• Ново
Кристал Бисер Копчиња Со месо тело Назад 20pcs/многу 22MM Сребрена Боја Свадба Копчето

Кристал Бисер Копчиња Со месо тело Назад 20pcs/многу 22MM Сребрена Боја Свадба Копчето

Оценка на клиентот:
DEN 432.00

Износ
Залиха

Превозот : Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 2-3 дена по исплата потврда. "Бесплатен Превозот" предмети ќе бидат испратени од страна на кина пост воздух пошта ИЛИ E-ПАКЕТ на услуги, како и обично,предмети може да се провери и да се следи онлајн. И ние ќе ја испрати од ЕМС или DHL ако купите не помалку од 120dollar вкупно. Услови на продажба : ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни со купување. Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние гарантираме за да се направи истото за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не-позитивни повратни информации. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација. Контакт со нас : Ако имате било какви проблеми, pls контактирајте со нас слободно.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време. Се враќа политика : ние ќе се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.

Карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Метал Тип:
Цинк Легура
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Декорација:
Rhinestones
Техника:
позлата
Бренд Име:
Кралот Змеј
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Функција:
Без Никел
Стил:
Месо тело
Број На Модел На:
KD170

Производи во категоријата

NBNNKA Multicolors 150pcs 15MM Цвет Копчиња за деца 2-Дупка Пластика, Најлон Ракотворби украсни Копчиња

314.40 -12 % DEN 276.00

Главната ВоведМикс од бои по случаен избор од акциите.можеби некои бои не истата слика,ве молиме да се забележи.ние ќе се обидеме да го надградите најновата боја слика ако било каква промена...

СЈАЈ Бренд 50PCs Смола за Шиење Копчето Scrapbooking Круг Multilayer 4 Дупки Costura Botones bottoni botoes JS9009 11mm

DEN 120.00

СЈАЈ Бренд 50 PCs Смола за Шиење Копчето Scrapbooking Круг Multilayer 4 Дупки Costura Botones bottoni botoes JS9009 11mmМатеријалСмолаГолеминаAppro : 11mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаКако СликаКоличина ќе добиете 50 на овој објект во листата ценаДел Нема JS9009Забелешка : Ако вашата нарачка сумата е поголема од 100 долари, ние ќе се разгледа за да испратите ќе се изрази преку слободни...

100pcs 2 Дупки 25мм Бела Смола Копчиња Цвет во Облик на Шиење Големо Копче Embellishments Одговара Scrapbooking Cardmaking

DEN 335.52

100pcs Смола Цвет Копчиња М aterial 100% смола Големина Приближно : 25mm;Дупка големина : 4mm;Дебелина : 2mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Бела Боја Квантитетот ќе се 100pcs на овој објект во листата цена Функционира Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти.ПРЕВОЗОТ : 1...

50PCs Смола Копчиња 2 дупка Круг Бебе Мешани Копчето Најновите Дизајн Scrapbooking Шиење Додатоци Занает JS9017 12mm

81.60 -14 % DEN 70.00

Објектот Информации *Состојба : 100% Нов Висок Квалитет *Материјал : Смола *Големина : Години : 12mm*Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен *Боја : Мешани *Тежина : 0.22 g / Еез *Количина : 50 PCs *Дел Бр...

Бесплатен превозот -Мало 50pcs Мешани Природни 2 Дупки Машина за Шиење Стил на Владеење Дрво Копчиња за Шиење Scrapbooking

DEN 133.44

Материјал : ДрвоГолемина на : Прибл : 25x21mm24x17mm конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : По Случаен ИзборКоличина : Ќе добиете 50 Pcs на овој објект во листата ценаЗабелешкаПревозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 1025 Бизнис Денови на Светот Слободен!! DHL 58 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена...

9 Бои Мешани 180 Поставува KAM T5 12mm Пластични Snap Копчиња &Snap Клешти За Fastener Користи За Пелена DIY

762.24 -5 % DEN 724.00

Објектот спецификите Тип на Производ : КопчињаМесто на Потекло : Жеџијанг во Кина (Копно)Функција : ЕкоПријателски,Хемиско Чистење,ПератБренд Име : KAMГолемина : 1.2 смОблик : ТркалезнаБоја : Случајни МешаниМатеријал : Смоладетали за производотКоличина : 9 бои, 20 поставува на секој стил да го продаде, продадени вкупно 180 сетови...

50PCs Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Срце Облик 7 Бои и се Меша 2 Дупки Costura Botones ги Красат bottoni botoes

96.00 -15 % DEN 82.00

50 PCs Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Срце Облик 7 Бои и се Меша 2 Дупки Costura Botones ги Красат bottoni botoesМатеријалДрвоГолеминаAppro : 18*16.5 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаШарениКоличинаЌе добиете 50 на овој објект во листата ценаДел Нема W10046Забелешка : Ако вашата нарачка сумата е поголема од 100 долари, ние ќе се разгледа за да испратите ќе се изрази преку слободни...

36pcs 20mm Hight светлина голема имитација бисер копчиња за шиење висок квалитет бисер декоративни копчето за safa занает headwear работа

745.44 -10 % DEN 671.00

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотМатеријалИмитација на пластични бисериБојаБисер белиКоличина36pcs / многуОколу Големина20mm(32 L, 25 / 32")Конверзија1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инченТочка Бр.P0301005#20(Општо);P0301005 H#20(Висока Светлина)УпотребаНа високоодделение пластични копчето,што се користи за накит, облека копчиња, decrative додатоци или други занаетчиски DIY.Answer : ___________________________ Note : Ова копче, ние имаме различни големина : , , , , ,, ,, и и 20mm.Можете да кликнете на линкот за да го купите.Други Препорачуваат КопчињаПакети : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

60pcs 63mm*17mm еден/мешани моделот изработен рачно изработени знаци дрвени копчиња diy занаети додатоци занаети и уметнички материјали

575.52 -10 % DEN 518.00

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотМатеријалДрвени, ласерски писмоБоја / ШемаКафе,Мешани случаен шема( Стандардно )Ако ви треба еден модел на многу, ве Молиме да ни кажете модел број кој треба во ред.#1 Пеперутка, #Кула 2, #3 Наводнување, #4 Слон, #5 Дама, #6 Мечка, #7 Шиење, #8 Фустан,#9 Цвет, #10 Роуз, #11 Птица, #12 Тема торба, #13 Срце, #14 Flower2 ,#15 БабаКоличина60pcs / многуОколу Големина63mm *17mmКонверзија1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инченТочка Бр.W0205m001УпотребаРачно изработени шарени знаци, што се користи за занаетчиски DIY.Споредба на различни големина на : , , , 63mm*17mm(W0205m001)63mm*17mm(W0201m001) #1#15 шемаАко ви треба други големината на рачно изработени знаци копчињата,можете да кликнете на писмо линк или слика за да погледнете повеќе детали на секоја големина рачно изработени.Други препорачуваат : многу многу многу многу многу многу многу многуПакети : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

Аква Кристал Разубавувањето 23MM 20pcs/многу Сребрена Боја Свадба Декорација Разубавувањето

DEN 662.40

Превозот : Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 23business дена по исплата потврда "Бесплатен Превозот" предмети ќе бидат испратени преку епакет на услуги, како и обично,предмети може да се провери и да се следи онлајн...

NB0024 15mm Кристал копчиња Акрилик Транспарентен 2 дупки кошула со Копчиња 50pcs Облека Копчето

DEN 330.24

Главната Вовед@Точка законик : [email protected]големина : [email protected]Кристал копчиња со silverback [email protected]Слики се од сите реални објекти за обликот и бојата референца.Превозот@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 725 работни дена до дестинацијата[email protected] International Express / курир ќе потрае околу 37 работни дена до дестинацијата[email protected] Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот[email protected] Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.Плаќање@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира[email protected] Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.По Продава Услуга@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес[email protected] Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно[email protected] Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

250pcs Мешани 6 големини ( 6, 8,9,10,12,14 mm) имитација бисер копчиња за шиење рачно изработени лабава копчиња за Шиење прибор трговија на големо

621.60 -35 % DEN 404.00

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотМатеријалИмитација на пластични бисериБојаБисер бојаКоличина250pcs / многу( 14mm 10pcs+12mm 20pcs+10мм 30pcs+9mm 40pcs +8мм 50pcs +6mm 100pcs, како слика )Околу ГолеминаМешани 6mm,8mm,9mm,10мм,12mm,14mm( Ова копче, ние имаме различни големина : , , , , ,, , , и ...

NB0112 најголемиот дел копчиња 15mm 300pcs мешани бои сончоглед во комбинација цвет најлон копчето

479.52 -12 % DEN 422.00

Главната Вовед@ големина : [email protected] Реден број : [email protected] Цвет облик дизајн со месо тело[email protected] Објектот е продаден како мешани бои од страна на случаен избор[email protected] ако треба да се избере бои,ве молиме контактирајте со нас пред превозот[email protected] Слики се од вистинска предмети,ве молиме обратете се на форма и боја.Превозот@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 735 работни дена до дестинацијата[email protected] International Express / курир ќе потрае околу 37 работни дена до дестинацијата[email protected] Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот[email protected] Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.Плаќање@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира[email protected] Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.По Продава Услуга@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес[email protected] Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно[email protected] Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

DoreenBeads Три-ply Одбор за Шиење Копчиња Scrapbooking 2 Дупки Божиќ Кафеава Мечка Шема DIY Божиќ Декорација 50PCs

184.32 -20 % DEN 147.00

Ве молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )Добредојдовте на Изработка (MOQ 5$)100% Сосема Нов, 100% Бесплатен Превозот! Контактирајте со насМожете да Контактирате со Оставање Порака на вашиот налог, за Трговија со датотеки, или преку еМаил.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 работни часа ...

NB0104 деца копчиња пластични 2 дупки за шиење копчиња за занает 100pcs мешани цртан филм boutons

258.72 -12 % DEN 228.00

Главната Вовед@ Реден број : [email protected] големина : 20mm*13mm*2.5 mm(L*W*T)[email protected] Објектот е продаден како мешани бои од страна на случаен избор[email protected] ако треба некои бои,ве молиме контактирајте со нас пред превозот[email protected] Слики се од вистинска предмети,ве молиме обратете се на форма и боја.Превозот@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 735 работни дена до дестинацијата[email protected] International Express / курир ќе потрае околу 37 работни дена до дестинацијата[email protected] Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот[email protected] Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.Плаќање@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира[email protected] Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.По Продава Услуга@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес[email protected] Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно[email protected] Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

NB0025 Срце облик 25мм&1 Акрилик копчиња 25pcs Јасно кристал копчиња за облека

411.84 -12 % DEN 362.00

Главната Вовед@ Реден број : [email protected] Срце облик и две дупки[email protected] ize : 25мм*6.5 mm≈1in*0.26 во(D*T)[email protected] Кристал копчиња со сребрена назад [email protected]Слики се од сите реални објекти за обликот и бојата референца.Превозот@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 735 работни дена до дестинацијата[email protected] International Express / курир ќе потрае околу 37 работни дена до дестинацијата[email protected]Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот[email protected]Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.Плаќање@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира[email protected] Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.По Продава Услуга@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес[email protected] Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно[email protected] Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.NB024 Дното Назад Дупки за Шиење Акрилик копчиња 100pcs 15mm Транспарентен копчиња мода копчето многу100 парчиња / многуNB024 15mm копчиња Акрилик Кристално Проѕирно Шиење Копчиња 100pcs Круг Копчиња многу100 парчиња / многуNB024 кристал Акрилик копчиња 100pcs silverback круг 13mm 2 дупки Транспарентен копчиња многу100 парчиња / многуNB024 мода копчиња 10мм круг две дупки 300pcs silverback акрилик кошула со копчиња многу300 парчиња / многуNB024 мода Акрилик копчиња 9mm тркалезна форма 400pcs silverback кристал копчиња за шиење многу400 парчиња / многуNB024 мешани копчиња за занает 500pcs / број 5 бои круг 11.5 mm акрилик кристал копчето за женска облека многу500 парчиња / многуNB024 Кристал копчиња Rosepink 100pcs 11.5 mm(0.45") Круг Копчиња за Деца Облека многу100 парчиња / многуNB024 Црвени копчиња 100pcs 11.5 mm круг кристал копчиња за облека на децата облека копчето многу100 парчиња / многу

100piece Сребрен Тон Метал Затка Вклучите Тока Јаже Менгеме Кабелот не се Заклучи на Drawstring Запира Крајот Копчето за да се Шие На Applique Торби/NK224A

1487.52 -12 % DEN 1309.00

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, торба, капи, итн...

50 Компјутери 2 Дупки Божиќ Дрво, Дрвени Копчиња за Шиење, Scrapbooking Занаети Случаен испорака 7NK241

78.72 -20 % DEN 63.00

Големина : 13mm*10ммПлаќање Ние прифати кредитна картичка(Зачувам) и т / т Други payways (Western Union, Money Gram, итн,), ве молиме контактирајте со нас Превозот 1...

Urijk 50PCs Природни Дрвени Копчиња За Везана Нова Година Украсни Копчиња За Облека Scrapbooking Шиење DIY 2 Дупка Круг

115.20 -28 % DEN 83.00

Детали за производот : Карактеристики : 100% НовиМатеријал : ДрвоКоличина : 50 PCsБрој На Модел : B114786;Големина : 20mm;Дупка Големина : 2mm;Дебелина : 4.8 мм; [1inch = 2.54 см / 1cm = 0.394 инчен]Детали : Мешани КопчињаAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи приближно 0.5 mm грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере.3...

100pcs 9.5 mm Природна боја Мини цвет дрво копчиња за scrapbooking Diy шиење занает декоративни додатоци flatback

55.20 -9 % DEN 50.00

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотМатеријалBakelite(Нема слика)БојаПриродна бојаКоличина100pcs / многу(1000pcs, ве молиме кликнете на "1000pcs" )Околу Големина9.5 mmКонверзија1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инченТочка Бр.B0104001УпотребаОдговара за шиење cutton или лен облека,деца облека или други занаетчиски DIY.Слични копчиња : Други Препорачуваат : Пакети : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

2holes Природно Дрво Коцка Копчиња рачно изработени Писмо за Шиење Копчиња за Домашна Декорација Scrapbooking Занаети DIY 50PCs 12x18mm MT1602

81.12 -5 % DEN 77.00

Answer : ___________________________ Note : 2.Ако вашата цел .Ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет( Без следење на број )3.Ако не се согласувате ,ве молиме размислете повторно пред цел...

TIANXINYUE 15*20mm Браун Дрвени Копчето за Шиење Срце Облик Копчиња Занает Scrapbooking за Облека, Додатоци

95.52 -20 % DEN 76.00

Боја : Како на сликата прикажани Материјал : Дрвени Големина : Прибл 15x20mm во дијаметар секоја Дупка : 2 дупки Пакет се вклучени : 50 компјутери / многу Карактеристики : ЕкоПријателски, Нов и висок квалитет...

Цртан филм мала точка печатење копчето рачно изработени diy накит шарени мешани љубов дрво копчиња копчето дрвени копчето трговија на големо

DEN 192.00

[Име] : Цртан филм мала точка печатење копчето рачно изработени diy накит шарени мешани љубов дрво копчиња копчето дрвени копчето трговија на големо[size ] : Праска Срце : 13 * 15mm Слива цвет во облик на 15mmКометал n отворање на applicatio: Шапка чевли, облека, јака и рамо сите видови на клучните декоративни pendant

Моден 30pcs/многу метални легури шиење копчиња злато грб копчиња црн лак одговараат на копчиња 25 / 20mm бесплатен превозот 2015060401

384.00 -5 % DEN 365.00

Ние си имаме свој копчето фабрика во Guandong, сите производи се nickle такса, доведе слободни, да ги исполнуваат Европски квалитет stanard.ОЕМ и ODM се добредојдени...

Бесплатен Превозот на Големо 100pcs/многу 18mm Кристал Flatback Копчето За Коса Цвет Свадба Покана TCHL003

DEN 1200.00

Напомена : Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL за бесплатен превозот.Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

Niucky 12.5 mm 1/2 4 дупки Црн раб шарени шиење кошула со копчиња за облека diy занает декоративни додатоци R0201-051

191.52 -9 % DEN 174.00

Име : 4 дупки Смола кошула со копчиња Материјал : Смола ( Четири слоеви ) Висок квалитет на Боја : Мешани бои(Случаен мешани 811 бои)#1 Црвена; #2 Розова; #3 Виолетова; #4 Сина; #5 Портокал; #6 Жолта;#7 Жолта Зелена; #8 Зелена; #9 Кафе; #10 Бела; #11 Црна Количина : 96pcs / кеса Димензии : 12.5 mm, 20 L, 1 / 2" Конверзија на : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен1inch=40 L или 1 L =0.635 mm Предмет Бр...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.