• Ново
[ПР] 10Pcs 2.1 x 5.5 мм DC Моќност Машки Plug Џек Адаптер Конектор Приклучок за видео надзор LED Светло LLBA Конектори Бесплатен Превозот

[ПР] 10Pcs 2.1 x 5.5 мм DC Моќност Машки Plug Џек Адаптер Конектор Приклучок за видео надзор LED Светло LLBA Конектори Бесплатен Превозот

Оценка на клиентот:
DEN 574.56

Износ
Залиха


Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет Едноставно & Професионален изглед за моќ каблирање Полесно за камера и LED светло лента инсталација, ги зачувате време и повеќе securer кабелска конекција Без електрична допрете, Без спојување, не crimping, но само мала завртка возачот 5.5 мм x 2.1 mm машки моќ приклучок конектор Внатрешен дијаметар на приклучокот : 2.1 mm Надворешен дијаметар на приклучокот : 5.5 мм Димензии : 3.5 х 1.4 cm x 1.2 см - 1.37 инчен x 0.55 инчен x 0.47 инчен
Пакет се Вклучени : 10 x DC Адаптер
НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба.
За Кина Пост Воздух Парцели
Обично тоа треба цела 35 до 60 дена за да можете да примате стока од Кина Пост Воздух Парцела. Значи, ако ја изберете оваа превозот начин, ве молиме да бидете трпеливи да се чека.Ако се направи каков било спор becuase на долго превозот време,ние нема да ги прифатат .Ве молиме да се разгледа сериозно за тоа пред да се направи нарачката.Ви благодариме!!!
Нашата компанија :
Превозот политика :
1. ние може да се испратат објектите за целиот свет .
2. Меѓународен превозот може да потрае и до 70 дена.
3. Ако ви треба повеќе кратко време, ве молиме контактирајте со нас, ние може да се прати преку DHL/UPS/EMS, и сите други couriers ви се допаѓа, но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот обвиненија.
4.Ако вашата нарачка количина е повеќе од $ 180, добар попуст за вас .ИЛИ ние ќе ви ја испратиме стоката до вас преку DHL,Fedex или ЕМС бесплатен превозот .
Политика на враќање :
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, и поради некоја причина не сте задоволни, можете да се вратите на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена. Пред да се испрати назад на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати& размена на настава. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашето враќање објект.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве Молиме оставете позитивни повратни информации. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте со нас прво на сите. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми.

Карактеристики

Број На Модел На:
DC

Производи во категоријата

IP67 175*125*75 мм водоотпорен делница кутија за Слободни прилагодено trepanning 3 дупки пластични контролен панел кутија

DEN 987.36

Топла Продажба Опис на Производот Име на Модел TOM3171207 Надворешни димензии 175*125*75mm Материјал АБС Боја Сива Нето тежина 300 g Заштита Ниво IP67 Место на Потекло Кина Функција За електрична опремаСовети : За кориснички trepanning : ако сакате trepaning дупка , ве молиме оставете порака на бројот : 1 дупка, 2 дупки, 3 дупки ...

DC Моќност Џек конектор PJ077

DEN 681.60

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производот : Внимание!!!Ве молиме бидете советувани дека горната листа е предвидено како предложи листа на компатибилни модели...

Водоотпорен Кабел Жица Приклучните Пластични Авијација Конектор SD28 28mm 9 3 5 7 12 19 24 PinIP68

288.00 -5 % DEN 274.00

Контактирајте со Дијаметар(mm) : КОЛ.1.8*9;Номинална Напон и Струја : AC 250 V,10 A Го издржат Напон : AC 1500 V;Контакт Resistancemm) : 2 M ohm; Отпор на Изолација : 2000 M ohm; Спојување Тип : Навој Спојка Одговара за Кабел Надворешниот Дијаметар Опсег : КОЛ.1215mm;Тип на Врска : Soder Пакет : 1 Пар од Водоотпорен Авијација Конектор

10X Еден ред седишта женски 1*40PIN 2mm теренот вертикална pin Игла База Socket

DEN 190.56

10 X Еден ред седишта женски 1*40 PIN 2mm теренот вертикална pin Игла База SocketСпецификации : Вид : еден ред седишта женски Теренот : 2mmPin количина : 1 X40 PДиректноКоличина : 10pcs

1000pcs 2x8P 16 Pin 2.00 mm Женски Насловот Pin Заглавија двоен ред Директно Преку Дупка Изолатор висина 4.30 mm Rohs

5760.00 -5 % DEN 5472.00

2x8 P 16 Pin 2.00 mm Женски Насловот Pin Заглавија двоен ред Директно Преку Дупка Изолатор висина 4.30 mm Rohs1 Моменталната оценка : 1.5 AMP2...

Машки конектор женски wire конектор 12 pin конектор терминал Приклучоци штекер Fuse кутија Жица подигнат Мека Јакна DJ7121Y-2.3-21

1440.00 -6 % DEN 1354.00

Материјал повеќе : PA66Странски Модел : DJ7121 Y2.321Странски дел No : Боја : сиваМинимален Пакет : 200 PCSТерминал ДелГоренаведените цени Не вклучуваат терминал и ПЕЧАТ

15W мултимедијални јазик 3 инчи 6 ohms Полн опсег јазик HI-FI Аудио Звучници за Мултимедија/PC/Home итн

DEN 1272.00

15 W мултимедијални јазик 3 инчи 6 ohms Полн опсег јазик HIFI Аудио Звучници за Мултимедија / PC / Home итнПараметар : Големина на Единица : 3 инчи Рог Надворешниот Дијаметар : 78mm Завртка Дупки Дијагонала Теренот : 83mm Говорникот Висина : 52mm Номинална Моќност : 15 W Отпорност : 6 ohms Чувствителност : 90d B Еквивалентен Волумен : 2.5 L Ефективни Фреквенција : 108 Hz 20k Hz дупка со дијаметар : 71mmКарактеристики : Плоштадформа, говорникот надворешниот дијаметар : 78mm; завртка дупки дијагонала теренот : 83mm; звучници висина : 52mm; дупка со дијаметар : 71mm Номинална моќност е 15 W; отпорност е 6 ohms; супер чувствителност на 90d B, 2.5 L еквивалентен волумен, ефективна фреквенција е 108 Hz20k Hz...

ABS Водоотпорен Покритие Корица Завртка Јасно Електронски Проектот Кутија Комплет Случај

DEN 108.00

9178 ПОВЕЌЕ PRODCUTS ВИЕ МОЖЕ да САКАТЕ Материјал : ABS Количина : 1 компјутер Водоотпорен : IP66 Некорозивен, антистатички, изолација отпор; Водоотпорен, влажнадоказ Одговара за различни контрола кутии, кабинети, енергија дистрибуција метар кутија.Материјал : ABSКоличина : 1 компјутерВодоотпорен : IP66Некорозивен, антистатички, изолација отпор; Водоотпорен, влажнадоказОдговара за различни контрола кутии, кабинети, енергија дистрибуција метар кутија.Големина : Димензии (надворешно) : 83 x 58 x 33mm / 3.26 x 2.28 x 1.3 инчен (L / W / H)Димензии (внатрешно) : 77 x 52mm / 3 x 2 (L / W)Пакет се вклучени : 1 x Електронски кутијаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Коаксијален АНТЕНСКИ Coax Адаптер UHF Машки PL259 да се Женски SO239 Десен Агол Адаптер за Полнач

209.28 -12 % DEN 184.00

Коаксијален АНТЕНСКИ Coax Адаптер UHF Машки PL259 да се Женски SO239 Десен Агол Адаптер за ПолначМатеријал : Сосема Нов и Висок Квалитет на Никел и Злато Позлатен МесингПроизвод : 50 ohms стандард коаксијален АНТЕНСКИ Адаптер UHFПримена : Одлична за многу проекти која вклучува SMA Тип конектор£Широко се користат за Антени, Емитува, Радија, WiFi, Телеком, Коаксијален кабел, LMR, Безжични LAN Уреди, системи за видео надзор, Микробранова печка Апликации и Дигитален Комуникациски Систем.Реалната СликаПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.ИСПОРАКА : 1.Подготовка на Време : ние треба 35 дена да се подготви ред според нашите numberoнаредби секој ден.2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,ве молиме да забележите ни нова адреса.3.За ЦаринаВо предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.ПОВРАТНИ информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.УСЛУГА : 1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.2.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

100 компјутери Бела 8 pin XH2.54 машки директно pin приклучок конектор терминали на теренот 2.54 mm 8P Насловот на IDC додаток за PCB Жица Кутија Бар Нови

456.00 -5 % DEN 433.00

Бесплатен превозот и ќе ви даде следење на број!ОписXH2.54 директно pin приклучок конектор Адаптер Приклучоктеренот : 2.54 mm8 пинаБренд НовиКоличина : 100 КОМПЈУТЕРИ ( 1 pack )Објектот се покаже како на следниве слики : Превозот1) Производот ќе биде предаден само откако ќе се прими целосната уплата,повеќето наредби брод во рок од 13 дена по уплатата примена (освен Одмор).2) Ние брод објект како адреса, па ве молиме да ја проверите вашата адреса мора да бидат точни.3) Предмети кои се испраќаат од Хонг Конг или Сингапур Воздух Пошта Поштенски Стапки од страна на Хонг Конг или Сингапур поштата, време на Испорака ве молиме прочитајте ја следнава табелаЗемја / Регион Превозот време Совети УСА / Германија Обично 1032 работни дена Ако не можете да го добиете во 3550 дена,ве молиме контактирајте со нас!ние ќеодговор во рок од 13 дена...

Водоотпорен Авијација Приклучок за Штекер SD28 28mm 24 Pin 24 Стр Панел Планината Конектор IP68

412.80 -5 % DEN 392.00

Контактирајте со Дијаметар(mm) : КОЛ 1*24;Номинална Напон и Струја : AC 250 V,5 A Го издржат Напон : AC 1500 V;Контакт Resistancemm) : 1 M ohm; Отпор на Изолација : 2000 M ohm; Спојување Тип : Навој Спојка Одговара за Кабел Надворешниот Дијаметар Опсег : КОЛ.1215mm;Тип на Врска : Soder Пакет : 1 Пар од Водоотпорен Авијација Конектор

Водоотпорен Кабел Жица Приклучните Пластични Авијација Конектор SD28 28mm 24 Pin 24 СТР IP68

432.00 -5 % DEN 410.00

Контактирајте со Дијаметар(mm) : КОЛ.1*24;Номинална Напон и Струја : AC 380 V,5 A Го издржат Напон : AC 1500 V;Контакт Resistancemm) : 2 M ohm; Отпор на Изолација : 2000 M ohm; Спојување Тип : Навој Спојка Одговара за Кабел Надворешниот Дијаметар Опсег : КОЛ.1215mm;Тип на Врска : Soder Пакет : 1 Пар од Водоотпорен Авијација Конектор

5Pcs Pin Начин Автомобил Водоотпорен Електричниот Конектор Приклучок со Жица AWG Морски Комплет 2

206.40 -38 % DEN 128.00

100% сосема нов и висок квалитетБоја : ЦрнаКарактеристики : 2 Pin / Начин Запечатени Водоотпорен Конектор со жица 10cmОдговара : Мотор, Мопед, Автомобил, Камион, Quad велосипед, Trike, Караван, Морски, Џет ски, Чамци, итн.Секој комплет вклучува : 1 x 2 начин Машки Конектор со жица 10cm1 x 2 начин Женски Конектор со жица 10cmКоличина : 5 PCS / КомплетAnswer : ___________________________ Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Бесплатен превозот 5sets 2pin Пламен retardant plug 2,8 серија авто жица подигнат зелена модифицирани конектор

DEN 576.00

Опис : 5 X 2 начин женски конектор за домување 10 X женски терминали Објект слики : Слични Производи : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

ЗАСИЛУВАЧ TYCO машки конектор женски кабел конектор терминал автомобил жица Терминали 2-пински конектор Приклучок sockets печат DJ7020A-2-21

6480.00 -6 % DEN 6091.00

Материјал повеќе : PA66Странски Модел : DJ7020221Боја : црнаМинимален Пакет : 500 сетНад цена вклучувајќи терминал и да печати..

100 компјутери Нова Бела 5 pin XH2.54 машки директно pin приклучок конектор терминали на теренот 2.54 mm 5P Насловот на IDC додаток за PCB Жица Кутија Бар

379.20 -5 % DEN 360.00

Бесплатен превозот и ќе ви даде следење на број!ОписXH2.54 директно pin приклучок конектор Адаптер Приклучоктеренот : 2.54 mm5 игличкиБренд НовиКоличина : 100 КОМПЈУТЕРИ ( 1 pack )Објектот се покаже како на следниве слики : Превозот1) Производот ќе биде предаден само откако ќе се прими целосната уплата,повеќето наредби брод во рок од 13 дена по уплатата примена (освен Одмор).2) Ние брод објект како адреса, па ве молиме да ја проверите вашата адреса мора да бидат точни.3) Предмети кои се испраќаат од Хонг Конг или Сингапур Воздух Пошта Поштенски Стапки од страна на Хонг Конг или Сингапур поштата, време на Испорака ве молиме прочитајте ја следнава табелаЗемја / Регион Превозот време Совети УСА / Германија Обично 1032 работни дена Ако не можете да го добиете во 3550 дена,ве молиме контактирајте со нас!ние ќеодговор во рок од 13 дена...

50pcs еден ред игла машки pin насловот Конектор за 90 Степени 1x40p 40pin 2.54 mm теренот десен агол НОВИ

DEN 282.72

50pcs еден ред игла машки pin насловот 1x40p 40pin 2.54 mm теренот десен агол НОВИОпис : Вид : еден ред иглаТеренот : 2.54 mmPin количина : 1 X40 PПрав АголКоличина : 50pcsСосема НОВА

C6 Мики машки да C7 2 pin женски адаптер IEC 3Pin Женски 2Pin Машки IEC 320 C6 до C7 адаптер

216.00 -11 % DEN 192.00

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.Опис На ПроизводотБрој на модел : WA0134Метал Материјал : Phosphor БронзаПластичен Материјал : ПВЦ & PCБезбедност на Сертификат : CE & RohsТежина : 80gБоја : ЦрнаPowr : 2500 WНапон : 125 V & AC 250 VAmper : 2.5 & 10 AПакување : 1 * Конвертор

Трговија на големо ABS Пластика IP65 Водоотпорен Делница Кутија DIY Отворено Електрична Конекција кутија за Кабел Гранка кутија 200x100x70mm

DEN 95.52

Име на производ : Водоотпорен делница кутијаМатеријал : ABS PlasitcПроизводот е во функција на водоотпорен, uv заштита и антистареењето.Силно пламен retardant и добра изолација, антикорозивни, антистатички.Добро запечатување перформанси, долг животен пат.Целосно нетоксичен, не произведува штетни материи.Водоотпорен делница кутија е главно се користи за внатрешна и надворешна електрична инсталација, комуникации, противпожарна опрема, железо и челик за топење, петрохемиската, електроника, електрична енергија, железница, градилишта, рудници, рударство, аеродроми, хотели, и бродови, големи фабрики, крајбрежните фабрики истовар клупа опрема, канализација и третман на отпадни хемикалии, еколошки опасности објекти, итн.Големина(L*W*H)IP СтепенДупка Количина.Дупка Кол.Н W(g)50mm*50mmIP55425mm5080mm*50mmIP55425mm7085mm*85mm*50mmIP55725mm89100mm*100mm*70mmIP65725mm160150mm*110mm*70mmIP651025mm230150mm*150mm*70mmIP65825mm260200mm*100mm*70mmIP65825mm260 Инсталација : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.