• Ново
WBNALE 20MM*29MM Лакови тип Шарм Копчиња со Цвет печатени микс 150pcs Шиење дрво копчето накит додатоци

WBNALE 20MM*29MM Лакови тип Шарм Копчиња со Цвет печатени микс 150pcs Шиење дрво копчето накит додатоци

Оценка на клиентот:
DEN 444.00
DEN 391.00 -12 %

Износ
Залиха


Главната Вовед Мешани случајно од акциите бои. Некаде можеби некои бои не се исти како шоу,ве молиме да се ЗАБЕЛЕЖИ. @ големина : за 20mm.*29mm(L*W). Совети : 1 инч=25.4 mm;(1mm=0.04 инчи) @слики се од вистинска предмети,ве молиме обратете се на форма и боја.
Превозот
@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 7-35 работни дена до дестинацијата.
@ International Express/курир ќе потрае околу 3-7 работни дена до дестинацијата.
@ Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот.
@ Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.
Плаќање
@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира.
@ Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.
По Продава Услуга
@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес.
@ Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно.
@ Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

Карактеристики

Големина:
20MM by 29MM
Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Техника:
Сликарство
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
WBNALE
Бренд Име:
ZOTFEL

Производи во категоријата

ВИОЛЕТОВА ДИЗАЈН 100PCS 18MM дрвени копчето за шиење облека чизми грб додатоци MCB-269

DEN 168.00

Материјал : ДрвоГолемина : 18 MMБоја : Како На СликатаКоличина : 100 компјутериТочка Бр.Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува : Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.1...

Urijk 50PCs Природни Дрвени Копчиња За Везана Нова Година Украсни Копчиња За Облека Scrapbooking Шиење DIY 2 Дупка Круг

115.20 -28 % DEN 83.00

Детали за производот : Карактеристики : 100% НовиМатеријал : ДрвоКоличина : 50 PCsБрој На Модел : B114786;Големина : 20mm;Дупка Големина : 2mm;Дебелина : 4.8 мм; [1inch = 2.54 см / 1cm = 0.394 инчен]Детали : Мешани КопчињаAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи приближно 0.5 mm грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере.3...

100PCS 18MM боја Шема сликарство дрвени копчиња за шиење облека чизми грб додатоци MCB-093

DEN 143.52

Материјал : ДрвоГолемина : 18 MMБоја : Како На СликатаКоличина : 100 компјутериТочка Бр.Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува : Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.1...

100PCS 15MM розова цвет форма дрвени сликарство копчиња за шиење облека чизми грб додатоци MCB-582

DEN 143.52

Материјал : ДрвоГолемина : 15 MMБоја : Како На СликатаКоличина : 100 компјутериТочка Бр.Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува : Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.1...

60PCS 18MM печурки Шема сликарство дрвени копчиња за шиење облека чизми грб додатоци MCB-182

DEN 95.52

Материјал : ДрвоГолемина : 18 MMБоја : Како На СликатаКоличина : 60 компјутериТочка Бр.Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува : Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.1...

60PCS 18MM Мрежа пинк сликарство дрвени копчиња за шиење облека чизми грб додатоци MCB-743

DEN 120.00

Материјал : ДрвоГолемина : 18 MMБоја : Како На СликатаКоличина : 60 компјутериТочка Бр.Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува : Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.1...

100PCS 2-Дупки во боја на цвет сликарство дрвени копчиња 15MM за шиење облека чизми грб додатоци MCB-085

DEN 120.00

Материјал : ДрвоГолемина : 15 MMБоја : Како На СликатаКоличина : 100 компјутериТочка Бр.Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува : Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.1...

30pcs Бебешка Цртан филм Дрво Копчиња за Шиење Scrapbooking рачно производство Дом Подарок Облека Оркестарот-Карта во донесувањето Одлуки DIY 34x32mm

143.52 -30 % DEN 100.00

30pcs Бебешка Дрво Копчиња за Шиење Scrapbooking рачно производство Дом Подарок Облека Оркестарот 34x32mmСтавка Детали100% Нови, со Врвен Квалитет Големина : 34x32mm Дебелина : 2,5 mm Дупка Големина : 1.5 mm Материјал : Дрво Бои : Мешани Облик : Бебешка Количина : ќе добиете 30 Парчиња од овој објект во листата ценаПревозот Предавање на Кина Пост : 835 Бизнис Денови на Светот DHL 58 Дена ЕМС 510 работни ДенаПревозот Надградба Услуга, деталите како што следува : Кога вкупниот објект трошоци стигнат до 150 ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 37 работни дена за испоракаЗа нас имаме фабриката...

СЈАЈ Бренд 50PCs Смола за Шиење Копчето Scrapbooking Круг Multilayer 4 Дупки Costura Botones bottoni botoes JS9009 11mm

DEN 120.00

СЈАЈ Бренд 50 PCs Смола за Шиење Копчето Scrapbooking Круг Multilayer 4 Дупки Costura Botones bottoni botoes JS9009 11mmМатеријалСмолаГолеминаAppro : 11mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаКако СликаКоличина ќе добиете 50 на овој објект во листата ценаДел Нема JS9009Забелешка : Ако вашата нарачка сумата е поголема од 100 долари, ние ќе се разгледа за да испратите ќе се изрази преку слободни...

100PCs Украсни Копчиња Беж 2 Дупки 12.5 mm Шиење Смола Копчиња Flatblck Scrapbooking S1006

DEN 96.00

100 PCs Украсни Копчиња Беж 2 Дупки 12.5 mm Шиење Смола Копчиња Flatblck Scrapbooking S1006Мат erialСмолаГолеминаAppro : 12.5 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченПолковникот илиКако ФотоQuan tity ќе добиете 100 на овој објект во листата ценаИмајте на ум .

50 Компјутери 2 Дупки Божиќ Дрво, Дрвени Копчиња за Шиење, Scrapbooking Занаети Случаен испорака 7NK241

78.72 -20 % DEN 63.00

Големина : 13mm*10ммПлаќање Ние прифати кредитна картичка(Зачувам) и т / т Други payways (Western Union, Money Gram, итн,), ве молиме контактирајте со нас Превозот 1...

Резолуцијата златна 5Pcs 33mm Метални копчиња Кристал копчето За шиење облека Додатоци weding рачно изработени украсни тока

DEN 238.08

Резолуцијата златна 5 Pcs 33mm Метални копчиња Кристал копчето За шиење облека Додатоци weding рачно изработени украсни токаТип На Производ КопчињаБренд Име НикојМатеријал МеталМетал Тип месингКопчето Тип Snap КопчетоДекорација RhinestonesСтил Месо ТелоТехника ПозлатаБрој на модел на k179Обликот КругФункција Без Никел

WB0167 Микс 120pcs дрво птица копчето БУВ форма 28mm*35mm шие копчиња за занает DIY накит додатоци

607.20 -12 % DEN 534.00

Главната Вовед@Точка законик : [email protected]големина : 28mm*35mm .Микс од бои по случаен избор од најновите акции [email protected]Слики се од вистинска предмети,ве молиме обратете се на форма и боја.Превозот@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 735 работни дена до дестинацијата[email protected] International Express / курир ќе потрае околу 37 работни дена до дестинацијата[email protected] Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот[email protected] Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.Плаќање@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира[email protected] Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.По Продава Услуга@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес[email protected] Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно[email protected] Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

60pcs 63mm*17mm еден/мешани моделот изработен рачно изработени знаци дрвени копчиња diy занаети додатоци занаети и уметнички материјали

575.52 -10 % DEN 518.00

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотМатеријалДрвени, ласерски писмоБоја / ШемаКафе,Мешани случаен шема( Стандардно )Ако ви треба еден модел на многу, ве Молиме да ни кажете модел број кој треба во ред.#1 Пеперутка, #Кула 2, #3 Наводнување, #4 Слон, #5 Дама, #6 Мечка, #7 Шиење, #8 Фустан,#9 Цвет, #10 Роуз, #11 Птица, #12 Тема торба, #13 Срце, #14 Flower2 ,#15 БабаКоличина60pcs / многуОколу Големина63mm *17mmКонверзија1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инченТочка Бр.W0205m001УпотребаРачно изработени шарени знаци, што се користи за занаетчиски DIY.Споредба на различни големина на : , , , 63mm*17mm(W0205m001)63mm*17mm(W0201m001) #1#15 шемаАко ви треба други големината на рачно изработени знаци копчињата,можете да кликнете на писмо линк или слика за да погледнете повеќе детали на секоја големина рачно изработени.Други препорачуваат : многу многу многу многу многу многу многу многуПакети : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

30PCs Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Шумски Животни Шарени Мешани Две Дупки Цртан филм Costura Botones bottoni botoes 20-30мм

DEN 96.00

30 PCs Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Шумски Животни Шарени Мешани Две Дупки Цртан филм Costura Botones bottoni botoes 2030ммМатеријалДрвоГолеминаAppro : 2030 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаКако СликаКоличинаЌе добиете 30 од овој објект во листата ценаДел Нема W2007Имајте на ум Овие предмети се меша по случаен избор,па боја на копчињата сте го добиле можат да бидат не баш исто како слика шоу

36pcs 20mm Hight светлина голема имитација бисер копчиња за шиење висок квалитет бисер декоративни копчето за safa занает headwear работа

745.44 -10 % DEN 671.00

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотМатеријалИмитација на пластични бисериБојаБисер белиКоличина36pcs / многуОколу Големина20mm(32 L, 25 / 32")Конверзија1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инченТочка Бр.P0301005#20(Општо);P0301005 H#20(Висока Светлина)УпотребаНа високоодделение пластични копчето,што се користи за накит, облека копчиња, decrative додатоци или други занаетчиски DIY.Answer : ___________________________ Note : Ова копче, ние имаме различни големина : , , , , ,, ,, и и 20mm.Можете да кликнете на линкот за да го купите.Други Препорачуваат КопчињаПакети : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

2018New 50Pcs Злато Пеперутка Круг центар Кристал Копчето за DIY Облека Декорација или коса додатоци PLY198

DEN 600.00

1*Бренд : Engood 2*Материјал : Кристал+Алуминиумски+Позлата 3*Големина : 20*18mm 4*Боја : како на сликата 5* Функција : Главно се користи во облека украсни копчиња, коса клипови, кеси додатоци и DIY телефонот случај декорација(всушност може да се користат секаде каде што мислите дека е добар ) 6*Пакет : 50 Pcs 7*Забелешки : Прирачник за мерење на 12mm грешка, се должи на екранот се различни, таму ќе биде боја разлика, ви благодариме

Кристал Бисер Копчиња Рамен Грб Кристал Emellishment Користи На Покана Картичка 25ММ 20pcs/многу Сребрена Боја

DEN 662.40

Превозот : Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 23 дена по исплата потврда "Бесплатен Превозот" предмети ќе бидат испратени како што се избере ,предмети може да се провери и да се следи онлајн...

50PCs Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Срце Облик 7 Бои и се Меша 2 Дупки Costura Botones ги Красат bottoni botoes

96.00 -15 % DEN 82.00

50 PCs Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Срце Облик 7 Бои и се Меша 2 Дупки Costura Botones ги Красат bottoni botoesМатеријалДрвоГолеминаAppro : 18*16.5 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаШарениКоличинаЌе добиете 50 на овој објект во листата ценаДел Нема W10046Забелешка : Ако вашата нарачка сумата е поголема од 100 долари, ние ќе се разгледа за да испратите ќе се изрази преку слободни...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.