• Ново
10v 1000uf 8*12 висока фреквенција ниска отпорност алуминиум electrolytic capacitor 1000uf 10v

10v 1000uf 8*12 висока фреквенција ниска отпорност алуминиум electrolytic capacitor 1000uf 10v

Оценка на клиентот:
DEN 130.56

Износ
Залиха


Опис на производот
10v 1000uf 8*12 алуминиумски electrolytic capacitor 1000uf 10v
Ние нудиме најдобра цена и квалитет за увозниците целиот свет .Ние се специјализираат во
електронски компоненти и мобилен телефон замена на делови над 10 години. Ние обезбедуваме 10 SVP560 M
производи со висок квалитет, конкурентни цени и брза испорака до награда добар reputatio.
Имаме илјадници директен извор добавувачи.Сите модели се во парк.Ако ви треба голема количина
, ве молиме контактирајте со нас за да добиете попуст.Ние ќе понудиме најдобрите pirce за вас.
По продажба на услуги
1.Ние нудиме 60days гаранција за квалитет за сите производи.
2. Ние ќе го замени за вас слободно, ако не постои човек направи проблем.
3. Треба да им се понуди дел не на производи и цел не кога
имате било какви прашања во врска со предмети.
1.Сите се враќа треба да бидат направени во гарантен peroid.
2.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати предметите.
3.Ние може само да го прифати враќањето пратка на пошта пост.
1.Ние нудиме различни видови на превозот опции , вклучувајќи DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex , EMS ,итн.
2.Ние ќе разговараме за превозот детали со нашите клиенти, и да го изберат најдобрата опција,
и тогаш им помогне на превозот. 3.Ние треба за 1-3 дневна породувањето. 10 SVP560 M
Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина.Вашата цел можеби
сносите дополнителни сопствени должност,даночни или други царински трошоци поврзани во вашата земја,
тоа е на купувачот одговорност,купувачот треба да платат за тоа. Ние не плаќаат никакви царински давачки. 10 SVP560 M
1.Ако ви треба голема количина на ,ве молиме слободно да контакт.
2.Ние ќе им понуди повеќе попуст ако ви треба голема количина.
3 We може да прифати повеќе плаќање 10 SVP560 M

Карактеристики

Број На Модел На:
10V 1000UF 8*12
Номинална Напон:
Стандард
боја:
Зелена
is_customized:
Yes
Пакет Тип:
преку дупка
Примена:
Општа Намена
Температурата На Работа:
Стандард
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Структура:
Фиксна Capacitor
Бренд Име:
TTVXO

Производи во категоријата

20pcs CBB capacitor 124 400V 124J 0.12 uF 120nF P10 CBB21 Metallized Полипропилен Филм Capacitor

119.52 -5 % DEN 114.00

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег)...

10pcs CBB capacitor 155 400V 155J 1.5 uF 1500nF P15 CL21 Metallized Полипропилен Филм Capacitor

95.52 -5 % DEN 91.00

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег)...

12pcs/многу 6.3 V 10000UF 16*25 висока фреквенција ниска отпорност алуминиум electrolytic capacitor 10000uf 6.3 v

DEN 136.80

Опис на производот6.3 v 10000uf 16*25 алуминиум electrolytic capacitor 10000uf 6.3 vНие нудиме најдобра цена и квалитет за увозниците целиот свет .Ние се специјализираат воелектронски компоненти и мобилен телефон замена на делови над 10 години...

18value 160pcs 6.3 V 10V 16V 25V 330uF 470uF 1000uF 1500uF 1800uF 2200F 3300uF capacitor комплет Алуминиум Electrolytic Кондензатори

1679.52 -13 % DEN 1461.00

Кондензатори Кутија Комплет Опис : Многу Важна Забелешка : (1) Сите в apacitors во ова поле се со висок квалитет и познатиот јапонски бренд,тоа може да вклучуваат Nippon ChemiCon,Nichicon,Rubycon,Panasonic,SANYO,ELNA,итн.(2)Температура рејтингот се меша со некои вредности се 85°, а некои се 105°.(3)Ние го избере кондензатори според нашите акции,кондензатори во секоја кутија може да не се исти,но тие мора да бидат со висок квалитет.На решетки на складирање кутија може да се менуваПревозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата ...

Бесплатен превозот.AVX Т серија 100uF / 20V 10% tantalum electrolytic capacitor ( ред со оригинална кутија )

DEN 1100.64

Ве молиме имајте во предвид!!!Ако тоа 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори.Ве молиме изберете пожелно еден & остави поракаКога ќе проверите за да одредите која modle што би сакале!!!!Руските купувачи ве молиме имајте во предвид : Како руската поштенска политика корекцијаКупувачите беа потребни за да се пополни во полно име на примачот да нормален превозот.Ве молиме да ми кажете вашето име и презиме .Инаку од името на предизвика превозот одложувања.Ние не сме одговорни.Како чесен продавачот.Ние се посвети на себе си да нуди најдобри производи и услуги.Ние разбираме понекогаш може да имате проблем со купувањетоНо, што и да еВе молиме доверба дека ќе се обиде најдобро да се направи сте задоволни.Фер & Цел повратни информации е многу ВАЖНА за нашата репутација и ќе ни биде многу благодарен.Ако може да ни се јавите пред да замине Негативни / Неутрален повратни информации.Ајде да работат заедно за да се реши проблемот, во најраната погодност...

10pcs CBB capacitor 205 400V 205J 2uF 2000nF P20 CL21 Metallized Полипропилен Филм Capacitor

143.52 -5 % DEN 136.00

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег)...

50pcs CBB capacitor 124 400V 124J 0.12 uF 120nF P10 CBB21 Metallized Полипропилен Филм Capacitor

191.52 -5 % DEN 182.00

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег)...

50pcs CBB capacitor 824 400V 824J 0.82 uF 820nF P20 CBB21 Metallized Полипропилен Филм Capacitor

335.52 -5 % DEN 319.00

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег)...

100V100UF Јапонија 100UF 100V UJ nijikang SMD кондензатори 10X10

DEN 2212.32

ГаранцијаЕдна година гаранција 1.Ако на 2. објектот е неисправен по приемот треба да се 7days во рок од денот на приемот размена на нова Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба3...

35V 560UF 10*20 висока фреквенција ниска отпорност алуминиум electrolytic capacitor 560uf 35v

DEN 35.52

Опис на производот35 V 560 UF 10*20 алуминиум electrolytic capacitor 560uf 35vНие нудиме најдобра цена и квалитет за увозниците целиот свет .Ние се специјализираат воелектронски компоненти и мобилен телефон замена на делови над 10 години...

16V220UF Јапонија не бренд 16V 8X12 ФОТОНАПОНСКИ 220UF висока фрекфенција и долг живот

DEN 1886.40

ГаранцијаЕдна година гаранција 1.Ако на 2. објектот е неисправен по приемот треба да се 7days во рок од денот на приемот размена на нова Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба3...

Бесплатен Превозот 0402 SMD Capacitor Примерок на Книга 105valuesX50pcs=5250pcs 0.1 PC~10UF Capacitor Асортиман Комплет Пакет

2735.52 -25 % DEN 2052.00

Отпорник Примерок На Книга : ;Capacitor Примерок На Книга : Мешани Примерок На Книга : Ако ви треба други мешани отпорник / capacitor / inductor, ве молиме контактирајте со нас слободно,ви благодариме! 0402 SMD Capacitor Примерок на Книга 105values X50pcs=5250pcs 0.1 PC~10 UF Capacitor Асортиман за Полнење * Вредноста Листата : Ова е нашата продавница : Постојат илјадници модули, па не можеме да видите листа на сите во нашата продавница.Ве молиме контактирајте со нас за проверка ако не можете да најдете во продавница.Ви благодариме! Испорака : 1.Ние обезбедуваме EMS,DHL,UPSот или Воздухопловната за превозот метод.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2~5 дена по вашата исплата3.Ние ќе ви даде патеката број кога ќе го испрати на производи надвор,па можете да ги проверите на интернет4.Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел Гаранција : 100% Пари Гаранција за враќање...

Бесплатен Превозот 0805 SMD Capacitor Примерок на Книга 92valuesX50pcs=4600pcs 0.5 PC~10UF Capacitor Асортиман Комплет Пакет

1871.52 -30 % DEN 1310.00

Отпорник Примерок На Книга : ;Capacitor Примерок На Книга : Мешани Примерок На Книга : Ако ви треба други мешани отпорник / capacitor / inductor, ве молиме контактирајте со нас слободно,ви благодариме! 0805 SMD Capacitor Примерок на Книга 92values X50pcs=4600pcs 0.5 PC~10 UF Capacitor Асортиман за Полнење * Вредноста Листата : Ова е нашата продавница : Постојат илјадници модули, па не можеме да видите листа на сите во нашата продавница.Ве молиме контактирајте со нас за проверка ако не можете да најдете во продавница.Ви благодариме! Испорака : 1.Ние обезбедуваме EMS,DHL,UPSот или Воздухопловната за превозот метод.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2~5 дена по вашата исплата3.Ние ќе ви даде патеката број кога ќе го испрати на производи надвор,па можете да ги проверите на интернет4.Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел Гаранција : 100% Пари Гаранција за враќање...

Axial капацитет полиестер филм capacit c 225 j 2.2 UF 250 v прецизност во 2.5 5%

DEN 835.20

Дали се напомене дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори Не се избере пожелно еден & остави порака кога ќе се провери од pecify кои modle you 'd like!!!!!!!!!!!!Како би можеле да продавачот ние се посвети на себе си да нудат најдобри производи и услуги...

63V33UF 33UF 63V 6.3X11 KZE Јапонија Хемиски ниска фреквенција st electrolytic capacitor

DEN 1932.96

ГаранцијаЕдна година гаранција 1.Ако на 2. објектот е неисправен по приемот треба да се 7days во рок од денот на приемот размена на нова Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба3...

160V2200UF Јапонија не бренд 160V 35X45 ДО 2200UF алуминиум electrolytic кондензатори 85 степени

DEN 2561.76

ГаранцијаЕдна година гаранција 1.Ако на 2. објектот е неисправен по приемот треба да се 7days во рок од денот на приемот размена на нова Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба3...

10pcs/многу 450v 330uf висока фреквенција ниска отпорност 450v330UF алуминиум electrolytic capacitor големина 30*40

DEN 780.48

1Опис На ПроизводотВисок Квалитет На Алуминиум Electrolytic КондензаториНапон Номинална 450 V Capacitance 330 UF Толеранција 20% Големина / Димензија 30мм Висина Седиште (Макс) 40mm Монтажа Тип Преку ДупкаНАШАТА СИЛНА И ТОПЛА ПОНУДА ЛИНИЈА : Ние нудиме следниве производи од famousmanufacture : IC,модул,дискретни,уреди,RFcomponentscomponents : отпорник,capacitor,кристал,реле,напојување,трансформатор,конектори, итн.Нашата Силна ЛинијаПРОИЗВОДОТ УПОТРЕБАМикропроцесори контрола коло, моќта конвертор, база на податоци на рспет 232интерфејс кола, засилувачи, менаџмент на енергија, тајмер, counter (бројач на екранот коло,multichannel switcher, се префрлат и на напонот на следење, оптички предавателот,притисок и сензор на температура,безжични производиПроверка пред испраќањеСовршен ПакетПо продажба на услуги

10pcs 470uF 450V NIPPON NCC KMH Серија 35x50mm 450V470uF Алуминиум Electrolytic capacitor

1583.52 -8 % DEN 1457.00

ПредметиЕдинициПерформансиБрендNIPPONСеријаKMHНоминална НапонV(DC)450Номинална Capacitanceu F470Температураdeg C105Големина(Дијаметар)мм35Големина(Должина)мм50Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата ...

Бесплатен Превозот 0201 SMD Capacitor Примерок на Книга 51valuesX50pcs=2550pcs 0.5 PC~220NF Capacitor Асортиман Комплет Пакет

1775.52 -20 % DEN 1420.00

Отпорник Примерок На Книга : ;Capacitor Примерок На Книга : Мешани Примерок На Книга : Ако ви треба други мешани отпорник / capacitor / inductor, ве молиме контактирајте со нас слободно,ви благодариме! 0201 SMD Capacitor Примерок на Книга 51values X50pcs=2550pcs 0.5 PC~220 NF Capacitor Асортиман за Полнење * Вредноста Листата : GRM033 СеријаОва е нашата продавница : Постојат илјадници модули, па не можеме да видите листа на сите во нашата продавница.Ве молиме контактирајте со нас за проверка ако не можете да најдете во продавница.Ви благодариме! Испорака : 1.Ние обезбедуваме EMS,DHL,UPSот или Воздухопловната за превозот метод.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2~5 дена по вашата исплата3.Ние ќе ви даде патеката број кога ќе го испрати на производи надвор,па можете да ги проверите на интернет4.Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел Гаранција : 100% Пари Гаранција за враќање...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.