• Ново
Аква Кристал Разубавувањето 23MM 20pcs/многу Сребрена Боја Свадба Декорација Разубавувањето

Аква Кристал Разубавувањето 23MM 20pcs/многу Сребрена Боја Свадба Декорација Разубавувањето

Оценка на клиентот:
DEN 662.40

Износ
Залиха

Превозот : Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 2-3business дена по исплата потврда. "Бесплатен Превозот" предмети ќе бидат испратени преку е-пакет на услуги, како и обично,предмети може да се провери и да се следи онлајн. И ние ќе ја испрати од ЕМС или DHL ако купите не помалку than120dollar вкупно. Услови на продажба : ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни со купување. Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние гарантираме за да се направи истото за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не-позитивни повратни информации. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација. Контакт со нас : Ако имате било какви проблеми, pls контактирајте со нас слободно.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време. Се враќа политика : ние ќе се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.

Карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Без Никел
Обликот:
Круг
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Бренд Име:
Кралот Змеј
Метал Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
KD311
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Декорација:
Rhinestones
Стил:
Flatback

Производи во категоријата

Urijk 50PCs Природни Дрвени Копчиња За Везана Нова Година Украсни Копчиња За Облека Scrapbooking Шиење DIY 2 Дупка Круг

115.20 -28 % DEN 83.00

Детали за производот : Карактеристики : 100% НовиМатеријал : ДрвоКоличина : 50 PCsБрој На Модел : B114786;Големина : 20mm;Дупка Големина : 2mm;Дебелина : 4.8 мм; [1inch = 2.54 см / 1cm = 0.394 инчен]Детали : Мешани КопчињаAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи приближно 0.5 mm грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере.3...

NB0112 најголемиот дел копчиња 15mm 300pcs мешани бои сончоглед во комбинација цвет најлон копчето

479.52 -12 % DEN 422.00

Главната Вовед@ големина : [email protected] Реден број : [email protected] Цвет облик дизајн со месо тело[email protected] Објектот е продаден како мешани бои од страна на случаен избор[email protected] ако треба да се избере бои,ве молиме контактирајте со нас пред превозот[email protected] Слики се од вистинска предмети,ве молиме обратете се на форма и боја.Превозот@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 735 работни дена до дестинацијата[email protected] International Express / курир ќе потрае околу 37 работни дена до дестинацијата[email protected] Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот[email protected] Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.Плаќање@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира[email protected] Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.По Продава Услуга@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес[email protected] Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно[email protected] Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

Трговија на големо 100sets / многу голем метал месинг да се шие на копчето snap копчето сврзувачки елементи бесплатен превозот 2015101402

864.00 -5 % DEN 821.00

Да се шие на копчетоГолемина : 21mm, 23mm, 25ммБоја : Shinny nickle, Црна nickleПакет : Стандардна извоз пакување

100piece Сребрен Тон Метал Затка Вклучите Тока Јаже Менгеме Кабелот не се Заклучи на Drawstring Запира Крајот Копчето за да се Шие На Applique Торби/NK224A

1487.52 -12 % DEN 1309.00

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, торба, капи, итн...

Niucky 10мм месо тело AB шарени кристал копчиња за шиење висок квалитет кристално материјали за шиење трговија на големо G0301-002

943.20 -9 % DEN 858.00

Име : Кристал кошула со копчиња Материјал : Кристал + Метал месо тело (Висок квалитет) Боја : AB шарени + Злато месо тело ( Како слика) Количеството : 36pcs / кеса Димензии : 10мм, 16 L, 3 / 8"Максимална : 14mm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен1inch=40 L или 1 L =0.635 mm Предмет Бр...

50PCs Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Срце Облик 7 Бои и се Меша 2 Дупки Costura Botones ги Красат bottoni botoes

96.00 -15 % DEN 82.00

50 PCs Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Срце Облик 7 Бои и се Меша 2 Дупки Costura Botones ги Красат bottoni botoesМатеријалДрвоГолеминаAppro : 18*16.5 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаШарениКоличинаЌе добиете 50 на овој објект во листата ценаДел Нема W10046Забелешка : Ако вашата нарачка сумата е поголема од 100 долари, ние ќе се разгледа за да испратите ќе се изрази преку слободни...

60pcs 63mm*17mm еден/мешани моделот изработен рачно изработени знаци дрвени копчиња diy занаети додатоци занаети и уметнички материјали

575.52 -10 % DEN 518.00

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотМатеријалДрвени, ласерски писмоБоја / ШемаКафе,Мешани случаен шема( Стандардно )Ако ви треба еден модел на многу, ве Молиме да ни кажете модел број кој треба во ред.#1 Пеперутка, #Кула 2, #3 Наводнување, #4 Слон, #5 Дама, #6 Мечка, #7 Шиење, #8 Фустан,#9 Цвет, #10 Роуз, #11 Птица, #12 Тема торба, #13 Срце, #14 Flower2 ,#15 БабаКоличина60pcs / многуОколу Големина63mm *17mmКонверзија1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инченТочка Бр.W0205m001УпотребаРачно изработени шарени знаци, што се користи за занаетчиски DIY.Споредба на различни големина на : , , , 63mm*17mm(W0205m001)63mm*17mm(W0201m001) #1#15 шемаАко ви треба други големината на рачно изработени знаци копчињата,можете да кликнете на писмо линк или слика за да погледнете повеќе детали на секоја големина рачно изработени.Други препорачуваат : многу многу многу многу многу многу многу многуПакети : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

DoreenBeads Дрво за Шиење Копчиња Scrapbooking 2 Дупки Божиќ Венец По Случаен избор Пере Давидов, Елени Шема 3.5 см ,50PCs

259.20 -20 % DEN 207.00

Ве молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )Добредојдовте на Изработка (MOQ 5$)100% Сосема Нов, 100% Бесплатен Превозот! Контактирајте со насМожете да Контактирате со Оставање Порака на вашиот налог, за Трговија со датотеки, или преку еМаил.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 работни часа ...

Моден 30pcs/многу метални легури шиење копчиња злато грб копчиња црн лак одговараат на копчиња 25 / 20mm бесплатен превозот 2015060401

384.00 -5 % DEN 365.00

Ние си имаме свој копчето фабрика во Guandong, сите производи се nickle такса, доведе слободни, да ги исполнуваат Европски квалитет stanard.ОЕМ и ODM се добредојдени...

50 Компјутери 2 Дупки Божиќ Дрво, Дрвени Копчиња за Шиење, Scrapbooking Занаети Случаен испорака 7NK241

78.72 -20 % DEN 63.00

Големина : 13mm*10ммПлаќање Ние прифати кредитна картичка(Зачувам) и т / т Други payways (Western Union, Money Gram, итн,), ве молиме контактирајте со нас Превозот 1...

10 Парчиња Метални Копчиња за Шиење Scrapbooking Круг месо тело RetroStyle 25мм Кол. Costura Botones ги Красат bottoni botoes M1002

DEN 288.00

10 Парчиња Метални Копчиња за Шиење Scrapbooking Круг месо тело Retro Style 25мм Кол Costura Botones ги Красат bottoni botoes M1002МатеријалМеталГолеминаAppro : 25mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаКако СликаКоличина ќе добиете 10 на овој објект во листата ценаДел Нема CB0054

30pcs Бебешка Цртан филм Дрво Копчиња за Шиење Scrapbooking рачно производство Дом Подарок Облека Оркестарот-Карта во донесувањето Одлуки DIY 34x32mm

143.52 -30 % DEN 100.00

30pcs Бебешка Дрво Копчиња за Шиење Scrapbooking рачно производство Дом Подарок Облека Оркестарот 34x32mmСтавка Детали100% Нови, со Врвен Квалитет Големина : 34x32mm Дебелина : 2,5 mm Дупка Големина : 1.5 mm Материјал : Дрво Бои : Мешани Облик : Бебешка Количина : ќе добиете 30 Парчиња од овој објект во листата ценаПревозот Предавање на Кина Пост : 835 Бизнис Денови на Светот DHL 58 Дена ЕМС 510 работни ДенаПревозот Надградба Услуга, деталите како што следува : Кога вкупниот објект трошоци стигнат до 150 ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 37 работни дена за испоракаЗа нас имаме фабриката...

30PCs Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Шумски Животни Шарени Мешани Две Дупки Цртан филм Costura Botones bottoni botoes 20-30мм

DEN 96.00

30 PCs Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Шумски Животни Шарени Мешани Две Дупки Цртан филм Costura Botones bottoni botoes 2030ммМатеријалДрвоГолеминаAppro : 2030 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаКако СликаКоличинаЌе добиете 30 од овој објект во листата ценаДел Нема W2007Имајте на ум Овие предмети се меша по случаен избор,па боја на копчињата сте го добиле можат да бидат не баш исто како слика шоу

Нови 25*30 mm Дрво Копчиња Декоративни Scrapbooking Занает копчето був тип 50pcs Multicolor Насликани DIY Додатоци 7NK175

140.64 -20 % DEN 112.00

Плаќање Ние прифати кредитна картичка(Зачувам) и т / т Други payways (Western Union, Money Gram, итн,), ве молиме контактирајте со нас Превозот 1...

2holes Природно Дрво Коцка Копчиња рачно изработени Писмо за Шиење Копчиња за Домашна Декорација Scrapbooking Занаети DIY 50PCs 12x18mm MT1602

81.12 -5 % DEN 77.00

Answer : ___________________________ Note : 2.Ако вашата цел .Ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет( Без следење на број )3.Ако не се согласувате ,ве молиме размислете повторно пред цел...

природни Страна на Фауима шема Дрвени Шиење Копчиња за рачно изработени Scrapbooking Занает и Облека 20pcs 43x49mm MT1609

119.52 -5 % DEN 114.00

Answer : ___________________________ Note : 2.Ако вашата цел .Ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет( Без следење на број )3.Ако не се согласувате ,ве молиме размислете повторно пред цел...

100pcs 2 Дупки 25мм Бела Смола Копчиња Цвет во Облик на Шиење Големо Копче Embellishments Одговара Scrapbooking Cardmaking

DEN 335.52

100pcs Смола Цвет Копчиња М aterial 100% смола Големина Приближно : 25mm;Дупка големина : 4mm;Дебелина : 2mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Бела Боја Квантитетот ќе се 100pcs на овој објект во листата цена Функционира Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти.ПРЕВОЗОТ : 1...

2018New 50Pcs Злато Пеперутка Круг центар Кристал Копчето за DIY Облека Декорација или коса додатоци PLY198

DEN 600.00

1*Бренд : Engood 2*Материјал : Кристал+Алуминиумски+Позлата 3*Големина : 20*18mm 4*Боја : како на сликата 5* Функција : Главно се користи во облека украсни копчиња, коса клипови, кеси додатоци и DIY телефонот случај декорација(всушност може да се користат секаде каде што мислите дека е добар ) 6*Пакет : 50 Pcs 7*Забелешки : Прирачник за мерење на 12mm грешка, се должи на екранот се различни, таму ќе биде боја разлика, ви благодариме

36pcs 20mm Hight светлина голема имитација бисер копчиња за шиење висок квалитет бисер декоративни копчето за safa занает headwear работа

745.44 -10 % DEN 671.00

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотМатеријалИмитација на пластични бисериБојаБисер белиКоличина36pcs / многуОколу Големина20mm(32 L, 25 / 32")Конверзија1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инченТочка Бр.P0301005#20(Општо);P0301005 H#20(Висока Светлина)УпотребаНа високоодделение пластични копчето,што се користи за накит, облека копчиња, decrative додатоци или други занаетчиски DIY.Answer : ___________________________ Note : Ова копче, ние имаме различни големина : , , , , ,, ,, и и 20mm.Можете да кликнете на линкот за да го купите.Други Препорачуваат КопчињаПакети : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

20PCs Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Цвет Мешани Четири Дупки 19mm Кол. Costura Botones bottoni botoes W2044

DEN 57.12

20 PCs Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Цвет Мешани Четири Дупки 19mm Кол Costura Botones bottoni botoes W2044МатеријалДрвоГолеминаAppro : 19mm Кол.конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаКако СликаКоличинаЌе добиете 20 од овој објект во листата ценаДел Нема D133 J7

250pcs Мешани 6 големини ( 6, 8,9,10,12,14 mm) имитација бисер копчиња за шиење рачно изработени лабава копчиња за Шиење прибор трговија на големо

621.60 -35 % DEN 404.00

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотМатеријалИмитација на пластични бисериБојаБисер бојаКоличина250pcs / многу( 14mm 10pcs+12mm 20pcs+10мм 30pcs+9mm 40pcs +8мм 50pcs +6mm 100pcs, како слика )Околу ГолеминаМешани 6mm,8mm,9mm,10мм,12mm,14mm( Ова копче, ние имаме различни големина : , , , , ,, , , и ...

50 Компјутери Смола за Шиење Копчиња Scrapbooking Круг Бела Боја 2 Дупки 14mm Кол. Costura Botones bottoni botoes S1003

DEN 72.00

50 Компјутери Смола за Шиење Копчиња Scrapbooking Круг Бела Боја 2 Дупки 14mm Кол Costura Botones bottoni botoes S1003МатеријалСмолаГолеминаAppro : 14mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаКако СликаКоличина ќе добиете 50 на овој објект во листата ценаДел Нема CB0059

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.