• Ново
10v 1500UF 10*13 висока фреквенција ниска отпорност алуминиум electrolytic capacitor 1500uf 10v

10v 1500UF 10*13 висока фреквенција ниска отпорност алуминиум electrolytic capacitor 1500uf 10v

Оценка на клиентот:
DEN 75.36

Износ
Залиха


Опис на производот
10v 1500 UF 10*13 алуминиум electrolytic capacitor 1500uf 10v
Ние нудиме најдобра цена и квалитет за увозниците целиот свет .Ние се специјализираат во
електронски компоненти и мобилен телефон замена на делови над 10 години. Ние обезбедуваме 10 SVP560 M
производи со висок квалитет, конкурентни цени и брза испорака до награда добар reputatio.
Имаме илјадници директен извор добавувачи.Сите модели се во парк.Ако ви треба голема количина
, ве молиме контактирајте со нас за да добиете попуст.Ние ќе понудиме најдобрите pirce за вас.
По продажба на услуги
1.Ние нудиме 60days гаранција за квалитет за сите производи.
2. Ние ќе го замени за вас слободно, ако не постои човек направи проблем.
3. Треба да им се понуди дел не на производи и цел не кога
имате било какви прашања во врска со предмети.
1.Сите се враќа треба да бидат направени во гарантен peroid.
2.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати предметите.
3.Ние може само да го прифати враќањето пратка на пошта пост.
1.Ние нудиме различни видови на превозот опции , вклучувајќи DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex , EMS ,итн.
2.Ние ќе разговараме за превозот детали со нашите клиенти, и да го изберат најдобрата опција,
и тогаш им помогне на превозот. 3.Ние треба за 1-3 дневна породувањето. 10 SVP560 M
Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина.Вашата цел можеби
сносите дополнителни сопствени должност,даночни или други царински трошоци поврзани во вашата земја,
тоа е на купувачот одговорност,купувачот треба да платат за тоа. Ние не плаќаат никакви царински давачки. 10 SVP560 M
1.Ако ви треба голема количина на ,ве молиме слободно да контакт.
2.Ние ќе им понуди повеќе попуст ако ви треба голема количина.
3 We може да прифати повеќе плаќање 10 SVP560 M

Карактеристики

Номинална Напон:
Стандард
боја:
Зелена
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
10V 1500UF 10*13
Пакет Тип:
преку дупка
Примена:
Општа Намена
Температурата На Работа:
Стандард
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Структура:
Фиксна Capacitor
Бренд Име:
TTVXO

Производи во категоријата

Бесплатен Превозот!!! IDE да sata хард диск адаптер / JM20330 паралелно со сериски 3.5 IDE се претвори sata / Електронска Компонента

168.00 -15 % DEN 143.00

имајте на ум! ! Подолу $ 7 $ без следење на број..IDE да sata хард диск адаптер / JM20330 паралелно со сериски 3.5 IDE се претвори sata....Опис на производот IDE да sata хард диск адаптер од sata JM20330 пак паралелно со сериски 3.5 IDE се претвори sata опис на производот 1, JM серија чипови, најдобар компатибилност и стабилност...

Бесплатен Превозот!!! 1 реле 5V / со opto изолација поддршка на ниски активирањето на копчињата / со светло / Електронска Компонента

62.40 -15 % DEN 53.00

имајте на ум! ! Подолу $ 7 $ без следење на број..1 реле 5 V / со opto изолација поддршка на ниски активирањето на копчињата / со светлина....Опис на производот опис на производот : 1, модулот е во согласност со меѓународните стандарди за безбедност, контрола регионот и оптоварување регионот изолација ровот; 2 модул со opto изолација, допрете го најде сигурен, постабилна; 3, со користење на двострано FR4 коло дизајн, highend чип технологија на производство; 4, вистински реле контрола; 5, со напојување и реле инструкциите, за да отсвират, исклучете не грее; 6 сигналот има ниско ниво на сигнал влезниот терминал, заедничката терминал и нормално отворен пали; 7, реле може директно да се контролира различни уреди и товарот; 8, не е нормално да се отвори и еден нормално затворен контакт; 9, сина KF301 терминали на контрола на линија е поудобно...

100pcs CBB capacitor 334 400V 334J 0.33 uF 330nF P15 CL21 Metallized Полипропилен Филм Capacitor

335.52 -5 % DEN 319.00

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег)...

100PCS 0.1 uF 100NF 50V 104 Multilayer Монолитна Керамички Capacitor

48.00 -15 % DEN 41.00

100pcs 0.1 u F 100 NF 50 V 104 Multilayer Монолитна Керамички Capacitor1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена...

16V220UF Јапонија не бренд 16V 8X12 ФОТОНАПОНСКИ 220UF висока фрекфенција и долг живот

DEN 1886.40

ГаранцијаЕдна година гаранција 1.Ако на 2. објектот е неисправен по приемот треба да се 7days во рок од денот на приемот размена на нова Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба3...

35V 560UF 10*20 висока фреквенција ниска отпорност алуминиум electrolytic capacitor 560uf 35v

DEN 35.52

Опис на производот35 V 560 UF 10*20 алуминиум electrolytic capacitor 560uf 35vНие нудиме најдобра цена и квалитет за увозниците целиот свет .Ние се специјализираат воелектронски компоненти и мобилен телефон замена на делови над 10 години...

30pcs/многу висока фрекфенција ниска отпорност 10v 2200UF алуминиум electrolytic capacitor 2200uf 10v PA2

DEN 140.16

Опис на производот10v 2200 UF алуминиум electrolytic capacitor 2200uf 10vНие нудиме најдобра цена и квалитет за увозниците целиот свет .Ние се специјализираат воелектронски компоненти и мобилен телефон замена на делови над 10 години...

10pcs 150uF 35V NIPPON NCC KZE Серија 8x11.5mm Супер Ниска Отпорност 35V150uF Алуминиум Electrolytic Capacitor

95.52 -8 % DEN 88.00

ПредметиЕдинициПерформансиБрендNCCСеријаKZEНоминална НапонV(DC)35Номинална Capacitanceu F150Температураdeg C105 °CГолемина(Дијаметар)мм8Големина(Должина)мм11.5Answer : ___________________________ NOTE : Идеален за PC компјутер / плоча.Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата ...

Бесплатен превозот.AVX Т серија 100uF / 20V 10% tantalum electrolytic capacitor ( ред со оригинална кутија )

DEN 1100.64

Ве молиме имајте во предвид!!!Ако тоа 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори.Ве молиме изберете пожелно еден & остави поракаКога ќе проверите за да одредите која modle што би сакале!!!!Руските купувачи ве молиме имајте во предвид : Како руската поштенска политика корекцијаКупувачите беа потребни за да се пополни во полно име на примачот да нормален превозот.Ве молиме да ми кажете вашето име и презиме .Инаку од името на предизвика превозот одложувања.Ние не сме одговорни.Како чесен продавачот.Ние се посвети на себе си да нуди најдобри производи и услуги.Ние разбираме понекогаш може да имате проблем со купувањетоНо, што и да еВе молиме доверба дека ќе се обиде најдобро да се направи сте задоволни.Фер & Цел повратни информации е многу ВАЖНА за нашата репутација и ќе ни биде многу благодарен.Ако може да ни се јавите пред да замине Негативни / Неутрален повратни информации.Ајде да работат заедно за да се реши проблемот, во најраната погодност...

Бесплатен Превозот 0201 SMD Capacitor Примерок на Книга 51valuesX50pcs=2550pcs 0.5 PC~220NF Capacitor Асортиман Комплет Пакет

1775.52 -20 % DEN 1420.00

Отпорник Примерок На Книга : ;Capacitor Примерок На Книга : Мешани Примерок На Книга : Ако ви треба други мешани отпорник / capacitor / inductor, ве молиме контактирајте со нас слободно,ви благодариме! 0201 SMD Capacitor Примерок на Книга 51values X50pcs=2550pcs 0.5 PC~220 NF Capacitor Асортиман за Полнење * Вредноста Листата : GRM033 СеријаОва е нашата продавница : Постојат илјадници модули, па не можеме да видите листа на сите во нашата продавница.Ве молиме контактирајте со нас за проверка ако не можете да најдете во продавница.Ви благодариме! Испорака : 1.Ние обезбедуваме EMS,DHL,UPSот или Воздухопловната за превозот метод.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2~5 дена по вашата исплата3.Ние ќе ви даде патеката број кога ќе го испрати на производи надвор,па можете да ги проверите на интернет4.Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел Гаранција : 100% Пари Гаранција за враќање...

10pcs 470uF 450V NIPPON NCC KMH Серија 35x50mm 450V470uF Алуминиум Electrolytic capacitor

1583.52 -8 % DEN 1457.00

ПредметиЕдинициПерформансиБрендNIPPONСеријаKMHНоминална НапонV(DC)450Номинална Capacitanceu F470Температураdeg C105Големина(Дијаметар)мм35Големина(Должина)мм50Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата ...

10pcs CBB capacitor 155 400V 155J 1.5 uF 1500nF P20 CL21 Metallized Полипропилен Филм Capacitor

119.52 -5 % DEN 114.00

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег)...

100V100UF Јапонија 100UF 100V UJ nijikang SMD кондензатори 10X10

DEN 2212.32

ГаранцијаЕдна година гаранција 1.Ако на 2. објектот е неисправен по приемот треба да се 7days во рок од денот на приемот размена на нова Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба3...

10pcs CBB capacitor 155 400V 155J 1.5 uF 1500nF P15 CL21 Metallized Полипропилен Филм Capacitor

95.52 -5 % DEN 91.00

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег)...

63V33UF 33UF 63V 6.3X11 KZE Јапонија Хемиски ниска фреквенција st electrolytic capacitor

DEN 1932.96

ГаранцијаЕдна година гаранција 1.Ако на 2. објектот е неисправен по приемот треба да се 7days во рок од денот на приемот размена на нова Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба3...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.