• Ново
Бесплатен Превозот!!! Прстен да се одложи времето квадратен бран сигнал / блок моќен / 555 чип одложување / Електронска Компонента

Бесплатен Превозот!!! Прстен да се одложи времето квадратен бран сигнал / блок моќен / 555 чип одложување / Електронска Компонента

Оценка на клиентот:
DEN 72.00
DEN 61.00 -15 %

Износ
Залиха


имајте на ум! ! Подолу $ 7 $ без следење на број
..
Прстен да се одложи времето квадратен бран сигнал / блок моќен / 555 чип одложување
..
..
Опис На Производот ..
Добредојдовте на нашиот магазин, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку е-мејл . се надевам да се направи бизнис со вас.
плаќање : ние само го прифатат плаќање со кредитна картичка,western union. Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби . Превозот : Ние Брод на Светот, но Италија, Нигерија, Бразил ќе трае долго време на испорака . Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред плаќање Брод на светот од Хонг Конг во рамките на 12-24 часа по уплатата завршена примена, и ќе ви даде на следење на број побрзо. понекогаш ние ќе го испрати со рамен пост воздух mail ако само еден ниска цена цел.Се надевам дека ќе разбере. ве советуваме превозот од DHL, или ЕМС ,и ние да се даде попуст за вас,може да се примени во 4-9 дена . тоа трае околу 15-30days. обично, ако превозот од Кина/Хонг Конг пост воздух mail Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.ние ќе се реши што побрзо. Гаранција и Враќање : 12-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Купи со доверба Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. ЗА НАС : имаме многу повеќе производи, pls контактирате доколку ви треба.добредојдовте на големо. МНОГУ ВИ БЛАГОДАРАМ!!

Карактеристики

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
Нови
capacitance:
Нови
боја:
Бела
Номинална Напон:
Нови
Пакет Тип:
преку дупка
Структура:
Фиксна Capacitor
Примена:
Фан
Број На Модел На:
Нови
Тип:
Мика Capacitor

Производи во категоријата

Најниска Цена Нови Пристигнување 10pcs 2200uF 50V Electrolytic Радијална Capacitor 105C 16x25mm трговија на Големо Цена

231.36 -37 % DEN 146.00

Карактеристики : 1 Издржлив и едноставен за инсталација2 Многу удобен и практичен3 Многу популарни меѓу електронски љубовнициОпис : 1...

Оригиналната кутија на германски ERO MKT1822 1 uf мембрана capacit 105/400 v P = 27.5 mm

DEN 32.16

Ве молиме имајте предвид дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори Ве молиме изберете пожелно еден & остави порака кога ќе проверите за да одредите која modle што би сакале!!!!Како чесен продавачот ние се посвети на себе си да нуди најдобри производи и услуги...

Бесплатен Превозот!!! IDE да sata хард диск адаптер / JM20330 паралелно со сериски 3.5 IDE се претвори sata / Електронска Компонента

168.00 -15 % DEN 143.00

имајте на ум! ! Подолу $ 7 $ без следење на број..IDE да sata хард диск адаптер / JM20330 паралелно со сериски 3.5 IDE се претвори sata....Опис на производот IDE да sata хард диск адаптер од sata JM20330 пак паралелно со сериски 3.5 IDE се претвори sata опис на производот 1, JM серија чипови, најдобар компатибилност и стабилност...

Бесплатен превозот.- Sibi 173D 4.7 uF / 20V 10% Axial tantalum electrolytic capacitor ( оригиналната кутија )

DEN 941.28

Ве молиме имајте во предвид!!!Ако тоа 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори.Ве молиме изберете пожелно еден & остави поракаКога ќе проверите за да одредите која modle што би сакале!!!!Руските купувачи ве молиме имајте во предвид : Како руската поштенска политика корекцијаКупувачите беа потребни за да се пополни во полно име на примачот да нормален превозот.Ве молиме да ми кажете вашето име и презиме .Инаку од името на предизвика превозот одложувања.Ние не сме одговорни.Како чесен продавачот.Ние се посвети на себе си да нуди најдобри производи и услуги.Ние разбираме понекогаш може да имате проблем со купувањетоНо, што и да еВе молиме доверба дека ќе се обиде најдобро да се направи сте задоволни.Фер & Цел повратни информации е многу ВАЖНА за нашата репутација и ќе ни биде многу благодарен.Ако може да ни се јавите пред да замине Негативни / Неутрален повратни информации.Ајде да работат заедно за да се реши проблемот, во најраната погодност...

10pcs CBB capacitor 124 400V 124J 0.12 uF 120nF P10 CBB21 Metallized Полипропилен Филм Capacitor

71.52 -5 % DEN 68.00

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег)...

50pcs CBB capacitor 824 400V 824J 0.82 uF 820nF P20 CBB21 Metallized Полипропилен Филм Capacitor

335.52 -5 % DEN 319.00

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег)...

Бесплатен Превозот 0805 SMD Capacitor Примерок на Книга 92valuesX50pcs=4600pcs 0.5 PC~10UF Capacitor Асортиман Комплет Пакет

1871.52 -30 % DEN 1310.00

Отпорник Примерок На Книга : ;Capacitor Примерок На Книга : Мешани Примерок На Книга : Ако ви треба други мешани отпорник / capacitor / inductor, ве молиме контактирајте со нас слободно,ви благодариме! 0805 SMD Capacitor Примерок на Книга 92values X50pcs=4600pcs 0.5 PC~10 UF Capacitor Асортиман за Полнење * Вредноста Листата : Ова е нашата продавница : Постојат илјадници модули, па не можеме да видите листа на сите во нашата продавница.Ве молиме контактирајте со нас за проверка ако не можете да најдете во продавница.Ви благодариме! Испорака : 1.Ние обезбедуваме EMS,DHL,UPSот или Воздухопловната за превозот метод.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2~5 дена по вашата исплата3.Ние ќе ви даде патеката број кога ќе го испрати на производи надвор,па можете да ги проверите на интернет4.Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел Гаранција : 100% Пари Гаранција за враќање...

350V10UF Јапонија не бренд 350V 10X20 BXA 10UF висока фрекфенција и долг живот

DEN 2212.32

ГаранцијаЕдна година гаранција 1.Ако на 2. објектот е неисправен по приемот треба да се 7days во рок од денот на приемот размена на нова Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба3...

10pcs 150uF 35V NIPPON NCC KZE Серија 8x11.5mm Супер Ниска Отпорност 35V150uF Алуминиум Electrolytic Capacitor

95.52 -8 % DEN 88.00

ПредметиЕдинициПерформансиБрендNCCСеријаKZEНоминална НапонV(DC)35Номинална Capacitanceu F150Температураdeg C105 °CГолемина(Дијаметар)мм8Големина(Должина)мм11.5Answer : ___________________________ NOTE : Идеален за PC компјутер / плоча.Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата ...

100PCS 0.1 uF 100NF 50V 104 Multilayer Монолитна Керамички Capacitor

48.00 -15 % DEN 41.00

100pcs 0.1 u F 100 NF 50 V 104 Multilayer Монолитна Керамички Capacitor1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена...

18value 160pcs 6.3 V 10V 16V 25V 330uF 470uF 1000uF 1500uF 1800uF 2200F 3300uF capacitor комплет Алуминиум Electrolytic Кондензатори

1679.52 -13 % DEN 1461.00

Кондензатори Кутија Комплет Опис : Многу Важна Забелешка : (1) Сите в apacitors во ова поле се со висок квалитет и познатиот јапонски бренд,тоа може да вклучуваат Nippon ChemiCon,Nichicon,Rubycon,Panasonic,SANYO,ELNA,итн.(2)Температура рејтингот се меша со некои вредности се 85°, а некои се 105°.(3)Ние го избере кондензатори според нашите акции,кондензатори во секоја кутија може да не се исти,но тие мора да бидат со висок квалитет.На решетки на складирање кутија може да се менуваПревозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата ...

200V220UF Тајван на Фенг бин 220UF 200V 18X31 КМ CXON висок напон capacitor 105 степени

DEN 2014.56

ГаранцијаЕдна година гаранција 1.Ако на 2. објектот е неисправен по приемот треба да се 7days во рок од денот на приемот размена на нова Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба3...

Бесплатен Превозот 1UF~470UF Алуминиум Electrolytic Capacitor Асортиман Комплет 50V 25V 16V 12valuesX20pcs=240pcs

431.52 -5 % DEN 410.00

Да се Вреднува clientsТука ние recommed некои избрани колекции можеби сте заинтересирани Ве молиме clicke нив да се добие линкови.+++++++++++++Препорачуваме предмети+++++++++ве Молиме да се кликне погоре за да најдете линкови+++++++++Благодарам+++++++++++++++++++Бесплатен Превозот 1 UF470 UF Алуминиум Electrolytic Capacitor Асортиман Комплет Пакет 12values X20pcs=240pcs На 12 Value Листата : 50 V1 UF50 V2.2 UF50 V3.3 UF50 V4.7 UF50 V10 UF25 V22 UF25 V33 UF25 V47 UF16 V100 UF16 V220 UF16 V330 UF16 V470 UF Ова е нашата продавница : Постојат илјадници модули, па не можеме да видите листа на сите во нашата продавница.Ве молиме контактирајте со нас за проверка ако не можете да најдете во продавница.Ви благодариме! Испорака : 1.Ние обезбедуваме EMS,DHL,UPSот или Воздухопловната за превозот метод.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2~5 дена по вашата исплата3.Ние ќе ви даде патеката број кога ќе го испрати на производи надвор,па можете да ги проверите на интернет4.Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел Гаранција : 100% Пари Гаранција за враќање...

100pcs/многу 6.3 V~50V 10valuesX10pcs=100pcs SMD Алуминиум Electrolytic Capacitor Асортиман Комплет Пакет за Компјутер матична Плоча IC...

476.16 -20 % DEN 381.00

10values X10pcs=100pcs SMD 6.3 V~50 V Алуминиум Electrolytic Capacitor Асортиман Комплет Пакет за Компјутер матична Плоча 100% сосема нов Вредноста Листата :

Бесплатен превозот.AVX Т серија 100uF / 20V 10% tantalum electrolytic capacitor ( ред со оригинална кутија )

DEN 1100.64

Ве молиме имајте во предвид!!!Ако тоа 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори.Ве молиме изберете пожелно еден & остави поракаКога ќе проверите за да одредите која modle што би сакале!!!!Руските купувачи ве молиме имајте во предвид : Како руската поштенска политика корекцијаКупувачите беа потребни за да се пополни во полно име на примачот да нормален превозот.Ве молиме да ми кажете вашето име и презиме .Инаку од името на предизвика превозот одложувања.Ние не сме одговорни.Како чесен продавачот.Ние се посвети на себе си да нуди најдобри производи и услуги.Ние разбираме понекогаш може да имате проблем со купувањетоНо, што и да еВе молиме доверба дека ќе се обиде најдобро да се направи сте задоволни.Фер & Цел повратни информации е многу ВАЖНА за нашата репутација и ќе ни биде многу благодарен.Ако може да ни се јавите пред да замине Негативни / Неутрален повратни информации.Ајде да работат заедно за да се реши проблемот, во најраната погодност...

100V100UF Јапонија 100UF 100V UJ nijikang SMD кондензатори 10X10

DEN 2212.32

ГаранцијаЕдна година гаранција 1.Ако на 2. објектот е неисправен по приемот треба да се 7days во рок од денот на приемот размена на нова Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба3...

160V2200UF Јапонија не бренд 160V 35X45 ДО 2200UF алуминиум electrolytic кондензатори 85 степени

DEN 2561.76

ГаранцијаЕдна година гаранција 1.Ако на 2. објектот е неисправен по приемот треба да се 7days во рок од денот на приемот размена на нова Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба3...

Бесплатен Превозот 0201 SMD Capacitor Примерок на Книга 51valuesX50pcs=2550pcs 0.5 PC~220NF Capacitor Асортиман Комплет Пакет

1775.52 -20 % DEN 1420.00

Отпорник Примерок На Книга : ;Capacitor Примерок На Книга : Мешани Примерок На Книга : Ако ви треба други мешани отпорник / capacitor / inductor, ве молиме контактирајте со нас слободно,ви благодариме! 0201 SMD Capacitor Примерок на Книга 51values X50pcs=2550pcs 0.5 PC~220 NF Capacitor Асортиман за Полнење * Вредноста Листата : GRM033 СеријаОва е нашата продавница : Постојат илјадници модули, па не можеме да видите листа на сите во нашата продавница.Ве молиме контактирајте со нас за проверка ако не можете да најдете во продавница.Ви благодариме! Испорака : 1.Ние обезбедуваме EMS,DHL,UPSот или Воздухопловната за превозот метод.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2~5 дена по вашата исплата3.Ние ќе ви даде патеката број кога ќе го испрати на производи надвор,па можете да ги проверите на интернет4.Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел Гаранција : 100% Пари Гаранција за враќање...

10pcs CBB capacitor 155 400V 155J 1.5 uF 1500nF P15 CL21 Metallized Полипропилен Филм Capacitor

95.52 -5 % DEN 91.00

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег)...

63V33UF 33UF 63V 6.3X11 KZE Јапонија Хемиски ниска фреквенција st electrolytic capacitor

DEN 1932.96

ГаранцијаЕдна година гаранција 1.Ако на 2. објектот е неисправен по приемот треба да се 7days во рок од денот на приемот размена на нова Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба3...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.