• Ново
Водоотпорен Кабел Жица Приклучните Пластични Авијација Конектор SD28 28mm 3 Pin 3 СТР IP68

Водоотпорен Кабел Жица Приклучните Пластични Авијација Конектор SD28 28mm 3 Pin 3 СТР IP68

Оценка на клиентот:
DEN 384.00
DEN 365.00 -5 %

Износ
Залиха

Контактирајте со Дијаметар(mm) : КОЛ.2.8*3;Номинална Напон и Струја : AC 380 V,25 A. Го издржат Напон : AC 1500 V;Контакт Resistancemm) : 2 M ohm; Отпор на Изолација : 2000 M ohm; Спојување Тип : Навој Спојка Одговара за Кабел Надворешниот Дијаметар Опсег : КОЛ.12-15mm;Тип на Врска : Soder Пакет : 1 Пар од Водоотпорен Авијација Конектор

Карактеристики

Број На Модел На:
sd28-3

Производи во категоријата

10pcs Женски Pin Насловот Двоен Ред 2x40 Pin 2.54 mm теренот Директно женски седиште Конектор

DEN 133.44

10pcs Женски Pin Насловот Двоен Ред 2x40 Pin 2.54 mm теренот Директно женски седиште КонекторСпецификација : Теренот : 2.54 mmПолот на Конектор : ЖенскиБрој на Пиновите : 2 * 40 PinТип на Ред : Двоен РедСтил : стрејт

C6 Мики машки да C7 2 pin женски адаптер IEC 3Pin Женски 2Pin Машки IEC 320 C6 до C7 адаптер

216.00 -11 % DEN 192.00

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.Опис На ПроизводотБрој на модел : WA0134Метал Материјал : Phosphor БронзаПластичен Материјал : ПВЦ & PCБезбедност на Сертификат : CE & RohsТежина : 80gБоја : ЦрнаPowr : 2500 WНапон : 125 V & AC 250 VAmper : 2.5 & 10 AПакување : 1 * Конвертор

100 компјутери Бела 8 pin XH2.54 машки директно pin приклучок конектор терминали на теренот 2.54 mm 8P Насловот на IDC додаток за PCB Жица Кутија Бар Нови

456.00 -5 % DEN 433.00

Бесплатен превозот и ќе ви даде следење на број!ОписXH2.54 директно pin приклучок конектор Адаптер Приклучоктеренот : 2.54 mm8 пинаБренд НовиКоличина : 100 КОМПЈУТЕРИ ( 1 pack )Објектот се покаже како на следниве слики : Превозот1) Производот ќе биде предаден само откако ќе се прими целосната уплата,повеќето наредби брод во рок од 13 дена по уплатата примена (освен Одмор).2) Ние брод објект како адреса, па ве молиме да ја проверите вашата адреса мора да бидат точни.3) Предмети кои се испраќаат од Хонг Конг или Сингапур Воздух Пошта Поштенски Стапки од страна на Хонг Конг или Сингапур поштата, време на Испорака ве молиме прочитајте ја следнава табелаЗемја / Регион Превозот време Совети УСА / Германија Обично 1032 работни дена Ако не можете да го добиете во 3550 дена,ве молиме контактирајте со нас!ние ќеодговор во рок од 13 дена...

100pcs нови JST конектор суровини место ладно-цедените еден прстен терминал R14-8 (14-8)

DEN 3223.68

Добредојдовте на нашата ПродавницаKing Sun Micro Electronics Co.,LtdИмаме многу различни видови на стоки ,И повеќе е важно ,ќе се добие најниска Цена и со висок Квалитет , Во Парк со Брза Испорака...

ЗАСИЛУВАЧ TYCO машки конектор женски кабел конектор терминал автомобил жица Терминали 2-пински конектор Приклучок sockets печат DJ7020A-2-21

6480.00 -6 % DEN 6091.00

Материјал повеќе : PA66Странски Модел : DJ7020221Боја : црнаМинимален Пакет : 500 сетНад цена вклучувајќи терминал и да печати..

50 ПОСТАВУВА Мини Микро JST 2.0 PH 2-Пински Конектор Приклучок со Жици, Кабли 120MM 26AWG G08 Капка брод

DEN 128.16

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Кабел Должина : 120mm Кабел 26 AWG Материјал : Пластични Боја : Бела+Црвена+Црна Количина : 50 комплети Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет...

50 КОМПЈУТЕРИ RJ45 CAT5 Кристал Мрежа Модуларен Конектор Приклучок 8P8C

DEN 94.08

Име на производ : Мрежен Приклучок; Кабел Компатибилност : Cat5 Димензија : 1.8" x 0.4" x 0.5"(L*W*H) Боја : Јасно Тежина : 76g Product Име : Мрежен Приклучок;Кабел Компатибилност : Cat5Димензија : 1.8" x 0.4" x 0.5"(L*W*H)Боја : ЈасноТежина : 76gЈасно пластика домување со позлатени контакти за брза и точна пренос на податоци.Пакет Содржина : 50 x Мрежен ПриклучокAnswer : ___________________________ Note : осветленост и differnent прикажува може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

100pcs Снабдување JST конектор, FVD0.5-4CLR ладно притиснете една раскрсница терминал, оригинални конектор

DEN 1253.76

Добредојдовте на нашата ПродавницаKing Sun Micro Electronics Co.,LtdИмаме многу различни видови на стоки ,И повеќе е важно ,ќе се добие најниска Цена и со висок Квалитет , Во Парк со Брза Испорака...

Сончевиот Систем Генератор MC4 3T Гранка cabel конектор 2 париз/еден пар многу Бесплатен превозот Конектори

420.00 -13 % DEN 365.00

MC4 3 T Конектор, машки и женски, MC4 3 Гранка Соларен Панел КонекторСпецификации : Оваа splitter има способност да се спротивстави на УВ и високоодделение за контакт заштитаПредмет : MC4 for3 T паралелно splitterКонтакт материјал : бакар калајИзолација материјал : јоВодоотпорен оценка : IP65Боја : ЦрнаМаксимална оперативни струја : 30 AМаксимум притисок : DC1000 VБезбедност Класа : II Класа.Оперативен температура : 40 ~ 90 °Плаќање : 1...

10X Еден ред седишта женски 1*40PIN 2mm теренот вертикална pin Игла База Socket

DEN 190.56

10 X Еден ред седишта женски 1*40 PIN 2mm теренот вертикална pin Игла База SocketСпецификации : Вид : еден ред седишта женски Теренот : 2mmPin количина : 1 X40 PДиректноКоличина : 10pcs

DC Моќност Џек конектор PJ077

DEN 681.60

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производот : Внимание!!!Ве молиме бидете советувани дека горната листа е предвидено како предложи листа на компатибилни модели...

wire конектор женски кабел конектор машки терминал Терминали 4-пински конектор Приклучок sockets печат DJ7041Y-2.3-20

6036.96 -6 % DEN 5675.00

Материјал повеќе : PA66Странски Модел : DJ7041 Y2.321Боја : белаМинимален Пакет : 500 СетТерминал ДелВклучувајќи терминали и ПЕЧАТ

Трговија на големо ABS Пластика IP65 Водоотпорен Делница Кутија DIY Отворено Електрична Конекција кутија за Кабел Гранка кутија 200x100x70mm

DEN 95.52

Име на производ : Водоотпорен делница кутијаМатеријал : ABS PlasitcПроизводот е во функција на водоотпорен, uv заштита и антистареењето.Силно пламен retardant и добра изолација, антикорозивни, антистатички.Добро запечатување перформанси, долг животен пат.Целосно нетоксичен, не произведува штетни материи.Водоотпорен делница кутија е главно се користи за внатрешна и надворешна електрична инсталација, комуникации, противпожарна опрема, железо и челик за топење, петрохемиската, електроника, електрична енергија, железница, градилишта, рудници, рударство, аеродроми, хотели, и бродови, големи фабрики, крајбрежните фабрики истовар клупа опрема, канализација и третман на отпадни хемикалии, еколошки опасности објекти, итн.Големина(L*W*H)IP СтепенДупка Количина.Дупка Кол.Н W(g)50mm*50mmIP55425mm5080mm*50mmIP55425mm7085mm*85mm*50mmIP55725mm89100mm*100mm*70mmIP65725mm160150mm*110mm*70mmIP651025mm230150mm*150mm*70mmIP65825mm260200mm*100mm*70mmIP65825mm260 Инсталација : 1...

Бесплатен превозот 5sets 2pin Пламен retardant plug 2,8 серија авто жица подигнат зелена модифицирани конектор

DEN 576.00

Опис : 5 X 2 начин женски конектор за домување 10 X женски терминали Објект слики : Слични Производи : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.