• Ново
2 парчиња/многу 35V 6800UF 18*35 висока фреквенција ниска отпорност алуминиум electrolytic capacitor 6800uf 35v

2 парчиња/многу 35V 6800UF 18*35 висока фреквенција ниска отпорност алуминиум electrolytic capacitor 6800uf 35v

Оценка на клиентот:
DEN 84.48

Износ
Залиха


Опис на производот

35 V 6800 UF 18*35 алуминиум electrolytic capacitor 6800uf 35v
Ние нудиме најдобра цена и квалитет за увозниците целиот свет .Ние се специјализираат во
електронски компоненти и мобилен телефон замена на делови над 10 години. Ние обезбедуваме 10 SVP560 M
производи со висок квалитет, конкурентни цени и брза испорака до награда добар reputatio.
Имаме илјадници директен извор добавувачи.Сите модели се во парк.Ако ви треба голема количина
, ве молиме контактирајте со нас за да добиете попуст.Ние ќе понудиме најдобрите pirce за вас.
По продажба на услуги
1.Ние нудиме 60days гаранција за квалитет за сите производи.
2. Ние ќе го замени за вас слободно, ако не постои човек направи проблем.
3. Треба да им се понуди дел не на производи и цел не кога
имате било какви прашања во врска со предмети.
1.Сите се враќа треба да бидат направени во гарантен peroid.
2.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати предметите.
3.Ние може само да го прифати враќањето пратка на пошта пост.
1.Ние нудиме различни видови на превозот опции , вклучувајќи DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex , EMS ,итн.
2.Ние ќе разговараме за превозот детали со нашите клиенти, и да го изберат најдобрата опција,
и тогаш им помогне на превозот. 3.Ние треба за 1-3 дневна породувањето. 10 SVP560 M
Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина.Вашата цел можеби
сносите дополнителни сопствени должност,даночни или други царински трошоци поврзани во вашата земја,
тоа е на купувачот одговорност,купувачот треба да платат за тоа. Ние не плаќаат никакви царински давачки. 10 SVP560 M
1.Ако ви треба голема количина на ,ве молиме слободно да контакт.
2.Ние ќе им понуди повеќе попуст ако ви треба голема количина.
3 We може да прифати повеќе плаќање 10 SVP560 M

Карактеристики

Номинална Напон:
Стандард
боја:
Зелена
is_customized:
Yes
Пакет Тип:
преку дупка
Примена:
Општа Намена
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
35V 6800UF 18*36
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Структура:
Фиксна Capacitor
Бренд Име:
TTVXO

Производи во категоријата

10pcs CBB capacitor 394 400V 394J 0.39 uF 390nF P15 CL21 Metallized Полипропилен Филм Capacitor

71.52 -5 % DEN 68.00

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег)...

50pcs CBB capacitor 824 400V 824J 0.82 uF 820nF P20 CBB21 Metallized Полипропилен Филм Capacitor

335.52 -5 % DEN 319.00

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег)...

200V220UF Тајван на Фенг бин 220UF 200V 18X31 КМ CXON висок напон capacitor 105 степени

DEN 2014.56

ГаранцијаЕдна година гаранција 1.Ако на 2. објектот е неисправен по приемот треба да се 7days во рок од денот на приемот размена на нова Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба3...

100pcs CBB capacitor 334 400V 334J 0.33 uF 330nF P15 CL21 Metallized Полипропилен Филм Capacitor

335.52 -5 % DEN 319.00

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег)...

50pcs CBB capacitor 124 400V 124J 0.12 uF 120nF P10 CBB21 Metallized Полипропилен Филм Capacitor

191.52 -5 % DEN 182.00

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег)...

10pcs 150uF 35V NIPPON NCC KZE Серија 8x11.5mm Супер Ниска Отпорност 35V150uF Алуминиум Electrolytic Capacitor

95.52 -8 % DEN 88.00

ПредметиЕдинициПерформансиБрендNCCСеријаKZEНоминална НапонV(DC)35Номинална Capacitanceu F150Температураdeg C105 °CГолемина(Дијаметар)мм8Големина(Должина)мм11.5Answer : ___________________________ NOTE : Идеален за PC компјутер / плоча.Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата ...

10pcs/многу 450v 330uf висока фреквенција ниска отпорност 450v330UF алуминиум electrolytic capacitor големина 30*40

DEN 780.48

1Опис На ПроизводотВисок Квалитет На Алуминиум Electrolytic КондензаториНапон Номинална 450 V Capacitance 330 UF Толеранција 20% Големина / Димензија 30мм Висина Седиште (Макс) 40mm Монтажа Тип Преку ДупкаНАШАТА СИЛНА И ТОПЛА ПОНУДА ЛИНИЈА : Ние нудиме следниве производи од famousmanufacture : IC,модул,дискретни,уреди,RFcomponentscomponents : отпорник,capacitor,кристал,реле,напојување,трансформатор,конектори, итн.Нашата Силна ЛинијаПРОИЗВОДОТ УПОТРЕБАМикропроцесори контрола коло, моќта конвертор, база на податоци на рспет 232интерфејс кола, засилувачи, менаџмент на енергија, тајмер, counter (бројач на екранот коло,multichannel switcher, се префрлат и на напонот на следење, оптички предавателот,притисок и сензор на температура,безжични производиПроверка пред испраќањеСовршен ПакетПо продажба на услуги

Бесплатен Превозот!!! 1 реле 5V / со opto изолација поддршка на ниски активирањето на копчињата / со светло / Електронска Компонента

62.40 -15 % DEN 53.00

имајте на ум! ! Подолу $ 7 $ без следење на број..1 реле 5 V / со opto изолација поддршка на ниски активирањето на копчињата / со светлина....Опис на производот опис на производот : 1, модулот е во согласност со меѓународните стандарди за безбедност, контрола регионот и оптоварување регионот изолација ровот; 2 модул со opto изолација, допрете го најде сигурен, постабилна; 3, со користење на двострано FR4 коло дизајн, highend чип технологија на производство; 4, вистински реле контрола; 5, со напојување и реле инструкциите, за да отсвират, исклучете не грее; 6 сигналот има ниско ниво на сигнал влезниот терминал, заедничката терминал и нормално отворен пали; 7, реле може директно да се контролира различни уреди и товарот; 8, не е нормално да се отвори и еден нормално затворен контакт; 9, сина KF301 терминали на контрола на линија е поудобно...

20pcs CBB capacitor 124 400V 124J 0.12 uF 120nF P10 CBB21 Metallized Полипропилен Филм Capacitor

119.52 -5 % DEN 114.00

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег)...

Бесплатен Превозот!!! IDE да sata хард диск адаптер / JM20330 паралелно со сериски 3.5 IDE се претвори sata / Електронска Компонента

168.00 -15 % DEN 143.00

имајте на ум! ! Подолу $ 7 $ без следење на број..IDE да sata хард диск адаптер / JM20330 паралелно со сериски 3.5 IDE се претвори sata....Опис на производот IDE да sata хард диск адаптер од sata JM20330 пак паралелно со сериски 3.5 IDE се претвори sata опис на производот 1, JM серија чипови, најдобар компатибилност и стабилност...

350V10UF Јапонија не бренд 350V 10X20 BXA 10UF висока фрекфенција и долг живот

DEN 2212.32

ГаранцијаЕдна година гаранција 1.Ако на 2. објектот е неисправен по приемот треба да се 7days во рок од денот на приемот размена на нова Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба3...

Бесплатен превозот.AVX Т серија 100uF / 20V 10% tantalum electrolytic capacitor ( ред со оригинална кутија )

DEN 1100.64

Ве молиме имајте во предвид!!!Ако тоа 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори.Ве молиме изберете пожелно еден & остави поракаКога ќе проверите за да одредите која modle што би сакале!!!!Руските купувачи ве молиме имајте во предвид : Како руската поштенска политика корекцијаКупувачите беа потребни за да се пополни во полно име на примачот да нормален превозот.Ве молиме да ми кажете вашето име и презиме .Инаку од името на предизвика превозот одложувања.Ние не сме одговорни.Како чесен продавачот.Ние се посвети на себе си да нуди најдобри производи и услуги.Ние разбираме понекогаш може да имате проблем со купувањетоНо, што и да еВе молиме доверба дека ќе се обиде најдобро да се направи сте задоволни.Фер & Цел повратни информации е многу ВАЖНА за нашата репутација и ќе ни биде многу благодарен.Ако може да ни се јавите пред да замине Негативни / Неутрален повратни информации.Ајде да работат заедно за да се реши проблемот, во најраната погодност...

35V 560UF 10*20 висока фреквенција ниска отпорност алуминиум electrolytic capacitor 560uf 35v

DEN 35.52

Опис на производот35 V 560 UF 10*20 алуминиум electrolytic capacitor 560uf 35vНие нудиме најдобра цена и квалитет за увозниците целиот свет .Ние се специјализираат воелектронски компоненти и мобилен телефон замена на делови над 10 години...

Бесплатен Превозот 0805 SMD Capacitor Примерок на Книга 92valuesX50pcs=4600pcs 0.5 PC~10UF Capacitor Асортиман Комплет Пакет

1871.52 -30 % DEN 1310.00

Отпорник Примерок На Книга : ;Capacitor Примерок На Книга : Мешани Примерок На Книга : Ако ви треба други мешани отпорник / capacitor / inductor, ве молиме контактирајте со нас слободно,ви благодариме! 0805 SMD Capacitor Примерок на Книга 92values X50pcs=4600pcs 0.5 PC~10 UF Capacitor Асортиман за Полнење * Вредноста Листата : Ова е нашата продавница : Постојат илјадници модули, па не можеме да видите листа на сите во нашата продавница.Ве молиме контактирајте со нас за проверка ако не можете да најдете во продавница.Ви благодариме! Испорака : 1.Ние обезбедуваме EMS,DHL,UPSот или Воздухопловната за превозот метод.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2~5 дена по вашата исплата3.Ние ќе ви даде патеката број кога ќе го испрати на производи надвор,па можете да ги проверите на интернет4.Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел Гаранција : 100% Пари Гаранција за враќање...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.