• Ново
3-Канал Клонирање / Duplicator 418MHz Далечинска Контрола

3-Канал Клонирање / Duplicator 418MHz Далечинска Контрола

Оценка на клиентот:
DEN 1920.00
DEN 1824.00 -5 %

Износ
Залиха

3-Канал Клонирање / Duplicator 418 MHz Далечинска Контрола
Производ карактеристики
1, облик дизајн и компактен
убава, без жици
2, инсталирајте имено употреба
инсталацијата е многу едноставен за користење, лесен
3, како и употребата на безжични rf
технологијата на пренос на далечина, без насока, пренос висок
чувствителност, нема сигнал отсечени
4, школка усвојува
увезени високо квалитетна ABS пламен retardant материјали производство, употреба на безбедно
и сигурен
Технологија
параметри
1, работен напон : DC12 V
2, работат на струјата : повеќе
од 15 на m A
3, работна фреквенција : 418 MHz, (незадолжително);
4, пренесува моќ : > 10
mw
5, лансирањето на далечина : 100 m
(отвори)
6, фреквенција отстапување : + /-0.2
MHz
7, префрлете го оценувате : 3-6 К;
8, кодирање на чип : PT2260, 2262
1527, 301
9, телото на производот : 55 mm * 30 mm
* 14 мм
10, работна температура : -20 °c ~ + 70 °c (посебни температура барања треба да се прилагодите)
Типична примена
Широка примена во
автомобил, мотоцикл аларми, светилка, наполнета со далечински управувач, врати, и
зборот кочница, автоматска врата далечински управувач, завесата далечинска контрола, итн.

Карактеристики

Бренд Име:
chisung
Број На Модел На:
CSRC01

Производи во категоријата

100pcs 13.56 Mhz UID RFID Лепило Налепница Круг Монета Картичка Променливи Rewritable Копија Клон Близина Картичка

1392.00 -5 % DEN 1322.00

100pcs 13.56 Mhz UID RFID Лепило Налепница Круг Монета Картичка Променливи Rewritable Копија Клон Близина КартичкаКарактеристики : · Може да биде изменета многу пати· Дијаметар : 25мм во парк· Материјал : ПВЦ+3 M лепак налепница· Работа фреквенција : 13.56 MHz· Откривање на далечина : 0 ~ 10 cm(зависи од Читателот)· Може да се чита и запишување· Компатибилен со Вратата за Влез систем· Лесно да се носат· Вода resista n· Почетна Клуч : FFFFFFFFFFFF (12Ф)· Преработи Пати : 100 000 пати· Сосема нова картичка за влез guard систем.· Што се однесува на контрола на пристап, хотел брави, персоналот присуство и училиште кампусот пристап и плаќање контрола, идентификација и системи за безбедност, паркинг влез и плаќање, социјалната сигурност, управување, транспорт плаќање, општинските и помошни услужни плаќањеAnswer : ___________________________ Note : Заеднички 13.56 mhz rfid читач писател и NFC телефонот не може да се напише на UID картички!Обично ние ги користиме ACR122 U читателотписател со софтвер за да напишете uid.Libnfc, acr122 U,i Copy3, Proxmark 3 поддршка напишете UID картички.Пакување : 100pcs UID Налепници Променливи RFID Тагови Блок 0 Запишување 13.56 Mhz Близина КартичкиСе врати и враќање>>Врати и враќање е прифатлив кога објектот е прекината за време на превозот и пакет се враќа во рок од 7 дена по приемот...

1000pcs 13.56 Mhz UID RFID Лепило Налепница Круг Монета Картичка Променливи Rewritable Копија Клон Близина Картичка

14160.00 -5 % DEN 13452.00

1000pcs 13.56 Mhz UID RFID Лепило Налепница Круг Монета Картичка Променливи Rewritable Копија Клон Близина КартичкаКарактеристики : · Може да биде изменета многу пати· Дијаметар : 25мм во парк· Материјал : ПВЦ+3 M лепак налепница· Работа фреквенција : 13.56 MHz· Откривање на далечина : 0 ~ 10 cm(зависи од Читателот)· Може да се чита и запишување· Компатибилен со Вратата за Влез систем· Лесно да се носат· Вода resista n· Почетна Клуч : FFFFFFFFFFFF (12Ф)· Преработи Пати : 100 000 пати· Сосема нова картичка за влез guard систем.· Што се однесува на контрола на пристап, хотел брави, персоналот присуство и училиште кампусот пристап и плаќање контрола, идентификација и системи за безбедност, паркинг влез и плаќање, социјалната сигурност, управување, транспорт плаќање, општинските и помошни услужни плаќањеAnswer : ___________________________ Note : Заеднички 13.56 mhz rfid читач писател и NFC телефонот не може да се напише на UID картички!Обично ние ги користиме ACR122 U читателотписател со софтвер за да напишете uid.Libnfc, acr122 U,i Copy3, Proxmark 3 поддршка напишете UID картички.Пакување : 1000pcs UID Налепници Променливи RFID Тагови Блок 0 Запишување 13.56 Mhz Близина КартичкиСе врати и враќање>>Врати и враќање е прифатлив кога објектот е прекината за време на превозот и пакет се враќа во рок од 7 дена по приемот...

1PCS 125KHz RFID Близина лична Карта Водоотпорен TK4100 EM Картичка Wristbands Силикони RFID Нараквици

76.80 -15 % DEN 65.00

1 PCS 125 KHz RFID Близина лична Карта Водоотпорен TK4100 EM Картичка Wristbands Силикони RFID Нараквици Спецификација : Чип Модел : TK4100 Фреквенција : 125 KHz Читање опсег : 05cm (зависи од читач на картички и антена) Операција температура : 25~+70 степени Водоотпорен ниво : IP67 Wristbands дијаметар : за 55мм Боја : Розова Количина : 1 парче

UHF RFID таг налепница Туѓо 9640 EPC6C некој бакар етикета 860-960MHZ Higgs3 1000pcs бесплатен превозот лепило пасивни RFID етикетата

DEN 9504.00

UHF RFID таг налепница Туѓо 9662 EPC6 C некој бакар етикета 860960 MHZ Higgs3 1000pcs бесплатен превозот лепило пасивни RFID етикетата

100 компјутери 125khz rfid keyfobs картичка Сина TK4100 Чип Keycard само за Читање клуч за Пристап на снабдување Картичка за Контрола на Пристап на Систем за Повикување само

DEN 475.20

100 компјутери TK4100 само за читање 125khz Сина keyfobsОва е само TK4100 125khz смарт Картичка, Секој keyfob има Фиксна ID број на картичката...

125k EM4100 TK4100 RFID Тагови ,ем паричка / круг картичка, Контрола на Пристап Картичка Дијаметар 30мм,мин:10pcs

DEN 196.32

Водоотпорен ID Ознака 125 KHz RFID ISO EM4100 и компатибиленСпецификацииRFID TypeEM4100Фреквенција125 KHzСтандардISO EM4100 и компатибиленТестирани Прочитајте Опсег0 60 mm(зависи од читателот уреди)МултиОткривањеYesBaud Rate106 бита / секМатеријалПВЦ, Cuпломба,ТехникаФлип Чип Со ЛиквидацијаБојаБелаКругКол...

10PCS/многу RFID 13.56 mhz IC card Заштита NFC Заштитените Картичка Ракав да се Спречи неавторизиран скенирање

288.00 -16 % DEN 242.00

10 PCS / многу RFID 13.56 mhz IC card Заштита NFC Заштитените Картичка Ракав да се Спречи неавторизиран скенирање карактеристики на Производот RFID Безбедност картичка може да им помогне на корисниците спречува странци читањето на вашата IC банкарскиот картичка, лична карта и транзит картичка и RFID паметни картички, целосно отстранување на платежната картичка паричник на NFC апликации, како што се банкарски картички, автобуски карти беа лажни, ризици, како што се течење на лични информации...

100pcs/многу NFC s50 на унодц анти-метал ознака мобилни плаќање ознака Мобилни IC анти-метал ознака за nfc rfid етикетата

DEN 2160.00

NFC s50 на унодц антиметал ознака мобилни плаќање ознака Мобилни IC антиметал ознака за nfc rfid етикетатаОпис На Производот : Се врати и враќање>>Врати и враќање е прифатлив кога предметите се скршени во текот на превозот и пакет се враќа во рок од 7 дена по приемот...

1000pcs 125khz RFID Smart Клуч Картички за контрола на пристап на Квалитетот EM лична КАРТА

DEN 9600.00

Топла продаде 125 KHz ПВЦ RFID Безконтактни Картичка само за Читање висок квалитетСпецификациичип ВидTK4100,EM4100,4102 ИЛИ compitable картичкаОперативен Фреквенција125 KHzКапацитет64bitТестирани Прочитајте Опсег0 100 mm, во зависност од моќта предвидено од страна на читателотМултиОткривањеYesГолемина86*54*0.86 ммМатеријалПВЦЧитај / пишувајСамо за читањеЖивотната Средина СпецификацијаТемпература На Складирање : 40 Celsiна +80 CelsiusОперативни : 25 Celsiна +70 CelsiusВодоотпорен,Dustproof : IP65Читај / пишувај Пати : 100000 патиБојаБелаПримена : Членство Лојалност Систем за контрола на Пристап,Хотел брави ,Плаќања ,Добавувачот Машина ,Мало , Банка, итнФакултативна ЧипLF(125 KHz) : TK4100,EM4102,EM4200,T5577,и дрHF(13.56 MHz) : FM11 RF08,Mifar1 s50 на унодц, Mifar1 S70, Mifar Ultralig,ICODE2,и дрUHF(860 MHz960 MHz) : UCODE GEN2,ТУЃО H3,IMPINJ М3,итнАко ви треба други чипови,различни бои,и други дијаметар,pls контактирајте ме! Ви благодаримеПревозот Ние обезбедуваме или Морето превоз или Воздух превозот, како на клиент на потребите на Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности...

10 компјутери/многу 125Khz RFID Таг Близина ID Токен Ознака Копче Фоб Пластични Вода се Спротивстави на TK4100 Чип за Контрола на Пристап Време Присуство

DEN 79.20

TK4100 RFID 125 Khz ознакаМожете да одберете една боја,на пример "ве молиме испратете црно".Или мешана боја,на пример "2 парчиња сина,3pcs црвена,3pcs жолта, 2 парчиња црно"...

Бесплатен превозот 20pcs инкџет празни картички со TK4100 безконтактни картичка

1195.20 -5 % DEN 1136.00

Бесплатен превозот 20pcs инкџет празни картички со TK4100 безконтактни картичкаИме Бесплатен превозот 20pcs инкџет празно картичка со TK4100 безконтактни картичка Фреквенција 125khz Стандард Чип TK4100 Меморија 64bit Димензија CR80 стандард Читај / пишувај Циклуси 100000 Читање на Растојание 110cm (Зависи од читателот и антена) Апликација за Пристап на системот за контрола,Цените Систем,лична Карта,Настан Билети,итн Достапни занаети Термички печатење број, ,Магнетна лента, Баркод, Златен / сребро топлапечат, Потпис панел, Серија број печатење, УВ печатење, UID број печатење, ласерски engrave QR код и др...

DWE CC ЗА контрола на пристап на картичката em4305 rfid помине ознака овци уво ознаки за животни 134.2 khz ISO11784/11785

2565.60 -5 % DEN 2437.00

DWE CC ЗА контрола на пристап на картичката em4305 rfid помине ознака овци уво ознаки за животни 134.2 khz ISO11784 / 11785Осигуреното уво ознака за крава,говеда ,свињи и овци1...

100pcs Ntag213 NFC Налепници Ознака за NFC Налепница Универзална Етикета RFID Таг за NFC телефони

695.04 -14 % DEN 598.00

Спецификација : Чип : Ntag213 Физички капацитет : 180 бајти Искористен капацитет : 144 бајти Протокол : ISO14443 A Работна фреквенција : 13.56 MHZ Читање и пишување растојание : 1 до 5 cm Читање и пишување време : од 1 до 2 гРаботна температура : 20 до 55 степен, влажност на 90% Избрише пати : > 100000 пати складирање на Податоци : > 10 години Читање време : 100000 пати Дијаметар : 25мм материјали за Пакување : ЈП самолепливи + обложена хартија

500pcs 13.56 MHz 1K s50 на унодц чип Хотели, Мотели и Установи ID wristband/нараквица за контрола на пристап/ВИП член

DEN 24960.00

13.56 MHz ABS RFID водоотпорен Хотели, Мотели и Установи ID wristband / нараквица,ОПЦИЈА БОЈАСпецификациичип ВидFM11 RF08 (Компатибилен М1 s50 на унодц)Оперативен Фреквенција13.56 MHzКапацитет1024 бајти EEPROM (768 слободни бајти достапност)Тестирани Прочитајте Опсег0 100 mm, во зависност од моќта предвидено од страна на читателотМултиОткривањеYesДијаметар60mmМатеријалABS (опција силикони,најлон)Протокол : ISO14443 AЖивотната Средина СпецификацијаТемпературата на работа : 10 Celsiна +500 CelsiusВодоотпорен,Dustproof : IP65Читај / пишувај Пати : 100000 патиБојаBule,Црвена,жолта и други опцииПримена : Базени, запишани во гимназиите, Ладење storerooms, контрола на Пристап,Настанот цените, Погоден за влажни срединиПрилагодување ПоддршкаСвила Екран Печатење на ЛОГОБоја може да бидат избраниСвила Екран Печатење на ЛОГОЛасерски Engrave ЛОГОТОЏет Печатење Сериски БројЛасерски Engrave Сериски БројФакултативна ЧипLF(125 KHz) : TK4100,EM4102,EM4200,T5577,и дрHF(13.56 MHz) : FM11 RF08,Mifar1 s50 на унодц, Mifar1 S70, Mifar Ultralig,ICODE2,и дрUHF(860 MHz960 MHz) : UCODE GEN2,ТУЃО H3,IMPINJ М3,итнАко ви треба други чипови,различни бои,и други дијаметар,pls контактирајте ме! Ви благодаримеПревозот Ние обезбедуваме или Морето превоз или Воздух превозот, како на клиент на потребите на Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.