• Ново
VIKITEK UHF RFID перење ознака 20 компјутери 915MHZ 860-960MHZ Туѓо Higgs3 чип PPS материјал може да се мијат

VIKITEK UHF RFID перење ознака 20 компјутери 915MHZ 860-960MHZ Туѓо Higgs3 чип PPS материјал може да се мијат

Оценка на клиентот:
DEN 768.00

Износ
Залиха


VIKITEK UHF RFID перење ознака 20 компјутери 915 MHZ 860-960 MHZ Туѓо Higgs3 чип PPS материјал може да се мијат
20 парчиња/пакет
Големина : D25.5мм х 2.75 mm
Материјал : PPS Protoco : ISO 18000-6 C,ЕПС класа 1 Gen2 ЕПС меморија 96 битови Оперативни Фреквенција 860 ~ 960 MHz Чип : Alien Higgs3 Работа темп : -50 до 120 Складирање temp : -50 до +250 Напишете 100,000 циклуси IP67

Карактеристики

Бренд Име:
VIKITEK
Број На Модел На:
VT2552
Материјал:
PPS
Големина:
D25.5mm x 2.75 mm
Protoco:
ISO 18000-6C,ЕПС класа 1 Gen2
Фреквенција:
860 ~ 960 MHZ
чип:
Туѓо higgs3
операција температура:
-50 до 120
IP Оценка:
IP67
Количина:
20 парчиња/пакет

Производи во категоријата

100pcs/многу NFC s50 на унодц анти-метал ознака мобилни плаќање ознака Мобилни IC анти-метал ознака за nfc rfid етикетата

DEN 2160.00

NFC s50 на унодц антиметал ознака мобилни плаќање ознака Мобилни IC антиметал ознака за nfc rfid етикетатаОпис На Производот : Се врати и враќање>>Врати и враќање е прифатлив кога предметите се скршени во текот на превозот и пакет се враќа во рок од 7 дена по приемот...

Бесплатен превозот 5sets/многу 860mhz да 960mhz долга низа uhf животинско ear tag ISO18000 6C

623.52 -5 % DEN 592.00

Бесплатен превозот 5sets / многу 860mhz да 960mhz долга низа uhf животинско ear tag ISO18000 6 CВовед1)врз Основа на независни интелектуална сопственост развој, се прилагодат читателот да работат со глобалната фреквентен опсег.2)Усвојување на високи перформанси Impinj чи, таа има одлична читање перформанси и силна водоотпорен способност.3)Примена : животно следењеСпецификацијаСпецификацијаМоделот (Цел Шифра)DWA100Ознака Перформанси ИндикаторПротоколISO 180006 CЧипТуѓо H3Фреквенција860—960 MHZМеморија128bitПрочитајте растојание0.5 m до 15 милиони зависи од читателот и животна срединаДимензијаΦ32x24 мм*2,5 mm за машки ознакаΦ28x11.3 мм*2mm за женски ознакаРабота на владатаR / WСкладирање време>5 ГодиниМечка напнатост350 N(Њутн)МатеријалТермопластични еластомер гумаРабота Темп.20 ºC да 85 ºCПакет : 5 X uhf животинско ear tag ( 5 мажи uhf ознаката и 5 женски rfid тагови )Производ ФотографииПлаќање политика : 1.Плаќање начин : Зачувам.2.Ве молиме да плаќаат пари во рок од 3 дена по аукцијата заврши.3.Ние не сме одговорни за царинските давачки и даноци поврзани со.4.24 часа техничар за поддршка и онлајн услуга,Внимателно го следи cargos додека не пристигна.За превозот : 1.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.2.Сите објектот ќе биде испорачуван Кина Воздухопловната пост рок од 5 работни дена, Тоа трае околу 819 работни денови (CA, АУ, велика БРИТАНИЈА, ЕУ)...

UHF RFID таг налепница Туѓо 9640 EPC6C некој бакар етикета 860-960MHZ Higgs3 1000pcs бесплатен превозот лепило пасивни RFID етикетата

DEN 9504.00

UHF RFID таг налепница Туѓо 9662 EPC6 C некој бакар етикета 860960 MHZ Higgs3 1000pcs бесплатен превозот лепило пасивни RFID етикетата

DWE CC ЗА контрола на пристап на картичката em4305 rfid помине ознака овци уво ознаки за животни 134.2 khz ISO11784/11785

2565.60 -5 % DEN 2437.00

DWE CC ЗА контрола на пристап на картичката em4305 rfid помине ознака овци уво ознаки за животни 134.2 khz ISO11784 / 11785Осигуреното уво ознака за крава,говеда ,свињи и овци1...

10 компјутери/многу 125Khz RFID Таг Близина ID Токен Ознака Копче Фоб Пластични Вода се Спротивстави на TK4100 Чип за Контрола на Пристап Време Присуство

DEN 79.20

TK4100 RFID 125 Khz ознакаМожете да одберете една боја,на пример "ве молиме испратете црно".Или мешана боја,на пример "2 парчиња сина,3pcs црвена,3pcs жолта, 2 парчиња црно"...

125k EM4100 TK4100 RFID Тагови ,ем паричка / круг картичка, Контрола на Пристап Картичка Дијаметар 30мм,мин:10pcs

DEN 196.32

Водоотпорен ID Ознака 125 KHz RFID ISO EM4100 и компатибиленСпецификацииRFID TypeEM4100Фреквенција125 KHzСтандардISO EM4100 и компатибиленТестирани Прочитајте Опсег0 60 mm(зависи од читателот уреди)МултиОткривањеYesBaud Rate106 бита / секМатеријалПВЦ, Cuпломба,ТехникаФлип Чип Со ЛиквидацијаБојаБелаКругКол...

2 ПАРЧИЊА/многу EM4305 RFID 125KHz Запишување Копче Фоб Близина ID Токен Keyfobs

86.40 -16 % DEN 73.00

2 ПАРЧИЊА / многу EM4305 RFID 125 KHz Запишување Копче Фоб Близина ID Токен KeyfobsИме на производ : EM4305 Чип : EM430516 сектори, секој сектор 32bitUID 32bit (единствен код за идентификација)компатибилен со ISO11784 / 11785 протокол4 лозинка за читање и пишување заштитаможе да се направи EEPROM сектор во readonly заклучување на државатакодирање на владата (Манчестер, Бифаза)голем број на пренос на податоци го оценувате (8, 16, 32, 64 RF часовник)има карактеристики на читање картичка првиот прашањана фреквенциски спектар е 100 ~ 150 KHZтемпературата опсег : 45 ~ 85Технички параметри : Материјал : ABSГолемина : според графикаБоја : синаКоличина : 2 парчиња / многу

Обичај NFC Печатење Картичка за НС Игри

DEN 170.40

Цел процес : 1, Испрати карактер име и игра на нас од страна на порака или email за продажбата(на)rfidmc.com2, Тоа е 3.55 pc(со исклучок на превозот надомест)3, Ние ќе ја испратите фотографија на вашиот за двојна потврда.Потсетување : Сите photoes еве за повикување само.Спецификациите се предмет на phisycal производи

100pcs Ntag213 NFC Налепници Ознака за NFC Налепница Универзална Етикета RFID Таг за NFC телефони

695.04 -14 % DEN 598.00

Спецификација : Чип : Ntag213 Физички капацитет : 180 бајти Искористен капацитет : 144 бајти Протокол : ISO14443 A Работна фреквенција : 13.56 MHZ Читање и пишување растојание : 1 до 5 cm Читање и пишување време : од 1 до 2 гРаботна температура : 20 до 55 степен, влажност на 90% Избрише пати : > 100000 пати складирање на Податоци : > 10 години Читање време : 100000 пати Дијаметар : 25мм материјали за Пакување : ЈП самолепливи + обложена хартија

1000pcs 13.56 Mhz UID RFID Лепило Налепница Круг Монета Картичка Променливи Rewritable Копија Клон Близина Картичка

14160.00 -5 % DEN 13452.00

1000pcs 13.56 Mhz UID RFID Лепило Налепница Круг Монета Картичка Променливи Rewritable Копија Клон Близина КартичкаКарактеристики : · Може да биде изменета многу пати· Дијаметар : 25мм во парк· Материјал : ПВЦ+3 M лепак налепница· Работа фреквенција : 13.56 MHz· Откривање на далечина : 0 ~ 10 cm(зависи од Читателот)· Може да се чита и запишување· Компатибилен со Вратата за Влез систем· Лесно да се носат· Вода resista n· Почетна Клуч : FFFFFFFFFFFF (12Ф)· Преработи Пати : 100 000 пати· Сосема нова картичка за влез guard систем.· Што се однесува на контрола на пристап, хотел брави, персоналот присуство и училиште кампусот пристап и плаќање контрола, идентификација и системи за безбедност, паркинг влез и плаќање, социјалната сигурност, управување, транспорт плаќање, општинските и помошни услужни плаќањеAnswer : ___________________________ Note : Заеднички 13.56 mhz rfid читач писател и NFC телефонот не може да се напише на UID картички!Обично ние ги користиме ACR122 U читателотписател со софтвер за да напишете uid.Libnfc, acr122 U,i Copy3, Proxmark 3 поддршка напишете UID картички.Пакување : 1000pcs UID Налепници Променливи RFID Тагови Блок 0 Запишување 13.56 Mhz Близина КартичкиСе врати и враќање>>Врати и враќање е прифатлив кога објектот е прекината за време на превозот и пакет се враќа во рок од 7 дена по приемот...

100pcs 13.56 Mhz UID RFID Лепило Налепница Круг Монета Картичка Променливи Rewritable Копија Клон Близина Картичка

1392.00 -5 % DEN 1322.00

100pcs 13.56 Mhz UID RFID Лепило Налепница Круг Монета Картичка Променливи Rewritable Копија Клон Близина КартичкаКарактеристики : · Може да биде изменета многу пати· Дијаметар : 25мм во парк· Материјал : ПВЦ+3 M лепак налепница· Работа фреквенција : 13.56 MHz· Откривање на далечина : 0 ~ 10 cm(зависи од Читателот)· Може да се чита и запишување· Компатибилен со Вратата за Влез систем· Лесно да се носат· Вода resista n· Почетна Клуч : FFFFFFFFFFFF (12Ф)· Преработи Пати : 100 000 пати· Сосема нова картичка за влез guard систем.· Што се однесува на контрола на пристап, хотел брави, персоналот присуство и училиште кампусот пристап и плаќање контрола, идентификација и системи за безбедност, паркинг влез и плаќање, социјалната сигурност, управување, транспорт плаќање, општинските и помошни услужни плаќањеAnswer : ___________________________ Note : Заеднички 13.56 mhz rfid читач писател и NFC телефонот не може да се напише на UID картички!Обично ние ги користиме ACR122 U читателотписател со софтвер за да напишете uid.Libnfc, acr122 U,i Copy3, Proxmark 3 поддршка напишете UID картички.Пакување : 100pcs UID Налепници Променливи RFID Тагови Блок 0 Запишување 13.56 Mhz Близина КартичкиСе врати и враќање>>Врати и враќање е прифатлив кога објектот е прекината за време на превозот и пакет се враќа во рок од 7 дена по приемот...

500pcs 13.56 MHz 1K s50 на унодц чип Хотели, Мотели и Установи ID wristband/нараквица за контрола на пристап/ВИП член

DEN 24960.00

13.56 MHz ABS RFID водоотпорен Хотели, Мотели и Установи ID wristband / нараквица,ОПЦИЈА БОЈАСпецификациичип ВидFM11 RF08 (Компатибилен М1 s50 на унодц)Оперативен Фреквенција13.56 MHzКапацитет1024 бајти EEPROM (768 слободни бајти достапност)Тестирани Прочитајте Опсег0 100 mm, во зависност од моќта предвидено од страна на читателотМултиОткривањеYesДијаметар60mmМатеријалABS (опција силикони,најлон)Протокол : ISO14443 AЖивотната Средина СпецификацијаТемпературата на работа : 10 Celsiна +500 CelsiusВодоотпорен,Dustproof : IP65Читај / пишувај Пати : 100000 патиБојаBule,Црвена,жолта и други опцииПримена : Базени, запишани во гимназиите, Ладење storerooms, контрола на Пристап,Настанот цените, Погоден за влажни срединиПрилагодување ПоддршкаСвила Екран Печатење на ЛОГОБоја може да бидат избраниСвила Екран Печатење на ЛОГОЛасерски Engrave ЛОГОТОЏет Печатење Сериски БројЛасерски Engrave Сериски БројФакултативна ЧипLF(125 KHz) : TK4100,EM4102,EM4200,T5577,и дрHF(13.56 MHz) : FM11 RF08,Mifar1 s50 на унодц, Mifar1 S70, Mifar Ultralig,ICODE2,и дрUHF(860 MHz960 MHz) : UCODE GEN2,ТУЃО H3,IMPINJ М3,итнАко ви треба други чипови,различни бои,и други дијаметар,pls контактирајте ме! Ви благодаримеПревозот Ние обезбедуваме или Морето превоз или Воздух превозот, како на клиент на потребите на Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности...

100pcs/многу Висок Квалитет Keychain Keyfobs EM RFID Картички за Контрола на Пристап Токен Ознака Копче Прстен Близина Картичка 125Khz

888.00 -5 % DEN 844.00

100pcs / многу Висок Квалитет Keychain Keyfobs EM RFID Картички за Контрола на Пристап Токен Ознака Копче Прстен Близина Картичка 125 KhzПреглед* Работи како редовен 125 KHz СМАРТ картичка* Дизајниран да биде програмиран од страна на програмерот / писател единица* Компатибилен со сите ID врата пристап уреди или ID на читателот (125 KHz)* Безконтактни пренос на податоци и снабдување energ* Ултра тенок 0.8 mm големина совршено се вклопува во вашиот паричник* Идеален за употреба во ИДЕНТИФИКАЦИЈА и Контрола на Пристап* Операција Температура : 40°c до 85°c* ВодоотпоренПримена предмет : јавен превоз, паркинг, ЛИЧНА идентификација, присуство систем, цените, картичка за плаќање, производ на логото, итн.Функција : • Отпорни на вода• Секој збор со Клучните прстен вклучени.• Компатибилен со сите RFID читач за да се добие пристап• Секој знак препрограмирани со уникатен ID кој е Ласерско печатење за тоаГаранција време : 1 години

RFID таг UHF налепница Туѓо 9662 printablecopper етикета 915mhz868mhz Higgs3 ЕПС 6C 50pcs бесплатен превозот лепило пасивни RFID етикетата

DEN 747.36

RFID таг UHF налепница Туѓо 9662 некој бакар етикета 915mhz868mhz Higgs3 ЕПС 6 C 50pcs бесплатен превозот лепило пасивни RFID етикетата

DWE CC RF 50pcs по многу 125khz TK4100 em id копче фоб rfid таг за врата контрола на пристап систем

479.52 -5 % DEN 456.00

50pcs по многу 125khz TK4100 em id копче фоб rfid таг за врата контрола на пристап системМатеријал : ABSФреквенција : 125khzБоја : синаПакување : залепениТемпература...

Бесплатен превозот 20pcs инкџет празни картички со TK4100 безконтактни картичка

1195.20 -5 % DEN 1136.00

Бесплатен превозот 20pcs инкџет празни картички со TK4100 безконтактни картичкаИме Бесплатен превозот 20pcs инкџет празно картичка со TK4100 безконтактни картичка Фреквенција 125khz Стандард Чип TK4100 Меморија 64bit Димензија CR80 стандард Читај / пишувај Циклуси 100000 Читање на Растојание 110cm (Зависи од читателот и антена) Апликација за Пристап на системот за контрола,Цените Систем,лична Карта,Настан Билети,итн Достапни занаети Термички печатење број, ,Магнетна лента, Баркод, Златен / сребро топлапечат, Потпис панел, Серија број печатење, УВ печатење, UID број печатење, ласерски engrave QR код и др...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.