• Ново
Вратата за Безбедност на Пристап на Системот за Контрола 125KHZ СМАРТ Картичка за Контрола на Пристап Водоотпорен Отворен Настроената Смарт Картичка за Пристап

Вратата за Безбедност на Пристап на Системот за Контрола 125KHZ СМАРТ Картичка за Контрола на Пристап Водоотпорен Отворен Настроената Смарт Картичка за Пристап

Оценка на клиентот:
DEN 1103.52
DEN 993.00 -10 %

Износ
Залиха


Вратата за Безбедност на Пристап на Системот за Контрола 125 KHZ СМАРТ Картичка за Контрола на Пристап Водоотпорен Отворен Настроената Смарт Картичка за Пристап
Пакување Листа 1x Контрола на Пристап на 10 КОМПЈУТЕРИ Keyfobs
Висок квалитет и висока безбедност. Не Keyapd Водоотпорен IP54 Sensitively и одговор побрзо. Поддршка 1000 стандард на корисниците. Поддршка картичка. Може да го додадете бројот на картичката и да го избришете бројот на картичката како на вашите барања. Со 10 компјутери на Клучните fobs. Може да се поврзете со читателот Класичен изглед со корисна функција. Професионален дизајн, одлична за домашни и за статистика , доаѓаат со упатство Идеален за домови и канцеларии Работен напон : за DC12 V Работат на струјата : ≤100m A Меморија : 1000 стандард на корисниците на Тастатура : Нема Тастатурата Водоотпорен : IP54 Картичка прочитајте растојание : 1 до 15 см RF тип : 125khz EM картичка Wiegand : WG26 текст Работна температура : -10 ~ 60 C Работна bumidity : 20% до 80% Картичка (Копче Ознака) Само Објект димензија : 117*76*18mm Објект тежина(уред) : 110g Копче Fobs Картичка : Овие се 10pcs 125 KHz RFID Близина Keyfobs тие можат да работат со производот кој има 125 Khz RFID читач на картички. Работата Фреквенција : 125 KHz; Читање растојание : 3-5cm; Секој keyfob има uniqe бројот за ИДЕНТИФИКАЦИЈА.
Digaram : Вашата цел ќе биде испратена on1-3 работни дена по целосната исплата е расчисти кога акции трае. Известувањата ќе бидат испратени по вашата нарачка е испратена, ве молиме проверете ја вашата е-мејл или Aliexpress цел евиденција за датумот на испраќање. Сите парцели ќе биде испорачуван мал пакет, тоа не е гарантирано дека парцела треба да пристигне во рамките на времето што е наведено погоре. Сепак, 95% парцели ќе биде доставен во рамките на референтната време.Ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи ако пратката не доаѓа до вас на време,и ве молиме контактирајте со нас. ние ќе песна нив. 7 Дена Гаранција за враќање на Парите : Ако не сте задоволни со точка купени од нас. Ве молиме да не информирате во писмена форма(на пример, e-mail, e Bay порака, факс, писмо) во рок од 7 дена од денот на приемот на стоката. Ние ќе ви помогнеме да се врати и реконструкција на објектот. Ве молиме имајте во предвид дека postages / сопствени трошоци(ако ги има) spended во таква наредба се на клиентот со трошоците. Бесплатен Замена : Ако примите не-како-што е опишано (на пр. неисправни, неточни, дел исчезнати) објектот, ве молиме контактирајте со нас кога ќе се добие објект. Ние ќе организира замена штом случај е потврдено. Добавувачи Гаранција : Ние нудиме ЕДНА ГОДИНА гаранција за овој производ. Ако вашиот објект има било каква гаранција прашање ве молиме контактирајте со нас за задоволување на решение. Услови : Сите квалификувани враќа/замена, мора да бидат водени од нас. Ние може да не се прифати вашето враќање без информирање со нас однапред. Царинската такса, ракување бесплатно, поштенски и осигурување се на клиенти цена и не се враќа.
Вратата за Безбедност на Пристап на Системот за Контрола 125 KHZ СМАРТ Картичка за Контрола на Пристап Водоотпорен Отворен Настроената Смарт Картичка за Пристап
.

Карактеристики

Бренд Име:
stteypco
Број На Модел На:
вратата за контрола на пристап
Тип на картичка :
125KHz
Корисникот Капацитет :
1000
Функција:
Пристап контролер

Производи во категоријата

DIYSECUR LCD Економски Вратата Rfid Близина Читачи за Контрола на Пристап на Тастатурата Со Врата Бел Копчето +10 ID Keyfobs BC200

1549.44 -13 % DEN 1348.00

LCD 125 KHz RFID Близина ID Читач на картички за Пристап на Системот за Контрола+ 10 Копче FobsТука е Вратата за Контрола на Пристап на Тастатурата RFID Читач на картички која има Елегантен дизајн, можете да го користите за да се зголеми вашиот дом и канцеларија за безбедност! тоа е прилично лесен за употреба!Вграденво RFID читач има надворешен приклучок за друг Wigand 26 читателот да ги сними сите во и надвор трансакции...

Бесплатен Превозот 125KHZ rfid контрола на пристап на смарт картичка за контрола на пристап Метал допир на тастатурата за контрола на пристап +10pcs jade стил keyfobs

1915.20 -5 % DEN 1820.00

Оваа цел : 1 Xcontroller(125 KHZ)10 XJade стил keyfobsНе вклучуваат моќТехнички параметри : Модел : C68Материјал : МеталТастатура : ДопирФреквенција : 125 KHZРаботен напон : DC9v16 Vстатична струја :

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.