• Ново
Бесплатен Превозот на Големо 100pcs/многу 18mm Кристал Flatback Копчето За Коса Цвет Свадба Покана TCHL003

Бесплатен Превозот на Големо 100pcs/многу 18mm Кристал Flatback Копчето За Коса Цвет Свадба Покана TCHL003

Оценка на клиентот:
DEN 1200.00

Износ
Залиха


Напомена :
Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL за бесплатен превозот.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Rhinestones
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Бренд Име:
MYG
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Обликот:
Цвет
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
TCHL003
Кристал:
ASFOUR КРИСТАЛ
Позлата:
Злато
Опис:
Доведе слободни и Никел слободни
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина
is_customized:
Yes
боја:
Злато
Големина:
18MM

Производи во категоријата

NBNNKA Multicolors 150pcs 15MM Цвет Копчиња за деца 2-Дупка Пластика, Најлон Ракотворби украсни Копчиња

314.40 -12 % DEN 276.00

Главната ВоведМикс од бои по случаен избор од акциите.можеби некои бои не истата слика,ве молиме да се забележи.ние ќе се обидеме да го надградите најновата боја слика ако било каква промена...

Аква Кристал Разубавувањето 23MM 20pcs/многу Сребрена Боја Свадба Декорација Разубавувањето

DEN 662.40

Превозот : Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 23business дена по исплата потврда "Бесплатен Превозот" предмети ќе бидат испратени преку епакет на услуги, како и обично,предмети може да се провери и да се следи онлајн...

Цртан филм мала точка печатење копчето рачно изработени diy накит шарени мешани љубов дрво копчиња копчето дрвени копчето трговија на големо

DEN 192.00

[Име] : Цртан филм мала точка печатење копчето рачно изработени diy накит шарени мешани љубов дрво копчиња копчето дрвени копчето трговија на големо[size ] : Праска Срце : 13 * 15mm Слива цвет во облик на 15mmКометал n отворање на applicatio: Шапка чевли, облека, јака и рамо сите видови на клучните декоративни pendant

50PCs Смола Копчиња 2 дупка Круг Бебе Мешани Копчето Најновите Дизајн Scrapbooking Шиење Додатоци Занает JS9017 12mm

81.60 -14 % DEN 70.00

Објектот Информации *Состојба : 100% Нов Висок Квалитет *Материјал : Смола *Големина : Години : 12mm*Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен *Боја : Мешани *Тежина : 0.22 g / Еез *Количина : 50 PCs *Дел Бр...

DoreenBeads Дрво за Шиење Копчиња Scrapbooking 2 Дупки Божиќ Венец По Случаен избор Пере Давидов, Елени Шема 3.5 см ,50PCs

259.20 -20 % DEN 207.00

Ве молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )Добредојдовте на Изработка (MOQ 5$)100% Сосема Нов, 100% Бесплатен Превозот! Контактирајте со насМожете да Контактирате со Оставање Порака на вашиот налог, за Трговија со датотеки, или преку еМаил.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 работни часа ...

Резолуцијата златна 5Pcs 33mm Метални копчиња Кристал копчето За шиење облека Додатоци weding рачно изработени украсни тока

DEN 238.08

Резолуцијата златна 5 Pcs 33mm Метални копчиња Кристал копчето За шиење облека Додатоци weding рачно изработени украсни токаТип На Производ КопчињаБренд Име НикојМатеријал МеталМетал Тип месингКопчето Тип Snap КопчетоДекорација RhinestonesСтил Месо ТелоТехника ПозлатаБрој на модел на k179Обликот КругФункција Без Никел

100pcs 9.5 mm Природна боја Мини цвет дрво копчиња за scrapbooking Diy шиење занает декоративни додатоци flatback

55.20 -9 % DEN 50.00

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотМатеријалBakelite(Нема слика)БојаПриродна бојаКоличина100pcs / многу(1000pcs, ве молиме кликнете на "1000pcs" )Околу Големина9.5 mmКонверзија1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инченТочка Бр.B0104001УпотребаОдговара за шиење cutton или лен облека,деца облека или други занаетчиски DIY.Слични копчиња : Други Препорачуваат : Пакети : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

природни Страна на Фауима шема Дрвени Шиење Копчиња за рачно изработени Scrapbooking Занает и Облека 20pcs 43x49mm MT1609

119.52 -5 % DEN 114.00

Answer : ___________________________ Note : 2.Ако вашата цел .Ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет( Без следење на број )3.Ако не се согласувате ,ве молиме размислете повторно пред цел...

50 Компјутери Смола за Шиење Копчиња Scrapbooking Круг Бела Боја 2 Дупки 14mm Кол. Costura Botones bottoni botoes S1003

DEN 72.00

50 Компјутери Смола за Шиење Копчиња Scrapbooking Круг Бела Боја 2 Дупки 14mm Кол Costura Botones bottoni botoes S1003МатеријалСмолаГолеминаAppro : 14mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаКако СликаКоличина ќе добиете 50 на овој објект во листата ценаДел Нема CB0059

NB0025 Акрилик Срцето копчето 20mm 50pcs/многу модни копчиња за облека, прибор за облека

DEN 431.52

Главната Вовед@ Реден број : [email protected] Срце облик и две дупки[email protected] ize : 20mm*6mm(D*T)[email protected] Кристал копчиња со сребрена назад [email protected]Слики се од сите реални објекти за обликот и бојата референца.Превозот@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 725 работни дена до дестинацијата[email protected] International Express / курир ќе потрае околу 37 работни дена до дестинацијата[email protected] Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот[email protected] Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.Плаќање@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира[email protected] Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.По Продава Услуга@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес[email protected] Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно[email protected] Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

60pcs 63mm*17mm еден/мешани моделот изработен рачно изработени знаци дрвени копчиња diy занаети додатоци занаети и уметнички материјали

575.52 -10 % DEN 518.00

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотМатеријалДрвени, ласерски писмоБоја / ШемаКафе,Мешани случаен шема( Стандардно )Ако ви треба еден модел на многу, ве Молиме да ни кажете модел број кој треба во ред.#1 Пеперутка, #Кула 2, #3 Наводнување, #4 Слон, #5 Дама, #6 Мечка, #7 Шиење, #8 Фустан,#9 Цвет, #10 Роуз, #11 Птица, #12 Тема торба, #13 Срце, #14 Flower2 ,#15 БабаКоличина60pcs / многуОколу Големина63mm *17mmКонверзија1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инченТочка Бр.W0205m001УпотребаРачно изработени шарени знаци, што се користи за занаетчиски DIY.Споредба на различни големина на : , , , 63mm*17mm(W0205m001)63mm*17mm(W0201m001) #1#15 шемаАко ви треба други големината на рачно изработени знаци копчињата,можете да кликнете на писмо линк или слика за да погледнете повеќе детали на секоја големина рачно изработени.Други препорачуваат : многу многу многу многу многу многу многу многуПакети : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

100PCs Украсни Копчиња Беж 2 Дупки 12.5 mm Шиење Смола Копчиња Flatblck Scrapbooking S1006

DEN 96.00

100 PCs Украсни Копчиња Беж 2 Дупки 12.5 mm Шиење Смола Копчиња Flatblck Scrapbooking S1006Мат erialСмолаГолеминаAppro : 12.5 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченПолковникот илиКако ФотоQuan tity ќе добиете 100 на овој објект во листата ценаИмајте на ум .

Niucky 12.5 mm 1/2 4 дупки Црн раб шарени шиење кошула со копчиња за облека diy занает декоративни додатоци R0201-051

191.52 -9 % DEN 174.00

Име : 4 дупки Смола кошула со копчиња Материјал : Смола ( Четири слоеви ) Висок квалитет на Боја : Мешани бои(Случаен мешани 811 бои)#1 Црвена; #2 Розова; #3 Виолетова; #4 Сина; #5 Портокал; #6 Жолта;#7 Жолта Зелена; #8 Зелена; #9 Кафе; #10 Бела; #11 Црна Количина : 96pcs / кеса Димензии : 12.5 mm, 20 L, 1 / 2" Конверзија на : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен1inch=40 L или 1 L =0.635 mm Предмет Бр...

NB0026 silverback плоштад копчиња 27mm 20pcs 2 дупки акрилик кристално јасна buttions за Облека

459.84 -12 % DEN 405.00

Главната Вовед@ Реден број : [email protected] Квадратен облик и две дупки[email protected] ize : 27mm*9mm≈1.06 во*0.35 во(L*T)[email protected] Кристал копчиња со сребрена назад [email protected]Слики се од сите реални објекти за обликот и бојата референца.Превозот@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 735 работни дена до дестинацијата[email protected] International Express / курир ќе потрае околу 37 работни дена до дестинацијата[email protected] Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот[email protected] Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.Плаќање@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира[email protected] Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.По Продава Услуга@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес[email protected] Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно[email protected] Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

2holes Природно Дрво Коцка Копчиња рачно изработени Писмо за Шиење Копчиња за Домашна Декорација Scrapbooking Занаети DIY 50PCs 12x18mm MT1602

81.12 -5 % DEN 77.00

Answer : ___________________________ Note : 2.Ако вашата цел .Ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет( Без следење на број )3.Ако не се согласувате ,ве молиме размислете повторно пред цел...

36pcs 20mm Hight светлина голема имитација бисер копчиња за шиење висок квалитет бисер декоративни копчето за safa занает headwear работа

745.44 -10 % DEN 671.00

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотМатеријалИмитација на пластични бисериБојаБисер белиКоличина36pcs / многуОколу Големина20mm(32 L, 25 / 32")Конверзија1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инченТочка Бр.P0301005#20(Општо);P0301005 H#20(Висока Светлина)УпотребаНа високоодделение пластични копчето,што се користи за накит, облека копчиња, decrative додатоци или други занаетчиски DIY.Answer : ___________________________ Note : Ова копче, ние имаме различни големина : , , , , ,, ,, и и 20mm.Можете да кликнете на линкот за да го купите.Други Препорачуваат КопчињаПакети : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

Бесплатен превозот -Мало 50pcs Мешани Природни 2 Дупки Машина за Шиење Стил на Владеење Дрво Копчиња за Шиење Scrapbooking

DEN 133.44

Материјал : ДрвоГолемина на : Прибл : 25x21mm24x17mm конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : По Случаен ИзборКоличина : Ќе добиете 50 Pcs на овој објект во листата ценаЗабелешкаПревозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 1025 Бизнис Денови на Светот Слободен!! DHL 58 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена...

NB0024 15mm Кристал копчиња Акрилик Транспарентен 2 дупки кошула со Копчиња 50pcs Облека Копчето

DEN 330.24

Главната Вовед@Точка законик : [email protected]големина : [email protected]Кристал копчиња со silverback [email protected]Слики се од сите реални објекти за обликот и бојата референца.Превозот@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 725 работни дена до дестинацијата[email protected] International Express / курир ќе потрае околу 37 работни дена до дестинацијата[email protected] Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот[email protected] Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.Плаќање@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира[email protected] Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.По Продава Услуга@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес[email protected] Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно[email protected] Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

100piece Сребрен Тон Метал Затка Вклучите Тока Јаже Менгеме Кабелот не се Заклучи на Drawstring Запира Крајот Копчето за да се Шие На Applique Торби/NK224A

1487.52 -12 % DEN 1309.00

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, торба, капи, итн...

СЈАЈ Бренд 50PCs Смола за Шиење Копчето Scrapbooking Круг Multilayer 4 Дупки Costura Botones bottoni botoes JS9009 11mm

DEN 120.00

СЈАЈ Бренд 50 PCs Смола за Шиење Копчето Scrapbooking Круг Multilayer 4 Дупки Costura Botones bottoni botoes JS9009 11mmМатеријалСмолаГолеминаAppro : 11mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаКако СликаКоличина ќе добиете 50 на овој објект во листата ценаДел Нема JS9009Забелешка : Ако вашата нарачка сумата е поголема од 100 долари, ние ќе се разгледа за да испратите ќе се изрази преку слободни...

TIANXINYUE 15*20mm Браун Дрвени Копчето за Шиење Срце Облик Копчиња Занает Scrapbooking за Облека, Додатоци

95.52 -20 % DEN 76.00

Боја : Како на сликата прикажани Материјал : Дрвени Големина : Прибл 15x20mm во дијаметар секоја Дупка : 2 дупки Пакет се вклучени : 50 компјутери / многу Карактеристики : ЕкоПријателски, Нов и висок квалитет...

30PCs Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Шумски Животни Шарени Мешани Две Дупки Цртан филм Costura Botones bottoni botoes 20-30мм

DEN 96.00

30 PCs Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Шумски Животни Шарени Мешани Две Дупки Цртан филм Costura Botones bottoni botoes 2030ммМатеријалДрвоГолеминаAppro : 2030 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаКако СликаКоличинаЌе добиете 30 од овој објект во листата ценаДел Нема W2007Имајте на ум Овие предмети се меша по случаен избор,па боја на копчињата сте го добиле можат да бидат не баш исто како слика шоу

WB0167 Микс 120pcs дрво птица копчето БУВ форма 28mm*35mm шие копчиња за занает DIY накит додатоци

607.20 -12 % DEN 534.00

Главната Вовед@Точка законик : [email protected]големина : 28mm*35mm .Микс од бои по случаен избор од најновите акции [email protected]Слики се од вистинска предмети,ве молиме обратете се на форма и боја.Превозот@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 735 работни дена до дестинацијата[email protected] International Express / курир ќе потрае околу 37 работни дена до дестинацијата[email protected] Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот[email protected] Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.Плаќање@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира[email protected] Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.По Продава Услуга@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес[email protected] Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно[email protected] Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

30pcs Бебешка Цртан филм Дрво Копчиња за Шиење Scrapbooking рачно производство Дом Подарок Облека Оркестарот-Карта во донесувањето Одлуки DIY 34x32mm

143.52 -30 % DEN 100.00

30pcs Бебешка Дрво Копчиња за Шиење Scrapbooking рачно производство Дом Подарок Облека Оркестарот 34x32mmСтавка Детали100% Нови, со Врвен Квалитет Големина : 34x32mm Дебелина : 2,5 mm Дупка Големина : 1.5 mm Материјал : Дрво Бои : Мешани Облик : Бебешка Количина : ќе добиете 30 Парчиња од овој објект во листата ценаПревозот Предавање на Кина Пост : 835 Бизнис Денови на Светот DHL 58 Дена ЕМС 510 работни ДенаПревозот Надградба Услуга, деталите како што следува : Кога вкупниот објект трошоци стигнат до 150 ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 37 работни дена за испоракаЗа нас имаме фабриката...

Нови 25*30 mm Дрво Копчиња Декоративни Scrapbooking Занает копчето був тип 50pcs Multicolor Насликани DIY Додатоци 7NK175

140.64 -20 % DEN 112.00

Плаќање Ние прифати кредитна картичка(Зачувам) и т / т Други payways (Western Union, Money Gram, итн,), ве молиме контактирајте со нас Превозот 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.