• Ново
100pcs 2 Дупки 25мм Бела Смола Копчиња Цвет во Облик на Шиење Големо Копче Embellishments Одговара Scrapbooking Cardmaking

100pcs 2 Дупки 25мм Бела Смола Копчиња Цвет во Облик на Шиење Големо Копче Embellishments Одговара Scrapbooking Cardmaking

Оценка на клиентот:
DEN 335.52

Износ
Залиха


100pcs Смола Цвет Копчиња М aterial 100% смола Големина Приближно : 25mm;Дупка големина : 4mm;Дебелина : 2mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Бела Боја Квантитетот ќе се 100pcs на овој објект во листата цена Функционира Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти.
ПРЕВОЗОТ :
1. Брод за САД преку Epacket со следење на околу 7-14days. Брод за други земји преку Кина Пост Воздух Mail со следење на околу 20-45days!
2. Нарачки обработени во рок од 3 работни дена од денот на плаќање проверка.
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊЕ :
1. Ние го прифатат плаќање преку Alipay САМО.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена .
ПОВРАТНИ информации :
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.
Ви благодарам многу!!!

Карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Yiasangly
Техника:
Боење
Материјал:
Смола
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Обликот:
Цвет
Број На Модел На:
12GG312
Тип:
Шиење Копчиња Со 2 Дупки
Големина:
25mm
Дупка со ГОЛЕМИНА:
4mm
Дебелина:
2.0 mm
КОЛИЧИНА:
100pcs
боја:
Бела

Производи во категоријата

Niucky 12.5 mm 1/2 4 дупки Црн раб шарени шиење кошула со копчиња за облека diy занает декоративни додатоци R0201-051

191.52 -9 % DEN 174.00

Име : 4 дупки Смола кошула со копчиња Материјал : Смола ( Четири слоеви ) Висок квалитет на Боја : Мешани бои(Случаен мешани 811 бои)#1 Црвена; #2 Розова; #3 Виолетова; #4 Сина; #5 Портокал; #6 Жолта;#7 Жолта Зелена; #8 Зелена; #9 Кафе; #10 Бела; #11 Црна Количина : 96pcs / кеса Димензии : 12.5 mm, 20 L, 1 / 2" Конверзија на : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен1inch=40 L или 1 L =0.635 mm Предмет Бр...

60PCS 18MM печурки Шема сликарство дрвени копчиња за шиење облека чизми грб додатоци MCB-182

DEN 95.52

Материјал : ДрвоГолемина : 18 MMБоја : Како На СликатаКоличина : 60 компјутериТочка Бр.Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува : Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.1...

100PCS 18MM срцето сликарство дрвени копчиња за шиење облека чизми грб додатоци MCB-220

DEN 143.52

Материјал : ДрвоГолемина : 18 MMБоја : Како На СликатаКоличина : 100 компјутериТочка Бр.Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува : Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.1...

30pcs Бебешка Цртан филм Дрво Копчиња за Шиење Scrapbooking рачно производство Дом Подарок Облека Оркестарот-Карта во донесувањето Одлуки DIY 34x32mm

143.52 -30 % DEN 100.00

30pcs Бебешка Дрво Копчиња за Шиење Scrapbooking рачно производство Дом Подарок Облека Оркестарот 34x32mmСтавка Детали100% Нови, со Врвен Квалитет Големина : 34x32mm Дебелина : 2,5 mm Дупка Големина : 1.5 mm Материјал : Дрво Бои : Мешани Облик : Бебешка Количина : ќе добиете 30 Парчиња од овој објект во листата ценаПревозот Предавање на Кина Пост : 835 Бизнис Денови на Светот DHL 58 Дена ЕМС 510 работни ДенаПревозот Надградба Услуга, деталите како што следува : Кога вкупниот објект трошоци стигнат до 150 ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 37 работни дена за испоракаЗа нас имаме фабриката...

250pcs Мешани 6 големини ( 6, 8,9,10,12,14 mm) имитација бисер копчиња за шиење рачно изработени лабава копчиња за Шиење прибор трговија на големо

621.60 -35 % DEN 404.00

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотМатеријалИмитација на пластични бисериБојаБисер бојаКоличина250pcs / многу( 14mm 10pcs+12mm 20pcs+10мм 30pcs+9mm 40pcs +8мм 50pcs +6mm 100pcs, како слика )Околу ГолеминаМешани 6mm,8mm,9mm,10мм,12mm,14mm( Ова копче, ние имаме различни големина : , , , , ,, , , и ...

50PCS 4-Дупки браун дрвени копчиња 18MM за шиење облека чизми грб додатоци MCB-801

DEN 105.60

Материјал : ДрвоГолемина : 18 MMБоја : Како На СликатаКоличина : 50 компјутериТочка Бр.Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува : Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.1...

50 Компјутери 2 Дупки Божиќ Дрво, Дрвени Копчиња за Шиење, Scrapbooking Занаети Случаен испорака 7NK241

78.72 -20 % DEN 63.00

Големина : 13mm*10ммПлаќање Ние прифати кредитна картичка(Зачувам) и т / т Други payways (Western Union, Money Gram, итн,), ве молиме контактирајте со нас Превозот 1...

30x30mm 50pcs Multicolor Насликана на Дрво Копчиња Куќа рачно изработени Украсни Scrapbooking копчето DIY Додатоци 7NK170

158.40 -20 % DEN 127.00

Плаќање Ние прифати кредитна картичка(Зачувам) и т / т Други payways (Western Union, Money Gram, итн,), ве молиме контактирајте со нас Превозот 1...

100PCS 4-Дупки мрачно сликарство дрвени копчиња 15MM за шиење облека чизми грб додатоци MCB-266

DEN 95.52

Материјал : ДрвоГолемина : 15 MMБоја : Како На СликатаКоличина : 100 компјутериТочка Бр.Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува : Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.1...

36pcs 20mm Hight светлина голема имитација бисер копчиња за шиење висок квалитет бисер декоративни копчето за safa занает headwear работа

745.44 -10 % DEN 671.00

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотМатеријалИмитација на пластични бисериБојаБисер белиКоличина36pcs / многуОколу Големина20mm(32 L, 25 / 32")Конверзија1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инченТочка Бр.P0301005#20(Општо);P0301005 H#20(Висока Светлина)УпотребаНа високоодделение пластични копчето,што се користи за накит, облека копчиња, decrative додатоци или други занаетчиски DIY.Answer : ___________________________ Note : Ова копче, ние имаме различни големина : , , , , ,, ,, и и 20mm.Можете да кликнете на линкот за да го купите.Други Препорачуваат КопчињаПакети : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

10 Парчиња Метални Копчиња за Шиење Scrapbooking Круг месо тело RetroStyle 25мм Кол. Costura Botones ги Красат bottoni botoes M1002

DEN 288.00

10 Парчиња Метални Копчиња за Шиење Scrapbooking Круг месо тело Retro Style 25мм Кол Costura Botones ги Красат bottoni botoes M1002МатеријалМеталГолеминаAppro : 25mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаКако СликаКоличина ќе добиете 10 на овој објект во листата ценаДел Нема CB0054

Кристал Бисер Копчиња Рамен Грб Кристал Emellishment Користи На Покана Картичка 25ММ 20pcs/многу Сребрена Боја

DEN 662.40

Превозот : Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 23 дена по исплата потврда "Бесплатен Превозот" предмети ќе бидат испратени како што се избере ,предмети може да се провери и да се следи онлајн...

60pcs 63mm*17mm еден/мешани моделот изработен рачно изработени знаци дрвени копчиња diy занаети додатоци занаети и уметнички материјали

575.52 -10 % DEN 518.00

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотМатеријалДрвени, ласерски писмоБоја / ШемаКафе,Мешани случаен шема( Стандардно )Ако ви треба еден модел на многу, ве Молиме да ни кажете модел број кој треба во ред.#1 Пеперутка, #Кула 2, #3 Наводнување, #4 Слон, #5 Дама, #6 Мечка, #7 Шиење, #8 Фустан,#9 Цвет, #10 Роуз, #11 Птица, #12 Тема торба, #13 Срце, #14 Flower2 ,#15 БабаКоличина60pcs / многуОколу Големина63mm *17mmКонверзија1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инченТочка Бр.W0205m001УпотребаРачно изработени шарени знаци, што се користи за занаетчиски DIY.Споредба на различни големина на : , , , 63mm*17mm(W0205m001)63mm*17mm(W0201m001) #1#15 шемаАко ви треба други големината на рачно изработени знаци копчињата,можете да кликнете на писмо линк или слика за да погледнете повеќе детали на секоја големина рачно изработени.Други препорачуваат : многу многу многу многу многу многу многу многуПакети : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

Urijk 50PCs Природни Дрвени Копчиња За Везана Нова Година Украсни Копчиња За Облека Scrapbooking Шиење DIY 2 Дупка Круг

115.20 -28 % DEN 83.00

Детали за производот : Карактеристики : 100% НовиМатеријал : ДрвоКоличина : 50 PCsБрој На Модел : B114786;Големина : 20mm;Дупка Големина : 2mm;Дебелина : 4.8 мм; [1inch = 2.54 см / 1cm = 0.394 инчен]Детали : Мешани КопчињаAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи приближно 0.5 mm грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере.3...

NBNNKA Multicolors 150pcs 15MM Цвет Копчиња за деца 2-Дупка Пластика, Најлон Ракотворби украсни Копчиња

314.40 -12 % DEN 276.00

Главната ВоведМикс од бои по случаен избор од акциите.можеби некои бои не истата слика,ве молиме да се забележи.ние ќе се обидеме да го надградите најновата боја слика ако било каква промена...

100PCS 18MM резба на дрво-боја дрвени копчиња за шиење облека чизми грб додатоци MCB-709

DEN 143.52

Материјал : ДрвоГолемина : 18 MMБоја : Како На СликатаКоличина : 100 компјутериТочка Бр.Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува : Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.