈАЈ Бренд 50 PCs Смола за Шиење Копчето Scrapbooking Круг Multilayer 4 Дупки Costura Botones bottoni botoes JS9009 11mmМатеријалСмолаГолеминаAppro : 11mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаКако СликаКоличина ќе добиете 50 на овој објект во листата ценаДел Нема JS9009Забелешка : Ако вашата нарачка сумата е поголема од 100 долари, ние ќе се разгледа за да испратите ќе се изрази преку слободни...

ВИОЛЕТОВА ДИЗАЈН 100PCS 18MM дрвени копчето за шиење облека чизми грб додатоци MCB-269

DEN 168.00

Материјал : ДрвоГолемина : 18 MMБоја : Како На СликатаКоличина : 100 компјутериТочка Бр.Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува : Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.1...

50PCs Смола Копчиња 2 дупка Круг Бебе Мешани Копчето Најновите Дизајн Scrapbooking Шиење Додатоци Занает JS9017 12mm

81.60 -14 % DEN 70.00

Објектот Информации *Состојба : 100% Нов Висок Квалитет *Материјал : Смола *Големина : Години : 12mm*Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен *Боја : Мешани *Тежина : 0.22 g / Еез *Количина : 50 PCs *Дел Бр...

30pcs Бебешка Цртан филм Дрво Копчиња за Шиење Scrapbooking рачно производство Дом Подарок Облека Оркестарот-Карта во донесувањето Одлуки DIY 34x32mm

143.52 -30 % DEN 100.00

30pcs Бебешка Дрво Копчиња за Шиење Scrapbooking рачно производство Дом Подарок Облека Оркестарот 34x32mmСтавка Детали100% Нови, со Врвен Квалитет Големина : 34x32mm Дебелина : 2,5 mm Дупка Големина : 1.5 mm Материјал : Дрво Бои : Мешани Облик : Бебешка Количина : ќе добиете 30 Парчиња од овој објект во листата ценаПревозот Предавање на Кина Пост : 835 Бизнис Денови на Светот DHL 58 Дена ЕМС 510 работни ДенаПревозот Надградба Услуга, деталите како што следува : Кога вкупниот објект трошоци стигнат до 150 ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 37 работни дена за испоракаЗа нас имаме фабриката...

50PCs Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Срце Облик 7 Бои и се Меша 2 Дупки Costura Botones ги Красат bottoni botoes

96.00 -15 % DEN 82.00

50 PCs Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Срце Облик 7 Бои и се Меша 2 Дупки Costura Botones ги Красат bottoni botoesМатеријалДрвоГолеминаAppro : 18*16.5 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаШарениКоличинаЌе добиете 50 на овој објект во листата ценаДел Нема W10046Забелешка : Ако вашата нарачка сумата е поголема од 100 долари, ние ќе се разгледа за да испратите ќе се изрази преку слободни...

100PCS мрачно форма сликарство wathet дрвени копчиња 15MM за шиење облека чизми грб додатоци MCB-393

DEN 120.00

Материјал : ДрвоГолемина : 15 MMБоја : Како На СликатаКоличина : 100 компјутериТочка Бр.Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува : Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.1...

100PCS 18MM се Зголеми сликарство дрвени копчиња за шиење облека чизми грб додатоци MCB-255

DEN 143.52

Материјал : ДрвоГолемина : 18 MMБоја : Како На СликатаКоличина : 100 компјутериТочка Бр.Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува : Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.1...

ЗЕЛЕНА 100PCS точка форма сликарство дрвени копчиња 15MM за шиење облека чизми додатоци MCB-399

DEN 120.00

Материјал : ДрвоГолемина : 15 MMБоја : Како На СликатаКоличина : 100 компјутериТочка Бр.Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува : Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.1...

100PCs Украсни Копчиња Беж 2 Дупки 12.5 mm Шиење Смола Копчиња Flatblck Scrapbooking S1006

DEN 96.00

100 PCs Украсни Копчиња Беж 2 Дупки 12.5 mm Шиење Смола Копчиња Flatblck Scrapbooking S1006Мат erialСмолаГолеминаAppro : 12.5 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченПолковникот илиКако ФотоQuan tity ќе добиете 100 на овој објект во листата ценаИмајте на ум .

50PCS 4-Дупки браун дрвени копчиња 18MM за шиење облека чизми грб додатоци MCB-801

DEN 105.60

Материјал : ДрвоГолемина : 18 MMБоја : Како На СликатаКоличина : 50 компјутериТочка Бр.Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува : Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.1...

Резолуцијата златна 5Pcs 33mm Метални копчиња Кристал копчето За шиење облека Додатоци weding рачно изработени украсни тока

DEN 238.08

Резолуцијата златна 5 Pcs 33mm Метални копчиња Кристал копчето За шиење облека Додатоци weding рачно изработени украсни токаТип На Производ КопчињаБренд Име НикојМатеријал МеталМетал Тип месингКопчето Тип Snap КопчетоДекорација RhinestonesСтил Месо ТелоТехника ПозлатаБрој на модел на k179Обликот КругФункција Без Никел

60PCS 18MM Мрежа пинк сликарство дрвени копчиња за шиење облека чизми грб додатоци MCB-743

DEN 120.00

Материјал : ДрвоГолемина : 18 MMБоја : Како На СликатаКоличина : 60 компјутериТочка Бр.Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува : Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.1...

100PCS 2-Дупки Монета сликарство дрвени копчиња 15MM за шиење облека чизми грб додатоци MCB-088

DEN 95.52

Материјал : ДрвоГолемина : 15 MMБоја : Како На СликатаКоличина : 100 компјутериТочка Бр.Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува : Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.1...

Niucky 10мм 16L 4 Дупки Бела Свежа вода Школка копчиња за шиење Основни природни школка шиење кошула со копчиња материјали S0201-003

239.52 -9 % DEN 218.00

Име : Бела Свежа Вода школка кошула butoons Материјал : Природни Свежа Вода Школка во Боја : Бела Количина : 48pcs / торбаГолемина : 10мм, 16 L, 3 / 8" Конверзија на : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен1inch=40 L или 1 L =0.635 mm Предмет Бр...

10 Парчиња Метални Копчиња за Шиење Scrapbooking Круг месо тело RetroStyle 25мм Кол. Costura Botones ги Красат bottoni botoes M1002

DEN 288.00

10 Парчиња Метални Копчиња за Шиење Scrapbooking Круг месо тело Retro Style 25мм Кол Costura Botones ги Красат bottoni botoes M1002МатеријалМеталГолеминаAppro : 25mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаКако СликаКоличина ќе добиете 10 на овој објект во листата ценаДел Нема CB0054

Urijk 50PCs Природни Дрвени Копчиња За Везана Нова Година Украсни Копчиња За Облека Scrapbooking Шиење DIY 2 Дупка Круг

115.20 -28 % DEN 83.00

Детали за производот : Карактеристики : 100% НовиМатеријал : ДрвоКоличина : 50 PCsБрој На Модел : B114786;Големина : 20mm;Дупка Големина : 2mm;Дебелина : 4.8 мм; [1inch = 2.54 см / 1cm = 0.394 инчен]Детали : Мешани КопчињаAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи приближно 0.5 mm грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере.3...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.