• Ново
Бесплатен превозот -Мало 50pcs Мешани Природни 2 Дупки Машина за Шиење Стил на Владеење Дрво Копчиња за Шиење Scrapbooking

Бесплатен превозот -Мало 50pcs Мешани Природни 2 Дупки Машина за Шиење Стил на Владеење Дрво Копчиња за Шиење Scrapbooking

Оценка на клиентот:
DEN 133.44

Износ
Залиха


Материјал :
Дрво
Големина на :
Прибл : 25x21mm-24x17mm конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
По Случаен Избор
Количина :
Ќе добиете 50 Pcs на овој објект во листата цена
Забелешка
Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 10-25 Бизнис Денови на Светот Слободен!! DHL 5-8 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест. EMS 5-10 работни Дена Превозот Надградба Услуга" , деталите како што следува :
кога вкупниот објект трошоци стигнат до 220 US$, ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака Политика на Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство . Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
F0960
Обликот:
Лента
Техника:
Природна Боја
Материјал:
bakelite
Декорација:
Никој

Производи во категоријата

Urijk 50PCs Природни Дрвени Копчиња За Везана Нова Година Украсни Копчиња За Облека Scrapbooking Шиење DIY 2 Дупка Круг

115.20 -28 % DEN 83.00

Детали за производот : Карактеристики : 100% НовиМатеријал : ДрвоКоличина : 50 PCsБрој На Модел : B114786;Големина : 20mm;Дупка Големина : 2mm;Дебелина : 4.8 мм; [1inch = 2.54 см / 1cm = 0.394 инчен]Детали : Мешани КопчињаAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи приближно 0.5 mm грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере.3...

100PCS мрачно форма сликарство wathet дрвени копчиња 15MM за шиење облека чизми грб додатоци MCB-393

DEN 120.00

Материјал : ДрвоГолемина : 15 MMБоја : Како На СликатаКоличина : 100 компјутериТочка Бр.Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува : Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.1...

30x30mm 50pcs Multicolor Насликана на Дрво Копчиња Куќа рачно изработени Украсни Scrapbooking копчето DIY Додатоци 7NK170

158.40 -20 % DEN 127.00

Плаќање Ние прифати кредитна картичка(Зачувам) и т / т Други payways (Western Union, Money Gram, итн,), ве молиме контактирајте со нас Превозот 1...

35PCS 18MM цветни шари цвет форма дрвени боја копчиња за шиење облека чизми грб додатоци 509-MCB

DEN 95.52

Материјал : ДрвоГолемина : 18 MMБоја : Како На СликатаКоличина : 35 компјутериТочка Бр.Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.1...

60PCS 18MM печурки Шема сликарство дрвени копчиња за шиење облека чизми грб додатоци MCB-182

DEN 95.52

Материјал : ДрвоГолемина : 18 MMБоја : Како На СликатаКоличина : 60 компјутериТочка Бр.Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува : Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.1...

Niucky 12.5 mm 1/2 4 дупки Црн раб шарени шиење кошула со копчиња за облека diy занает декоративни додатоци R0201-051

191.52 -9 % DEN 174.00

Име : 4 дупки Смола кошула со копчиња Материјал : Смола ( Четири слоеви ) Висок квалитет на Боја : Мешани бои(Случаен мешани 811 бои)#1 Црвена; #2 Розова; #3 Виолетова; #4 Сина; #5 Портокал; #6 Жолта;#7 Жолта Зелена; #8 Зелена; #9 Кафе; #10 Бела; #11 Црна Количина : 96pcs / кеса Димензии : 12.5 mm, 20 L, 1 / 2" Конверзија на : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен1inch=40 L или 1 L =0.635 mm Предмет Бр...

2018New 50Pcs Злато Пеперутка Круг центар Кристал Копчето за DIY Облека Декорација или коса додатоци PLY198

DEN 600.00

1*Бренд : Engood 2*Материјал : Кристал+Алуминиумски+Позлата 3*Големина : 20*18mm 4*Боја : како на сликата 5* Функција : Главно се користи во облека украсни копчиња, коса клипови, кеси додатоци и DIY телефонот случај декорација(всушност може да се користат секаде каде што мислите дека е добар ) 6*Пакет : 50 Pcs 7*Забелешки : Прирачник за мерење на 12mm грешка, се должи на екранот се различни, таму ќе биде боја разлика, ви благодариме

30pcs Бебешка Цртан филм Дрво Копчиња за Шиење Scrapbooking рачно производство Дом Подарок Облека Оркестарот-Карта во донесувањето Одлуки DIY 34x32mm

143.52 -30 % DEN 100.00

30pcs Бебешка Дрво Копчиња за Шиење Scrapbooking рачно производство Дом Подарок Облека Оркестарот 34x32mmСтавка Детали100% Нови, со Врвен Квалитет Големина : 34x32mm Дебелина : 2,5 mm Дупка Големина : 1.5 mm Материјал : Дрво Бои : Мешани Облик : Бебешка Количина : ќе добиете 30 Парчиња од овој објект во листата ценаПревозот Предавање на Кина Пост : 835 Бизнис Денови на Светот DHL 58 Дена ЕМС 510 работни ДенаПревозот Надградба Услуга, деталите како што следува : Кога вкупниот објект трошоци стигнат до 150 ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 37 работни дена за испоракаЗа нас имаме фабриката...

10 Парчиња Метални Копчиња за Шиење Scrapbooking Круг месо тело RetroStyle 25мм Кол. Costura Botones ги Красат bottoni botoes M1002

DEN 288.00

10 Парчиња Метални Копчиња за Шиење Scrapbooking Круг месо тело Retro Style 25мм Кол Costura Botones ги Красат bottoni botoes M1002МатеријалМеталГолеминаAppro : 25mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаКако СликаКоличина ќе добиете 10 на овој објект во листата ценаДел Нема CB0054

WB0167 Микс 120pcs дрво птица копчето БУВ форма 28mm*35mm шие копчиња за занает DIY накит додатоци

607.20 -12 % DEN 534.00

Главната Вовед@Точка законик : [email protected]големина : 28mm*35mm .Микс од бои по случаен избор од најновите акции [email protected]Слики се од вистинска предмети,ве молиме обратете се на форма и боја.Превозот@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 735 работни дена до дестинацијата[email protected] International Express / курир ќе потрае околу 37 работни дена до дестинацијата[email protected] Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот[email protected] Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.Плаќање@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира[email protected] Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.По Продава Услуга@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес[email protected] Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно[email protected] Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

Niucky 10мм 16L 4 Дупки Бела Свежа вода Школка копчиња за шиење Основни природни школка шиење кошула со копчиња материјали S0201-003

239.52 -9 % DEN 218.00

Име : Бела Свежа Вода школка кошула butoons Материјал : Природни Свежа Вода Школка во Боја : Бела Количина : 48pcs / торбаГолемина : 10мм, 16 L, 3 / 8" Конверзија на : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен1inch=40 L или 1 L =0.635 mm Предмет Бр...

ВИОЛЕТОВА ДИЗАЈН 100PCS 18MM дрвени копчето за шиење облека чизми грб додатоци MCB-269

DEN 168.00

Материјал : ДрвоГолемина : 18 MMБоја : Како На СликатаКоличина : 100 компјутериТочка Бр.Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува : Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.1...

Кристал Бисер Копчиња Рамен Грб Кристал Emellishment Користи На Покана Картичка 25ММ 20pcs/многу Сребрена Боја

DEN 662.40

Превозот : Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 23 дена по исплата потврда "Бесплатен Превозот" предмети ќе бидат испратени како што се избере ,предмети може да се провери и да се следи онлајн...

10pcs/број 4-дупки рачно изработени Копчиња за везана метални копчиња за шиење облека scrapbooking додатоци 15mm црн никел

DEN 81.60

[xlmodel][производи][43015] Сеопфатна препорачува Опис на Производот10pcs / број 4дупки рачно изработени Копчиња за везана метални копчиња за шиење облека scrapbooking додатоци 15mm црн никелДобредојдовте на нашиот магазин пред да влезат на оваа страница, Ако веќе се знае употребата на овој производ и Поле на примена,Тогаш не морате да погледнете во следниот текст.НАШИТЕ производи се широко се користи, најчесто се користи во : облека, облека, капа,Отворено апарати, Багаж стоки, материјали за Пакување,играчка, scrapbooking, Метални Токи За Кеси,електронски производ,Канцелариски прибор,Странични додатоци и DIY рачно изработени така натаму.Може да се направи вашиот производ повеќе практични или декорирате вашиот производ стил : Мода,Личност,Армијата,Ретро,Англија,Кампус,ПанкНие ја прифати голем број на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Големина референтна табела Тргување советиЗа Да Се ЈавитеЈас сум во Кина, имаме време заостануваат.Па може да можете да ме контактирате со оставање Порака На вашиот налог, за трговија со датотеки, или преку еМаил.Ние ќе се обидеме потрудиме да одговорите youwithin 24 часа Работно време...

Нови 25*30 mm Дрво Копчиња Декоративни Scrapbooking Занает копчето був тип 50pcs Multicolor Насликани DIY Додатоци 7NK175

140.64 -20 % DEN 112.00

Плаќање Ние прифати кредитна картичка(Зачувам) и т / т Други payways (Western Union, Money Gram, итн,), ве молиме контактирајте со нас Превозот 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.