• Ново
UHF RFID таг налепница Impinj B42 влажни пломба EPC6C 915mhz868mhz860-960MHZ 5000pcs бесплатен превозот лепило пасивни RFID етикетата

UHF RFID таг налепница Impinj B42 влажни пломба EPC6C 915mhz868mhz860-960MHZ 5000pcs бесплатен превозот лепило пасивни RFID етикетата

Оценка на клиентот:
DEN 31440.00

Износ
Залиха


UHF RFID таг налепница Impinj B42 влажни пломба EPC6 C 915mhz868mhz860-960 MHZ Higgs3 5000pcs бесплатен превозот лепило пасивни RFID етикетата

Карактеристики

Број На Модел На:
b42
Бренд Име:
VIKITEK
Антена големина:
8*22mm
чип:
Impinj Монца 4
Протокол:
ЕПС Class1 Gen2, ISO 18000-6C
Работата Фреквенција:
860-960MHZ
ЕПС Меморија:
може да се 496 битови
Меморија за корисникот:
128 бита

Производи во категоријата

100pcs/многу NFC s50 на унодц анти-метал ознака мобилни плаќање ознака Мобилни IC анти-метал ознака за nfc rfid етикетата

DEN 2160.00

NFC s50 на унодц антиметал ознака мобилни плаќање ознака Мобилни IC антиметал ознака за nfc rfid етикетатаОпис На Производот : Се врати и враќање>>Врати и враќање е прифатлив кога предметите се скршени во текот на превозот и пакет се враќа во рок од 7 дена по приемот...

DWE CC ЗА контрола на пристап на картичката em4305 rfid помине ознака овци уво ознаки за животни 134.2 khz ISO11784/11785

2565.60 -5 % DEN 2437.00

DWE CC ЗА контрола на пристап на картичката em4305 rfid помине ознака овци уво ознаки за животни 134.2 khz ISO11784 / 11785Осигуреното уво ознака за крава,говеда ,свињи и овци1...

UHF RFID Ultrathin анти-метал ознака 915m 868m M4QT 100*40*0.8 мм ЕПС ISO18000-6C основни средства некој МИЛЕНИЧЕ пасивни RFID МИЛЕНИЧЕ Етикетата

DEN 84.48

UHF RFID Ultrathin антиметал ознака 915m 868m M4 QT 100*40*0.8 мм ЕПС ISO180006 C основни средства некој МИЛЕНИЧЕ пасивни RFID МИЛЕНИЧЕ Етикетата

100pcs NFC Ознака 13.56 Mhz ISO14443A Rfid Тагови Keyfob Rewritable FUDAN F08 Чип Компатибилен МФ s50 на унодц

1399.20 -40 % DEN 840.00

Опис : Материјал : ABSДимензија : 43.7x30.5х5.3ммОдговор на фреквенција : 13.56 MHzКапацитетот на меморијата : 1 KbitЧип тип : Fudan F08 Компатибилен МФ s50 на унодцОперација Температура : 40°C до 85°CВодоотпоренПримена предмет : јавен превоз, паркинг, ЛИЧНА идентификација, присуство систем, цените, картичка за плаќање, производ на логото, итн.Функција : • Отпорни на вода• Секој збор со Клучните прстен вклучени.• Компатибилен со сите IC читателот да добие пристап Забелешка : Овие се Fudan FM1108 чип, компатибилен со Mifare s50 на унодц...

Обичај NFC Печатење Картичка за НС Игри

DEN 170.40

Цел процес : 1, Испрати карактер име и игра на нас од страна на порака или email за продажбата(на)rfidmc.com2, Тоа е 3.55 pc(со исклучок на превозот надомест)3, Ние ќе ја испратите фотографија на вашиот за двојна потврда.Потсетување : Сите photoes еве за повикување само.Спецификациите се предмет на phisycal производи

1000pcs TK4100 EM4100 ID сауна wristband хривнија 125khz Пластични водоотпорен картичка/ознаки за Spa Resort hotel пливање

DEN 40800.00

1000pcs TK4100 EM4100 ID сауна wristband хривнија 125khz Пластични водоотпорен картичка / ознаки за Spa Resort hotel пливањеТаа е достапна за печатење на логото или ласерски број.pls контактирајте со нас.СпецификацииЧип Тип : TK4100 (compitable EM4100)Оперативен Фреквенција : 125khzКапацитет : 64 малкуТестирани Прочитајте Опсег : 0 100 mm, во зависност од моќта предвидено од страна на readeДијаметар : 60mmМатеријал : ABS / PVC,ПластичниПротокол : ISO 180002Животната Средина СпецификацијаТемпературата на работа : 10 Celsiна +500 CelsiusВодоотпорен,Dustproof : IP65Читај / пишувај Пати : 100000 патиБоја : Bule,Црвена,жолта,Зелена,Црна,опцииПримена : Базени, запишани во гимназиите, Ладење storerooms, контрола на Пристап,Настанот цените, Погоден за влажни срединиПрилагодување ПоддршкаЛасерски бројСвила Екран Печатење на ЛОГОБоја може да бидат избраниСлика : Превозот Ние обезбедуваме или Морето превоз или Воздух превозот, како на клиент на потребите на Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности...

1PCS 125KHz RFID Близина лична Карта Водоотпорен TK4100 EM Картичка Wristbands Силикони RFID Нараквици

76.80 -15 % DEN 65.00

1 PCS 125 KHz RFID Близина лична Карта Водоотпорен TK4100 EM Картичка Wristbands Силикони RFID Нараквици Спецификација : Чип Модел : TK4100 Фреквенција : 125 KHz Читање опсег : 05cm (зависи од читач на картички и антена) Операција температура : 25~+70 степени Водоотпорен ниво : IP67 Wristbands дијаметар : за 55мм Боја : Розова Количина : 1 парче

500pcs 13.56 MHz 1K s50 на унодц чип Хотели, Мотели и Установи ID wristband/нараквица за контрола на пристап/ВИП член

DEN 24960.00

13.56 MHz ABS RFID водоотпорен Хотели, Мотели и Установи ID wristband / нараквица,ОПЦИЈА БОЈАСпецификациичип ВидFM11 RF08 (Компатибилен М1 s50 на унодц)Оперативен Фреквенција13.56 MHzКапацитет1024 бајти EEPROM (768 слободни бајти достапност)Тестирани Прочитајте Опсег0 100 mm, во зависност од моќта предвидено од страна на читателотМултиОткривањеYesДијаметар60mmМатеријалABS (опција силикони,најлон)Протокол : ISO14443 AЖивотната Средина СпецификацијаТемпературата на работа : 10 Celsiна +500 CelsiusВодоотпорен,Dustproof : IP65Читај / пишувај Пати : 100000 патиБојаBule,Црвена,жолта и други опцииПримена : Базени, запишани во гимназиите, Ладење storerooms, контрола на Пристап,Настанот цените, Погоден за влажни срединиПрилагодување ПоддршкаСвила Екран Печатење на ЛОГОБоја може да бидат избраниСвила Екран Печатење на ЛОГОЛасерски Engrave ЛОГОТОЏет Печатење Сериски БројЛасерски Engrave Сериски БројФакултативна ЧипLF(125 KHz) : TK4100,EM4102,EM4200,T5577,и дрHF(13.56 MHz) : FM11 RF08,Mifar1 s50 на унодц, Mifar1 S70, Mifar Ultralig,ICODE2,и дрUHF(860 MHz960 MHz) : UCODE GEN2,ТУЃО H3,IMPINJ М3,итнАко ви треба други чипови,различни бои,и други дијаметар,pls контактирајте ме! Ви благодаримеПревозот Ние обезбедуваме или Морето превоз или Воздух превозот, како на клиент на потребите на Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности...

VIKITEK UHF RFID перење ознака 20 компјутери 915MHZ 860-960MHZ Туѓо Higgs3 чип PPS материјал може да се мијат

DEN 768.00

VIKITEK UHF RFID перење ознака 20 компјутери 915 MHZ 860960 MHZ Туѓо Higgs3 чип PPS материјал може да се мијат20 парчиња / пакетГолемина : D25.5мм х 2.75 mmМатеријал : PPS Protoco : ISO 180006 C,ЕПС класа 1 Gen2 ЕПС меморија 96 битови Оперативни Фреквенција 860 ~ 960 MHz Чип : Alien Higgs3 Работа темп : 50 до 120 Складирање temp : 50 до +250 Напишете 100,000 циклуси IP67

10 компјутери/многу 125Khz RFID Таг Близина ID Токен Ознака Копче Фоб Пластични Вода се Спротивстави на TK4100 Чип за Контрола на Пристап Време Присуство

DEN 79.20

TK4100 RFID 125 Khz ознакаМожете да одберете една боја,на пример "ве молиме испратете црно".Или мешана боја,на пример "2 парчиња сина,3pcs црвена,3pcs жолта, 2 парчиња црно"...

RFID таг UHF налепница Туѓо 9662 printablecopper етикета 915mhz868mhz Higgs3 ЕПС 6C 50pcs бесплатен превозот лепило пасивни RFID етикетата

DEN 747.36

RFID таг UHF налепница Туѓо 9662 некој бакар етикета 915mhz868mhz Higgs3 ЕПС 6 C 50pcs бесплатен превозот лепило пасивни RFID етикетата

DWE CC RF 50pcs по многу 125khz TK4100 em id копче фоб rfid таг за врата контрола на пристап систем

479.52 -5 % DEN 456.00

50pcs по многу 125khz TK4100 em id копче фоб rfid таг за врата контрола на пристап системМатеријал : ABSФреквенција : 125khzБоја : синаПакување : залепениТемпература...

Бесплатен превозот 20pcs инкџет празни картички со TK4100 безконтактни картичка

1195.20 -5 % DEN 1136.00

Бесплатен превозот 20pcs инкџет празни картички со TK4100 безконтактни картичкаИме Бесплатен превозот 20pcs инкџет празно картичка со TK4100 безконтактни картичка Фреквенција 125khz Стандард Чип TK4100 Меморија 64bit Димензија CR80 стандард Читај / пишувај Циклуси 100000 Читање на Растојание 110cm (Зависи од читателот и антена) Апликација за Пристап на системот за контрола,Цените Систем,лична Карта,Настан Билети,итн Достапни занаети Термички печатење број, ,Магнетна лента, Баркод, Златен / сребро топлапечат, Потпис панел, Серија број печатење, УВ печатење, UID број печатење, ласерски engrave QR код и др...

100pcs Ntag213 NFC Налепници Ознака за NFC Налепница Универзална Етикета RFID Таг за NFC телефони

695.04 -14 % DEN 598.00

Спецификација : Чип : Ntag213 Физички капацитет : 180 бајти Искористен капацитет : 144 бајти Протокол : ISO14443 A Работна фреквенција : 13.56 MHZ Читање и пишување растојание : 1 до 5 cm Читање и пишување време : од 1 до 2 гРаботна температура : 20 до 55 степен, влажност на 90% Избрише пати : > 100000 пати складирање на Податоци : > 10 години Читање време : 100000 пати Дијаметар : 25мм материјали за Пакување : ЈП самолепливи + обложена хартија

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.