• Ново
Бесплатен Превозот!!! IDE да sata хард диск адаптер / JM20330 паралелно со сериски 3.5 IDE се претвори sata / Електронска Компонента

Бесплатен Превозот!!! IDE да sata хард диск адаптер / JM20330 паралелно со сериски 3.5 IDE се претвори sata / Електронска Компонента

Оценка на клиентот:
DEN 168.00
DEN 143.00 -15 %

Износ
Залиха


имајте на ум! ! Подолу $ 7 $ без следење на број
..
IDE да sata хард диск адаптер / JM20330 паралелно со сериски 3.5 IDE се претвори sata
..
..
Опис на производот IDE да sata хард диск адаптер од sata JM20330 пак паралелно со сериски 3.5 IDE се претвори sata опис на производот 1, JM серија чипови, најдобар компатибилност и стабилност. 2, за IDE дискови, рекордери, 3,5-инчен хард диск, хард диск, рекордери. 3, во име на матичната плоча SATA 1, SATA 2 генерации, SATA 3 генерации интерфејси совршено компатибилни. ..
Добредојдовте на нашиот магазин, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку е-мејл . се надевам да се направи бизнис со вас.
плаќање : ние само го прифатат плаќање со кредитна картичка,western union. Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби . Превозот : Ние Брод на Светот, но Италија, Нигерија, Бразил ќе трае долго време на испорака . Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред плаќање Брод на светот од Хонг Конг во рамките на 12-24 часа по уплатата завршена примена, и ќе ви даде на следење на број побрзо. понекогаш ние ќе го испрати со рамен пост воздух mail ако само еден ниска цена цел.Се надевам дека ќе разбере. ве советуваме превозот од DHL, или ЕМС ,и ние да се даде попуст за вас,може да се примени во 4-9 дена . тоа трае околу 15-30days. обично, ако превозот од Кина/Хонг Конг пост воздух mail Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.ние ќе се реши што побрзо. Гаранција и Враќање : 12-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Купи со доверба Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. ЗА НАС : имаме многу повеќе производи, pls контактирате доколку ви треба.добредојдовте на големо. МНОГУ ВИ БЛАГОДАРАМ!!

Карактеристики

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
Нови
capacitance:
Нови
боја:
Бела
Номинална Напон:
Нови
Пакет Тип:
преку дупка
Структура:
Фиксна Capacitor
Примена:
Фан
Број На Модел На:
Нови
Тип:
Мика Capacitor

Производи во категоријата

50pcs CBB capacitor 824 400V 824J 0.82 uF 820nF P20 CBB21 Metallized Полипропилен Филм Capacitor

335.52 -5 % DEN 319.00

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег)...

10pcs CBB capacitor 394 400V 394J 0.39 uF 390nF P15 CL21 Metallized Полипропилен Филм Capacitor

71.52 -5 % DEN 68.00

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег)...

16V220UF Јапонија не бренд 16V 8X12 ФОТОНАПОНСКИ 220UF висока фрекфенција и долг живот

DEN 1886.40

ГаранцијаЕдна година гаранција 1.Ако на 2. објектот е неисправен по приемот треба да се 7days во рок од денот на приемот размена на нова Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба3...

350V10UF Јапонија не бренд 350V 10X20 BXA 10UF висока фрекфенција и долг живот

DEN 2212.32

ГаранцијаЕдна година гаранција 1.Ако на 2. објектот е неисправен по приемот треба да се 7days во рок од денот на приемот размена на нова Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба3...

10pcs 150uF 35V NIPPON NCC KZE Серија 8x11.5mm Супер Ниска Отпорност 35V150uF Алуминиум Electrolytic Capacitor

95.52 -8 % DEN 88.00

ПредметиЕдинициПерформансиБрендNCCСеријаKZEНоминална НапонV(DC)35Номинална Capacitanceu F150Температураdeg C105 °CГолемина(Дијаметар)мм8Големина(Должина)мм11.5Answer : ___________________________ NOTE : Идеален за PC компјутер / плоча.Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата ...

100pcs CBB capacitor 154 400V 154J 0.15 uF 150nF P10 CBB21 Metallized Полипропилен Филм Capacitor

383.52 -5 % DEN 364.00

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег)...

100PCS 0.1 uF 100NF 50V 104 Multilayer Монолитна Керамички Capacitor

48.00 -15 % DEN 41.00

100pcs 0.1 u F 100 NF 50 V 104 Multilayer Монолитна Керамички Capacitor1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена...

10pcs 470uF 450V NIPPON NCC KMH Серија 35x50mm 450V470uF Алуминиум Electrolytic capacitor

1583.52 -8 % DEN 1457.00

ПредметиЕдинициПерформансиБрендNIPPONСеријаKMHНоминална НапонV(DC)450Номинална Capacitanceu F470Температураdeg C105Големина(Дијаметар)мм35Големина(Должина)мм50Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата ...

200V220UF Тајван на Фенг бин 220UF 200V 18X31 КМ CXON висок напон capacitor 105 степени

DEN 2014.56

ГаранцијаЕдна година гаранција 1.Ако на 2. објектот е неисправен по приемот треба да се 7days во рок од денот на приемот размена на нова Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба3...

10pcs CBB capacitor 124 400V 124J 0.12 uF 120nF P10 CBB21 Metallized Полипропилен Филм Capacitor

71.52 -5 % DEN 68.00

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег)...

10pcs CBB capacitor 205 400V 205J 2uF 2000nF P20 CL21 Metallized Полипропилен Филм Capacitor

143.52 -5 % DEN 136.00

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег)...

10pcs CBB capacitor 155 400V 155J 1.5 uF 1500nF P15 CL21 Metallized Полипропилен Филм Capacitor

95.52 -5 % DEN 91.00

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег)...

18value 160pcs 6.3 V 10V 16V 25V 330uF 470uF 1000uF 1500uF 1800uF 2200F 3300uF capacitor комплет Алуминиум Electrolytic Кондензатори

1679.52 -13 % DEN 1461.00

Кондензатори Кутија Комплет Опис : Многу Важна Забелешка : (1) Сите в apacitors во ова поле се со висок квалитет и познатиот јапонски бренд,тоа може да вклучуваат Nippon ChemiCon,Nichicon,Rubycon,Panasonic,SANYO,ELNA,итн.(2)Температура рејтингот се меша со некои вредности се 85°, а некои се 105°.(3)Ние го избере кондензатори според нашите акции,кондензатори во секоја кутија може да не се исти,но тие мора да бидат со висок квалитет.На решетки на складирање кутија може да се менуваПревозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата ...

Бесплатен Превозот 0402 SMD Capacitor Примерок на Книга 105valuesX50pcs=5250pcs 0.1 PC~10UF Capacitor Асортиман Комплет Пакет

2735.52 -25 % DEN 2052.00

Отпорник Примерок На Книга : ;Capacitor Примерок На Книга : Мешани Примерок На Книга : Ако ви треба други мешани отпорник / capacitor / inductor, ве молиме контактирајте со нас слободно,ви благодариме! 0402 SMD Capacitor Примерок на Книга 105values X50pcs=5250pcs 0.1 PC~10 UF Capacitor Асортиман за Полнење * Вредноста Листата : Ова е нашата продавница : Постојат илјадници модули, па не можеме да видите листа на сите во нашата продавница.Ве молиме контактирајте со нас за проверка ако не можете да најдете во продавница.Ви благодариме! Испорака : 1.Ние обезбедуваме EMS,DHL,UPSот или Воздухопловната за превозот метод.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2~5 дена по вашата исплата3.Ние ќе ви даде патеката број кога ќе го испрати на производи надвор,па можете да ги проверите на интернет4.Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел Гаранција : 100% Пари Гаранција за враќање...

Бесплатен Превозот 0402 SMD Capacitor Примерок на Книга 80valuesX50pcs=4000pcs 0.5 PC~1UF Capacitor Асортиман Комплет Пакет

1391.52 -25 % DEN 1044.00

Отпорник Примерок На Книга : ;Capacitor Примерок На Книга : Мешани Примерок На Книга : Ако ви треба други мешани отпорник / capacitor / inductor, ве молиме контактирајте со нас слободно,ви благодариме! 0402 SMD Capacitor Примерок на Книга 80values X50pcs=4000pcs 0.5 PC~1 UF Capacitor Асортиман за Полнење * Вредноста Листата : Ова е нашата продавница : Постојат илјадници модули, па не можеме да видите листа на сите во нашата продавница.Ве молиме контактирајте со нас за проверка ако не можете да најдете во продавница.Ви благодариме! Испорака : 1.Ние обезбедуваме EMS,DHL,UPSот или Воздухопловната за превозот метод.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2~5 дена по вашата исплата3.Ние ќе ви даде патеката број кога ќе го испрати на производи надвор,па можете да ги проверите на интернет4.Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел Гаранција : 100% Пари Гаранција за враќање...

Бесплатен Превозот 0201 SMD Capacitor Примерок на Книга 51valuesX50pcs=2550pcs 0.5 PC~220NF Capacitor Асортиман Комплет Пакет

1775.52 -20 % DEN 1420.00

Отпорник Примерок На Книга : ;Capacitor Примерок На Книга : Мешани Примерок На Книга : Ако ви треба други мешани отпорник / capacitor / inductor, ве молиме контактирајте со нас слободно,ви благодариме! 0201 SMD Capacitor Примерок на Книга 51values X50pcs=2550pcs 0.5 PC~220 NF Capacitor Асортиман за Полнење * Вредноста Листата : GRM033 СеријаОва е нашата продавница : Постојат илјадници модули, па не можеме да видите листа на сите во нашата продавница.Ве молиме контактирајте со нас за проверка ако не можете да најдете во продавница.Ви благодариме! Испорака : 1.Ние обезбедуваме EMS,DHL,UPSот или Воздухопловната за превозот метод.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2~5 дена по вашата исплата3.Ние ќе ви даде патеката број кога ќе го испрати на производи надвор,па можете да ги проверите на интернет4.Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел Гаранција : 100% Пари Гаранција за враќање...

Најниска Цена Нови Пристигнување 10pcs 2200uF 50V Electrolytic Радијална Capacitor 105C 16x25mm трговија на Големо Цена

231.36 -37 % DEN 146.00

Карактеристики : 1 Издржлив и едноставен за инсталација2 Многу удобен и практичен3 Многу популарни меѓу електронски љубовнициОпис : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.