• Ново
35V 560UF 10*20 висока фреквенција ниска отпорност алуминиум electrolytic capacitor 560uf 35v

35V 560UF 10*20 висока фреквенција ниска отпорност алуминиум electrolytic capacitor 560uf 35v

Оценка на клиентот:
DEN 35.52

Износ
Залиха


Опис на производот
35 V 560 UF 10*20 алуминиум electrolytic capacitor 560uf 35v
Ние нудиме најдобра цена и квалитет за увозниците целиот свет .Ние се специјализираат во
електронски компоненти и мобилен телефон замена на делови над 10 години. Ние обезбедуваме 10 SVP560 M
производи со висок квалитет, конкурентни цени и брза испорака до награда добар reputatio.
Имаме илјадници директен извор добавувачи.Сите модели се во парк.Ако ви треба голема количина
, ве молиме контактирајте со нас за да добиете попуст.Ние ќе понудиме најдобрите pirce за вас.
По продажба на услуги
1.Ние нудиме 60days гаранција за квалитет за сите производи.
2. Ние ќе го замени за вас слободно, ако не постои човек направи проблем.
3. Треба да им се понуди дел не на производи и цел не кога
имате било какви прашања во врска со предмети.
1.Сите се враќа треба да бидат направени во гарантен peroid.
2.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати предметите.
3.Ние може само да го прифати враќањето пратка на пошта пост.
1.Ние нудиме различни видови на превозот опции , вклучувајќи DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex , EMS ,итн.
2.Ние ќе разговараме за превозот детали со нашите клиенти, и да го изберат најдобрата опција,
и тогаш им помогне на превозот. 3.Ние треба за 1-3 дневна породувањето. 10 SVP560 M
Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина.Вашата цел можеби
сносите дополнителни сопствени должност,даночни или други царински трошоци поврзани во вашата земја,
тоа е на купувачот одговорност,купувачот треба да платат за тоа. Ние не плаќаат никакви царински давачки. 10 SVP560 M
1.Ако ви треба голема количина на ,ве молиме слободно да контакт.
2.Ние ќе им понуди повеќе попуст ако ви треба голема количина.
3 We може да прифати повеќе плаќање 10 SVP560 M

Карактеристики

Номинална Напон:
Стандард
боја:
Зелена
is_customized:
Yes
Пакет Тип:
преку дупка
Примена:
Општа Намена
Температурата На Работа:
Стандард
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Структура:
Фиксна Capacitor
Број На Модел На:
35v 560UF 10*20
Бренд Име:
TTVXO

Производи во категоријата

100V100UF Јапонија 100UF 100V UJ nijikang SMD кондензатори 10X10

DEN 2212.32

ГаранцијаЕдна година гаранција 1.Ако на 2. објектот е неисправен по приемот треба да се 7days во рок од денот на приемот размена на нова Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба3...

Бесплатен превозот.AVX Т серија 100uF / 20V 10% tantalum electrolytic capacitor ( ред со оригинална кутија )

DEN 1100.64

Ве молиме имајте во предвид!!!Ако тоа 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори.Ве молиме изберете пожелно еден & остави поракаКога ќе проверите за да одредите која modle што би сакале!!!!Руските купувачи ве молиме имајте во предвид : Како руската поштенска политика корекцијаКупувачите беа потребни за да се пополни во полно име на примачот да нормален превозот.Ве молиме да ми кажете вашето име и презиме .Инаку од името на предизвика превозот одложувања.Ние не сме одговорни.Како чесен продавачот.Ние се посвети на себе си да нуди најдобри производи и услуги.Ние разбираме понекогаш може да имате проблем со купувањетоНо, што и да еВе молиме доверба дека ќе се обиде најдобро да се направи сте задоволни.Фер & Цел повратни информации е многу ВАЖНА за нашата репутација и ќе ни биде многу благодарен.Ако може да ни се јавите пред да замине Негативни / Неутрален повратни информации.Ајде да работат заедно за да се реши проблемот, во најраната погодност...

10pcs CBB capacitor 124 400V 124J 0.12 uF 120nF P10 CBB21 Metallized Полипропилен Филм Capacitor

71.52 -5 % DEN 68.00

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег)...

36values X20pcs=720pcs 1pF~10uF 0805 SMD Capacitor избрани за полнење Кондензатори

DEN 192.00

36values X20pcs=720pcs 0805 SMD Capacitor 1pf 4.7 pc 6.8 pc 10pf 15pf 18pf 20pf 22pf 30pf 33pf 47pf 68pf 100pf(101) 150pf(151) 180pf(181) 220pf(221) 330pf(331) 470pf(471) 510pf(511) 680pf(681) 1 NF(102) 2.2 НФ(222) 3.3 НФ(332) 4.7 НФ(472) 10 NF(103) 22 NF(223) 33 NF(333) 47 NF(473) 68 NF(683) 100 NF(104) 220 NF(224) 470 NF(474) 1 UF(105) 2.2 UF(225) 4.7 UF(475) 10 UF(106)Шенжен Fengshengxin Electronics Co...

Бесплатен Превозот 0805 SMD Capacitor Примерок на Книга 92valuesX50pcs=4600pcs 0.5 PC~10UF Capacitor Асортиман Комплет Пакет

1871.52 -30 % DEN 1310.00

Отпорник Примерок На Книга : ;Capacitor Примерок На Книга : Мешани Примерок На Книга : Ако ви треба други мешани отпорник / capacitor / inductor, ве молиме контактирајте со нас слободно,ви благодариме! 0805 SMD Capacitor Примерок на Книга 92values X50pcs=4600pcs 0.5 PC~10 UF Capacitor Асортиман за Полнење * Вредноста Листата : Ова е нашата продавница : Постојат илјадници модули, па не можеме да видите листа на сите во нашата продавница.Ве молиме контактирајте со нас за проверка ако не можете да најдете во продавница.Ви благодариме! Испорака : 1.Ние обезбедуваме EMS,DHL,UPSот или Воздухопловната за превозот метод.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2~5 дена по вашата исплата3.Ние ќе ви даде патеката број кога ќе го испрати на производи надвор,па можете да ги проверите на интернет4.Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел Гаранција : 100% Пари Гаранција за враќање...

160V2200UF Јапонија не бренд 160V 35X45 ДО 2200UF алуминиум electrolytic кондензатори 85 степени

DEN 2561.76

ГаранцијаЕдна година гаранција 1.Ако на 2. објектот е неисправен по приемот треба да се 7days во рок од денот на приемот размена на нова Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба3...

Оригиналната кутија на германски ERO MKT1822 1 uf мембрана capacit 105/400 v P = 27.5 mm

DEN 32.16

Ве молиме имајте предвид дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори Ве молиме изберете пожелно еден & остави порака кога ќе проверите за да одредите која modle што би сакале!!!!Како чесен продавачот ние се посвети на себе си да нуди најдобри производи и услуги...

12pcs/многу 450v 100UF 450v100UF алуминиум electrolytic capacitor големина 18*35

DEN 303.36

1Опис На ПроизводотВисок Квалитет На Алуминиум Electrolytic КондензаториНапон Номинална Capacitance 100 UF Толеранција 20% Големина / Димензија 18mm Висина Седиште (Макс) 35mm Монтажа Тип Преку ДупкаНАШАТА СИЛНА И ТОПЛА ПОНУДА ЛИНИЈА : Ние нудиме следниве производи од famousmanufacture : IC,модул,дискретни,уреди,RFcomponentscomponents : отпорник,capacitor,кристал,реле,напојување,трансформатор,конектори, итн.Нашата Силна ЛинијаПРОИЗВОДОТ УПОТРЕБАМикропроцесори контрола коло, моќта конвертор, база на податоци на рспет 232интерфејс кола, засилувачи, менаџмент на енергија, тајмер, counter (бројач на екранот коло,multichannel switcher, се префрлат и на напонот на следење, оптички предавателот,притисок и сензор на температура,безжични производиПроверка пред испраќањеСовршен ПакетПо продажба на услуги

63V33UF 33UF 63V 6.3X11 KZE Јапонија Хемиски ниска фреквенција st electrolytic capacitor

DEN 1932.96

ГаранцијаЕдна година гаранција 1.Ако на 2. објектот е неисправен по приемот треба да се 7days во рок од денот на приемот размена на нова Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба3...

10pcs CBB capacitor 155 400V 155J 1.5 uF 1500nF P20 CL21 Metallized Полипропилен Филм Capacitor

119.52 -5 % DEN 114.00

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег)...

Бесплатен Превозот 0402 SMD Capacitor Примерок на Книга 105valuesX50pcs=5250pcs 0.1 PC~10UF Capacitor Асортиман Комплет Пакет

2735.52 -25 % DEN 2052.00

Отпорник Примерок На Книга : ;Capacitor Примерок На Книга : Мешани Примерок На Книга : Ако ви треба други мешани отпорник / capacitor / inductor, ве молиме контактирајте со нас слободно,ви благодариме! 0402 SMD Capacitor Примерок на Книга 105values X50pcs=5250pcs 0.1 PC~10 UF Capacitor Асортиман за Полнење * Вредноста Листата : Ова е нашата продавница : Постојат илјадници модули, па не можеме да видите листа на сите во нашата продавница.Ве молиме контактирајте со нас за проверка ако не можете да најдете во продавница.Ви благодариме! Испорака : 1.Ние обезбедуваме EMS,DHL,UPSот или Воздухопловната за превозот метод.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2~5 дена по вашата исплата3.Ние ќе ви даде патеката број кога ќе го испрати на производи надвор,па можете да ги проверите на интернет4.Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел Гаранција : 100% Пари Гаранција за враќање...

100PCS 0.1 uF 100NF 50V 104 Multilayer Монолитна Керамички Capacitor

48.00 -15 % DEN 41.00

100pcs 0.1 u F 100 NF 50 V 104 Multilayer Монолитна Керамички Capacitor1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.